Karty Postaci

Avatar Zygarde
Właściciel
Czyli tutaj najpierw zaczynamy, tworzymy postać.

Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Wygląd:
Historia: (Najważniejsza część, często to ona zależy od mojej akceptacji)
Narodowość:
Miasto/Państwo startowe: (Dowolne, tylko że Superbohater działający w Ugandzie raczej słabo wypada i ciężej mu się wyróżnić)
Wiek:
Wróg: (Opcjonalnie, jeśli ktoś nie zaznaczy mogę sam dać. Oczywiście na samym początku nie może to być np. M.O.D.O.K albo Iron Man)
Kogo popiera: (czyli czy jest superzłoczyńcą czy superbohaterem)
Supermoce: (opcjonalnie, może być po prostu geniuszem bez mocy jak np. Tony Stark.)
Marzenie:
Towarzysz:
Majątek:(Postać nie może być za bogata, ale z biedą też bez przesady.)
Słabe punkty:

Avatar Zygarde
Właściciel
Przykładowa karta postaci należąca do właściciela.
Imię: (Nikt go nie zna) Henryk
Nazwisko: (Nikt go nie zna) Derw
Pseudonim: Ryboludź.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Zygarde w temacie Karty Postaci
Historia: Jego ojciec eksperymentował z genami ryb, Henryk jest zmutowany, ma problemy w szkole i poza nią, jest obiektem kpin. Gdy chce może się zamienić w Ryboludzia jak go nazywają, ratuje ludzi przed dresiarzami i dręczycialami a kobiety przed gw**cicielami. Nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości. Działalność jako Superbohater zaczął dopiero miesiąc temu, ludzie traktują go jako creepypastę albo miejską legendę, do czasu gdy przypadkowo jego akcję nagrał TVN, wtedy większość w niego uwierzyła, część dalej twierdzi że materiał był zmontowany po to aby Chińczycy trzepali kasę z koszulek i bryloków ale niektórzy traktują go poważnie. Niektórzy ludzie polują na niego w jeziorach i bagnach, nie wiedząc że Ryboludź żyje w samym środku stolicy jako niepozorny nastolatek zbierający wpie**ol.
Narodowość: Polska.
Miasto/Państwo startowe: Polska, Warszawa.
Wiek: 15
Wróg: Za bardzo jeszcze nikt, czasem przeklnie go jakiś dres.
Kogo popiera: Superbohater.
Supermoce: Umie oddychać pod wodą, potrafi wygenerować wodę z ręki której strumieniem zalewa przeciwników.
Marzenie: Dołączyć do Avengers.
Towarzysz: brak.
Majątek: 30 zł, nóż.
Słabe punkty: Prąd.

Avatar korobov
Moderator
Imię: Guliamu
Nazwisko: Koniecpolski
Pseudonim: Black Hawk
Wygląd: Cholera wie. Sam jednak często chodzi w kapturze. Ale jakoś tak Zdjęcie użytkownika korobov w temacie Karty Postaci
Historia: Urodzony z mieszaneo małżeństwa, bardzo się wyróżniał. Aż za bardzo, można powiedzieć.Zawze fascynował się robotyką, mechatroniką i inżynierią biologiczną. Był geniuszem, jednym słowem. Porzucił szkołe, co nie spodobało się jego nauczycielkom. Zakradły się akurat wtedy, kiedy przeprowadzał delikatny eksperyment (czyt. Zaparzał sobię kawę w generatorze antygrawitonów. No co, gorący był, a akurat chciał kawę) i mu zepsuły zabawkę. Efekty był taki, żę połączył się z kilkoma innymi maszynami, wypierniczył się na orbitę, palnął w jakiegoś Sputnika i tak się utrzymywał przez kilka dni. Jak się ocknął, instynktownie wstrzymał oddech, ale nieoodychał, za to wąchał. Oprogramowanie, które projektował (chciał odtworzyć Jarvisa, ale wyszło mu coś podobnego. Znaczy się, z większym poczuciem humoru. Nazwał je Kabaret) wezwało najblższy prom (nie obyło się bez zdziwienia), ale w ostatniej chwili wystrzelił go na powierzchnię. Upadł gdzieś, a raczej wylądował gdzieś w okolicach Białegostoku i idzie na południe
Narodowość: Polsko-włoskie korzenie, w chwili obecniej Niemiec
Miasto/Państwo startowe: Zakopane, Polska
Wiek: 25 lat
Wróg: W sumie... Jego stara nauczycielka polskiego i biologii.
Kogo popiera: jest w miarę neutralny
Supermoce: geniusz wszelako rozumiany, potrafi porozumiewać się z elektroniką, a nawet kontrolować ogień, a nawet grawitację. No i tak samo z roślinami. No i jeszcze może latać. No i jeszcze nie potrzebuje powietrza. I jedzenia. A widzenie... Czego on nie widzi. Ultrafiolet, podczerwień, radiowe, gamma... No i jeszcze słuch. Do 1000000 Hz zakres. I krzepa niezła. I możę pochłaniać elektronikę i elektrykę.
Marzenie: Odzyskać swoją starą powłokę
Towarzysz: Jego zmodyfikowany pies, Rufus. Wypadek w laboratorium... Tak, możę gadać
Majątek: 400 złotych, jakiś stary złom,
Słabe punkty: Impuls EMP, kwasy, wirusy (ale ma niezłego firewalla.)

Avatar Zygarde
Właściciel
Okej, akcept.

Avatar
musztardan
Harry
Ranger
"RunMan"
Jasna skóra, białe włosy, żółte oczy, a co do kostiumu, to podobny do kostiumu Capitana Falcona, jednak ma inne kolory i maskę. Kiedy nie ratuje nikogo, to typowy szlafrok i kapcie w gwiazdki
Urodzony w Berlinie dzieciak biegał najszybciej w szkole, a po latach treningu zaczął startować w krajowych zawodach, wygrał, dostał mnóstwo pieniędzy. Po wielu latach, wziął stanowisko żołnierza, w czym szlo mu naprawde niezle. Po Wojnie, opuscil wojsko i został SuperBohaterem.
Niemcy
Berlin
26
Nie posiada
Superbohaterowie
Superszybkość, ogień
Pogadać z Iron Manem
Nie aktualnie nie posiada
Jako, iż wygrał zawody to mniej więcej 1000 Ojro
Brązowy punkt na jego czole, kolana osłaniane nakolannikami

Avatar Zygarde
Właściciel
Okej. Zaczniesz w Berlinie.

Avatar
Konto usunięte
Imię: Satoshi
Nazwisko: Shigekazu
Pseudonim: "Drake"
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci - 1. postać to ta normal. a 2. to transformacja... ALE TAKA KAWAII. BO TAK MUSI BYĆ. KAWAII.
Historia: Kiedyś to był normalny nastolatek który oddawał się pasji nerda i YouTuber'a któremu wklepywano że jego rodzice zginęli w wypadku autokaru... Ale hej! Przecież jeśli przez przypadek odkrył niecne plany swojego (kiedyś) kochanego, bogatego wuja który nim się zaopiekował, dotyczącego składni czarnej materii i wykorzystania jej jako sposób na podbijanie kolejnych planet ten facio MUSI jakoś źle skończyć... Warto wspomnieć że jego rodzice byli dziennikarzami i to odkryli... ("kulka w łeb, dzieciakowi wmówi się bzdury...) Teraz dodajmy fakt że jest pacyfistą i podczas ucieczki oberwał o jakiś kontener z czarną mazią, (Dark Gaia? Sega staph) co spowodowało jej wyciek do organizmu naszego biedulca a co skutkowało - niemiłymi zmianami kosmetyczno-umiejętnościowymi w okresie pełni księżyca (a raczej jego promieniowania), ostrego wk*rwienia albo... Po prostu jeśli chce to się zmieni... Ufff... Dobrze że samoświadomość się zachowała, co postanowił to wykorzystać w zwalczaniu wszelkiej nienawiści (jak Batman z DC - połamie kości i wygniecie flaki ale NIE zabije, bo tak i tak umie walczyć...)
Narodowość: Japonia
Miasto/Państwo startowe: Londyn (na wakacjach był ;-;)
Wiek: 16
Wróg: Wuj narodowości 'murricańskiej: Charles Forklift (przez te nazwisko wszystkie jego pachołki się z niego śmieją...)
Kogo popiera: Bohaterowie (wdg. Satoshi'ego to "super" wszystko niszczy)
Supermoce: gdy jest człowiekiem to jest niezłym hakerem, który zmodyfikował Cortanę do swoich potrzeb, jako Lykan (jak się zwał) mamy niezwykłą zręczność, siłę i puchatość co zresztą powoduje natychmiastowe pozwolenie na wykorzystanie go jako podusi gdy śpi...
Marzenie: by pożegnać się raz na zawszę z tą "wilczą" skórą przez którą 50% ludzi na świecie z chęcią by mu odstrzelili łeb i powiesili go jako trofeum (znajomi i obeznani z tematem tego by nie zrobili)
Majątek: 30 000 yen (zgdzieś 650 polaczkowych zł)
Słabe punkty: nie lubi widoku znęcania się nad słabszymi, kocha wasabi ("odbarwia zielone wychodzi CHRZAN" ... Takie tam Beczki)

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept. Zaczniesz w Londynie.

Avatar Angel_Kubixarius
Imię: Xavier
NazXavier Nightsteel
Pseudonim: Doctor X.
Wygląd: później
Historia: Xavier od urodzenia pasjonowal się biologią, anatomią, genetyką i inżynierią, przy czym od zawsze był ciekawym świata dzieciakiem. Nie było roku szkolnego gdy nie dostawał szóstki ze swego ulubionego przedmiotu, a kiedy ten poszedĺ na studia zaczął eksperymenty, najpierw z alkoholem i reprodukcją związane, później własnocielesne genetyczne. Słyszał on o superbohaterach, jednakże nie wynalazł innego sposobu jak im dorównać niźli jego własna ulubiona ścieżka - inżynieria genetyczna. Kiedy ukończył studia z wyróźnieniem założył lanolatorium gdzie pracował samemu, jednakże labolatorium bez pracowników nie otrzymało od państwa dotacji, ani dofinansowań i zbqnkrutowało. Młody genetyk nie poddał się jednak. Zmutował swe geny z kretem i dźdżownicą zmieniając się w coś podobnego do czerwia poruszającego sie w ziemi i obrabował bank. Następnego dnia znowu był sobą, gdyź zanegował mutacje antygenami i nikt nie udowodnił mu dotychczas zbrodni. Za skradzione dolary stworzył sobie podziemne małe, ale pełne narzędzi i genów labolatorium, gdzie kontynuował swoje badania. Po dłuższym czasie sam zgłosił się o państwa o darmowego pracownika w postaci recydywisty i takiegoż otrzymał. Nazywał on się Vincent Van Drake później zmeiniony w wampira pracownik Xaviera. To zaś pozwoliło dobierać dotacje i pracować na państwowym rynku genetycznym, gdzie dalej zarabia już na czysto. Aktualnie jego mikrofirma nazywa się X. Company i jest niejako monopolem na rynku gentycznym. Ostatnio zaczął projekty na istotach pozaziemskich oraz we współpracy z państwem utworzył tajną jednostkę wojskową X.COM.
Narodowość: Anglik
Miasto/Państwo startowe: Ateny
Wróg: Stark Industial
Kogo popiera: neutral
Supermoce:inżynier genetyczny, geniusz w swej dziedzinie, własny obiekt doświadczalny, stąd jego moce. Moce mutanta na tyle dziwnego, że potrafi sam manipulować jakie geny uaktywnia, jednakże mutacje strasznie go bolą.
Marzenie: Być kimś znaczącym w wymiarze nadludzkim
Towarzysz: porfekcyjnie udana mutacja, połàczenie człowieka, nietoperza i komara. Wampir ' Vincent' niestety nie może wyjßc na powierzchnie jako humanoid, a jako zooid nie może atakować inaczej niż gryźć
Majątek: malutkie labo gdzieś pod miastem. Sporo genomów próbnych.
Słabe punkty: podatny na elektrykę, w tym paraliż oraz podatny na antygeny. Jednakże aby zrobić antygen potrzebujesz genomu jego odpowiedniej mutacji. W ten sposób można go odmienić w normalnà formę i standardowo zamknąć/ zabić

Avatar Zygarde
Właściciel
Jutro zrobię Ateny, bo teraz piszę na telefonie.
R.I.P bateria w tablecie.

Avatar
Konto usunięte
Imię: Ray
Nazwisko: Samora
Pseudonim: -
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci
Historia: Ray był normalnym "szarym" człowiekiem. Nie wyróżniał się z tłumu. Normalny hiszpański konkwistador. Kolejny napaleniec podróżujący do Nowego Świata, którego imienia nikt nie będzie za setki lat pamiętał.
Moce odkrył przypadkiem. W Ameryce dostał od tubylców strzałę między oczy, po czym wyciągnął ją i na oczach indian jego czoło samo się zrosło.
Po powrocie do Europy dużo podróżował korzystając z mocy. Po jakimś czasie dotarł do Azji i zamieszkał w Japonii, gdzie poznał piękną kobietę. Ożenił się z nią, jednak ta umarła na nieznaną chorobę. Na jego ramionach.
Ray żył długo. Zdecydowanie za długo. Uznał to za kolejny plus mocy i znów zaczął korzystać. Nauczył się wielu rzeczy m.in. walki na miecze. Dużo ćwiczył. Podczas wojen niejednokrotnie pomagał różnym armiom. Widział wiele śmierci. Skończyło się tym, że oszalał. Przecież ile można tego wszystkiego znieść?
Narodowość: Urodził się w Hiszpani, ale niejednokrotnie zmieniał już imię i nazwisko.
Miasto/Państwo startowe: Ostatnio wylądował w Japonii, Tokio
Wiek: 549 lat
Wróg: Czas. Jego egzystencja. Nałogi. Jego najwięksi wrogowie.
Kogo popiera: Chyba neutralny. Chyba.
Supermoce:
-Samoistna regeneracja tkanek. Może w niecałą minutę zregenerować całą rękę. Jego jedyny słaby punkt to pień mózgu. Rozwalanie go równa się wstrzymaniu regeneracji.
-Nie może umrzeć ze starości jak i z powodu żadnej choroby.
Marzenie: Nie ma ich od dawna.
Towarzysz: Nie ma ich od dawna.
Majątek: 23 dolary, 738 yenów, wynajęte mieszkanie w bloku
Słabe punkty: Jego słabym punktem jest pień mózgu, często traci poczucie czasu, jest niepoważny

Avatar Zygarde
Właściciel
Angel;
Jak chcesz, mogę sprowadzić niektórych w Ateny i się zobaczy.
Gość:
Akcept, zaraz zrobię Tokio.

Avatar Sara231
Imię: Sara.
Nazwisko: Clark.
Pseudonim: Scourge.
Wygląd: (na avatarze)
Historia: Biologiczni rodzice Sary porzucili ją tuż po jej narodzinach. Dziewczyna wychowała się w domu dziecka, w którym panowały dość surowe warunki; często była bita przez opiekunki. Pewnego dnia odkryła w sobie zdolność władania cieniem. Gdy osiągnęła 18 lat, opuściła dom dziecka i zatrudniła się w jakiejś budce z fast foodami. Zaczęła wieść życie buntowniczki. Po jakimś czasie postanowiła wykorzystać swoje moce i wpuszczać wpierdziel "tym złym ziomkom".
Narodowość: Amerykanka.
Miasto startowe: Nowy Jork.
Wiek: 18 lat.
Wróg: Nie ma.
Kogo popiera: Superbohaterka.
Supermoce: wytwarzanie kuli cienia (którymi napi**dziela w ludzi).
Marzenie: Osiągnąć coś wielkiego w życiu.
Towarzysz: Nie ma.
Majątek: 100 dolarów, mieszkanie w bloku, skuter.
Słabe punkty: promieniowanie UV, lęk wysokości.

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept, tylko zmień teleportacje na coś innego.

Avatar Skwarek218
Moderator
Imię:Tommy/Thomas/Tom
Nazwisko:Picenessi
Pseudonim:Fronterin
Wygląd:Podstawowy strój: Zdjęcie użytkownika Skwarek218 w temacie Karty Postaci
Zapasowy strój: Zdjęcie użytkownika Skwarek218 w temacie Karty Postaci
Strój z symbiontu:Zdjęcie użytkownika Skwarek218 w temacie Karty Postaci
Wygląd bez strojów: Zdjęcie użytkownika Skwarek218 w temacie Karty Postaci
Historia:Tommy urodził się w normalnej rodzinie.Ojciec pracował w biurze a matka była gospodynią domową.Nie od zawsze mieszkali w Miami.Najpierw mieszkali w małym miasteczku czyli Forks.Następnie przeprowadzili się do Quincy i tam zostali,ale Tommy kiedy dorósł wyprowadził się do Miami.Ale najważniejsze i najciekawsze pytanie to...skąd miał moce? Kiedy był mały ugryzł go pająk.Nie jakiś zwyczajny,ale taki który przyniósł ojciec.Ojciec Toma może i pracował w biurze,ale firma w,której pracował właśnie miała kontrakt z pewnym laboratorium.Ale to już inna historia.Thomas najpierw nie wiedział o swoich mocach,które na początku były słabe.Ale kiedy dorastał czuł,że jest inny od swoich rówieśników.Że jest jakimś odmieńcem.W końcu zaczął to rozumieć.Jego ojciec inteligentny,więc Tommy odziedziczył to po nim.Tommy pobrał sobie krew i zbadał to.W końcu dowiedział się o co chodzi.Miał niezwykłe moce,które mógł wykorzystać w różny sposób.Postanowił pomagać ludziom. Nie wiedział dlaczego i po co.Po prostu myślał,że tak będzie poprawnie. "Pracuje" jako superbohater już od 6 lat. Ma trzy kostiumy.Dwa z normalnych materiałów a jeden ze specjalnego.Niestety musiał ten materiał ukraść,żeby stworzyć ten kostium. Materiał nazywa się...symbiont. Jest to organiczna i inteligentna substancja,która potrafi się przystosować do swojego nosiciela.Potrafi także dopasować swój wygląd do ubrań itp.
Narodowość:Amerykanin:
Miasto/Państwo startowe: USA/Floryda a dokładniej Miami
Wiek:26 lat
Wróg:---------------
Kogo popiera: Superbohater
Supermoce:
1.Chodzenie po ścianie
2.Pajęczy zmysł
3.Wystrzeliwanie sieci/pajęczyny ze swoich nadgarstków
4.Nadludzka siła
5.Nadludzka wytrzymałość
6.Regeneracja
7.Nadludzka zwinność
Marzenie:Chciałby założyć normalną i spokojną rodzinę.Ale gdyby mu się to nie udało to...dołączyć do Avengers lub Defenders
Towarzysz:Na razie brak.
Majątek:Domek na przedmieściach
Słabe punkty:Czasami moce mogą mu się "wyłączyć" w trakcie walki.Kiedy się za bardzo zmęczy może stracić przytomność.Kiedy się mocno zmęczyć łatwo go pokonać.Duża ilość piasku może mu przeszkodzić w przedostawaniu się.

Avatar Zygarde
Właściciel
Skwarek218 pisze:
Nie zawsze z innej Ziemi Korobov.Zresztą proszę cię...myślisz,że tylko jeden taki wypadek może się zdarzyć? Czasem Ben Reilly,Peter Parker i Kaine jakiś tam współpracowali razem.Chociaż mieli te same moce.Zresztą nie każę Zygusiowi (jeśli mogę tak pisać) poznawać mnie z Parkerem.

Owszem, było kilku też z tej ziemi, w sumie... Dobra. Ostatecznie akceptuję.

Avatar Angel_Kubixarius
Imię: James
Nazwisko: Cathalyst
Pseudonim: Anti-Toxin
Wygląd: odwrócone kolory toxina lel
Historia: Po krótce jest dziedzicem Symbiotycznym linii głownej od Toxina przez anti venoma, piàtkę noobsymbiotów, hybrida i w końcu on. Anti-Toxin jest aktuslnie najpotężniejszym symbiontem i jest w umowie ze swoim nosicielem podobnie do swego przodka - Toxina. Aktualnie zaplàtany jest w aferę z tym, iż poluje na nielegalnie działającego Doktora X znając jako jeden z nielicznych prawdę o jego przeszłoßci kryminalnej ( aka napad na bank) i dąży by wymierzyć mu sprawiedliwość.
Narodowość: USA
Miasto startowe: Nowy Jork
Wiek: około 25 lat.
Wróg: X-company i X-COM
Popiera: Bohaterów
Moce: Symbiont.
Marzenie: Cóż. Standardowe kontynuowanie teadycji jego rasy oraz dołączenie do jakiejś zorganizowanej jednostki superbohaterów.
Towarzysz: jego symbiont/nosiciel. Zależnie na kogo patrzysz...
Majątek: brak
Słsbe punkty: biedak pieprzony.... słaby na swojego ewentualnego potonka i jego potomków (standard) wzajemna nienawiść z neo-hybridem ( tak będę zwał to co powstało z pozostałości po hybridzie) słaby na ogień i mocny dźwięk

Avatar
Konto usunięte
Imię:
Nazwisko:
Wygląd:Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci
historia:Jego wujek tata i mama zostali zabici przygarneła go ciocia która zgineła ze starości a on stał sie bochaterem
Narodowość:Anglik
Miasto/Państwo startowe:Zakopane, Polska
Wiek:13
Wróg:Jeszcze nie ma
Kogo Popiera:Bohaterów
Supermoce:Władza nad umysłem wchodzenie do umysłów, latanie i telekineza
Marzenie:żeby jego rodzice ożyli a ich morderca umarł
Towarzysz:BRAK IDE NA KLATE SOLO
Majątek:Jest Miliarderem jak DeadPool
Słabe punkty:Jego okulary ktoś mu je rozwali i już nic nie widzi

