LGBT +

Avatar Koteczek_21
Właściciel
Czyli kontrowersje pełną parą. Na samym wstępie zaznaczam, że jestem przeciwko temu zjawisku, szczególnie homo i transom, ponieważ zostaliśmy stworzeni jako kobiety i mężczyźni i normalną parą są oczywiście hetero. Transeksualistów chętnie bym pozamykał w psychiatryku, bo jesteśmy kim jesteśmy. Należy akceptować to, że jest się kobietą, albo mężczyzną.

A więc rozszerzmy to całe pojęcie LGBT +. Do tej grupy zaliczamy wszystkich, co nie są hetero (normalni). Obecnie lewackie media narzucają nam ich tolerancję, bez względu na to, czy się nam to podoba, czy nie. Obecnie ta grupa zyskuje zbyt duże znaczenie, które powinno być minimalne. Obecnie rząd chce, aby mieli nawet większe swobody. Jak dla mnie to te całe LGBT to zwykły margines społeczny, jednak jak ktoś mądry napisał na YT "W zaledwie 50 lat margines społeczny stał się normą, a norma marginesem".

A jakie jest wasze zdanie?

Avatar darcus
Koteczek_21 pisze:
[...]jesteśmy kim jesteśmy. Należy akceptować to, że jest się kobietą, albo mężczyzną.
Zgadzam się w pełni. Dlatego zawsze, kiedy natura się pomyli i da kobiecie lub mężczyźnie ciało płci przeciwnej, należy ten błąd skorygować i to ciało zmienić.

Avatar Koteczek_21
Właściciel
darcus pisze:
Zgadzam się w pełni. Dlatego zawsze, kiedy natura się pomyli i da kobiecie lub mężczyźnie ciało płci przeciwnej, należy ten błąd skorygować i to ciało zmienić.

Ja się z tym nie zgadzam. Należy akceptować to, że wygląda się jak np. mężczyzna. Wśród innych zwierząt nie ma zjawiska LGBT (a przynajmniej o tym nie wiem)

Avatar Kwiatuszkowa
Moderatorka
A ogółem to myślę, że póki nie przeszkadzają innym w normalnym życiu, powinno się ich tolerować. Ja tam ludziom do łóżka nie wlaze.

Avatar Deuslovult
Ja akceptuję LGB a nawet lekko T ale + już nie,

Avatar Anielka999
Koteczek_21 pisze:
Wśród innych zwierząt nie ma zjawiska LGBT (a przynajmniej o tym nie wiem)

Ślimaki to z natury obojniaki, wiewiórki łączą się w pary jednej płci do wychowywania potomstwa, homoseksualizm jest popularny wśród łabędzi. Jest, tylko Ty o tym nie wiesz.

Avatar darcus
Błazenki zmieniają płeć.

Avatar kulujulu
Moderator
ta opinia jest bazowana na takim braku wiedzy o temacie na który jest jakbyś samemu chciał udowodnić teorię, że jesteś trollem smh

Może zanim zaczniesz tworzyć sobie opinię na jakiś temat, sprawdź jaką mają opinię eksperci zajmujący się psychiką ludzką zawodowo i mający o niej jakieś pojęcie? Bo kiedy ostatnio sprawdzałem, odmienne orientacje seksualne i transseksualizm nie były uznawane przez psychologów za chorobę. Ale skoro chcesz udowodnić, że jest inaczej, może spróbuj to udowodnić, zamiast rzucać tezami? Mówić, że to nienaturalne bo chłop to chłop a baba baba to żaden dowód. Wydaje mi się, że kiedy odbierano transseksualizmowi miano choroby, naukowcy zdawali sobie sprawę z tego kim jest mężczyzna, a kim kobieta. Może nawet lepiej niż ty, skoro profesjonalnie zajmowali się ludzką psychiką i ciałem dłużej niż żyjesz :*

Avatar Litops
darcus pisze:
Błazenki zmieniają płeć.

„Gdzie jest Nemo? - Historia prawdziwa” mi się przypomniała.

Co do tematu, to uważam, że ludzie powinni mieć możliwość robienia ze swoim ciałem, co chcą, o ile nie zagraża ich zdrowiu i życiu; płeć nie powinna mieć żadnego znaczenia de iure; co do trans, to nie trzeba ich zamykać w psychiatryku, bo aż tacy chorzy nie są, to jest zaburzenie, które można jak na razie tylko leczyć przez chirurgiczno-hormonalną zmianę płci; związki homoseksualne powinny mieć prawo do zawierania małżeństw i adopcji dzieci.

Avatar Richyard
Koteczek mówi prawdę. Kiedyś to było. Na szczęście Polska ciągle zalicza się do krajów normalnych, gdzie nie muszę bać się wyjść na ulicę i że zostanę wysadzony przez jakiegoś mahomeda terrorystę. Niestety ta cała multikulturalna lewacko-feministyczna propaganda z zachodu zbliża się nawet do nas, więc trzeba ten syf gonić jak się tylko da.

Avatar Litops
Richyard pisze:
...gdzie nie muszę bać się wyjść na ulicę i że zostanę wysadzony przez jakiegoś mahomeda terrorystę.
Czemu uważasz, że jest większa szansa na to, że muzułmanin się wysadzi niż, że zwykły Polak z dziada pradziada to zrobi?

Avatar Richyard
Bo dużą część z nich ma nasrane w głowie i to terroryści? To chyba oczywiste.

Avatar NorseWarrior
Koteczek_21 pisze:
Na samym wstępie zaznaczam, że jestem przeciwko temu zjawisku, szczególnie homo i transom, ponieważ zostaliśmy stworzeni jako kobiety i mężczyźni

Nie zostaliśmy stworzeni, tylko się utodziliśmy. Jak się urodzisz z jakąś chorobą to należy jej nie leczyć, bo tak było więc to normalne i ma tak pozostać?
Koteczek_21 pisze:
i normalną parą są oczywiście hetero

Tak. I homo też.
Koteczek_21 pisze:
Transeksualistów chętnie bym pozamykał w psychiatryku

Ty byś wszystkich pozamykał w psychiatryku.
Tylko po ch*j ich zamykać? Wyleczą ich z bycia homo? Nie. Zagrażają innym ludziom? Nie.
No to nie pie**ol.
Koteczek_21 pisze:
bo jesteśmy kim jesteśmy. Należy akceptować to, że jest się kobietą, albo mężczyzną.

Bo? Dlaczego? Jakiś argument? Czy po prostu "Macie nie być trans, bo ja tak chcę"? W sumie to pytanie retoryczne, bo nie spodziewam się że jakąkolwiek swoją tezę będziesz w stanie uzasadnić.
Koteczek_21 pisze:
Do tej grupy zaliczamy wszystkich, co nie są hetero (normalni).

Masz niedobór żelaza pod zebrami?
Koteczek_21 pisze:
Obecnie lewackie media narzucają nam ich tolerancję, bez względu na to, czy się nam to podoba, czy nie.

Jakie lewackie media? I żadne media nikomu nic nie narzucają, nie mają takiej mocy nawet.
Koteczek_21 pisze:
Obecnie ta grupa zyskuje zbyt duże znaczenie, które powinno być minimalne. Obecnie rząd chce, aby mieli nawet większe swobody.

Źródło.
Koteczek_21 pisze:
Jak dla mnie to te całe LGBT to zwykły margines społeczny

Jak dla mnie Ty nim jesteś.
Koteczek_21 pisze:
jednak jak ktoś mądry napisał na YT "W zaledwie 50 lat margines społeczny stał się normą, a norma marginesem".

Co jak co, ale mądry to on ma pewno nie był.

Koteczek_21 pisze:
Wśród innych zwierząt nie ma zjawiska LGBT

Wśród zwierząt normalnie występuje homoseksualizm, sam widziałem jak jedna suka próbowała kopulować z drugą.
A skoro próbowała kopulować to może nawet jej się wydawało, że nie jest suką, tylko psem!
Zwierzęta mogą nawet myśleć że są innym gatunkiem, więc pewnie mogą też być trans.

"a przynajmniej o tym nie wiem"
To jak nie wiesz to się ku*wa nie wypowiadaj bo głupoty klepiesz. A jak już tak bardzo chcesz, to sprawdź info przed napisaniem czegoś na ten temat, jak każdy normalny człowiek.

Avatar Litops
Richyard pisze:
Bo dużą część z nich ma nasrane w głowie i to terroryści? To chyba oczywiste.
Fanatycy religijni również są wśród chrześcijan. Nie należy oceniać całej grupy po skrajnych osobnikach.

Avatar Richyard
Hę?? Teraz pie**olisz głupoty. No ja tam jakoś nie widzę, żeby ktoś się wysadzał w takiej Rosji, Polsce, Węgrzech, Czechach, Słowacji. A co masz na zachodzie, gdzie toleruje się takie dziwactwa? Syf, degeneracja i zamachy.

Avatar Deuslovult
Ekhem w rosji było sporo zamachów
pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Zamachy_terrorystyczne_w_Rosji
Dokonanych przez czeczenów, a dzisiaj w szczecinie wybuchła paczka na poczcie, w 2017 pewien polak spróbował przeprowadzić zamach na autobus

Avatar Richyard
No tak, ale w Rosji są też muzułmanie, więc nie ma co się dziwić. I ciągle ilość zamachów tam jest od cholery mniejsza w porównaniu z zachodnim lewactwem

Avatar Litops
Może to dlatego są tam zamachy, że muzułmańskie kraje są w trakcie rozwoju. + Fanatyzm i inne sprawy. Ocenianie danych grup po jedynie skrajnych przypadkach daje jej fałszywy obraz.

Avatar Richyard
To prawda, tylko ty nie rozumiesz że ten fanatyzm będzie trwał, dopóki nie przejmą całego kraju, nie wprowadzą szariatu i nie zrobią z nas drugiej Arabii Saudyjskiej. Chcesz zostać obcięty tylko dlatego, że nie będziesz wyznawal ich chorej religii?

Avatar Litops
W Polsce tak było z Chrześcijaństwem. Teraz jesteśmy rozwiniętym kulturowo i technologicznie krajem, w którym fanatycy religijni zdarzają się, ale coraz rzadziej.

Avatar darcus
Richyard, załóż inny temat do rozmowy o tym, a nie stosuj fałszywego tropu żeby odciągnąć nas od tematu. A ty Litops nie łap się na trolling :v

Avatar Litops
W sumie to widziałem niedawno poglądy Richyarda na temat LGBT, ale z tego, co wiem potrafi zmieniać poglądy szybko jak kameleon kolory.

Avatar
niemamnietu
Litops pisze:
W sumie to widziałem niedawno poglądy Richyarda na temat LGBT, ale z tego, co wiem potrafi zmieniać poglądy szybko jak kameleon kolory.


A no. Byle by tylko mieć temat do dyskusji, nieważne, że wcześniej mówił coś wprost przeciwnego.

Avatar maxmaxi123
Czemu to dla ciebie dziwne, że ktoś nie godzi się ze swoją płcią? Piszesz, że urodziliśmy się kobietą i mężczyzną i nie warto tego zmieniać. Jednak we współczesnych czasach ta granica coraz bardziej się zaciera. Gry, które były kojarzone głównie z facetami, zaczynają też interesować drugą płeć. Podobnie ze sportem. Chodziłem do klasy z taką jedną, która gra w piłkę nożną. Znam też inną, która interesuje się militariami. Czy ta płeć ma więc jakieś szersze znaczenie, poza aspektem biologicznym? Już nawet nie można przypisać roli wychowania dzieci kobietom, bo zdarza się, że ojciec samotnie wychowuje dzieci, albo pełni rolę pani domu, kiedy to żona pracuje na utrzymanie.
Co Ci szkodzi to, że ktoś chce zmienić swoją płeć? Zmieni się co najwyżej wygląd, styl ubioru i płeć ogólnie. Dalej będzie kim jest i poza zmianą organów nie różni się za bardzo od siebie przed przemianą.
No i psychiatryk lepiej rezerwować dla prawdziwie chorych :V

Avatar Richyard
Bo to dziwactwo, żeby chłop chciał być babą i taka osoba ma zwyczajnie kłopoty ze swoją psychiką? Co to za różnica, że ktoś nie godzi się ze swoją płcią? Płci się nie wybiera, z nią się rodzi i już. Tak samo nie można sobie wybrać, że jednego dnia jest się kozą, a drugiego człowiekiem. Te dziwactwa trzeba leczyć, a nie akceptować i udawać, że wszystko jest w porządku. Już pomijając fakt, że odsetek samobójstw jest u nich bardzo wysoki i mnóstwo z nich żałuje swojej decyzji o zmianie płci i próbuje ją cofnąć poprzez ponowną zmianę. Jest dużo filmów na ten temat, obejrzyj sobie.

Avatar darcus
^źródło, albo morda
Ja rozumiem trolling, ale ogarnij się trochę bo tutaj problem jest poważny.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej
Richyard pisze:
Bo to dziwactwo, żeby chłop chciał być babą i taka osoba ma zwyczajnie kłopoty ze swoją psychiką? Co to za różnica, że ktoś nie godzi się ze swoją płcią? Płci się nie wybiera, z nią się rodzi i już. Tak samo nie można sobie wybrać, że jednego dnia jest się kozą, a drugiego człowiekiem. Te dziwactwa trzeba leczyć, a nie akceptować i udawać, że wszystko jest w porządku. Już pomijając fakt, że odsetek samobójstw jest u nich bardzo wysoki i mnóstwo z nich żałuje swojej decyzji o zmianie płci i próbuje ją cofnąć poprzez ponowną zmianę. Jest dużo filmów na ten temat, obejrzyj sobie.


Wiesz, że sam się wypisujesz s grupę "którą trzeba leczyć" według ciebie cnie? xD

W sensie na pewno można cię nazwać dziwacznym, bo odstajesz od normy.

Avatar darcus
Nie karm trolla :<

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej
Są na tej grupie ludzie którzy na serio wierzą w te brednię.

Avatar darcus
No i właśnie w tym problem.

