Klasy

Avatar Dark_Dante
Cyngiel
Główna siła robocza ugrupowania. Posiada broń i, najczęściej, własny samochód. Zajmuje się zdejmowaniem niewygodnych osób, zarówno wrogich, jak i spośród własnej struktury.

Kurier
Przemyca przez granicę nielegalne towary lub rozwozi je po mieście. Ugrupowanie zapewnia mu pojazd, papiery i kontrakty.

Niuchacz
Wyłapuje „haki” na osoby, które mają wpływy, by potem móc jakoś te informacje wykorzystać. Może też prześwietlić własne ugrupowanie, w poszukiwaniu wtyk lub zdrajców.

Cień
Potrafi „zniknąć” wszystko, co sobie głowa ugrupowania zażyczy, pojazdy, przedmioty, osoby. Robi to na stałe, jeśli trzeba się pozbyć dowodów, lub czasowo, jeśli trzeba coś ukryć lub ktoś chce uciec. Może także działać w drugą stronę i odszukiwać zaginionych.

Stójkowy
Najbardziej pospolite zajęcie, stoi na rogu wyznaczonej ulicy i wciska innym prochy.

Przyboczny
Główny stróż dowódcy ugrupowania, fanatycznie oddany, gotów poświęcić własne życie dla szefa.

Cieć
Pracuje w firmie przykrywce, która najczęściej pierze brudne pieniądze lub produkuje dobra dla ugrupowania.

Naganiacz
Osoba zajmująca się werbowaniem nowych członków, zarówno wśród biedoty, jak i elit.

Paser
Zajmuje się handlem kradzionym towarem, bronią, żywym towarem i innymi nielegalnymi transakcjami.

Gliniarz
Skorumpowany policjant, który jest opłacany przez gangi. Przymyka oko na mniejsze występki, stara się tuszować większe, a przy aferach uwija się jak w ukropie, aby sprawę wyciszyć.

Papuga
Prawnik lub polityk na usługach przestępców, który pobiera ogromne wynagrodzenie za wyciąganie szefów z więzień i przeforsowywanie ustaw korzystnych dla przestępców.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku