[PBF] Nowe Detroit

[PBF] Nowe Detroit

[PBF] Nowe Detroit

Czasy świetności Detroit przeminęły w połowie lat sześćdziesiątych, po wielkich zamieszkach. Po ucieczce mieszkańców i zamknięciu przedsiębiorstw, realną władzę zaczęły sprawować małe gangi, płotki w skali światowej.
I oto nadszedł dzień odkupienia. Niedawno pojawiły się pieniądze, i chociaż chodzą słuchy, że to mafiosi z Sycylii i Rosji, że to kartele z Meksyku, że to gangi z obu Ameryk, to jednak miasto przyjęło gotówkę z otwartymi ramionami.
Natychmiast usunięto niemalże wszystko, do gołych fundamentów. A na tym zaczęto budować. Ogromne drapacze chmur, autostrady, restauracje, centra handlowe, teatry, kina czy luksusowe osiedla.
Sielanka jednak nie trwała długo. Chociaż, jak to okrzyknięto, "Nowe Detroit" miało zapomnieć o swej przeszłości, to jednak na przedmieściach szybko powstały getta, gangi znów zaczęły się panoszyć po okolicy. A w świecie polityki i ogromnych biznesów najwięcej do powiedzenia mają przestępcy z ogromnym zapleczem.
I gdyby tego było mało... Ludzie zaczęli rozpowiadać o dziwnych osobnikach. Policja nawet kilku ujęła. Mówi się, że w mieście pojawiły się tajne służby. CIA, FBI, NSA, Secret Service, FSB, DEA czy Guó’ānbù.
Pojawiła się także masoneria, grupa Bilderberg, Cykada i inne tajne organizacje.

Teraz przyszła pora na wyrównanie dawnych rachunków. Nie wiadomo skąd i jak, ale momentalnie pojawiło się mnóstwo ugrupowań, które zwalczają się nawzajem.
A stawka jest wysoka, bardzo wysoka. Bo kto przejmie kontrolę nad miastem, ten uzyska nieograniczoną władzę, pieniądze i sławę. Wiele ugrupowań ma swoje wtyki w Radzie Miasta, policji i dużych firmach w metropolii.
Kto by tego nie chciał? Lecz kto pierwszy podejmie rękawicę? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem? Który gang sięgnie po władzę sam, a kto utworzy koalicję?

Temat przypięty Temat zamknięty REGULAMIN
Temat przypięty Karty postaci
  • autor tematu Dark_Dante
  • 33 wiadomości
  • ostatnia 16 czerwca 2019, 15:55
Temat przypięty Temat zamknięty Klasy
Temat przypięty Temat zamknięty Ugrupowania
Temat przypięty Temat zamknięty Księga ulicy
Temat przypięty Temat zamknięty Sala respektu
Temat przypięty Restauracja Wielkich
Temat przypięty Gryps na dzielni
Farmy
Dzielnica czerwonych latarni
Obrzeża
Doki
Wysypisko
Budynki rentowe
Centrum
Przedmieścia
Sąd
Getto
Dzielnica chmur
Rada Miasta
Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Vader0PL
Właściciel: Vader0PL
Grupa posiada 272 postów, 22 tematów i 11 członków

Opcje grupy [PBF] Nowe D...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie [PBF] Nowe Detroit