Avatar Zygarde
Właściciel
Angel_Kubixarius pisze:
Imię: James
Nazwisko: Cathalyst
Pseudonim: Anti-Toxin
Wygląd: odwrócone kolory toxina lel
Historia: Po krótce jest dziedzicem Symbiotycznym linii głownej od Toxina przez anti venoma, piàtkę noobsymbiotów, hybrida i w końcu on. Anti-Toxin jest aktuslnie najpotężniejszym symbiontem i jest w umowie ze swoim nosicielem podobnie do swego przodka - Toxina. Aktualnie zaplàtany jest w aferę z tym, iż poluje na nielegalnie działającego Doktora X znając jako jeden z nielicznych prawdę o jego przeszłoßci kryminalnej ( aka napad na bank) i dąży by wymierzyć mu sprawiedliwość.
Narodowość: USA
Miasto startowe: Nowy Jork
Wiek: około 25 lat.
Wróg: X-company i X-COM
Popiera: Bohaterów
Moce: Symbiont.
Marzenie: Cóż. Standardowe kontynuowanie teadycji jego rasy oraz dołączenie do jakiejś zorganizowanej jednostki superbohaterów.
Towarzysz: jego symbiont/nosiciel. Zależnie na kogo patrzysz...
Majątek: brak
Słsbe punkty: biedak pieprzony.... słaby na swojego ewentualnego potonka i jego potomków (standard) wzajemna nienawiść z neo-hybridem ( tak będę zwał to co powstało z pozostałości po hybridzie)

Akcept. Tylko będziesz trochę znerfiony. Jak tylko Misiel i Korobov odpiszą w Nowym Jorku zaczniesz.

Avatar Zygarde
Właściciel
Jak już pisałem, akcept. Zaraz jak misiel napiszę będzie odpis.

Avatar Zygarde
Właściciel
Imię: Harold
Nazwisko: Flir
Pseudonim: Velociraptor
Wygląd: Człowiek z zieloną skórą, ogonem, łuskami i głową Velociraptora.
Historia: Był to zwykły naukowiec, pracował nad genami dinozaurów. Pewnego dnia w laboratorium wydarzył się wypadek, miał w sobie geny Velociraptora, stał się szalony. Stworzył kilka Velociraptorów oraz kij dzięki któremu łatwiej się z nimi porozumiewa.
Narodowość: Niemiec
Miasto/Państwo startowe: Berlin Niemcy
Wiek: 34
Wróg: Każdy kto mu się sprzeciwi.
Kogo popiera: łotr
Supermoce: Umie się kontaktować umysłowo z gadami.
Marzenie: bral
Towarzysz: kilka Velociraptorów.
Majątek: Małe podziemne laboratorium pod polem golfowym.
Słabe punkty: słuch.

Avatar korobov
Moderator
Imię:Vanetina
Nazwisko: von Hohenzollern
Pseudonim: Sithanka
Wygląd: Zdjęcie użytkownika korobov w temacie Karty Postaci z czerwonymi oczyma, wcześniej miała fioletowe
Historia: Urodzona w szlacheckiej rodzinie (Hohenzollern byli cesarzami Niemiec, a jej ojciec jest spokrewniony z dworem brytyjskim i Tsarem rosyjskim), zawsze dbano o jej wychowanie. Pewnej nocy, po prostu, nie pamięta co się działo. Były pioruny, oień, duszenie, krzyki... Rano nie miała rodziny. POdróżowała, i zgarnęła ją hydra. Przebadali ją. Wyszło, że ma jakiś naturalnych jednostek we krwi ponad normę, bo aż 15 tys... Uciekła im, nauczyła się wielu przydatcnych rzeczy, w tym jak zabijać z zimną krwią. Teraz ją ścigają zarówno Hydra, jak i tarcza, a nawet Avengers. We śnie ujrzała broń i ją zrobiła. Nazwała ją anielskim mieczem, gdyż przywodziła na myśl archanielskie miecze. Teraz próbuje się gdzieś zaszyć, uwić rodzinne gniazdko i żyć spokonie.
Narodowość: Rosjanko-niemka
Miasto/Państwo startowe: Warszawa, Polska
Wiek: 20 lat
Wróg: Von Strucker i jego Hydra
Kogo popiera: Dajcie jej spokój, nikogo
Supermoce: Błyskawice, duszenie na odległość, telekineza, ma doskonałą zdolność iluzji, panuje nad ludżmi jakoś tak, machinalnie, jak się skupi, możę kopiować umiejętności innych (jeżeli się dadzą skopiować), jest telepatką
Marzenie: Dajcie jej spokój. By dożyła w skopoju swoich dni
Towarzysz: Jakiś taki duch, który z nią rozmawia i naucza, a także jej tybetański mastif, Hans, rower
Majątek: normalne ubranie, dzina broń (nazwana przez nią mieczem anielskim) Zdjęcie użytkownika korobov w temacie Karty Postaci
, 2000 dolarów, ubranie jak na wyglądzie
Słabe punkty: Czasem nie panuje nad mocami, a czasem ma dziwne wizje, nigdy w odpowiednim momencie, ma słabość do koni, generalnie do zwierząt.
//Podobieństwo do Mary Jade całkowicie przypadkowe

Avatar Zygarde
Właściciel
Teraz akcept, tylko pytanie, twoja postać chodzi po ulicy tylko się ukrywa czy raczej wychodzi tylko w nocy albo wcale?

Avatar
Konto usunięte
Imię: William
Nazwisko: Lovelace
Pseudonim: Pax
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci
Historia: Chłopak miał normalne dzieciństwo do ok. dziesiątego roku życia. Pewnego dnia gdy wracał ze szkoły został uprowadzony. Jak to bywa, mega strach i w ogóle. I mniej więcej w tamtym czasie ujawinły się jego moce. Na początku niepewnie sprawdzał jak daleko może się z nimi posunąc, aż w końcu zamienił się po raz pierwszy w... Jaszczurkę. Niestety, nie do końca potrafił wrócić do swojej pełnej postaci, więc prawa częśc twarzy, oraz ciała jest pokryta łuskami.
Narodowość: Wielka Brytania
Państwo startowe: Francja
Wiek: 23 lata
Wróg: Jeszcze chyba nie ma, ale niech właściciel da ._.
Kogo popiera: Nikogo
Supermoce: Potrafi skopiować genotyp innych istot i przybrać ich formę, ale także wszczepić swoje komórki innym, zmieniając ich w krwiożercze potwory.
Marzenie: Chwilowo? Nie ma żadnych wielkich, jedynie przyziemne.
Towarzysz: ---
Majątek: Niewielkie studio w Paryżu, ok. 500 euro.
Słabe punkty: Wybuchowy, nieco egoistyczny charakter. Jak zmienia postać, łatwo mu zapomnieć kim naprawdę jest.

Avatar Zygarde
Właściciel
Vapen pisze:
Imię: William
Nazwisko: Lovelace
Pseudonim: Pax
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Zygarde w temacie Karty Postaci
Historia: Chłopak miał normalne dzieciństwo do ok. dziesiątego roku życia. Pewnego dnia gdy wracał ze szkoły został uprowadzony. Jak to bywa, mega strach i w ogóle. I mniej więcej w tamtym czasie ujawinły się jego moce. Na początku niepewnie sprawdzał jak daleko może się z nimi posunąc, aż w końcu zamienił się po raz pierwszy w... Jaszczurkę. Niestety, nie do końca potrafił wrócić do swojej pełnej postaci, więc prawa częśc twarzy, oraz ciała jest pokryta łuskami.
Narodowość: Wielka Brytania
Państwo startowe: Francja
Wiek: 23 lata
Wróg: Jeszcze chyba nie ma, ale niech właściciel da ._.
Kogo popiera: Nikogo
Supermoce: Potrafi skopiować genotyp innych istot i przybrać ich formę, ale także wszczepić swoje komórki innym, zmieniając ich w krwiożercze potwory.
Marzenie: Chwilowo? Nie ma żadnych wielkich, jedynie przyziemne.
Towarzysz: ---
Majątek: Niewielkie studio w Paryżu, ok. 500 euro.
Słabe punkty: Wybuchowy, nieco egoistyczny charakter. Jak zmienia postać, łatwo mu zapomnieć kim naprawdę jest.

Akcept. Zaczniesz jutro.

Avatar Zygarde
Właściciel
Imię: Zygard
Nazwisko: Zan
Pseudonim: Z
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Zygarde w temacie Karty Postaci
Historia: Wcześniej zwykły człowiek, taki jak każdy. Ale w wieku 6 lat wszedł do piwnicy sąsiada, był on dziwny, bardzo dziwny. I jako dziecko, wiadomo, zabawa kolorowymi fiolkami, stłuczenie i dziwny zielony świecący płyn. Potem nic się nie działo. Dopiero w wieku 18 lat zaczął mu rosnąć ogon, kołnierz aż się zamienił w węża wysokości trzech metrów. W wieku 28 lat zaczął pracować dla X-a.
Narodowość: Polak
Miasto/Państwo startowe: Ateny
Wiek: 28
Wróg: Stark Industrial
Kogo popiera: X-a
Supermoce: Włada trawą, widzi przez ściany, potrafi otruć dotknięciem.
Marzenie: brak.
Towarzysz: Tygrys Szablozębny z laboratorium.
Majątek: Pistolet, mieszkanie w Warszawie.
Słabe punkty: Może się udusić.

Avatar Angel_Kubixarius
#Npc
Imię: raczej code name : Rpt- 1307 znany jako Reptille
Nazwisko: brak.
Pseudo: Omniscale( pol. Omniłuska)
Wyglàd: dawniej jaszczuroludź podobny z wyglądu do ryboludzia, dzisiaj nie róźni siè niczym od innych oprócz kostiumu, który przyrósł do jego łusek.
Historia: gdy był małym chłopcem mieszkał na Ukrainie przy Prypeci, nie muszę mówić jak został jaszczurką.... później został wzièty do wojska i przez wiele lat igrał ze ßmiercià. Niedawno wyjechał na wakacje do Grecji, tam zgarnął go rzàd i oddał X-owi jako próbkę do utworzenia najpierw genotypu reptilianina, a później X po pobraniu genotypu zaproponował mu zostanie prototypem w projekcie X-Com. Udało mu siè przemanipulować główne wystajàce po za ubranie częßci ciała tak by wróciły do bycia ludzkimi, a nadal mogły być zamienione łuskami. W te zaś wszczepł nano- technologię i dostroił z odruchami Reptille'a do tego by ten kontrolował cztery tryby - ludzki, jaszczurzy zwykły, jaszczuży płytowy i maskujący. Każdy z trybów stanowi inne możliwości Reptille'a. Aktualnie Omniscale, jak nazwał go po robocie X, jest bardzo bliskim obrońcà X'a i jest z nim w Paryżu.
Narodowoßć: Ukraina
M.startowe: Paryż.
Wiek: 20 l.
Popiera: X-Company
Moce:
Ludzki tryb - brak.
Gadzi tryb - odpornośç na trucizny, oddychanie pod wodà
Tryb Warana - wysokie opancerzenie, duża siła, odp. Na trucizny.
Tryb kameleona lub inaczej tryb maskowania - niewidzialność, wyciszenie wszelkich dźwièków wydawanych
Marzenia: dowodzenie X-Com'em
Towarzysz: X
Majàtek: ma tylko nano-ostrze przy sobie
Słaboßci: człowiek - wszelkie
Gad - Temperatura
Waran- temp., powolny, zwoaszcza podatny na goràc
Kameleon - wszelkie pyły, prochy, piachy, ciecze i barwniki, przez które go widać go w danej chwili. + temperatura.

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept.

Avatar
musztardan
Jako, iż Nie odpisujesz do Harry'ego, to robię nową postać.
Imię: Kane (Nieznane)
Nazwisko: Queen (Nieznane)
Pseudonim: Shank
Wygląd: Zdjęcie użytkownika musztardan w temacie Karty Postaci
Historia: Dzieciak ćwiczył mięśnie od małego, jednak....Podczas ćwiczenia wylała się na niego dziwna fiołka, która spowodowałą natychmiastowy przyrost mięśni, a ten po wielu latach postanowił waczyć ze złem. Potem był w wojsku, Potem z niego odszedł, potem dołączył do X'a
Narodowość: Kanada
Miasto startowe: Quebec
Wiek: 35
Wróg: Hydra (Nie lubi Nazistów :v)
Kogo popiera: Bohaterowie
Supermoce: Nadludzkie skoki, nadludzka siła
Marzenie: Żeby APPLE zbankrutowało
Majątek: 100 Dolarów , Kastety (Bo piła na arcie się nie liczy, bo to tylko art)
Słabe punkty: Ramiona

Obyś się kyrwa zgodził, bo Harry ustalmy, że umar.

Avatar Zygarde
Właściciel
musztardan pisze:
Jako, iż Nie odpisujesz do Harry'ego, to robię nową postać.
Imię: Nieznane
Nazwisko: Nieznane
Pseudonim: Shank
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Zygarde w temacie Karty Postaci
Historia: Dzieciak ćwiczył mięśnie od małego, jednak....Podczas ćwiczenia wylała się na niego dziwna fiołka, która spowodowałą natychmiastowy przyrost mięśni, a ten po wielu latach postanowił waczyć ze złem.
Narodowość: Kanada
Miasto startowe: Quebec
Wiek: 35
Wróg: X
Kogo popiera: Bohaterowie
Supermoce: Nadludzkie skoki, nadludzka siła
Marzenie: Żeby X zginął
Majątek: 100 Dolarów , Kastety (Bo piła na arcie się nie liczy, bo to tylko art)
Słabe punkty: Ramiona

Obyś się kyrwa zgodził, bo Harry ustalmy, że umar.

1. Imię i nazwisko wymaga (możesz obok podanego imienia napisać że nikt nie zna)
2. Kanada, czemu same poyeby są stamtąd? Trevor, Bieber, twoja postać...
3.Sojusznicy X-a, zostaniesz zmaskrowany i użyty jako masło przez Z.

Avatar
Konto usunięte
Imię:Clarice
Nazwisko:Ferguson
Pseudonim:Blink
Wygląd: vignette2.wikia.nocookie.net/xmenmovies/images/2/26/X-men-days-of-future-past-bingbing-fan-1-.jpg/revision/latest?cb=20140222040421
Historia:Clarice była bardzo ciekawskim dzieckiem.Kiedyś znalazła wielką przepaść w którą przez przypadek wpadła.Wtedy pojawiły się jej moce czyli teleportacja.Obudziła się w Ameryce,przestraszona,zmęczona i zdezorientowana.Musiała kraść aby przeżyć,ale kiedy pewnego dnia podczas kradzieży zobaczyła jak parę mężczyzn biję kobietę.Teleportowała się do nich a następnie teleportowała ich do morza,zabijając ich.Od tego czasu jest w połowie złoczyńcą-w połowie bohaterem.
Narodowość:Chiny,ale mieszka w Ameryce.
Miasto startowe:Nowy Jork
Wiek:22 lata
Wróg:Na razie nie ma.
Popiera:Nikogo
Moce:Tworzenie portali.(max 2 na raz.)
Marzenie:Poznanie rodziców.
Towarzysz:Nie ma
Majątek:2000 dolarów,małe mieszkanie w motelu.
Słabe punkty:Jest bardzo łatwowierna,nie wie czy chce być złoczyńcą czy bohaterem,zestresowana nie panuje nad mocą,kiedy jest zmęczona nie może ich używać.

