[Karty Postaci]

Avatar Historyjka
Właścicielka
Creepy_Family pisze:
jak wyolbrzymiać, to tylko wady
Polać jej.

Avatar CheekiBreekiPL
Imię: Wilson
Nazwisko: Drakestone
Przezwisko: Brak... może nabyć w trakcie.
Wiek: 32
Dzień i miesiąc urodzenia: 6 Listopad
Grupa krwi: 0 Rh-
Stan zdrowia:
Fizycznie: Jego ciało nie pokazuje żadnych skutków stosowania pewnych substancji psychoaktywnych. Jest nadal w dość dobrej formie i nadal bardzo sprawne.
Psychicznie: Całkowicie wyniszczona dusza i umysł, wszystkie nieszczęścia jakie się zdarzyły doprowadziły go do stanu praktycznie amoku.
Imiona rodziców: Arthur, Catherine
Rodzeństwo:
Był jedynakiem.
Najbliższa osoba:
Był dość aspołecznym człowiekiem, więc raczej można się tego spodziewać, że nie miał żadnych bliskich osób oprócz swoich jedynych rodziców
Wróg: Nie ma, no bo jak by miał mieć wrogów, skoro mało z kim rozmawiał.
Relacja:
Spotkał ją przypadkowo na ulicy, czasem się z nią spotykał i po jakimś czasie się zapoznali i polubili się. Kontakt z dziewczyną spowolnił narastające problemy natury psychicznej Wilsona.
Status: Wolny
Orientacja: Hetero
Ulubiona barwa: Czerwień
Ulubione zwierzę: Wszystkie ptaki (oprócz padlinożernych).
Znienawidzone zwierzę: Kot
Ulubiony gatunek kwiecia: Tulipan
Ulubiona potrawa: Spaghetti bolongese
Znienawidzona potrawa: Hamburger
Alergie: Pyłki
Zainteresowania: Wilson przede wszystkim jest fanem strzelectwa sportowego, literatury pięknej oraz muzyki poważnej. Jest także zainteresowany zrobieniem własnego komiksu w przyszłości, co wiąże się z jego kolejnym konikiem jakim jest rysowanie.
Obrzydzenia: Debilizm ekstremalny u innych osób.
Fobie: Fobia społeczna
Zdolności: Jest dobrym strzelcem, bardzo kreatywnym artystą i wielkim marzycielem, a co za tym idzie, bujną wyobraźnię. Jego największą zaletą, oprócz wyobraźni i kreatywności, jest jego inteligencja i bystrość. Ma dobrą sprawność fizyczną i refleks
Słabości: Potrafi szybko wpaść w amok, ma duże wachania nastroju i, gdy wyjdzie spod kontroli, klnie jak szewc i potrafi być turbo psycholem z domieszką trollowania innych i używania ciągłego sarkazmu i ironii.
Wygląd:

Ubiór:
Długi ciemnoczerwony płaszcz, biała koszula z długimi rękawami, szare spodnie i czarne buty
Ekwipunek: Colt M1911 z 4 nabojami, dwa magazynki .45 ACP, okulary przeciwsłoneczne z okrągłymi soczewkami, smartfon z Huawei, notatnik, kilka "czarnych" długopisów.
Charakter:
Marzyciel, wariat, ćpun, ruina człowieka... te słowa najlepiej opisują charakter i styl bycia tegoż delikwenta, który potrafi raz być oazą spokoju, a raz mieć chęć zabicia wszystkich dookoła... a raz bycia największym ch*jem na. Trudno go ogólnie opisać pod względem charakteru, patrząc na jego (w zasadzie) bycia mocno zmiennym.
Czym się zajmuje: Narazie bezrobotny
Ważne wydarzenie z życia:
Śmierć jego rodziców odbiła się mocno na jego psychice, doprowadzając go do bycia w zasadzie wrakiem człowieka, coraz częściej biorąc po narkotyki i antydepresanty.
Inne:
...

Avatar Filizaneczkaherbaty
Imię: Erin
Nazwisko: Laneford
Przezwisko: Pszczółka/Pajączek
Wiek: 20
Dzień i miesiąc urodzenia: 24 stycznia
Grupa krwi: Rh plus
Stan zdrowia:
Fizyczny
Ma się dobrze, ale jest zła w bieganiu i długim wysiłku fizycznym.
Psychiczny
Także dobrze
Imiona rodziców: Elina Aleksander
Rodzeństwo: -
Najbliższa osoba:
Amanda
Wróg:
Dante
Relacja: najbliższą kuzynką, zastępowała miejsce siostry.
Status: wolna
Orientacja:
Hetero
Ulubiona barwa: Bordowy, kanarkowożółty, turkusowy, czarny
Ulubione zwierzę: pajączki, pszczółki, niedźwiedzie, psy
Znienawidzone zwierzę: koty, ryby
Ulubiony gatunek kwiecia: róża
Ulubiona potrawa: pierogi ruskie, czebureki
Znienawidzona potrawa: barszcz
Alergie: -
Zainteresowania: pisanie i czytanie książek, hokej.
B]Obrzydzenia:[/b] ryb, tłumów, koty,
Fobie: koty, drabin, tłumy ludzi
Zdolności: hokej, jazda na rolkach/łyżwach, pisanie, sprawowanie opieki nad dziećmi
Słabości: imprezy, taniec, rysowanie, często się jąka, gdy przestraszy itp.
Wygląd:
Rude włosy, do ramion, lekko zaokrąglone do twarzy, delikatne, owalne rysy, niebieskie, lodowe oczy, mały nos, blada skóra, piegi, lekko fioletowe usta. Delikatne brwi.
Ubiór: jeansy, bluzka, sweter
Ekwipunek: długopis, zeszyt, aparat, sztylet.
Charakter: Spokojna, towarzyska. Umie zachować zimną krew, ale rzadko kieruje się rozsądkiem. Nie za bardzo lubi poznawać ludzi, oraz gdy kieruje się nią.
Czym się zajmuje:pisarka
Ważne wydarzenie z życia:
śmierć Amandy, ugryzienie przez węża w wieku 3 lat, wtedy zaczęła się jąkać
Inne:
Złe relacje z ojcem, uwielbia węże, ale do wieku 11 lat się ich panicznie bała.

