The Never Ending Night [PBF]

The Never Ending Night [PBF]

The Never Ending Night [PBF]

Jest północ, czujesz ból głowy i budzisz się nagle, szukając sprawcy przerwania twojego słodkiego snu. Po otworzeniu oczu, ukazuje ci się widok elegancko zrobionych ścian oraz mebli wykonanych w bardzo pięknym stylu, wszystko niczym z tych starych rezydencji. Widzisz, że za oknami świeci satelita ziemski, licho poświatując swym odbitym białym światłem. Czujesz potrzebe ucieknięcia stąd, ponieważ myślisz, że ktoś nie porwał. Wtem na polu zbierają się chmury burzowe i wiatr im dopomaga w tej pochmurnej muzyce pełnej przygłuszonych grzmotów. Czekasz aż ta zła pogoda przeminie, lecz tak się nie dzieje, tylko co jakiś czas Thor przygotowuje się na uderzenie swym młotem przywołującym błyskawice. Powoli zaczynasz wątpić w nadzieje na ucieknięcie stąd, a z czasem, podajesz w wątpliwość swą egzystencje. Do twojego umysłu powoli wdzierają się myśli nieczyste, dzieła mrocznych bogów przedwiecznych, którzy chcą twojego szaleństwa, lecz na darmo to próbują, bo zaczynasz myśleć o miłych rzeczach. Wtem przy drzwiach wyjściowych widzisz mroczny blask, zjawia się nagle nowe cielsko, lecz nie martwiec, a żywy człowiek. Potem patrzysz na zegar, chcąc popatrzeć która jest godzina, lecz zegar... nie działa, wskazówki jego w miejscu stanęły prosto, jak grenadierzy w szeregu marszowym idąc na bój. Z czasem masz kolejną myśl, czy co widzisz jest faktycznie... rzeczywistością ? Czy może jesteś w koszmarze z którego nie ma ucieczki ?
Powoli ulegasz się myślom, aby się tu usadowić na stale, w ciepłej rezydencji pośrodku śnieżystej ,górskiej nicości oraz tego, aby rozwiązać tajemnicę tego miejsca. Może spróbujesz rozwiązać zagadkę "Nieskończonej Nocy" ?

„The Never Ending Night.” To PBF w klimatach wiktoriańskich, osadzony w dworze rodu bogatej arystrokracji gdzieś w Alpach osadzony w bliżej nieokreślonej przeszłości. Jego wyjątkową cechą jest to, że ma swoje zakończenie, które można osiągnąć poprzez rozwikłanie mrocznego sekretu skrywającego się za płaszczem owego miejsca. Drugą cechą jest to, że mimo iż jest osadzony w czasach, kiedy nad imperium słońce nie zachodziło, to możesz grać na przykład zwykłym przechodniem z XXI wieku, co może doprowadzać do... interesujących sytuacji, ale jakoś Przedwiecznym się znudziło tylko przenoszenie osób z świata realnego i pozwala wam to na wcielanie się w postacie fikcyjne... na przykład Sherlocka Holmesa, Adama Jensena lub innego Kubę Rozpruwacza.
Mimo iż ten PBF ma zakończenie, to nie musisz koniecznie do niego dążyć, ponieważ możesz także spróbować innej drogi i próbować zamordować resztę lub siać wśród nich nutkę niepewności i spowodować falę niepewności... albo w krytycznym momencie, spowodować ich do popaścia w amok. To jest po prostu twoja książka, która możesz pisać, nadpisywać lub usuwać z niej pewne części, aby historia potoczyła się w taki sposób, jaki ci pasuje. Jest to twoja rzeczywistość, specjalnie zrobiona dla ciebie, którą możesz dowolnie manipulować.

Temat przypięty Temat zamknięty "Przeznaczenie"
Temat przypięty Księga Informacji
Temat przypięty Temat zamknięty Jak wygląda lokacja i co widzisz po przebudzeniu ?
Temat przypięty Temat zamknięty Zasady gry i regulamin
Temat przypięty Rozmowa poza Światem
  • autor tematu CheekiBreekiPL
  • 119 wiadomości
  • ostatnia 14 stycznia 2019, 15:52
Hol
  • autor tematu CheekiBreekiPL
  • 231 wiadomości
  • ostatnia 15 lipca 2019, 20:22
Biblioteka
Sypialnie
Salon
Sala balowa
Kuchnia
Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar CheekiBreekiPL
Właściciel: CheekiBreekiPL
Grupa posiada 520 postów, 11 tematów i 7 członków

Opcje grupy The Never En...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie The Never Ending Night [PBF]