Zasady gry i regulamin

Avatar CheekiBreekiPL
Właściciel
Zasady są proste i wcale skomplikowane.
Jest kilka tematów w których dzieje się cała akcja gry. Tam opisujesz wszystko co robisz, co się dzieje z twoją postacią, z kim rozmawiasz i tak dalej, to działa jak we wszystkich innych PBFach.
Zauważyłeś pewnie brak karty postaci. Powód jest taki że jej nie potrzebujesz, twoją postać będziemy poznawać podczas rozgrywki, . Jak zacząć w takim razie? To proste. Gra dla wszystkich postaci zaczyna się obudzeniem się z jakiegoś powodu w tym zapomnianym przez Boga miejscu. W swoim pierwszym poście, opisz dokładnie jak wygląda, jak się zachowuje, co robi (poza ogarnięciu się gdzie jest) i najlepiej daj obrazek ją opisujący by post wyróżniał się wśród innych. Nie musisz jej wymyślać historii, zawodu, nawet imienia. Przynajmniej nie od razu. Jeśli uznasz jej temat za wyczerpany i zechcesz stworzyć nową, twój obecny bohater musi najpierw po prostu zniknąć w niewyjaśnionych okolicznościach, umrzeć, itp. Oczywiście może jeżeli jakiś magik go zreanimuje, no to dalej grasz nim. Limit postaci występuje, i to są TYLKO dwie postacie, ani grama więcej, tylko dwie.
Nie zapominajmy również że to jest miejsce o bardzo... unikatowych anomaliach, więc przenikanie postaci tutaj na przykład z twojego PBF'a, gry lub ulubionej książki jest na porządku dziennym. Jednak to nie może być postać o niezwykle absurdalnych mocach lub jakaś antropomorficzna kreatura. Tak długo jak twoja postać nie ma przesadzonych mocy oraz jest człowiekiem (lub androidem, kto woli), masz pewną swobodę w kreowaniu jej historii. Nie bójcie się też tworzyć cudzych historii. Kto ci broni podejść do innego gracza i powiedzieć: „-Hej, ja cię skądś chyba znam?”?
Gracz może podchwycić temat lub go zignorować, atoli zachęcam was do takich zagrywek. Tylko starajcie się nie być zbyt natrętni.

Od razu pewne sprostowanie: miejsce akcji PBFa dzieje się w czasach epoki wiktoriańskiej, ale postacie są z dowolnego momentu historii lub dzieła fikcyjnego (np. Assassins Creed'a).

Regulamin:

1. Nieprzeczytanie regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
2. Ze wszystkimi sugestiami i błędami idziemy do pozaświatowych pogawędek.
3. Prywatne obrażanie innych graczy jest zakazane.
4. Przestrzegamy poprawnej pisowni oraz BBCode'u.
5. Nie piszemy ciągów przyczynowo-skutkowych

Oryginalna wersja tych zasad jest autorstwa gulasza88

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar CheekiBreekiPL
Właściciel: CheekiBreekiPL
Grupa posiada 517 postów, 11 tematów i 7 członków

Opcje grupy The Never En...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie The Never Ending Night [PBF]