Avatar Historyjka
Właścicielka
Herbatko, moje uwagi wymazuj zanim wpiszesz dane postaci i zadbaj o BBcode.

Avatar CheekiBreekiPL
Moja robota is done.

Avatar Historyjka
Właścicielka
Herbatka:

Borderline wchodzi, zobaczymy co będzie.
Kuzynkę też zaakceptowałam, why not.

Cheeki:

Zaakceptowano!

Oboje:

Możecie spodziewać się posta w Przedsionku. Miłej zabawy.

Avatar Historyjka
Właścicielka
Yes.

Avatar Filizaneczkaherbaty
😂 (łzy szczęścia)

Avatar Radiotelegrafista
JurekBzdurek pisze:


Zaburzyłeś czasoprzestrzeń 400 wymiarów!

Avatar JurekBzdurek
Kto ma umysł niech zobaczy!

Avatar Historyjka
Właścicielka
No co, postać, która umrze pierwsza, jest potrzebna. A zatem dlaczego nie! ^w^

Avatar Psychopata_
Imię: Christopher
Nazwisko: Moss
Przezwisko: Neet, Nerd, Nolife albo ich kombinacja.
Wiek: 21
Dzień i miesiąc urodzenia: 25 grudnia
Grupa krwi: 0 rh- Czy ja właśnie uruchomiłem tryb gry: nie dość, że wszystko cię chce zabić to jeszcze nikt cię nie uratuje?
Stan zdrowia: Jeśli brać pod uwagę, że o dziwo na nic nie choruje i pominąć niewielką nadwagę to stan jego zdrowia fizycznego jest dobry, nie bardzo dobry, ale jednak dobry. Natomiast kondycyjnie i psychicznie to jedno wielkie zero, poczekaj powtórzę jeszcze raz, ZERO.
Imiona rodziców: Louie i Tegan
Rodzeństwo: Starsza siostra Daisy
Najbliższa osoba: Zwykle w takiej sytuacji powinien być ktoś z rodziny ale ta go kompletnie olała, czyli nie posiada osób bliskich. Najbliższą mu osobą można określić kolesia, który sprzedaje mu książki i mangi w promocji, a łączy ich tylko ta odbywająca się co jakiś czas czynność.
Wróg: Czy ktoś kto siedzi prawie cały czas w domu może narobić sobie wrogów?
Relacja: Nie jestem pewien czy Christopher nawet ją znał. Może widywał ją w jakimś sklepie ale to też nie jest pewne. Może myślał, że Dante sobie z niego żartuje, a może chciał w końcu zrobić coś dobrego dla innych. Możliwe, że chciał też poczuć się jak postać z gry, książki, filmu lub anime. Albo wszystkie te powody na raz.
Status: Czy jeśli nie ma możliwości narobić sobie wrogów to chyba oczywiste, że nie może znaleźć sobie kogoś z tego samego powodu? Odpowiedź brzmi tak. Dlatego też lepiej nie przeglądać dysku w jego komputerze, historii przeglądania też lepiej nie ruszać.
Orientacja: Hetero
Ulubiona barwa: Cyjan
Ulubione zwierzę: Kot
Znienawidzone zwierzę: Jakoś nie lubi za bardzo zwierząt innych niż kot ale też ich nie nienawidzi. Są po prostu mu obojętne.
Ulubiony gatunek kwiecia: Co to kwiaty? To coś rośnie na zewnątrz?
Ulubiona potrawa: Jedzenie.
Znienawidzona potrawa: Jadł ktoś z was kiedyś papkę warzywną? Christopher nie poleca, chyba że to jedyna rzecz w lodówce.
Alergie: Chyba brak. Chyba.
Zainteresowania: Całe swoje życie poświęca na gry, filmy, seriale, książki, kreskówki, komiksy, anime i mangę. Czasami zarywa nocki mówiąc: "tylko jeden rozdział", "ostatni odcinek", "jeszcze tylko wbije level", "godzina i do snu". Rekordowo działał tak przez pięć dni bez snu.
Obrzydzenia: Pusta lodówka. Wiecie jakie to straszne zobaczyć pustą lodówkę?! A tak bez żartów to nie lubi słonecznej pogody. Tak to nie był żart. Po słońce jest dla niego wredne, świeci prosto w monitor i razi w oczy gdy wychodzi akurat ze swojego zacienionego pokoju. Nienawidzi również gdy sąsiedzi puszczają głośno muzykę.
Fobie: Christopher ma problem podczas kontaktów z ludźmi. I to nie tak, że ich unika, po prostu jest zbyt zdenerwowany na myśl o rozmowie, by móc ją zacząć. A gdy już zdarzy zamienić mu się z kimś kilka słów to prawdopodobnie powie coś głupiego. Potęguje się to podczas kontaktu z kobietami. Co ciekawe, nigdy nie wystąpił ten problem podczas kontaktu z ekspedientkami w sklepie i innymi osobami, z którymi łączy go relacja sprzedawca - klient.
Zdolności: Nie ma osoby, która wiedziałaby więcej o grach, filmach i tak dalej. Taki nakład wiedzy wymaga naprawdę wyśmienitej pamięci, którą to Christopher posiada. Jeśli będzie chciał to może zapamiętać wszystko i to na długie lata. Jeśli będzie chciał. Ale nie tylko pamięć ma dobrą, jego inteligencja i spryt są również ponad przeciętne, chociaż raczej marnowana na obmyślanie strategii do gier, więc ciekawe jak się sprawdzą z prawdziwymi zagrożeniami. Jest też dobrze wytrenowany w działaniu bez snu. Możliwe też, że wieloletni "trening" na grach pozwoli mu szybciej dojrzeć zagrożenie... albo zadziała to wręcz odwrotnie. A tak dodatkowo to zna cztery języki: angielski, francuski, japoński i nie wiedzieć dlaczego arabski. Dwóch ostatnich nauczył się sam, francuski wyniósł ze szkoły.
Słabości: Christopher jest kondycyjnym zerem. Jakakolwiek aktywność fizyczna naprawdę szybko go zmęczy. Serio, nawet szybki chód jest tutaj zabójczy. Nie jest też nawet w najmniejszym stopniu silny. Szczytem jego możliwości było wniesienie swojego sprzętu do gier do pokoju. Zwinność? Stawy mu strzelają gdy chce się podrapać po plecach, czego od niego oczekujesz? Psychicznie też nie jest najlepiej. Wszelkie porażki szybko go zniechęcają, dlatego czasem woli nawet czegoś nie zaczynać jeśli wie, że to może mu nie wyjść. W końcu lepiej nie robić czegoś wcale niż zrobić to źle. Nie potrafi rozmawiać też z ludźmi, gdy ma dojść do kontaktu z inną osobą zaczyna się denerwować i gadać głupoty. Nienawidzi również się kompromitować. A gdy już dojdzie do jakiejś kompromitującej sytuacji przez naprawdę długi czas będzie w depresyjnym nastroju. Co ciekawe wszystkie te wady są widoczne jedynie w jego realnym życiu. Tak na przykład w grach potrafi podnieść się po porażce.
Wygląd: Christopher posiada czarne, średniej długości, zazwyczaj przetłuszczone włosy, które marzą o zobaczeniu szczotki. Bardzo często jego niebieskie oczy są podkrążone od braku snu i przekrwione od naprawdę długiego wpatrywania się w monitor. Jego twarz nie posiada żadnych oznak lekkiej nadwagi, za to pełno oznak zaniedbania się, chyba nigdy nie był dokładnie ogolony. Christopher nie jest wyższy od osób o średnim wzroście, jednak jakoś wysokim też bym go nie nazwał. Patrząc na niego można stwierdzić, że ma lekką nadwagę. Zazwyczaj chodzi lekko zgarbiony.
Ubiór: Jakoś nie ubiera się modnie, ani nawet nie próbuje dopasować do siebie ubrań. Liczy się wygoda nie styl. Zwykle jest to jakaś koszulka, bluza z kapturem i dresowe spodnie. I czasem się zdarza, że są wyprane a nie tylko odświeżone dezodorantem.
Ekwipunek: Telefon, otwarta paczka M&M'sów
Obecnie: Telefon, nożyce do metalu
Charakter: Ciężko określić charakter osób takich jak Christopher, ponieważ jest strasznie mało sytuacji w ich życiu, w których dana cecha mogłaby się ukazać. Tak więc najlepiej można go określić jako leniwą kluchę bez życia. Jego zainteresowania są dla niego prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, dlatego też poświęca im większość czasu. Zwykle zachowuje się egoistycznie i nie jest skory do pomocy innym.
Czym się zajmuje: Co to praca?
Ważne wydarzenie z życia: Chyba jedynym ważnym wydarzeniem w jego życiu były odwiedziny Dantego oraz to co ma po nich nastąpić. Tak to jedynymi przełomami jego życia były momenty gdy odkrywał kolejne ze swoich zainteresowań.
Inne: pokażę w akcji /s

To czas wprowadzić tutaj trochę głupiego humoru i nieśmiesznych żartów.

Avatar Psychopata_
Dobra, skończyłem.

Fajnie pisało się tę postać, więc mam nadzieje, że zginie ciekawą śmiercią.

Avatar Filizaneczkaherbaty
Ciekawa, ciekawa. Miałam podobny pomysł, ale na dziewczynę. Zrobię ;).

Avatar Degant321
Imię: Sarah
Nazwisko: Becker
Przezwisko: brak
Wiek: 17 lat
Dzień i miesiąc urodzenia: 1 Kwietnia.
Grupa krwi: AB Rh+
Stan zdrowia:
- Pod względem zdrowia fizycznego nie jest źle ale dobrze też jakoś nie jest. Wagę utrzymuje na normalnym poziomie ale za bardzo wysportowana nie jest. Jednak praktycznie nigdy nie choruje, co uważa za przekleństwo i dar, zależy od sytuacji. Jednakże ma drobną wadę wzroku którą koryguje przy pomocy okularów.
- Psychicznie......no nie ma jakiś większych zaburzeń ani nic ale jest przeraźliwie nieśmiała oraz ma dość spore problemy w większości sytuacji społecznych. Jednakże nie jest aż tak źle, w końcu ma także przyjaciół których poznała dzięki kółku pisarskiemu.
Imiona rodziców: Robert Becker i Alexandra Becker.
Rodzeństwo:
O dwa lata starszy od niej brat Daniel Becker który studiuje oraz młodszy o rok brat Albert który chce zostać lekarzem.
Najbliższa osoba:
Rodzice i rodzeństwo rzecz jasna oraz członkowie kółka pisarskiego:
Ellen Winter
Matthew Spring
George Autumn
oraz
Susan Smith
(Nazywa się to kółkiem pisarskim ale większość czasu grają w gry RPG jak D&D, Dark Heresy, Pathfinder itp. oraz przygotowują rzeczy pod nowe Kampanie i sesje.)
Wróg: Thomas Vickers chociaż to nie jest nienawiść pełną gębą bardziej "O mój boże dlaczego on ze mną rozmawia AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA". Jest to pod kategorią wróg po on zawsze próbuje do niej zagadać co sprawia Sarze ogromne ilości dyskomfortu.
Relacja: No cóż czasami siedziała z Amandą w jednej ławce. Była w sumie jedyną osobą spoza rodziny i jej kółka pisarskiego z którą w miarę normalnie rozmawiała bez wpadania w panikę oraz jąkania się.
Status: Wolna.
Orientacja: Hetero
Ulubiona barwa: Szary.
Ulubione zwierzę: Kamień.
Znienawidzone zwierzę: Wąż, pająki.
Ulubiony gatunek kwiecia: Stokrotka.
Ulubiona potrawa: Pizza.
Znienawidzona potrawa: Cokolwiek z Ananasem.
Alergie: Kurz.
Zainteresowania:
Gry RPG (Pathfinder, D&D, Dark Heresy itp.), Gry Wideo, Książki Fantasy i Science Fiction oraz gry bitewne (Ma całkiem pokaźną kolekcję figurek które własnoręcznie pomalowała.)
Obrzydzenia:
Nie lubi rozmawiać z obcymi, nie lubi chodzić na imprezy, hałasu, alkoholu, kawy itp.
Fobie: Arachnofobia.
Zdolności:
Odgrywanie roli w grach RPG.
Bardzo ładnie maluje miniatury.
Ponad przeciętnie rysuje.
Całkiem dobrze gotuje jak przyjdzie co do czego.
Słabości:
Ma ogromne problemy z zawiązaniem konwersacji i jej podtrzymaniem (Z wyjątkiem członków kółka pisarskiego) do takiego stopnia że czasami się zacina, stoi w miejscu bez słowa itp.
Jest średnia pod względem fizycznym.
Niska tolerancja na ból.
Kiedy zaczyna się bać to boi się panicznie.
Wygląd:

Ubiór:
Czarna bluza z kapturem,biała koszula, szare dresy, prostokątne okulary w grubych czarnych oprawkach oraz jakieś wygodne buty.
Ekwipunek: Chusteczki, telefon, słuchawki, ładowarkę, długopis, ołówek, strugaczkę to ołówka, gumkę do mazania.
Charakter: Nie wyobrażalnie nie śmiała. Problem z rozmawianiem z większością ludzi. Tendencje to uciekania od większości sytuacji społecznych.
Czym się zajmuje: Nauka
Ważne wydarzenie z życia: Dołączenie do kółka pisarskiego.
Inne:

Avatar Historyjka
Właścicielka
Psychopata:

Akceptuję.
Post startowy w przedsionku.

Degant:

Również akceptuję.
Również zaczniesz w przedsionku.

Avatar JurekBzdurek
Imię: Thomas
Nazwisko: Enderson
Przezwisko: -
Wiek: 42
Dzień i miesiąc urodzenia: 16 V
Grupa krwi: AB Rh-
Stan zdrowia: (Zarówno fizyczny jak i psychiczny)
Imiona rodziców: Thomas i Marta
Rodzeństwo: (Czy ma, jeśli tak to ile i coś o nim)
Najbliższa osoba: (Może być kilka ewentualnie)
Wróg: (Kogo szczególnie nienawidzi)
Relacja: (Kim była dla tej postaci Amanda)
Status: (W związku / wolna / zamężna / żonaty itp)
Orientacja: Hetero
Ulubiona barwa: Niebieski
Ulubione zwierzę: Zebra
Znienawidzone zwierzę: Mrówki
Ulubiony gatunek kwiecia: Piołun, perz i mlecz
Ulubiona potrawa: Spagetti
Znienawidzona potrawa: Kuchnia chińska
Alergie: Kurz
Zainteresowania: (Czym się pasjonuje, jakie ma hobby)
Obrzydzenia: (Czego nie znosi robić lub nawet widzieć)
Fobie: (Czego się boi)
Zdolności: (W czym postać jest dobra)
Słabości: (W czym postać jest zła i jakie ma wady)
Wygląd: (Najlepiej zdjęcie / ilustracja)
Ubiór: (Jak się ubiera na codzień)
Ekwipunek: (Co zawsze nosi przy sobie)
Charakter:
Czym się zajmuje: (Zawód / nauka / bezrobotność itp)
Ważne wydarzenie z życia:
Inne: (Co nie weszło nigdzie wyżej)

WIP

Avatar Historyjka
Właścicielka
O, nowa postać powstaje po staruszce.

Avatar JurekBzdurek
Ja ją tu tylko przyprowadzam, sama mi się pojawiła w głowie

Avatar Gunzi
Imię: Ekaf
Nazwisko: Navaran
Przezwisko: "Ten z wymiany", "ten nowy".
Wiek: 17 wiosen.
Dzień i miesiąc urodzenia: 15 marca.
Grupa krwi: A Rh+
Stan zdrowia: Fizyczny: W jak najlepszym porządku (choć ostatnimi czasy trochę gorzej, przez ten ciążliwy kaszel). Od dziecka wolał spędzać czas na świeżym powietrzu, 'łapiąc' zadrapania, siniaki czy stłuczenia, ale wyszło mu to na dobre. Wysportowany i wygimnastykowany. Ma lekką niedowagę, ale to raczej drobny szczegół.
Psychiczny: Trochę taki socjopata.
Imiona rodziców: Ann, Frank.
Rodzeństwo: Brak.
Najbliższa osoba: Ufa tylko najbliższym, czyli rodzicom. Mimo iż nie zawsze byli idealni w roli opiekunów, darzy ich szacunkiem i nawet trochę miłością (choć pewnie sprzedałby ich przy najbliższej okazji, gdyby brakło mu pieniędzy do podwyższenia stawki).
Wróg: Tak szczerze, nie ma jakichś konkretnych wrogów. Nie przepada jednak za ludźmi, którzy stoją mu na drodze do sukcesu i po dobroci nie chcą dać mu spokoju.
Relacja: Zdążyli się trochę poznać podczas wspólnego jedzenia śniadań, przy jednym stoliku.
Status: Wolny.
Orientacja: Panseksualny.
Ulubiona barwa: Żółty.
Ulubione zwierzę: Margaj.
Znienawidzone zwierzę: Nietoperz.
Ulubiony gatunek kwiecia: Narcyzy.
Ulubiona potrawa: Szarlotka z lodami waniliowymi.
Znienawidzona potrawa: Sałatki.
Alergie: Pierze, orzeszki.
Zainteresowania: Hazard, kłamstwa, parzenie herbaty. Skrycie fascynuje się makijażami i przebierankami.
Obrzydzenia: Nienawidzi idiotów i przesadnie optymistycznych osób.
Fobie: Klauni. Fuj. Ten makijaż i strój. Kto by coś takiego na siebie włożył!? Przerażają go.
Zdolności: Ma niesamowitą pamięć fotograficzną. Z łatwością przychodzi mu zapamiętywanie szeregu liczb, lub słów. Zna się na kamuflażu i wiele osób przeklina go, gdy ich straszy - porusza się niemal bezszelestnie. Oprócz tego, jest diabelsko dobrym kanciarzem i hazardzistą. Potrafi wywęszyć spisek na kilometr.
Słabości: Niekiedy przesadnie sztywny, zaś innym razem przesadnie wesołkowaty. Nie ufa ludziom, którym powinien, we wszystkich widzi wrogów, choć ukrywa to za maską uprzejmości. Zazdrosny o rzeczy, które mu się podobają (tak, porównuje ładnych ludzi do rzeczy, które najchętniej ustawiłby na szafce, nad kominkiem). Uparty jak osioł. Narcystyczny. Idzie po trupach. Kuleje trochę na prawą nogę, ma napady kaszlu. Kilka razy zdarzyło mu się zakaszleć krwią, ale lekarz powiedział, że to nic poważnego. Ekaf podejrzewa, że skłamał.
Wygląd:
Ubiór: Luźno, ale jednak szykownie.
Ekwipunek: Ołówek, notesik, talia kart, telefon, paczka chusteczek i scyzoryk.
Charakter: Tak jak można wywnioskować z góry. Socjopata, narcyz. Realista (tak, ciągle jestem beznadziejna w pisanie charakteru).
Czym się zajmuje: Student/hazardzista/kelner w herbaciarni.
Ważne wydarzenie z życia: Brak.
Inne: Brakk~

Avatar Historyjka
Właścicielka
Ciekawa postać, ale nie ma żadnej wady fizycznej, same odwołujące się do psychiki i charakteru. Dodaj przynajmniej jedną poważną. Dla mnie żadna z rzeczy wymienionych w słabościach to nie słabość. Bycie narcystycznym dupkiem to nie wada a charakter, który może, ale nie musi zaszkodzić. Skądinąd, lubię takie postaci, więc jak dodasz jakąś wadę fizyczną to z przyjemnością zaakceptuję.

Avatar Gunzi
Dodałam kulenie na jedną nogę, kaszel krwią i dwie alergie. Mam nadzieję, że teraz jest dobrze. ;^;

Avatar Historyjka
Właścicielka
Zaakceptowano.
Choć ja tam bym zamiast kulenia dała mu "kondycję mola książkowego", że się tak wyrażę. Ale akceptuję. Post będzie w Przedsionku, zaraz po odpisie Deganta.

Avatar WladcaAwarow
Imię: Kornel
Nazwisko: Najdorf
Przezwisko: Żyd
Wiek: 17
Dzień i miesiąc urodzenia: 24 października
Grupa krwi: AB Rh-
Stan zdrowia:
Fizycznie całkiem dobry. Będąc wysportowanym lubi pukać się stopą po czole, na przykład. Mimo tego cukrzyca typu pierwszego i astma znacznie utrudniają mu normalne funkcjonowanie.
Psychicznie ma problemy z nastrojem. Częste wybuchy gniewu przeplatają się ze stoickim spokojem.
Imiona rodziców: Ewa i Zachariasz
Rodzeństwo: Brak
Najbliższa osoba: Jako iż był jedynakiem, wychowywanym z wyjątkową troską, najbliżsi są mu rodzice.
Wróg: Nie lubi Ekafa Navarana, bo nienawidzi hazardu i ogólnie to pedał jakiś z wyglądu
Relacja: Kojarzył Amandę ze szkoły, parę razy z nią rozmawiał i zrobiła na nim wrażenie całkiem przyzwoitej persony
Status: Wolny
Orientacja: Homoseksualista, ale nikomu o tym nie powiedział, gdyż nie widzi takowej potrzeby
Ulubiona barwa: Czerwony
Ulubione zwierzę: Alpaka
Znienawidzone zwierzę: Pająki
Ulubiony gatunek kwiecia: Konwalia
Ulubiona potrawa: Żeberka
Znienawidzona potrawa: Pizza
Alergie: Brak
Zainteresowania:
-historia,
-filozofia,
-mistycyzm i okultyzm (takie hobby na zimowe wieczory),
-szeroko pojęta sztuka, zwłaszcza malarstwo i poezja
Obrzydzenia: Wymiociny
Fobie: Boi się pająków i oczu, bowiem jak był mały to uważał, że jak zobaczy oczy potwora to i ten zobaczy jego oczy, a ten go później zje. Taki dziecięcy lęk co trwa nadal.
Zdolności: Zdecydowanie jest bardzo dobry z wyciągania wniosków. Obszerna wiedza pozwala mu na połączenie pewnych faktów, co czasami ułatwia sprawę. Poza tym ma tendencję to dogłębnego analizowania zjawisk i swoich czynów.
Słabości: Chorowitość i częste zmiany nastroju, przez co stwarza wrażenie chaotycznego i nieuporządkowanego
Wygląd:
Ubiór: Nie przykłada to tego wielkiej wagi. Ważne, aby dobrze się w ubiorze chodziło i nie śmierdziało
Ekwipunek: Telefon, inhalator i pen
Charakter: Zazwyczaj jest po prostu grzecznym, spokojnym i kulturanym młodzieńcem, ale różnie bywa. Czasami wybuchnie, a wtedy potrafi rzucać przekleństwami jak Kopacz kamieniami w dinozaury. Niekiedy ma zły dzień, przez co jest albo apatyczny, albo przygnębiony.
Czym się zajmuje: Na razie się uczy
Ważne wydarzenie z życia: Nie ma żadnego szczególnie ważnego, a narodziny to chyba każdy się domyśla
Inne: Jego rodzina należy do żydów świeckich, czemu Kornel zawdzięcza swoje przezwisko, ale on sam nie ma większego przywiązania do swojej narodowości. Zamiast Żydem wolałby być np. starożytnym Rzymianinem, bo się o tym naczytał za młodu.

Co mam zmienić?
I tak, nie lubi postaci Gunzi

Avatar Gunzi
Oh, mój biedny mól książkowy ma wroga. ^^
Idealnie by było, gdyby musieli razem taszczyć się przez ten świat!

Avatar niemamnietu
WladcaAwarow pisze:

Znienawidzone zwierzę: Pająki*Lukas angry screaming*

Avatar WladcaAwarow
Gunzi pisze:
Oh, mój biedny mól książkowy ma wroga. ^^
Idealnie by było, gdyby musieli razem taszczyć się przez ten świat!

Miałem taki plan

A tu rach ciach Kornel się w nim zakochuje

Avatar Gunzi
I razem grają w jakąś hazardową grę, z potworem, na śmierć i życie.

Nie odpowiadam za to, jeżeli Ekaf przez przypadek postawi na szali Kornela.
On już tak ma.

Avatar WladcaAwarow
Jak Historyjka wyśle mojego astmatyka do jakiegoś gównianego miejsca z pyłem czy innym diabelstwem w powietrzu to bardziej się wnerwie

Avatar WladcaAwarow
Jeśli wchodzisz między wrony musisz krakać jak i one

Avatar niemamnietu
Imię: Lucy;
Nazwisko: Seeing;
Przezwisko: Blind Nigga;
Wiek: 13 lat;
Dzień i miesiąc urodzenia: 8 grudnia;
Grupa krwi: nie zna;
Stan zdrowia:
Fizycznie to tak nie szczególnie, w końcu jest ślepa. Psychicznie za to... też nie za dobrze, bo często miewa różnego rodzaju paranoje i urojenia.
Imiona rodziców: Carol i Carol;
Rodzeństwo: jest jedynaczką;
Najbliższa osoba: nie posiada;
Wróg: nie posiada;
Relacja: nie zna jej;
Status: wolna;
Orientacja: bisex;
Ulubiona barwa: nie zna kolorów, ale słowo "czerwony" brzmi dla niej ciekawie;
Ulubione zwierzę: ptaki wszelkiego rodzaju, zwłaszcza te malutkie;
Znienawidzone zwierzę: mrówki;
Ulubiony gatunek kwiecia: tulipany;
Ulubiona potrawa: pierogi z majonezem;
Znienawidzona potrawa: pizza;
Alergie: na pióra :(
Zainteresowania: ornitologia (nauka o ptakach);
Obrzydzenia: drapiące swetry;
Fobie: że umrze za młodo;
Zdolności:
- szybko biega (co);
- umie w brake-dance;
Słabości:
- n J e W i D z I ;
- nie umie sobie poradzić w stresujących lub zawstydzających ją sytuacjach;
Wygląd:

Ubiór: w coś cieplutkiego
Ekwipunek:
- mp3 i słuchawki;
Charakter: taki tam skrzat co w sumie jest całkiem miły, ale też i nieśmiały; nie potrafi sobie znaleźć przyjaciół;
Czym się zajmuje: uczy się w szkole dla niewidzących;
Ważne wydarzenie z życia: -
Inne: -

Avatar WladcaAwarow
Tak
Niechaj osoba, która większość informacji bierze ze słuchu, bo nie widzi, ma mp3.

I w ogóle to nie polega na tym, ażeby chociaż kojarzyć Amandę?

Avatar niemamnietu
WladcaAwarow pisze:

I w ogóle to nie polega na tym, ażeby chociaż kojarzyć Amandę?Nie wiem. Eksperymentuję.

Avatar Psychopata_
WladcaAwarow pisze:
I w ogóle to nie polega na tym, ażeby chociaż kojarzyć Amandę?


Ja tam nie do końca określiłem czy moja postać ją nawet kojarzy

Avatar niemamnietu
WladcaAwarow pisze:
Tak
Niechaj osoba, która większość informacji bierze ze słuchu, bo nie widzi, ma mp3.A czemu nie. Nikt nie mówi, że będzie jej cały czas używać.

Avatar wiewiur500kuba
//Spodziewam się że będzie coś nielogicznego, kilka razy ją zmieniałem ;-; //
Imię: Freddy
Nazwisko: Coorge
Przezwisko:[/Stary dziad, stary wariat, szaleniec, bez uczuć i inne tego typu.
[b]Wiek:
66 lat
Dzień i miesiąc urodzenia: 22.02.1952
Grupa krwi: 0
Stan zdrowia:
Freddy nie trzyma się już niestety najlepiej, mimo to jednak wszystkie jego organy funckjonują wręcz rewelacyjnie i niestety zwiastują jeszcze długi żywot Freddy'ego na tym padole łez.
Imiona rodziców:
Winston i Sarath
Rodzeństwo:
Jedynak
Najbliższa osoba:
Do pewnego czasu była to Amanda, jednak po jej zniknięciu nikt nie jest mu bliski. Jeszcze wcześniej był to jego sąsiad Marcus, tylko było to chyba z 30 lat temu...
Wróg:
Freddy jest zgorzkniałym, konserwatystą, nienawidzi więc wszystkiego co jest nowoczesne, a najbardziej dzisiejszej młodzieży uzależnionej od patrzenia w ekran kiedy tylko mają czas wolny. Czy to te telesrony, czy inne komsrajty.
Relacja:
Amanda była jedyną osobą, która była stosunkowo młoda i której Freddy nie witał ze strzelbą w dłoni. Nikt nie wie jak to zrobiła, jednak miała w sobie to coś, że Freddy ją... Polubił. Co jakiś czas odwiedzała staruszka, miło spędzając z nim czas. Kiedy Amanda nie przychodziła i dziadek usłyszał o jej zaginięciu poczuł... tęsknotę? Coś czego w zasadzie dawno już nie czuł.
Status: Samotny
Orientacja: Jedyna słuszna orientacja, czyli Heteroseksualizm! A nie jakieś wymysły wypranej z inteligencji młodzieży, której nudzi się w życiu, przydałaby im się jakaś wojna, od razu odechciało by im się tego pedałowania.
Ulubiona barwa:
Niebieski, żółty
Ulubione zwierzę:
Wszelkiego rodzaju psy, chociaż sam żadnego nie posiada.
Znienawidzone zwierzę:
Żółtki i reszta robactwa
Ulubiony gatunek kwiecia:
Nie ma takiego. Jedyny kwiat, którego nienawidzi najmniej to tulipan i przebiśnieg
Ulubiona potrawa:
Wszelkiego rodzaju papki,płyny, kleiki i makarony
Znienawidzona potrawa:
Ciężkostrawne potrawy, mięsiwa, czy inne rzeczy do których potrzeba mocnych zębów.
Alergie:
Nie posiada, no może prócz tej na dzisiejszą technologię, nowoczesne orientacje, czy inne płcie
Zainteresowania:
Oglądanie telewizji, a zwłaszcza telezakupów. Czasem uda się na strzelnicę, którą są kaczki w pobliskim jeziorze. Ostatnio też zaczął uczyć się szydełkowania!
Obrzydzenia:
Najbardziej obrzydzają go ludzie w jakikolwiek sposób okazujący sobie miłość w miejscach publicznych. Do tego skręca go kiedy tylko widzi jakiegoś małolata, który swój wzrok wlepia w ekran telesronu.
Fobie:
W zasadzie nie posiada żadnej fobii, to one powinny bać się go.
Zdolności:
Całkiem dobrze idzie mu strzelanie w ruchome i stojące cele, zwłaszcza jeśli krzyczą w panice.
Do tego całkiem nieźle prowadzi samochód, a w szydełkowaniu nie jest najgorszy!
Słabości:
Czasem zdarzy się tak, że człowieka w pewnym wieku zaczynają już opuszczać siły i ten wiek powoli dogania Freddy'ego. Nie jest już tak gibki, szybki i wysportowany jak dawniej. W dodatku siły mu ubyło i wydaje się, że trochę na starość zwariował.
Wygląd:

Ubiór:
Przeważnie jest to jakaś koszula, czasem narzuca na nią płaszcz. Spodnie tylko od garnituru, a buty nigdy nie był i nie będą żadnymi adidasami czy innymi trampkami.
Ekwipunek:
* Strzelba
* Portfel i dokumenty dzięki którym można na tym świecie przyzwoicie żyć
Charakter:
Freddy jest strasznie zgorzkniałym konserwatystą. Nie dopuszcza do siebie nowych rzeczy i wynalazków z nielicznymi wyjątkami. Do wszystkich ludzi odnosi się tak samo chamsko, agresywnie, wypowiadając słowa jakby chciał nimi opluć swego rozmówcę. Oczywiście nie był taki zawsze. Po wojnie wydawał się jeszcze w porządku, do czasu dopóki jego sąsiad nie odbił mu jego miłości życia. Po tym incydencie staruszek kompletnie zamknął się w swoim małym świecie jakim był jego dom na obrzeżach miasta, nigdy nikogo nie obdarzając już żadnych uczuciem innym od pogardy, czy obrzydzenia. Oczywiście, Amanda była wyjątkiem, którego nawet Freddy nie umie logicznie wyjaśnić.
Czym się zajmuje: Emerytowany żołnierz
b]Ważne wydarzenie z życia:[/b]
Brał udział w wojnie w Wietnamie od 1970 roku. Nie szedł bezpośrednio na główny front i jego rola bardzo często się zmieniała.
Inne:
Wiem że postać wygląda na trolla, ale lubię grać dziadkami ;_;

Avatar Historyjka
Właścicielka
*Strzela stawami*
Okej, no to do kieratu.
Zobaczmy, co my tu mamy~

Władca: Zaakceptowano.

Niemamnietu: Nie.
Amandę musisz znać, to ważne fabularnie.
Na razie nie mogę tego zaakceptować.

Wiewiór: Niech będzie, akceptuję.

Avatar maxmaxi123
Imię: Connor
Nazwisko: Trip
Przezwisko: Idiota, Chodzący Sarkazm (sam się tak tytułuje), Ważniaczek, laluś
Wiek: 17
Dzień i miesiąc urodzenia: 5 lipca
Grupa krwi: A
Stan zdrowia: Oba w dobrym stanie, chociaż w sprawie psychicznego co niektórzy w klasie mogą polemizować...
Imiona rodziców: Agata i Denis
Rodzeństwo: Brak
Najbliższa osoba: On sam
Wróg: Właściwie większość szkoły i vice versa, jak i wszelkie większe fandomy, subkultury czy LGBT
Relacja: Zwykłą dziołchą, którą planował zaliczyć. Jak z resztą większość szkolnych dziewcząt...
Status: Zawsze będzie wolny. Nawet z obrączką na palcu, jeśli się dorobi
Orientacja: Dla niego to jest śmieszne. Nie określa się jako hetero, bo nie uznaje żadnej. Ot, chłop z babą to jedyny wariant, a reszta to dziwacy, więc nie ma sensu nazywać tego orientacją
Ulubiona barwa: Czarny
Ulubione zwierzę: Lis. Utożsamia się z nim. Rzecz jasna w zdrowym tego słowa znaczeniu.
Znienawidzone zwierzę: Koty. To nudne mruczki, które tylko się lenić potrafią. Lubi się nad nimi znęcać.
Ulubiony gatunek kwiecia: Róża
Ulubiona potrawa: Schab, na drugim miejscu sałatki
Znienawidzona potrawa: Wszelkiej maści fastfoody. Tylko durne tłuściochy się tam stołują. Fuj
Alergie: Brak
Zainteresowania:
* Gry
* Sport, głównie skateboard
* Siłownia
* Pielęgnacja własnego ciała
* Fizyka
Obrzydzenia:
* Grubi ludzie
* Anorektyczki
* Brzydkie osoby
* Nauka
* Czytanie książek. Uważa słowo pisane za bezsensowne, bo można to przedstawić na obrazie. Upchnie się tyle samo i mniej czasu to zajmie zapoznanie się z tym.
* Myślenie przy danych sytuacjach. Uważa, że nie warto się wysilać umysłowo nad jakimiś pierdołami typu matma, chemia czy inne śmieciowe przedmioty szkolne. Co innego jeżeli chodzi o prawdziwe życie, obmyślanie taktyk lub inne przydatne, wymagające myślenia czynności, jak skateboarding
Fobie:
* Zniszczenie fryzury i ogólnie ubioru
* Jakiekolwiek zranienie. Nie znosi bólu, mimo że brzmi to jak coś oczywistego.
Zdolności:
+ Jazda na desce
+ Ze względu na tryb życia jaki prowadzi, kondycja też jest u niego niezgorsza
+ Duża wiedza z zakresu fizyki
+ Do tego może w niezwykle szybkim tempie wykonywać skomplikowane obliczenia, przez co może koncentrować wykorzystywanie fizyki głównie do swojej jazdy na desce
+ Dobra wyobraźnia przestrzenna, co pomaga zobrazować wiele rzeczy
+ Wyrobił sobie dobry czas reakcji
Słabości:
- Mimo siłowni i zdrowego trybu życia, nie ma za wielkiej krzepy. No, właściwie z tego powodu zaczął uczęszczać na siłownię
- Nie umie się bić, mimo że bywa do niej chętny, ale tylko ze słabszymi od siebie...
- Wysportowany to jest jakoś przeciętnie, ale fikołka ci nie zrobi
- Bez soczewek jest niemal ślepy i niewiele widzi blisko siebie, a daleko to już tylko bardzo rozmyte plamy. Ogółem bardzo duża wada wzroku, co też wyklucza u niego jakiekolwiek strzelectwo. Nawet w soczewkach ma z tym problem
Wygląd:

Ubiór: Czarne ciuchy, dżinsowe bluzy, ogólnie bluzy, koszule, podarte jeansy, zwyczajne i jakieś tam buty. Wszystko markowe i drogie, rzecz jasna
Ekwipunek:
* Nóż z jakimś ze sników z CSa (rzecz jasna nóż był drogi), bardziej do straszenia niż właściwego użytku
* Telefon. Oczywiście najnowszy. Oczywiście najdroższy. Oczywiście ze specjalną szatą graficzną. Oczywiście również przyodziany w skina z CSa
* LifeCard (czy jak się to nazywało. Taka udawana karta kredytowa, rozkładająca się na mały pistolet)
* Podręczny zestaw męskich kosmetyków (jeżeli takie coś istnieje...)
* Soczewki
* Okulary przeciwsłoneczne
Charakter: Ważniak-ciota, udawany badboy, zmarnowany talent i potencjał, rozpieszczony szczeniak. Tak go najczęściej określają inni. Żadne z tych stwierdzeń nie jest zakłamane. To chodzący hipokryta traktujący ludzi jak przedmioty, w szczególności kobiety, który chce zmarnować swoją możliwą posadę w gronie wybitnych fizyków, aby żyć jak on sam chce. Zawsze pyskaty i pewny siebie, musi odpowiedzieć ripostą lub sarkazmem na każdą kwestię skierowaną w jego stronę (oczywiście zdanie jest przesadzone przez jego wielkie ego). Nie zauważa też swoich słabości, mając się za jakiegoś półboga czy bogowie wiedzą kogo jeszcze. W głębi jest jednak jakkolwiek wrażliwy i skrywa nienawiść nad znęcaniem się. Sam stara się tego unikać jak tylko się da.
Czym się zajmuje: W teorii nauka, praktycznie ma na to w dużej mierze wywalone
Ważne wydarzenie z życia:
- Pierwsza jazda na skateboardzie (6 lat)
- Wyjście z przegrywu, czyli schudnięcie, zmiana stylu i ogólnie całości, po tym jak jeden ze szkolnych łobuzów przesadził. Wyszarpał my wtedy egzemplarz kolekcjonerski jakiejś gry za wygranie konkursu, po czym wraz z kumplami to zniszczył. Chwycił wtedy za nóż, jaki zawsze przy sobie nosił, i dźgnął jednego z nich w nogę. Trzeba było zmieniać szkołę, ale przez to stał się do końca pobytu tam postrachem, zyskując respekt i szacunek. Zrozumiał wtedy, że tak łatwo można było się przełamać i zmienić na lepsze (10 lat)
- Pierwsza i jedyna szóstka w życiu, ze sprawdzianu z fizyki, na który nawet się nie uczył. Zrozumiał wtedy, jak dobry z niej jest i zaczął się jej uczyć na własną rękę (12 lat)
Inne:
- Ma bogatych rodziców
- Dalej pogrywa w gry, nie przyznając się do tego i używając na vc modulatora głosu
- W klasie jest parę osób, które znają jego przeszłość lub widzą w nim jakąkolwiek iskrę jego dawnego ja. Tych nienawidzi szczególnie

Przepraszam, jeżeli postać będzie jakoś słaba przez to, że próbowałem upchnąć z dwa pomysły na nią jako jedna.

Avatar Historyjka
Właścicielka
Znęca się nad kotami, ale nienawidzi znęcania się? Ale no dobrze, miał napisane, że to hipokryta, więc niech będzie. Akcept.

Avatar maxmaxi123
W zasadzie to nie było nawet zamierzone. W znęcaniu się chodziło mi bardziej o tym nad ludźmi, co sam rozumiałem z kontekstu...

Avatar Historyjka
Właścicielka
Osoba brzydząca się znęcaniem nad innymi ludźmi nie znęcałaby się nad zwierzętami.

Avatar Historyjka
Właścicielka
Ani tym bardziej osoba "wrażliwa".

Avatar maxmaxi123
Wiedziałem, że spartoczę coś w psychologii postaci. Mimo to akcept?

Avatar Historyjka
Właścicielka
Aha. Ratuje go wzmianka o tym, że to hipokryta. Wtedy ta sprzeczność pasuje.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Historyjka
Właściciel: Historyjka
Grupa posiada 1783 postów, 13 tematów i 23 członków

Opcje grupy The World of...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie The World of Dante [PBF]