Avatar Marequel
Oh boi. Aż sobie tym razem daruje wejście w gównoburze

Avatar Litops
Marequel pisze:
Oh boi. Aż sobie tym razem daruje wejście w gównoburze

Racja, zaczekam, aż padną jakiekolwiek metytoryczne argumenty. Najlepiej z linkami do badań.

Avatar Richyard
darcus pisze:
^źródło, albo morda
Ja rozumiem trolling, ale ogarnij się trochę bo tutaj problem jest poważny.

Do czego źródło? Precyzuj i zwracaj się do mnie z szacunkiem, jeżeli nie chcesz zarobić ostrzeżenia i punktów.
ZnawcaLiteraturyPolskiej pisze:
Wiesz, że sam się wypisujesz s grupę "którą trzeba leczyć" według ciebie cnie? xD

W sensie na pewno można cię nazwać dziwacznym, bo odstajesz od normy.

Ja po prostu jestem prawdziwym mężczyzną w odróżnieniu od takich lewaczków jak wy. Wiem, że w erze feminizmu i poprawności politycznej taki obraz może wydawać się bardzo rzadki, bo społeczeństwo stara się ukobiecać mężczyzn, żeby byli słabi. Ale to ja tutaj powinienem być normą, nie zfeminizowani, popierający dziwactwa i rozemocjonowani mężczyź... chłoptysie jak ty.

Avatar darcus
Jeśli definicja mężczyzny to ociekająca testosteronem, wyprana z uczuć kupa mięśni która kobiety traktuje wyłącznie jako przedmiot do zaspokajania potrzeb seksualnych, to nie chcę być i nie jestem mężczyzną.

Avatar Richyard
Bo jesteś wynikiem lewicowej propagandy. Ona tworzy takie popierdółki zamiast mężczyzn.

Avatar darcus
Jeśli ty jesteś wzorem mężczyzny to wolę być pierdółką niż mężczyzną!

Avatar Richyard
Tyle że w czasie wojny to tacy mężczyźni jak ja będą bronić twojego tyłka, podczas gdy ty będziesz jak ten myszka za granicę spierdzielać.

Avatar Deuslovult
Tjaaa. Czytałeś kamienie na szaniec? Wiesz z kim mylono ,,zośkę"? Z kobietą ale był facetem i walczył za polskę a nie takie ,,męszczysna" jak ty

Avatar
niemamnietu
Mam kategorię E bodajże, więc śmiało, broń mnie. Ja wolę przeżyć.

Avatar Koteczek_21
Właściciel
Mam wrażenie, że to poszło trochę za daleko.

Avatar
niemamnietu
Zabić? To w końcu chcesz bronić Polskę czy nie?

Avatar darcus
I dlatego, mój drogi, to właśnie ty pójdziesz na wojnę kiedy się rozpęta. A my będziemy daleko od zgiełku, tworzyć rzeczywistość która nastanie po tym jak 'mężczyźni' tacy jak ty wyżyją się z całej swojej frustracji.

Avatar Deuslovult
Ja wolę dowodzić takim mięsem armatnim jak ty więc ok. Przydasz się, ja z polski nie ucieknę ale wolę dowodzić. I słyszałeś o tym gościu?
m.youtube.com/watch?v=kGXEwTVDo04
Brał udział w powstaniu warszawskim a jest drag queen obecnie, i ciekawostka że im więcej testosteronu tym większa szansa na bycie gejem.

Avatar Richyard
Żeby dowodzić, to musisz samemu służyć. W wojsku panuje hierarchia to nie jest tak, że sobie przyjdziesz i zostajesz od razu generałem.
Nie, nie słyszałem o tym gościu i nie chcę słyszeć. Każdemu na stare lata może przestawić się coś w łepetynie.
darcus pisze:
I dlatego, mój drogi, to właśnie ty pójdziesz na wojnę kiedy się rozpęta. A my będziemy daleko od zgiełku, tworzyć rzeczywistość która nastanie po tym jak 'mężczyźni' tacy jak ty wyżyją się z całej swojej frustracji.

Bez obaw, upewnię się, żeby tacy jak ty po zakończeniu dostali czapę za dezercję.

Avatar darcus
Nic z tego, chłopcze. Kategoria E, nie ma mowy o dezercji ^^

Avatar Richyard
Boże święty, jakim trzeba być kaleką, żeby dostać E?

Avatar Richyard
Stawiam, że wojny nie będzie jako takiej, zrzucą na nas atomowkę i się skończy. Ale ty, darcus, właśnie udowodniłeś, że nie zasługujesz na posiadanie tego, czego nosisz w majtkach.

Avatar Deuslovult
Umiem się podporządkować dyscyplinie ale mi chodziło o stanowisko polityczne a nie wojskowe . Chcę iść do polityki a nie do woja

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku