Karta postaci [Archiwum]

Temat edytowany przez Hookey - 20 lutego 2019, 06:08

Avatar Omeg12
Imię:
Nazwisko (Dla postaci z współczesnych czasów bądź z zaawansowanego antyku):
Przydomek (Opcjonalne):
Płeć:
Pochodzenie:
Data urodzenia: (Nie wcześniej niż 30 000 p.n.e.)
Data śmierci: (Nie później niż 2020)
Sfera (Można napisać "Nieprzydzielony". W takim wypadku o losie postaci zadecyduje Suweren)
Charakter (Ma się zgadzać ze sferą):
Umiejętności (Zarówno magiczne, jak i inne):
Słabości:
Historia: (Życie i ewentualnie dzieje po życiu)
Ekwipunek: (Żadnych pieniędzy, chyba, że mieszkacie w Libri)
Wygląd (W zaświatach wygląd odzwierciedla stan umysłu):

Avatar Bilolus1
Imię : Magnus
Nazwisko : Justynian
Przydomek : Ostatni z Kohorty
Płeć : Mężczyzna
Pochodzenie : Rzymianin
Data urodzenia : 74 r. p.n.e.
Data śmierci : 52 rok p.n.e
Sfera : Krewlod
Charakter : Za życia nie lubił ludzi, lubił jednak nimi rządzić, nie akceptuje sprzeciwu, często kieruje nim gniew, ma swój kodeks moralny, dla przetrwania może zrobić wiele
Umiejętności : Po przybyciu do zaświatów nauczył się tkać ogień, niezbyt wprawnie ale wystarczająco aby się ogrzać czy kogoś podpalić lub poparzyć, w armii nauczył się walki mieczem i używania tarczy .
Słabości : Nie potrafi używać broni odległościowej, wszyscy przedstawiciele ludów (z jego czasów) z poza Rzymu budzą w nim niechęć .
Historia : Magnus, syn podupadłego patrycjusza urodzony w burzliwych czasach rozwoju Imperium Romanum nie miał łatwo, rodzina ledwie wiązała koniec z końcem a musieli jeszcze zagwarantować swemu dziecku wykształcenie i odpowiednią pozycję . Młody chłopiec wykazywał się agresją przez co większość jego rówieśników szanowała go i jednocześnie się go bała . Gdy podrósł trochę zapisał się do Legionów a dzięki pozycji jego rodziców został nawet Centurionem, ruszył na podbój Galii za Juliuszem Cezarem i chociaż dzięki swym zarobkom i łupom znacznie wzbogacił przede wszystkim siebie a później i rodzinę już nigdy powrócił do Rzymu...

Podczas jednego z wypadów zapędzili oddział gigantycznych galów w kozi róg, ci w ostatnim desperackim akcie obrony odurzeni strachem rzucili się na jego i jego oddział . Ostatnią rzeczą jaką pamięta był silny cios w jego klatkę piersiową i upadek na ziemię, dalej jak przez mgłę widział swojego chorążego próbującego go cucić i przerażonych legionistów .

Gdy trafił na osąd nie wiedział co się dzieje, myślał iż po śmierci nic go nie czeka a tu ot.. zaskoczenie . I przerażenie, nie wiódł dobrego żywotu, zawsze myślał o sobie i nawet siłą potrafił spełniać swe zachcianki

Bóg zesłał go do Krewlodu..nie wiedział co to jest ale po jakimś czasie zrozumiał i.. nawet nie żałował . Słyszał że mogło być gorzej więc cieszy się swym nie najgorszym położeniem i powoli szuka wyjścia do jakiegoś lepszego świata .

Od jakiegoś czasu szuka także jakiegoś ugrupowania Rzymian czy chociażby jakiegoś samotnika z ojczyzny ..

Ekwipunek : Ciężki pancerz Centuriona, Stalowa Maska, Gladius, Scutum z Orłem, Mały dziennik który ma przy boku, kiedyś prowadził go dokładnie teraz daty są często bardzo odległe, futro niedźwiedzia wraz z peleryną .

Wygląd : Zdjęcie użytkownika Bilolus1 w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaraz napiszę ci pierwszy post w Krewlogu.

Avatar Angel_Kubixarius
Imię: Vincent
Nazwisko: Van Drake
Przydomek: Pyłonios
Płeć: facet
Pochodzenie: Włochy, Wenecja
D.ur.: 1670r.n.e.
D.śm. : 1700r.n.e.
Sfera: "Nieprzydzielony"
Charakter: w grze
Umiejętności: bardzo podstawowa magia piasku oraz średniozaawansowana magia pyłu, posługiwanie się dowolnà bronią wręcz ew. Pistoletami krótkimi.
Słabości: podatnośç na wodę i inne jej stany, zbytnia pewność siebie, brak umiejètności broni dystansowych innych niż pistolety krótkie.
Historia: Vincent był Weneckim szlachcicem posądzonym o wampiryzm poprzez swoją chorobę - hemofilię- przez nią był on tępiony i zaczèto na niego polować. Na siły spanikowanego chłopstwa, mieszczaństwa, a nawet inkwizycji nie pomogła jego nadmierna w swym czasie religijność i posty. W obliczu zagrożenia Vincent będąc przypartym do murów swego zakczyska przez inkwizycje zdecydował się na desperacki krok i zaczàł czcić Mefisto. Wtedy stał się niejako cud. Nagle zjawił się sam Mefisto i przeniósł Vincenta na około 5 kilometrów od zamku mając przy zobie tylko to, co teraz oraz mieszek florenów. Od tamtego czasu Vincent został sam, ale zaczął czcić Mefisto, jak dawniej Boga Stwórcę. Uciekł on do Hiszpanii, gdzie zbadał jak działa moc każdego z bóstw i zaczął czciç bożka piachu. Później mało brakowało, aby i to uratowało mu życie. Pewnej nocy odwiedzili go panowie w czerwonych szatach. Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji, zwłaszcza w nocy. Vincent jednak od momentu swych badań nie przespał ani nocy studiując swoje badania na temat dziewièciu sfer, pogłębiajàc je oraz kultywując Mefisto, Boga Stwórcę oraz bożka piasku. Tak został zastany piszàc piórem ostatnią stronę Codex Spiritus Spheralum - Swojego dzieła o sferach duchowych.
Eq: szabla, swój płaszcz oraz reszta ubioru, która pełna jest skrytek oraz dwa krótkie pistolety skałkowe po jednym na rękę.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Angel_Kubixarius w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar
Konto usunięte
Imię: Hotsuto
Nazwisko: Hirai
Przydomek: -
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Japonia
Data urodzenia: 28 luty 1981 rok
Data śmierci: Najpewniej 3 marca 2000 roku
Sfera: Eden
Charakter: Już po minucie rozmowy z Hotsuto można łatwo określić jego charakter. Nie oznacza to jednak, że jest osobą nudną. Wręcz przeciwnie, chłopak jest zawsze pełny pozytywnej energii. Znany za życia był również z swego optymizmu. Zawsze jest miły i chętnie pomaga innym.
Umiejętności:
-Jest optymistą. Nawet, gdyby przeniósł się do najgorszej z swer, cieszyłby się i szukałby pozytywnych stron nowego świata.
-Magia natury w stopniu zaawansowanym. Dodatkowo jest on głęboko wierzący, co znacznie zwiększa jego zdolności magiczne.
Słabości:
-Zbyt naiwny. Właśnie to przyczyniło się do jego śmierci.
-Nie lubi i nie potrafi się bić. Jest raczej pacyfistą, co szybko może zapewnić mu drugą śmierć w zaświatach.
Historia Hotsuto był synem bogatego japońskiego biznesmena, dlatego jako dziecko miał pod dostatkiem wszystkiego, czego chciał. Mimo to jedyne rzeczy, które dla siebie kupował to komiksy i od czasu do czasu jakieś przekąski. Zamiast wydawać pieniądze na siebie wolał uczestniczyć w szkolnych dobroczynnych zbiórkach pieniędzy. Hotsuto nie sprawiał raczej problemów. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy zdobył wielu przyjaciół. Uczył się też bardzo dobrze, wiedząc, że kiedyś to on przejmie firmę ojca. Można więc słusznie sądzić, że był dobrym dzieckiem. Czym więc zasłużył sobie na śmierć? On niczym. To jego ojciec wydał na niego wyrok, bo, jak się niedawno okazało, był zadłużony na miliony yenów u miejscowej mafii. Nie spłacając długów w terminie musiał liczyć się z konsekwencjami. Jedną z takich konsekwencji była właśnie śmierć Hotsuto, jedynego syna biznesmena. Chłopak jednak nie zginął szybko. Wpierw był jeszcze torturowany przez wiele dni. Ciało zostało znalezione po jakichś dwóch tygodniach od jego zaginięcia. Po śmierci udało mu się trafić do Edenu.
Ekwipunek Lekko podniszczony już dziennik, kilka długopisów, okulary, ubranie
Wygląd Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Edenie.

Avatar
Konto usunięte
Imię:Hazel
Nazwisko: Kirkland
Przydomek: ---
Płeć: Kobieta
Pochodzenie: Szkocja
Data urodzenia: 06.12.1995
Data śmierci: 21.04. 2010
Sfera: Nieprzydzielona
Charakter: Hazel jest wesołą dziewczyną. Wydaje się, że wszędzie jej pełno, jednakże jak bliżej się przyjrzymy zobaczymy, że jej pesymistyczne spojrzenie, na... wszystko zmieniło ją w osobę z problemami.
Umiejętności: Dziewczę ma świetną pamięć. Można wprost powiedzieć, że fotograficzną. Szybko się uczy. To pewnie niepotrzebne, ale potrafi także ślicznie rysować.
Słabości: Dziwnym trafem nie potrafi ogarnąć żadnej... magii. Jest także odrobinę niezdarna.
Historia: Hazel miała normalne życie, normalny dom. Zawsze dziwnym wydawało się jej najbliższym, że jest taka zamknięta w sobie i cicha. A ona tworzyła swoje własne światy. Zawsze chodziła z głową w chmurach, przez co poniekąd zginęła.
Szła sobie ulicą i uderzył w nią samochód. Śmierć na miejscu.
Ekwipunek: Blok do rysowania, oraz dwa ołówki. Niewielka torba szkolna.
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar Omeg12
Historia trochę uboga, ale Zaakceptowane

Zaczynasz w Przedsionku.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Imię: Alice
Nazwisko: Cheshire
Przydomek: Forgotten
Płeć: Kobieta
Pochodzenie: USA
Data urodzenia: 13 marca 1994
Data śmierci: 31 grudnia 2016
Sfera: "Nieprzydzielony"
Charakter: Jest psychiczna. Często zamiast zwracać się bezpośrednio do rozmówcy, zwraca się do zegarka, komentując prawdziwego rozmówcę. Czasem po prostu wpatruje się w zegarek i długo milczy. Stara się być miła, ale bywa kąśliwa, Nie lubi wydawać rozkazów, a sama nie zawsze ich słucha.
Umiejętności: walka wręcz
Słabości: wyimaginowana, przesadna pewność siebie, momentami opóźnione reakcje na bodźce, mania dotycząca zegarka, którego nazwała Lacie
Historia: W dzieciństwie została porwana przez gangsterów, którzy przez kilka lat testowali na niej narkotyki. Pracowała przez 5 lat jako tancerka w klubach, co wiązało się również z uwodzeniem klientów. Mając 20 lat zabiła przypadkiem właścicielkę klubu, po czym spłoszona ukradła pewien zasób pieniężny oraz staromodny zegarek i ulotniła się z okolicy. Zaczęła hurtowo sprzedawać narkotyki, nie znając lepszego sposobu na przeżycie, z uwagi na skromne wykształcenie przerwane porwaniem. Często wdawała się w bójki, czasem ledwo uchodząc z życiem przez problemy psychiczne. Zmarła postrzelona przez gangstera.
Ekwipunek 2 noże sprężynowe, 2 talie kart, staromodny zegarek na łańcuszku
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Abbei_The_Toy_Maker w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar Omeg12
Przyjmę, że pedofili w USA nie brakuje. Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku

Avatar darcus
Czy to normalne, że zawsze po skończeniu Kapcia mam wrażenie, że zapomniałem o czymś ważnym?

Imię: Ian
Nazwisko: Moone
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Stany Zjednoczone Ameryki
Data urodzenia: 29.02.1900
Data śmierci: 14.03.2015
Sfera: Nieprzydzielony

Charakter: Zawsze stara się być racjonalny, obiektywny i neutralny. Jest sceptykiem, realistą i lubi wszystko analizować. Ma swoje własne poglądy etyczne i kieruje się nimi, nie zważając na wszelkiego rodzaju normy. Przywiązuje największą wagę do takich wartości jak mądrość, zrozumienie, sprawiedliwość, wolność, pokój i innych, których pewnie zapomniałem wymienić.

Umiejętności: Posiada niesamowity umysł, którego pozazdrościłby mu niejeden. Ogromna spostrzegawczość, fotograficzna pamięć, niebywała inteligencja i szybkość myślenia niejednokrotnie zaskarbiły mu szacunek niezliczonych środowisk naukowych oraz opinię ludzkiego komputera. Jego głównymi atutami są doświadczenie, mądrość oraz ogromna wiedza na wiele tematów. Zna się też na takich sztuczkach jak telekineza, czy telepatia.

Słabości: Zawsze był nieco chwiejny. Mówi się, że geniusz i szaleństwo to dwie strony tego samego medalu, co stosuje się w przypadku Iana. Czasami po prostu mu odbija, pojawiają się objawy podobne do schizofrenii, et cetera.

Historia: Od dziecka wykazywał ponadprzeciętne zdolności intelektualne. W wieku dwóch lat całkowicie opanował mówienie, pisanie i czytanie, kilka lat później matematykę na poziomie szkoły podstawowej. Po raz pierwszy ukończył Harvard w wieku szesnastu lat. Od tamtego czasu zajmował się niemalże wyłącznie studiami, badaniami, doświadczeniami i tak dalej. Bardziej ryzykowne eksperymenty ze względów etycznych przeprowadzał na sobie - stąd właśnie jego długie życie oraz kilka innych cech, które jednak umarły razem z ciałem. Takie zabiegi sprawiły, że niesłychanie przysłużył się światu, dokonując kilkudziesięciu ważnych odkryć i wynalazków w dziedzinach genetyki, fizyki, mechatroniki i innych. U schyłku swego życia aktywnie działał także w polityce, dokonując wielu korzystnych zmian w społeczeństwie. Zginął w wyniku kumulujących się efektów badań, które w końcu całkowicie wyniszczyły jego ciało.

Ekwipunek: Narzędzie wielofunkcyjne zamontowane na lewym przedramieniu. Łączy ono w sobie funkcje komputera, narzędzia diagnostycznego oraz konstrukcyjnego, systemu łączności i wiele innych. Do tego pewnie jakieś ubranie.

Wygląd: www.darcus.pl/wyglad_mojej_postaci_37.jpg

Avatar Omeg12
No... dobra Zaakceptowane

Zaczynasz w przedsionku.

Avatar darcus
Piszesz jakiś post wprowadzający, czy mam od tak zacząć?

Avatar Omeg12
Punkt 6 regulaminu dla graczy. Zaraz napiszę.

Avatar MrStick
Imię: Dawid

Nazwisko: Ullot

Przydomek: [brak]

Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Szwajcaria

Data urodzenia: 1971r.

Data śmierci: 2020r.

Sfera: Nieprzydzielony

Charakter: Ogólnie dosyć spokojny człowiek. Nienawidzi nieuzasadnionej przemocy. Z reguły nie kłamie i nie łamie prawa, choć zdaża mu się je naginać na swoją korzyść. Jest honorowy, ale tylko w stosunku do ludzi honorowych. Boi się ewentualnch zamachów na jego osobę, w przypadku ataku natychmiastowo neutralizuje zagrożenie.

Umiejętności: Zna się na inżynierii, medycynie i mikrobiologii.

Słabości: Bez wody długo nie pożyje, źle znosi ciepło i duże nasłonecznienie. Łatwo ulega poparzeniom.

Historia: Urodził się w Szwajcarii, jego ojciec był inżynierem a matka lekarzem. Od dziecka interesowała go nauka. Patrząc na profesje jego rodziców raczej nie jest niczym dziwnym to, że w szkole był dobry z biologii oraz techniki. Mając 19 lat poszedł na studia biotechnologiczne. Dziesięć lat później założył firmę sprzedającą fluorescencyjne owady. Zmarł w wieku 49 lat w wypadku.

Ekwipunek: Pistolet Walther PP

Wygląd: Zdjęcie użytkownika MrStick w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar Omeg12
Karta nieakceptowalna. Zbyt mało informacji o postaci, a niektóre elementy jak broń czy władza nad elektrycznością są wyjęte z pomiędzy pośladków.

Avatar
Michaelpl03
Imię: Carl
Nazwisko: (Z rodu) Monteranti
Przydomek (Opcjonalne): -
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Anglia
Data urodzenia: 1168 r. n. e.
Data śmierci: 1203 r. n. e.
Sfera: Ishval
Charakter: Gorliwy fanatyk katolicyzmu, odważny, mężny i braterski.
Umiejętności: Walka mieczem opanowana prawie do perfekcji.
Słabości: Jego odwaga bywa zgubna, spowodowała bowiem jego śmierć. Nie ma pojęcia o korzystaniu z broni dystansowych.
Historia: Ur. w 1168 r. w Oxfordzie, wychowany jak to przystało na tamte czasy. Wyróżniał się wiarą, nie chciał jednak zostać księdzem. Przejawiał umiejętności bojowe, więc po śmierci swoich rodziców postanowił zostać krzyżowcem. Uczestniczył w III i w IV wyprawie krzyżowej. Podczas czwartej zmarł przy oblężeniu Konstantynopola.
Ekwipunek: Kolczuga, długi miecz, reszta ubrania.
Wygląd: Średniej długości ciemne włosy, lekki zarost, wysoki, w miarę umięśniony.

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku

Avatar
Konto usunięte
Imię: Władysław
Nazwisko: z Gniezna
Przydomek: Slowianska tarcza.
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Polak
Data urodzenia: 942 n.e
Data śmierci: 972 n.e
Sfera: Nieprzydzielony
Charakter: Miły, troskliwy, patriota. Odważny.
Umiejętności: Podstawy magii powietrza, walka toporem w stopniu zaawansowanym.
Słabości: Powolny, lekko utyka na prawa nogę, pamiątka po bitwie.
Historia: Władysław był synem żołnierza Polskiego. Matka zginęła przy porodzie, Władek kochał swojego ojca, ojciec też czcil Odyna, dlatego tak samo robił Władysław. Zawsze chciał się uczyć walczyć, potem się tego nauczył. Gdy osiągnął dwadzieścia lat wstąpił do polskiej drużyny książęcej.. W czasie bitwy pod Cedynia, pod dowództwem Mieszka został zabity.
Ekwipunek: Żelazna zbroja, topór, hełm, sztylet.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w przedsionku.

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku

Avatar darcus
Chyba o niczym nie zapomniałem... Chyba...

Imię: Ra
Przydomek: Bóg słońca, stwórca świata i pan ładu we Wszechświecie
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Starożytny Egipt
Data urodzenia: Schyłek piątego tysiąclecia p.n.e.
Data śmierci: Początek czwartego tysiąclecia p.n.e.
Sfera: Nieprzydzielony

Charakter: Okrutny, brutalny, bezlitosny, bezwzględny, samolubny, egoistyczny, egocentryczny, narcystyczny, apodyktyczny, despotyczny, bezduszny, arogancki, wyrachowany

Umiejętności: Posiada szereg umiejętności związanych z akrobatyką oraz walką wręcz. Umie również posługiwać się bardziej prymitywną bronią dystansową, jednak jedynie na poziomie podstawowym. Ponadto ma zdolności przywódcze, strategiczne i taktyczne. Najpotężniejszym jednak jego atutem jest umiejętność magiczna polegająca na kontroli żywiołu ognia.

Słabości: Jego charakter może okazać się w takim samym stopniu atutem, jak wadą. Choć stosowanie żelaznej ręki pozwoliło mu zapanować nad starożytnym państwem, to jednak już raz go zabiło i nie ma gwarancji, że nie zrobi tego ponownie.

Historia: Choć urodził się w ubogiej rodzinie, jego zdolności szybko pozwoliły mu wspiąć się na szczyt. Idąc po trupach, zjednoczył pod swym sztandarem dużą część Starożytnego Egiptu i został pierwszym z faraonów. Zdolności magiczne i okrutne rządy sprawiły, że wkrótce w całym królestwie oddawano mu cześć niczym bóstwu i nie potrwało to długo, jak narosło wokół niego wiele legend i mitów, nierzadko mocno ubarwionych. Choć sam Ra jako jeden z wówczas nielicznych wiedział o istnieniu prawdziwego boga i czcił go, to po pewnym czasie zaczął uważać siebie za jego wcielenie, co uczyniło go jeszcze bardziej aroganckim i sprowadziło na niego największą ironię jego życia - śmierć. Mimo, iż na polu walki był niezwyciężony, jego wrogowie bali się go, a osobista interwencja faraona niejednokrotnie przesądzała losy bitew, to życie Ra zakończyło ostrze podcinające gardło podczas snu, należące do jakiegoś śmiałka, któremu zbrzydły rządy władcy zabijającego dla zabawy i niszczącego wszystkich, którzy mu się sprzeciwiali. Jednak choć faraon odszedł, nie zniknął umysłów ludzi. Jego potomkowie jeszcze przez wiele wieków podtrzymywali legendę swego przodka, aż w końcu utrwaliła się ona jako wizerunek pierwszego i największego z bogów, czczonego przez tysiąclecia.

Ekwipunek: Szata, kostur, lekki pancerz i miecz z brązu, maska mająca upodobnić go do ptaka, a wszystko to opatrzone ozdobami oraz biżuterią ze złota i cennych klejnotów.

Wygląd: www.darcus.pl/wyglad_mojej_postaci_38.jpg

Avatar
Michaelpl03
darcus pisze:

Data urodzenia: Schyłek piątego tysiąclecia p.n.e.
Data śmierci: Początek czwartego tysiąclecia p.n.e.

Długo żył, skubany.

Avatar MrStick
//Co

//Że co

Avatar
Michaelpl03
Zaraz
E
Co
Cholera, pomyliłem się.
Zapomniałem, że jak przed naszą erą to idzie na odwrót :V Z ok. 100 lat zrobiło się -100 :V

Avatar Omeg12
Zdjęcie użytkownika Omeg12 w temacie Karta postaci [Archiwum]

Zmień wygląd na trochę bardziej ludzki, ok?