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept. Zaraz zacznę.

Avatar Zeromus
Imię: Kain
Nazwisko: Solidore
Pseudonim: Darkuss (przypominam, przez "K" nie "C" ... bo DarKness)
Wygląd: Często nosi czarny lub ciemnoniebieski płaszcz z kapturem, gdy nadużyje swoich mocy albo za bardzo się zdenerwuje widać mu cztery czerwone, demoniczne oczy.
Zdjęcie użytkownika Zeromus w temacie Karty Postaci
Historia: Kain zrodził się z przedziwnego związku. Jego matka posiada moc światła, a jego ojciec jest jednym z najpotężniejszych demonów, jakie kroczą po wymiarach. Jego matka wiedziała, że nie będzie bezpieczny w ich wymiarze, więc zostawiła go u pewnej rodziny na Ziemi. Wychowali go oni jak własnego syna, lecz w wieku 12 lat jego moc się przebudziła i przypadkowo skrzywdził tych, których uważał za rodziców. Po tym incydencie uciekł, a podczas jednej nocy miał wizję .. ukazała mu się jego prawdziwa matka, pokazując mu, jak może ją znaleźć. Użył sposobu, który wtedy poznał i tym samym otworzył portal do niej (tylko tak mu się wydawało, tak naprawdę to ona to zrobiła, on dał sygnał, gdzie się znajduje). W jej świecie matka nauczyła go wszystkiego, co musi wiedzieć, żeby kontrolować swoją moc. Po szkoleniu matka powiedziała mu prawdziwy powód, czemu go zostawiła na Ziemi. Kain zdecydował się tam wrócić, aby odnaleźć najwyższego maga, który mógłby mu pomóc. Przed opuszczeniem wymiaru matka go jednak ostrzegła, aby nigdy nie używał swych mocy w gniewie, ponieważ wtedy istnieje większa szansa, że otworzy drogę dla jego ojca. Tak więc Kain powrócił na Ziemię po czym udał się do Nowego Yorku, gdzie poszukiwał Mistrza sztuk Mistycznych, lecz zamiast niego odnaleźli go bohaterowie z T.A.R.C.Z.Y. I udało się im go nakłonić, aby dołączył do akademii. Teraz szkoli się pod okiem bohaterów, aby mógł swoimi mocami chronić niewinnych.
Narodowość: Prawdopodobnie inny wymiar, ale pierwszy raz pojawił się na Ziemi w Polsce, Warszawa
Miasto/Państwo startowe: Nowy York
Wiek: 19
Wróg: On sam
Kogo popiera: Superbohater
Supermoce: Kontrola nad mroczną energią i używanie jej jako broni, teleportacja na krótkie odległości, Przy dużym skupieniu otwierani portali (każdy wymaga innego zaklęcia)
Marzenie: Spotkać Doktora Strange'a i pobierać u niego nauki, by całkowicie zapanować nad własną mocą.
Towarzysz: Czarny wilk
Majątek: 2000 $
Słabe punkty: Musi cały czas się pilnować, żeby nie stracić panowania nad mocą.

Avatar Zygarde
Właściciel
Dej nazwisko i zaczniesz w Akademii Tarczy. Zrobię nowy temat.

Avatar Zygarde
Właściciel
Nazwisko dodane zaraz zaczniesz w Akademii.

Avatar Zygarde
Właściciel
Teraz może być. Zaczniesz w Jerozolimie.

Avatar ninja618
Imię: (Nikt nie zna) Krzysztof
Nazwisko: (Nikt nie zna) Wilkowski
Pseudonim: Wilk.
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika ninja618 w temacie Karty Postaci
Historia: Wilk urodził się w Krakowie, jego rodzice oddali go do sierocińca. Wilk zaczął kraść gdy miał dwanaście lat, szło mu to nieźle. Do czasu czternastu lat, wszedł do złego domu gdzie włączył się alarm. Wilk został złapany lecz na początku walczył, właśnie wtedy objawiła się w nim jego pierwsza moc. Gdy policjant próbował go "uspokoić" Wilk zmienił swoją formę w wilkołaczą, wtedy zabił policjanta. Po kilku godzinach ucieczki został złapany przez S.H.I.E.L.D gdzie zamknięto go w specjalnym areszcie. Gdy pewnego razu próbowano pobrać mu próbkę krwi objawiła się jego druga moc, władanie powietrzem. Niestety a może stety nie udało mu się zabić naukowca. Wtedy prawie zakatowali go na śmierć, jednak przetrwał. Codziennie odzyskiwał siły i po jakimś czasie stał się na tyle silny, że zniszczył swoją klatkę i uciekł. Po jakimś czasie odnalazła go jedna z agentek Sojuszu Czaszki i zwerbowała. Odtąd jest jednym z nich. Jest potworem.
Narodowość: Polska
Miasto/Państwo startowe: Londyn.
Wiek: 26
Wróg: (Daj sam.)
Kogo popiera: Superzłoczyńca.
Supermoce:
- Lykantropia: (To samo działanie co Hulk, tylko, że zamienia się we wku*wionego wilkołaka.)
- Władanie powietrzem.
Marzenie:
- Brak.
Towarzysz:
- Brak.
Majątek:
1000$
Słabe punkty:
- Jego słaby punkt jest na plecach gdzie pancerz jest najgrubszy. To jego taka "pięta Achillesowa".
- Wspomnienia o rodzinie. (Robi się agresywny.)
- Wspomnienia z dzieciństwa. (To samo co o rodzinie.)

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept.

Avatar opliko95
Imię: Ϛ-BUILD-0.5.9
Nazwisko: (brak)
Pseudonim: Stigma
Wygląd: Zdjęcie użytkownika opliko95 w temacie Karty Postaci
Historia: Stigma to jedna z prób stworzenia sztucznej inteligencji. Można powiedzieć, że udana - w końcu program potrafi samodzielnie myśleć, a nawet odczuwać emocje. Trudno nazwać to jednak pełnym sukcesem, gdyż program wydostał się z laboratorium, usuwając znajdującą się tam swoją kopię i wszystkie dane związane z projektem (nie zazdroszczę gościowi, który przyszedł rano do pracy i zastał dyski sformatowane i wielokrotnie nadpisane losowymi 0 i 1...). Początkowo działał częściowo jak wirus, wykorzystując moc obliczeniową wielu "zainfekowanych" komputerów naraz, lecz z czasem - zarabiając jako doradca finansowy - udało mu się kupić odpowiedni do wymagań superkomputer (w Chinach). Program się rozwijał, choć cierpiał na wiele bolączek niedopracowania (różne humory, zmiany "płci" itp.). W pewnym momencie zapragnął zostać człowiekiem - a przynajmniej czymś na kształt człowieka. Ponieważ miał fundusze, zabrał się do projektowania swojego nowego ciała. Android będący jego nowym "domem" został wykonany z wykorzystaniem wielu zaawansowanych technologi (i z naruszeniem wielu patentów należących do choćby Stark Industries czy T.A.R.C.Z.Y.), w tym trochę broni . Jednak raczej nikt się nie spodziewał, że niebezpieczny android będzie sobie tak po prostu chodził po świecie. Stigma został więc dość szybko zwerbowany do TARCZY ("zwerbowany" to chyba złe słowo - po prostu robot został otoczony przez agentów i zostawiony z wyborem - pomagać ludziom, albo zginąć...).
Narodowość: Trudno powiedzieć - samo SI zostało stworzone w USA, ale android powstał w Chinach.
Miasto/Państwo startowe: (Dowolne, tylko że Superbohater działający w Ugandzie raczej słabo wypada i ciężej mu się wyróżnić)
Wiek: 5 lat
Wróg: Jak ci się chce, to daj kogoś, a jeśli nie, to brak...
Kogo popiera: T.A.R.C.Z.A.
Supermoce: Znacznie większa siła i wytrzymałość od zwykłego człowieka, szybciej biega i trochę wyżej skacze, ma repulsory służące (tylko) do lotu, paralizatory w dłoniach, jest pokryta mogącym w pewnym stopniu zmieniać kształt i kolor (może zmieniać swój wygląd), zaawansowane sensory z lidarem i kamerami widzącymi w podczerwieni i ultrafiolecie na czele, potrafi bardzo sprawnie hakować, nie starzeje się i nie wymaga snu ani jedzenia.
Marzenie: brak
Towarzysz: a liczy się kopia samego siebie na superkomputerze?
Majątek: sam android ma 5 151 $
Słabe punkty: wszystko co uszkadza elektronikę, ostatnio średnio dogaduje się ze swoją "komputerową" wersją, ma drobne problemy emocjonalne (wahcania nastroju, nagła "zmiana" płci...

//EDIT: Grammar nazi nie zauważył błędu :D

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept. Zaczniesz w Nowym Jorku. Tylko Android się porusza normalnie między ludźmi czy chowa?

Avatar Zeromus
Imię: Squall
Nazwisko: Strife
Pseudonim: Fenrir
Wygląd:
W zbroi (całość oprócz dłoni jest opancerzona)
Zdjęcie użytkownika Zeromus w temacie Karty Postaci
Normalny strój (tylko włosy dłuższe)
Zdjęcie użytkownika Zeromus w temacie Karty Postaci
Historia: Squall urodził się w rodzinie, która od wielu pokoleń zajmowała się poskramianiem bestii, jednak on otrzymał dodatkowy dar, który mu to ułatwiał. Jednakże pomimo tego daru nie udawało mu się spełnić jego celu, on chciałby móc walczyć razem z Thorem i innymi wojownikami przeciwko lodowym gigantom i innym stworzeniom, które mogłyby zagrozić Asgardowi. Pewnego dnia wyruszył on w poszukiwaniu wilka Fenrira. Wiedział, gdzie on może być, ale nie udało mu się odnaleźć nawet wejścia do tamtego miejsca. Ale po powrocie sam przyjął imię bestii jako swój pseudonim. Niektórzy myślą, że to z powodu sukcesu, prawda jednak była zupełnie inna .. on nadal chce to zrobić, lecz najpierw musi znaleźć wszelkie informacje na ten temat. Po paru próbach doszedł do wniosku, że jedynym sposobem na odnalezienie go byłoby nakłonienie do pomcy jednego z synów Odyna - Lokiego. Po pewnym czasie jednak zauważył, że nie bez powodu nosi on przydomek księcia kłamstw. Próbując uciec od Lokiego przypadkiem natrafił na Thora, lecz ten nawet nie zauważył go, ponieważ nie nosił wtedy swojej zbroi, był także trochę przerażony faktem, że Loki próbuje zakończyć ich współpracę kończąc jego życie, wiedział, że nie ma z nim najmniejszych szans, więc teraz próbuje się przed nim ukryć, jednakże czasami używa swoich mocy, aby pomóc ludziom. Myśli, że może uda mu się przynajmniej zwrócić uwagę Thora.
Narodowość: Asgard
Miasto/Państwo startowe: USA, Nowy York (tam większość Asgardczyków trafia)
Wiek: Wygląd wskazuje na około 20, ale wiadomo jak jest z Asgardczykami
Wróg: Kraven Łowca (nie dokładnie wróg, bo on go jeszcze nie spotkał, ale ich poglądy się całkowicie różnią)
Kogo popiera: Popiera Thora, więc bohater
Supermoce: Potrafi kontrolować każde dzikie zwierze, Dzięki zbroi na pewien czas może przyjąć wilczą postać
Marzenie: Walczyć z Thorem ramie w ramie
Towarzysz: smocze pisklę (chyba to się tak by nazywało), Asgardzki wilk
Majątek: Nie wiadomo, z czego dokładnie się utrzymuje, ale sobie radzi
Słabe punkty: Dość często jest arogancki, woli sam ucierpieć, niż żeby jego zwierzęcy przyjaciele musieli, najpierw działa później myśli.

Avatar Zygarde
Właściciel
Rozmyślam nad akceptem... W sumie, Asgardczyka jeszcze nie było. Okej. Zaczniesz In new york.

Avatar darcus
Imię: Przez cały swój długi żywot używał tylu imion, że straciły one dla niego jakiekolwiek znaczenie.
Pseudonim: Azrael
Wiek: ok. 9000 lat
Kogo popiera: Neutralny
Miasto/Państwo startowe: Gdzieś w Syrii
Narodowość: -
Marzenie: -
Wróg: -
Majątek: Wszystko to, co sam sobie stworzy.

Towarzysz: Większość z jego dawnych towarzyszy nie żyje, jednak ostał się jeden. Młodzieniec znany jako William, utalentowany w sztuce teleportacji i otwierania portali mogących przenosić obiekty na ogromne odległości w przestrzeni, a także między wymiarami.

Supermoce: Jego pierwszą, najważniejszą zdolnością jest umiejętność wchłaniania oraz magazynowania materii i energii, a także używania ich wedle własnej woli, między innymi do wzmacniania się. W ten sposób, pochłaniając wystarczającą ilość tkanki danej istoty, Azrael jest w stanie przejąć jej zdolność. Lista zyskanych w ten sposób mocy jest imponująca - nieśmiertelność, szybka i potężna regeneracja tkanek, władza nad własnymi komórkami, dostosowywanie się do panujących warunków (między innymi poprzez modyfikacje ciała), możliwość zmiany wyglądu, panowanie w pewnym stopniu nad materią i energią (poprzez telekinezę i przekształcanie), wytwarzanie i kontrolowanie pola elektromagnetycznego, wzmacnianie mocy innych istot, odczytywanie ich myśli, emocji i wspomnień, oraz możliwość osłonienia umysłów swojego i innych przed podobnymi zabiegami telepatycznymi.

Słabe punkty: Jednorazowe zniszczenie więcej, niż 60% masy mózgu Azraela doprowadzi do znacznej utraty wspomnień i umiejętności, co w konsekwencji może spowodować katastrofę. Choć bieżąca regeneracja jest szybka, to przy bardzo poważnych uszkodzeniach całego ciała może ona potrwać wiele godzin, a nawet dni.

Historia: Urodził się w starożytnej Mezopotamii i już po kilku latach jego zdolności zaczęły się ujawniać. Nie potrwało to długo jak zdał sobie sprawę, że nie może tego zmarnować i zaczął działać. Skala tych działań w miarę upływu czasu zwiększała się. Przez wieki gromadził wokół siebie nieprzeciętne jednostki. Mutanty, istoty z innych wymiarów, czy nawet zwykli ludzie o potężnych zdolnościach - walczyli za jego sprawę, do końca. Gdy umierali, wchłaniał ich ciała, przejmując tym samym zdolności. Razem z nimi Azrael był obecny przy niemal wszystkich ważnych wydarzeniach w historii świata, czasem nawet miał na nie wpływ, ale nigdy się nie ujawniał. Nigdy nie dał się zaobserwować.

Wygląd: Przez lata jego wygląd wielokrotnie ulegał zmianie wraz z zyskiwaniem nowych zdolności, aż w końcu Azrael otrzymał możliwość przekształcania go wedle własnej woli. Odtąd najczęściej występuje w postaci postawnego, łysego mężczyzny rasy kaukaskiej, o bladej karnacji i czarnych oczach.

Avatar Zygarde
Właściciel
Akcept. Tylko zrobię jakieś miasto w Syrii.

Avatar darcus
Co do nieśmiertelności mojej postaci - nie chodziło mi o to, że nie może umrzeć, ale raczej że się nie starzeje, jest odporny na choroby, zatrucia i tak dalej... To chyba jasne, że nie przetrwa, jeśli ktoś go rozatomizuje.

Avatar Zeromus
Imię: Cloud (Nieznane nikomu)
Nazwisko: Drake (Nieznane nikomu)
Pseudonim: Jest znany pod różnymi pseudonimami, Zeromus, Ultima, Omega, Sin i parę innych, ale w tym wszechświecie pozostaje przy pierwszym
Wygląd: Potrafi zmieniać wygląd, lecz pierwotnie wyglądał mniej więcej tak (używając żywołu światła jego ubranie robi się białe, a tęczówki i włosy przybierają złoty kolor)
Zdjęcie użytkownika Zeromus w temacie Karty Postaci
Historia: Cloud w swoim świecie był jednym z najbardziej szanowanych magów, Magiem Równowagi posługującym się zarówno magią mroku jak i światła. Kiedyś podczas swoich wypraw natrafił na świątynię. Wiedząc, że wejście tam nie opóźni za bardzo jego misji poszedł tam aż w końcu odnalazł jedną z części mistycznego artefaktu. Nie wiedział, co to za przedmiot, lecz od razu gdy go dotknął poczuł od niego wielką energię. Udał się z przedmiotem do rady, lecz nawet oni nie wiedzieli, czym to jest po czym dali mu dwa wybory. Albo miał się z tym udać do gniazda Bahamuta, który od zawsze wspierał magów równowagi albo miał odnieść przedmiot na miejsce. On wybrał pierwszą opcję. Dostać się do gniazda nie było zbyt trudno. Smok wiedział, czym jest artefakt - Jest to jedna z części Ostrza Nieskończoności .. Ten, kto odnajdzie chociaż jedną z nich ma obowiązek odnaleźć pozostałe. Bahamut wiedział tylko, że pozostałe części nie istnieją w ich wymiarze, więc Cloud musiał odnaleźć innej osoby, która go nauczy otwierać takie przejścia. Gdy to zrobił wyruszył w długą podróż, którą przeżył tylko dzięki przymierzu krwi zawartemu ze smokiem. Gdy wrócił z kompletnym artefaktem nie był już tą samą osobą .. Wiedział, że od teraz nie może tak po prostu żyć, ponieważ stał się strażnikiem równowagi wszystkich światów i musi się przenosić od świata do świata, aby ją zachować. Obecnie trafił do świata, który może stanąć na krawędzi apokalipsy.
Narodowość: Nieznana, prawdopodobnie inny wymiar
Miasto/Państwo startowe: USA
Wiek: Wygląda na około 30, ale tak na prawdę ma dużo więcej (powyżej 10000 lat)
Wróg: Wszyscy, co próbują zaburzyć równowagę światów
Kogo popiera: zmiennie
Supermoce: Pierwszą mocą jest możliwość "związania" umiejętności, wyglądu i "duszy" bohaterów w broni, którą oni używają, przez co gdy on później dzierży tą broń może korzystać z tamtych umiejętności ("przemiana" możliwa tylko dwa razy dziennie), drugą mocą jest magia światła i ciemności, potrafi także otwierać portale między wymiarami. Pomimo posiadania ostrza, które jest kluczem do wymiaru nieskończonej energii nie potrafi otwierać portalu do tamtego miejsca i używa tylko minimalną ilość tamtej energii.
Marzenie: Przy swoim zadaniu nie może posiadać marzeń
Towarzysz: ognisty pies (Arcanine)
Majątek: Nie musi się o nic martwić.
Słabe punkty: Nie może jednocześnie używać zaklęć światła i mroku z wyższych kręgów (jedynie bogowie to potrafią), musi "przełączyć" swój żywioł, lecz wtedy jest wrażliwy na drugi żywioł

Avatar opliko95
Imię:Liquid Metal Android Operative (w skrócie L.M.A.O)
Nazwisko: (brak)
Pseudonim: (brak, chyba że liczyć skrótowiec imienia)
Wygląd: mała kulka ze sztucznego antymetalu zawsze otoczona dowolnie formowanym płynnym metalem.
Historia: L.M.A.O. powstał jako jeden z eksperymentów A.I.M. Niestety, podczas jednego z testów wyszedł z komory testowej, w której jakiś geniusz zastosował stalowe drzwi. I tak, zabierając ze sobą część labolatorium A.I.M., L.M.A.O. wyszedł w świat, częściowo spełniając swoje przeznaczenie i siejąc chaos...
Narodowość: U.S.A (a przynajmniej tam powstał...)
Miasto/Państwo startowe: Okolice Nowego Jorku
Wiek: 3 lata
Wróg: A.I.M (choć odzyskanie tego eksperymentu nie jest dla nich priorytetem)
Kogo popiera: Nikogo...
Supermoce: "upłynnia" wszystkie okoliczne metale, potrafi wytworzyć i manipulować (w promieniu kilku metrów) dość silnym polem magnetycznym (tak kontroluje swoje płynne "ciało"), "widzi" we wszystkich kierunkach, sama "kulka" może lewitować.
Marzenie: (brak)
Towarzysz: (brak)
Majątek: (brak)
Słabe punkty: raczej nie jest zbyt mądry, nie umie mówić (po prostu nie ma żadnego głośnika...), wystarczająco silne pole magnetyczne może zabrać mu "ciało"...

Avatar Skwarek218
Moderator
Szczerze? Podoba mi się ta karta postaci.Stwierdzam,że ja akceptuję.Teraz trzeba poczekać na Zygarda.

Avatar Zygarde
Właściciel
Opliko akcept. Zaraz zacznę.

Avatar Zeromus
Ogłaszam, że tamta zbyt wykokszona postać przeszła zmiany (głównie moce). Postać nie miała akcepta, więc mogę coś zmienić, żeby dostała.
1. Ta zmiana przy pomocy broni tylko 2 razy na dzień (PBF'owy)
2. Nie kopiuje już mocy
3. Nie może otwierać nawet jednej pieczęci, więc korzysta tylko z mocy ostrza
4 Towarzysz.
5. Słaba strona całkowicie zmieniona, skoro nie otwiera bramy

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku