Kłótnie

Avatar darcus
Masz sprawę, którą chcesz omówić i przeczuwasz, że nie będzie to przyjemne? Omów ją tutaj, oszczędź innym swoich żalów i nie zaśmiecaj innych tematów.

Avatar DeadExtreme
No i od razu lepiej. Ale żeby za ostro nie było, bo upomnienia polecą.

Avatar chupacabra001
DeadExtreme pisze:
No i od razu lepiej. Ale żeby za ostro nie było, bo upomnienia polecą.

No nie przesadzaj, po to jest ten temat by było ostro.

Avatar gulpin
kay, widze że mnie obgadujecie*
na wstępie powiem że niczego nie żałuję, ale nie banujcie mnie za to a przynajmniej przedtem wysłuchajcie :/
darcus pisze:
Nie nazwałbym takiego obrazka 'śmiesznym', ale 'odrażającym', 'wulgarnym' i 'nieprzyzwoitym'. Nie sądzę też, by nazywanie członków grupy 'cebulą' i porównywanie ich do społeczności 'Klubu Szalonych Golfistów' było na poziomie tej grupy.

moim skromnym zdaniem ten obrazek łączył wszystkie wymienione cechy. Nie można powiedzieć że cokolwiek jest obiektywnie zabawne bo gusta są różne, ale to że obrazek nie był zabawny dla ciebie jest całkowicie zrozumiałe, bo w końcu był krytyką twojego zachowania, a nikt nie lubi, gdy się go krytykuje.
Wracając do meritum, był to obrazek satyryczny, dokładniej parodia, której celem jak wszyscy wiemy jest wyśmianie danej sytuacji i przedstawienie w prosty, wymowny sposób tego, co autor uważa za godne krytyki. Parodia jest PARAFRAZĄ, tak jak dla mnie twoje zachowanie było odrażające, tak dla ciebie odrażający jest ten rysunek.
Swoją drogą szkoda że w ogóle nie odniosłeś się do jego treści, tylko od razu zbagatelizowałeś jako coś nieprzyzwoitego i uznałeś za coś niewartego uwagi. To nie świadczy o tobie dobrze, jeśli nie potrafisz odczytać treści wiadomości po drobnym zabiegu stylizacyjnym, a świadczy jeszcze gorzej, jeśli wszystko zrozumiałeś a fakt, że wiadomość jest wulgarna i prostacka bierzesz na swoją obronę.

chupacabra001 pisze:
Aaa, takie tam wydurnianie przy "Wielkanocnym stole". Może przypomnę też kilka szczegółów, o których Głupin raczył zapomnieć.
- Nie obchodzę tych świąt, dlatego nie chciałem by mnie zam zamieszczano. Już pominę fakt, że takie rzeczy przywołują u mnie najgorsze wspomnienia, ale daruję sobie szczegóły.
- Widzę, że jesteś też specem od grafiki, skoro raczyłeś podważać moją opinię o czasie wykonania Analionowej pracy. Narysowanie 4 kresek, prostokąta, wrzucenie gradientu, wycięcie i wklejenie to naprawdę 10 minut roboty.

Odnosząc się do drugiego myślnika, jakiekolwiek podważanie nie miało miejsca, wierzę, że obrazek powstał w 10 minut lub mniej. Parafraza "to nie mogło trwać dłużej niż 10 minut" nie miała na celu podważania twierdzenia, lecz wyśmianie i zaznaczenie, że moim zdaniem to pretensja absurdalna.
Odnosząc się do pierwszego myślnika: poraczyłem się już o tak wiele, że poraczę się także o stwierdzenie że nie mogłem zapomnieć o niczym, o czym nie wiedziałem. Co zresztą nie jest moją winą, gdyż wzmianka o tym fakcie nie pojawiła się w tym temacie. Co więcej, nie można znaleźc wzmianki o tym na twoim profilu, co swoją drogą jest logiczne bo kto by takie rzeczy tam pisał. I tu dochodzimy do istoty sprawy: nie wiem jakie wspomnienia łączą się dla ciebie z tym świętem i nie w moim interesie wnikać. Jeśli mój rysunek rozdarł jakieś rany z przyszłości to szczerze mi przykro, bo nie taki był jego cel. JEDNAK co świadczy o tobie to że, MIMO iż nie obchodzisz Wielkanocy i jest dla ciebie nieprzyjemna, ZNACZNA cześć postów w temacie w całości poświęconemu WŁAŚNIE TEMU ŚWIĘTU, należy do ciebie i są to wypowiedzi sarkastyczne, upokarzające oraz przede wszystkim puste jak worek z którego ktoś wyjadł ziemniaki. Rozumiem, że ciebie i enaliona łączy jakaś szczególna, złośliwa więź, ale w temacie został także bezpodstawnie upokorzony początkujący artysta Paproot. Poza tym ta żółć, mimo że kierowana w pojedynczą osobę, jest nieprzyjemna do oglądania dla wszystkich. Pytania są następujące:

•Czy jeśli nikt nie proponuje lepszej pracy, nie może zostać zaakceptowana taka, jaka jest?
•Czy jeśli samemu nie chce się dopasować pracy do swoich indywidualnych standardów, powinno się oczekiwać, że zrobi to ktoś inny?
•Czy jeśli nie znajdujesz się na pracy zgodnie z życzeniem, powinna cie ona w ogóle obchodzić?
•Czy jeśli nie lubi się świąt, nie będzie się nastawionym negatywnie do CZEGOKOLWIEK co się pojawi w temacie poświęconym im, jakkolwiek dobre by nie było?
•Czy jeśli tak jest, nie lepiej jest pozwolić bawić się innym w spokoju a samemu oszczędzić sobie nerwów i nie wgłębiać się w temat?
•Oraz finalne zagadnienie:czy jeśli krytykuje się ludzi, nie powinno być się przygotowanym na kontrofensywę?

Twoje zachowanie przypominało mi tak zwanego "psa ogrodnika" - jeśli ja nie chcę się bawić, to niech innym też będzie źle. Wciąż mówisz o tym, jak "ktoś cię wkurza" i jak jest ci źle, jednocześnie sam psując atmosferę i humor wszystkim dookoła. Nie zwróciłbym na to uwagi, gdyby ktoś stawiał opór, cały ból polegał na tym, że nikt się nie palił. Jesteś adminem, wszyscy uznali twój autorytet i wolą się nie odzywać, żeby nie wyjść na durniów lub nie zostać ukaranym. W tym miejscu chciałbym podziękować użytkownikowi Quetzacoatl który mimo wszystko zwrócił uwagę na absurd sytuacji. Nie wnosi to do mojej argumentacji, ale w swojej słabości pozwoliłem sobie na taką fanaberię.

I w tym momencie wchodzę ja. Po przeczytaniu tego wątku byłem pełen irytacji i potrzeby zrobienia tego, co powinno być zrobione od razu. Tutaj zachodzi plot twist: dołączyłem do tej grupy właśnie po to, by dodać ten obrazek.
chupacabra001 pisze:
Aha, tak na przyszłość. Jeśli masz jakieś uwagi, wypowiadaj się z łaski swojej jak człowiek, a nie jak niedorozwój z gimnazjum. Bo taki właśnie trzymasz poziom wypowiedzi.

Dotychczas jedyną wypowiedzią na tym forum był właśnie satyryczny rysunek oraz krótki, lekkomyślny komentarz pełen pogardy, jadu oraz przytoczeń stereotypów o polakach. Jest mi trochę wstyd, że go zamieściłem, szczególnie, że obrazek był dostatecznie wymowny, ale wolałem mieć pewność, że post wzbudzi kontrowersję i zaskoczenie. I tu jednak Quatzelcoatl wnosi coś do mojego wywodu: wypowiedział się "jak człowiek" i co go spotkało? Bagatelizacja. Postawiłem na bezwzględną i ostrą krytykę i nie obchodzi mnie, że ktoś mnie uzna za gimbusa, jeśli dzięki temu uwidocznię problem.
chupacabra001 pisze:

Aztek, piep**ysz jak zwykle. Póki co jeszcze nikt/nic mnie tak w tej grupie ni wku☺wił.

Najwyraźniej nikt nie był taki celny.

♦Czas na podsumowanie mojej argumentacji. Nie będę dłużej zwracał się do darcusa, ponieważ w trakcie pisania tego tl;dr zdążyłem się dowiedzieć, że przyznaje się on otwarcie do hipokryzji (a także tego, że powstał temat idealny dla mojego posta, podczas gdy zaczynałem to go nie było), co automatycznie dyskwalifikuje go z jakiejkolwiek poważnej dyskusji. Teraz chciałbym wysunąć tezę, że Chupacabra zachował się egoistycznie i lekkomyślnie wobec członków grupy, co jest tym bardziej godne nagany, gdy bierze się pod uwagę że jest jej moderatorem i powinien być wzorem do naśladowania, a przynajmniej nie zniechęcać podopiecznych od aktywnego udzielania się w grupach. Jego późniejsze agresywne zachowanie w temacie "rekomendacje" to próba ucieczki od konsekwencji i przywrócenie do porządku autorytetu admina.♦

Pod koniec chciałbym powiedzieć że jestem tylko człowiekiem, tak jak każdy z was i nie jestem nieomylny. W mojej argumentacji mogą znajdować się luki i błędy logiczne, których mogłem nie zauważyć i jeśli ktoś je zauważy, będzie mi wstyd. Jednak to co właśnie napisałem NIE JEST BEZWARTOŚCIOWE. Rozumiem, że można było zignorować i usunąć mój poprzedni akt krytyki, niekulturalny i zawierający obraz aktu seksualnego zamieszczony w celach humorystycznych. Można było to potraktować jako niepoważne.
Jednak ten post jest pełnowartościową krytyką, która nie zawiera jednego wulgaryzmu, każda przytoczona osoba jest potraktowana z szacunkiem oraz nie ma tu potępienia człowieka, lecz jego zachowania.
Pozwolę sobie stwierdzić, że wszyscy się ze mną zgodzą, że jeśli nie otrzymam odpowiedzi od Chupacabry bądź post zostanie przez niego usunięty, będzie to równoznaczne z aktem słabości i przyznaniem że moja teza jest prawdziwa.
_______________________________________________________
Post scriptum:
Chyba tym, co najbardziej mnie boli w tej sytuacji jest zachowanie ZawiszyMikołowa, a raczej jego brak - to on założył ten temat i widać było, że w jego intencji była skromna celebracja świąt w obrębie grupy i zachęcenie członków do aktywności. Mimo iż Zawisza jest prawomocnym właścicielem grupy, gdy świąteczna atmosfera zaczęła się psuć, on skulił ogon pod siebie i udawał, że wszystko w porządku.

Dziękuję za uwagę wszystkim co przeczytali, jesteście wielcy

*Dla tych co nie przeczytali fun fact: zacząłem pisać gdy dyskusja była w temacie "rekomendacje", temat "kłótnie" został założony w międzyczasie. Swoją drogą tytuł tematu implikuje, że użytkownicy tego forum nie potrafią kulturalnie wymieniać poglądów a jedynie kłócić się, co stało się tak ironiczne że przyprawiło mnie o szczery śmiech

Avatar darcus
Didn't read! Lol!

By the way, temat powstał dla tych, którzy muszą się kłócić, a nie dla wszystkich. Nie podoba się? Drzwi są tam.

Avatar gulpin
darcus pisze:
Didn't read! Lol!

By the way, temat powstał dla tych, którzy muszą się kłócić, a nie dla wszystkich. Nie podoba się? Drzwi są tam.

i się dziwisz że porównuję was do golfistów xD

Avatar
Konto usunięte
Moim osobistym zdaniem to forum nie jest na jakimś motsno wyższym poziomie.
U golfistów przynajmniej nikt nie udaje wielkiego pana dorosłego szlachcica .c.

Avatar darcus
A tak zupełnie na serio...

Obrazek nie zawierał krytyki mojego zachowania, a jedynie żałosną próbę obrażenia mnie. Szkoda, że nie zdążyłem go zobaczyć przed usunięciem. Może dlatego się nie odniosłem, co o tym myślisz, hę? Chupa też miał prawo być wkurzony - Obraziłeś go na równi ze mną. I o ile teraz wypowiadasz się konstruktywnie, to poprzednio było to zupełnie nie na poziomie. Za coś takiego powinieneś na miejscu dostać bana. Nadal jednak nie wiem, jakie zachowanie chcesz skrytykować, poza tym, które nastąpiło po twojej manifestacji i było jak najbardziej na miejscu. Czyżby nie podobało ci się stwierdzenie, że obrazki wstawione do tematu o Wielkanocy były kiepskie, czy może porusza cię to, że obrazek enaliona został usunięty w celach żartobliwych, nadmieniając, że w takich samych celach został dodany? A może bulwersuje cię fakt, że ludzie, z których 'żartuje' sobie Elagia są najczęściej zbulwersowani, że się z nich kpi? No właśnie. Krytykujesz zachowanie, które jest najkulturalniejszą możliwą odpowiedzią na grubiańskie żarty i wyzwiska, bo sam się utożsamiasz z tymi drugimi.

Avatar kulujulu
Moderator
enalion pisze:
Moim osobistym zdaniem to forum nie jest na jakimś motsno wyższym poziomie.
U golfistów przynajmniej nikt nie udaje wielkiego pana dorosłego szlachcica .c.

Kurka, skoro moja grupka jest przykładem najgorszej grupy, to chyba muszę ogarniać moją armię umysłowo upośledzonych dzieci ;c;

Avatar gulpin
mówiłem żebyś nie odpowiadał darcus, bo to nie ma sensu :/
Odpowiedzi na wszystkie twoje pytania są w tekście, poza tym:
darcus pisze:

Nadal jednak nie wiem, jakie zachowanie chcesz skrytykować

tego nie wyjaśniłem precyzyjnie w twoim przypadku więc na życzenie:
- uważanie się za lepszego od innych i nazwanie użytkowników grupy "dziećmi, którymi ktoś taki jak ty musi się zając"
- posty pełne samouwielbienia typu "kusi mnie żeby samemu się za to wziąć..."
- i idiotyczne tłumaczenia "... ale jestem zbyt leniwy"
- bezmyślne wtórowanie chupacabrze (rozumiem że jest twoim mentorem mentalnym ale to co odczyniałeś aż się prosiło o wizualizację)
i ciekawostka: wszystkie te cudowności zdążyłeś popełnić ZANIM Elagia wskoczył ze swoim paintem. Nie było żadnego grubiaństwa przed tym jak wy je wnieśliście
I serio nie odpowiadaj, bo nie chce mi się dyskutować z kimś kto sprowadza wszystko do "wiem, że nie jestem idealny", to naprawdę bez sensu

Avatar darcus
Krytykujesz mnie za poczucie humoru, tak? Interesujące. Bo widzisz, posty, które wspominasz to ZWYCZAJNE, CHOLERNIE KIEPSKIE ŻARTY. Podaj mi jeden przykład 'bezmyślnego' wtórowania Chupie, prego. I nie, nie jest moim żadnym mentorem. Traktuję go jako równego sobie.

Albo wiesz co? Nie odpowiadaj, bo naprawdę nie mam ochoty dyskutować z kimś, kto wszystko odbiera dosłownie, wyśmiewa tych, których zdania nie rozumie i 90% wypowiedzi kończy emotikoną "xD".

Avatar AdiXiks
Ochłońcie trochę bo się shitstorm zacznie...
Zdjęcie użytkownika AdiXiks w temacie Kłótnie

Avatar
Konto usunięte
Temat na kłótnie
A ci "cicho bo się kłótnia zacznie"
śmieję się.

Avatar chupacabra001
O! I na to właśnie czekałem.

Parodia, satyra - jestem w stanie to zrozumieć. Zauważ jednak, że istnieją pewne granice przyzwoitości, które definitywnie przekroczyłeś. Obrazek został usunięty [notabene przez Zawiszę, którego o tym poinformowałem] jak najbardziej słusznie.

Czas pracy - po prostu nie zgodziłem się z twierdzeniem Analiona, że siedział przy tym godzinę, a Ty tu teraz coś pierdzielisz o absurdalnych pretensjach...

"Pierwszy myślnik" - Zaważ proszę, że tamtejsze komentarze nie odnoszą się nawet do Wielkanocy, ale do nieudolnych grafik tam zamieszczanych. Nie mogę też się nadziwić postawy Kajtka - wszystkich orżnąłem po równo, on jako jedyny będzie mi to wypominać do grobu.
Jeśli o Paproci mowa - po pierwsze, to kobieta. Po drugie, ten obrazek został celowo stworzony nieudolnie. Po trzecie... Nawet, jeśli się mylę co do punktu drugiego, możesz mi wierzyć na słowo, że nie ma nic lepszego dla artysty niż krytyka. Albowiem nie ma niczego gorszego niż przytakiwanie że wszystko jest OK, gdy de facto nie jest.


Czy jeśli nikt nie proponuje lepszej pracy, nie może zostać zaakceptowana taka, jaka jest?
Są pewne progi. Równie dobrze ktoś mógłby walnąć dosłownie 4 kreski w paintcie i uznać ją, bo to jedyna praca. Nie tędy droga.

Czy jeśli samemu nie chce się dopasować pracy do swoich indywidualnych standardów, powinno się oczekiwać, że zrobi to ktoś inny?
A czyj to pomysł? Mój?

Czy jeśli nie znajdujesz się na pracy zgodnie z życzeniem, powinna cie ona w ogóle obchodzić?
Ta praca reprezentuje grupę, a nie osoby na niej zamieszczone.

Czy jeśli nie lubi się świąt, nie będzie się nastawionym negatywnie do CZEGOKOLWIEK co się pojawi w temacie poświęconym im, jakkolwiek dobre by nie było?
Co? Jaśniej proszę, czytam trzeci raz i nie wiem jak to rozumieć.

Czy jeśli tak jest, nie lepiej jest pozwolić bawić się innym w spokoju a samemu oszczędzić sobie nerwów i nie wgłębiać się w temat?
Ooch, zapomniałeś chyba że ta grupa służy do wszelakich dyskusji, wcinanie się między wódkę a zakąskę to norma. Zawisza wymaga aktywności, dura lex sed lex. ; ]

Oraz finalne zagadnienie:czy jeśli krytykuje się ludzi, nie powinno być się przygotowanym na kontrofensywę?
Jestem przygotowany na kontrofensywę, ale na jakimś poziomie, a nie w postaci odrażających obrazków.


Psuję atmosferę? To zabawne, kiedy wypomina mi to ktoś, kto właśnie zrobił niezłą zadymę w grupie.
Co do Azteka - nie wiem gdzie on niby zwrócił uwagę na "absurdy". Dopiero później Ciebie bronił, że niby "Nic nie zrobiłeś", co nazwałem po imieniu.

Na razie to tyle.

Avatar ZawiszaMikolow
Właściciel
gulpin pisze:
Chyba tym, co najbardziej mnie boli w tej sytuacji jest zachowanie ZawiszyMikołowa, a raczej jego brak - to on założył ten temat i widać było, że w jego intencji była skromna celebracja świąt w obrębie grupy i zachęcenie członków do aktywności. Mimo iż Zawisza jest prawomocnym właścicielem grupy, gdy świąteczna atmosfera zaczęła się psuć, on skulił ogon pod siebie i udawał, że wszystko w porządku.

Przykłady poproszę.

Avatar
MaciekzPolski
Wow, troszeczkę mnie nie było i już coś się dzieje? Czy ktoś może wyjaśnić, o co chodzi?

Avatar Paproot
MaciekzPolski pisze:
Wow, troszeczkę mnie nie było i już coś się dzieje? Czy ktoś może wyjaśnić, o co chodzi?

Ciągłe wypominki za "beznadziejne prace", osądzanie zawiszy, ogólnie kłótnie i sprzeczki. Czyli norma.

Avatar chupacabra001
MaciekzPolski pisze:
Wow, troszeczkę mnie nie było i już coś się dzieje? Czy ktoś może wyjaśnić, o co chodzi?

O temat o stole wielkanocnym, miłej lektury.
+ coś co zostało w tym temacie usunięte, mianowicie niesmaczny obrazek Gulpina.

Avatar
MaciekzPolski
Paproot pisze:
Ciągłe wypominki za "beznadziejne prace", osądzanie zawiszy, ogólnie kłótnie i sprzeczki. Czyli norma.

W sumie racja :D

Avatar chupacabra001
MaciekzPolski pisze:
W sumie racja :D

Usuń cudzysłów z tamtego zdania i będzie racja.

Avatar gulpin
heh
się obsuwa zrobiła
zwlekałem z odpowiedzią bo się zorientowałem że zrobiłem z siebie błazna z tym postem
i doszedłem do wniosku że w sumie miałem tylko ból dupy o ból dupy
tylko że pierwszy ból dupy był w żartach a ten tl;dr to był śmiertelnie poważny ból dupy
oddałbym czas tym którzy go stracili na czytanie tego ale musiałbym podejść do kantoru a mi się nie chce
więc w sumie tyle w ramach wycofania się z pola bitwy
ale i tak dorzucam jeszcze trzy grosze bo to niegrzecznie trochę tak bez odpowiedzi

chupacabra001 pisze:
Parodia, satyra - jestem w stanie to
zrozumieć. Zauważ jednak, że istnieją pewne granice przyzwoitości, które definitywnie przekroczyłeś. Obrazek został usunięty [notabene przez Zawiszę, którego o tym poinformowałem] jak najbardziej słusznie.

-Stwierdzić że parodia powinna być przyzwoita to jak powiedzieć, że parówki nie powinno jeść się z keczupem :/
niemniej o tym że zawisza usunął nie wiedziałem, jeśli powiedziałem że to ty to sory

Jeśli o Paproci mowa - po pierwsze, to kobieta. Po drugie, ten obrazek został celowo stworzony nieudolnie. Po trzecie... Nawet, jeśli się mylę co do punktu drugiego, możesz mi wierzyć na słowo, że nie ma nic lepszego dla artysty niż krytyka. Albowiem nie ma niczego gorszego niż przytakiwanie że wszystko jest OK, gdy de facto nie jest.
-Paproota ciężko nazwać kobietą, a pojedynczy obrazek przedstawiający facepalma ciężko nazwać krytyką, ironia :/

Są pewne progi. Równie dobrze ktoś mógłby walnąć dosłownie 4 kreski w paintcie i uznać ją, bo to jedyna praca. Nie tędy droga.
-hmm, nie tędy droga, bo ty tak mówisz? powiedziałbym że przydałoby się objaśnić sprawę tych "progów", bo jeśli by patrzeć na ogólne standardy twórczości społeczności internetowej... to te prace są nawet ponadprzeciętne. Oczywiście mówiąc "twórczość społeczności internetowej" nie mam na myśli dzieł sztuki z DA wykonanych przez pasjonatów-plastyków tylko zwykłych ziomków przebywających w necie i robiących coś w tematyce okołonetowej dla zabawy
ale to że zabawa jest tu zabroniona to już wiem, więc sory za argumenty-inwalidy, shame on me

Czy jeśli samemu nie chce się dopasować pracy do swoich indywidualnych standardów, powinno się oczekiwać, że zrobi to ktoś inny?
A czyj to pomysł? Mój?
-Tak brzmisz, jakby tak
to znaczy usuwanie obrazków z powodu że ci się nie podobają to taka sroga troche indoktrynacja czy coś
więc to troche tak jakbyś oczekiwał że ktoś wpasuje się w twoje gusta
czy coś
ta odpowiedź była tak niejasna że nawet nie wiem czy dobrze na nią odpowiedziałem

Jestem przygotowany na kontrofensywę, ale na jakimś poziomie, a nie w postaci odrażających obrazków.
-czyli tak jakby znalazłem twój czuły punkt, powinienem dostać naklejkę, "you're a smartie" albo "dzielny pacjent"
albo "pełen żałości wojownik internetowy z bólem analnym" czy coś

Psuję atmosferę? To zabawne, kiedy wypomina mi to ktoś, kto właśnie zrobił niezłą zadymę w grupie.
-Jeśli mam byc szczery, nie widziałem żeby była jakaś zadyma. Kilka osób tylko wyraziło aprobatę i kilka dezaprobatę. Nie mówiąc, że moje działanie było wynikiem waszego, taki był ciąg przyczynowo skutkowy

Co do Azteka - nie wiem gdzie on niby zwrócił uwagę na "absurdy".
-"Kuźwa, w temacie o Wielkanocy wy zamierzacie się kłócić o takie pierdoły?"
~Quetzalcoatl

ZawiszaMikolow pisze:
Przykłady poproszę.

z powodów technicznych nie mogę podać przykładów braku reakcji

no i odpowiedź - wisienka na deser
darcus pisze:
Krytykujesz mnie za poczucie humoru, tak? Interesujące. Bo widzisz, posty, które wspominasz to ZWYCZAJNE, CHOLERNIE KIEPSKIE ŻARTY.

xD
za taką interpretację humoru powinny być jakieś grzywny

rany ale to odkładałem, z miesiąc :/
lepiej późno niż wcale

Avatar
Konto usunięte
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Kłótnie

Avatar hey12
@Elagia hahaha :D

Avatar darcus
Wygrałeś, Elagia.

Avatar Paproot
gulpin pisze:
Paproota ciężko nazwać kobietą

xD
Zdjęcie użytkownika Paproot w temacie Kłótnie
Nie wiem czemu, ale mnie rozbawiłeś gulpinie xD

Avatar
Konto usunięte
To tajne rytuały ubuntu.

Avatar darcus
Szpiegujesz mnie?!

Avatar
Konto usunięte
Jestem tobą :/

Avatar darcus
Nie do ciebie mówiłem, synek.

Avatar Paproot
darcus pisze:
Nie do ciebie mówiłem, synek.

Nie, przeglądałam poczekalnię... wszyscy mogą to zobaczyć ;-;
www.obrazki.jeja.pl/145384,ciekawe-jak-go-ulepszyl.html
Dodane przez LeyPL.

Avatar darcus
No proszę...

Avatar Paproot
A tak mi się przypomniało darcusie, o naszych rozmowach w jednej grupie i znalazłam Twój ciekawy cytat.
darcus, 12 stycznia, 18:51 pisze:
Ja też nie miałem dziewczyny, a potrafię lepiej udzielać rad 'sercowych' niż niejedna osoba, którą znam... Dziwne, nie? Ale chyba nie mówimy tu o miłości, tylko zauroczeniu, czy czymś w tym stylu. Nie znam się na dokładnym nazewnictwie spraw uczuciowych.

Zapomniałam, że jesteś guru miłości. Wybacz c:

Avatar darcus
Może jeszcze zacznij mnie per Baal tytułować?

Avatar Paproot
Nie, myślę, że lepiej będzie :
"Wróżbita Darcós - połączę wasze serca" - na kanale Religia TV (taki paradoksik) o godzinie 16.09 w każdy środek.

Avatar darcus
Nie przeginaj.

Avatar chupacabra001
Paproot, o co Ci teraz chodzi?

Avatar Paproot
A, miałam wenę kreatywności.

Avatar darcus
No ja was proszę... Znowu? ._.

Avatar Paproot
darcus pisze:
No ja was proszę... Znowu? ._.

Ale ja tylko przeglądałam poczekalnię ._.

Avatar
Konto usunięte
Darcus powoli zamienia się w Jacka1s...

Avatar darcus
Tylko takiego lepszego, co zdobywa popularność mądrymi komentarzami, a nie robieniem z siebie debila.

Avatar
Konto usunięte
Chodziło mi bardziej o popularność i rozpoznawalność...

Avatar chupacabra001
I kontrowersyjność.

Avatar darcus
Rozpoznawalność? Już jakaś jest. Popularność? Uuu, nad tym trza popracować.

Avatar gelo1238
jeja.pl / obrazki / poczekalnia / zwierzęta / kaczyński miłością kaczyński życiem

Avatar darcus
Pewnie chodzi o to, że kaczyński.

Avatar chupacabra001
Człowiek należy od królestwa zwierząt.

Avatar gulpin
darcus pisze:
Tylko takiego lepszego, co zdobywa popularność mądrymi komentarzami, a nie robieniem z siebie debila.

Zdjęcie użytkownika gulpin w temacie Kłótnie
to ci się udało, a już myślałem, że nie masz poczucia humoru

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar ZawiszaMikolow
Właściciel: ZawiszaMikolow
Grupa posiada 13195 postów, 320 tematów i 39 członków

Opcje grupy Forum dyskus...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Forum dyskusyjne - czyli miejsce rozmów luźnych i