Avatar darcus
A to nie ma być tak, że wygląd odzwierciedla stan umysłu? Jeśli ci chodzi o ten ptasi łeb, to miała to być raczej maska.
No i czego wy się wszyscy czepiacie? Karta jak karta ;-;

Avatar
Michaelpl03
I tak lepsza od planowanego przeze mnie Żyda z getta :V

Avatar Omeg12
Na obrazku wygląda jak element ciała. Ale skoro tak mówisz... Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku gdy tylko... wymyślę stosowną fabułę dla tego typu postaci.

Avatar darcus
No ale serio, co jest nie tak z tą postacią? ;_;

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Jak się Suweren zacznie śmiać, to się Sąd zatrzęsie.
I bądź tu bogiem w zaświatach.

Avatar darcus
No właśnie tym się kierowałem, robiąc tę postać - rozśmieszyć bogów.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Ech, mogłam poczekać, może ktoś wyznaczyłby nagrodę za rozwiązanie zagadki xD

Avatar darcus
Jakiejtam zagadki, kiedy tu nie ma żadnej zagadki .-.

Avatar Bilolus1
Imię: Wasilij
Nazwisko : Tolkov
Przydomek : Starszyna
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Rosja, ZSSR
Data urodzenia: 1918 r,
Data śmierci: 1943 r.
Sfera: Nieprzydzielony
Charakter: Okrutny, patriota, stara się dbać o swych podwładnych i towarzyszy, potrafi zabijać bez skrupułów .
Umiejętności: Walka z pomocą broni białej i palnej, nie należy też do najsłabszych - wiele trudnych sytuacji wyćwiczyło u niego wytrzymałość i siłę .
Słabości: Jest ateistą przez co całkowicie nie potrafi opanować żadnej magii, nie potrafi się cofać a ucieczka wywołuje u niego uczucie wszechogarniającego wstydu, często za życia wpędzało go to w trudne sytuacje, nie potrafi liczyć a zdolności czytania posiadł szczątkowe .
Historia: Wasilij urodził się w Moskwie w dość.. burzliwych czasach kiedy do władzy doszli Bolszewicy . W wieku dwóch lat stracił Ojca którego wysłano na wojnę w 1920 roku, jego matka ledwie dawała radę ich utrzymać przez co dorastając często musiał dopuszczać się żebrania lub kradzieży . Gdy skończył 18 rok życia jego szanse na dobrą pracę uniemożliwiło to iż...nie edukował się, jego matki nie było na to stać . Bez innych wizji życia zapisał się do wojska, przesiedział kilka lat na dupie nic nie robiąc aż.. w 1939 wybuchła wojna a jemu przypomniał się 1920 rok, śmierć jego ojca zadana mu przez Polaków... gdy wysłano go do walki szybko zaczął wyróżniać się wśród swych komratów, był straszliwie sadystyczny i nigdy nie brał jeńców. Dowódctwo zauważyło to i postanowiło wykorzystać, okrutny Rosjanin szybko wspiął się po stopniach wojskowych aż do Starszyny a wtedy..Rzesza zaatakowała jego ojczyznę. Wiele razy stawał do obrony miast, jego podwładni często wywlekali go z pozycji obronnych siłą bowiem nigdy nie chciał ich opuszczać i uciekać .

W 1942 przeniesiono go do Stalingradu gdzie przez cały rok toczył walki, dokarmiał bezdomne dzieci i pomagał tym którzy nie mogli stąd uciec i musieli grasować pomiędzy dwoma armiami . Ostatnią rzeczą jaką pamięta była ucieczka ze swoim oddziałem przed nowym niemieckim czołgiem, gdy jego podwładni wbiegali do budynku trzymał się z tyłu żeby osłaniać ich odwrót, ostatni wszedł do środka a wtedy usłyszał głośny huk i.. poczuł że to był jego koniec .
Ekwipunek: Karabin maszynowy PPSz-40, Pistolet, Tula-Tokarev, zdobyty w boju Seitengewehr, peleryna z kapturem podobna do tych snajperskich, hełm, misiurka oraz mundur .
Wygląd: Wysoki (ok. 1,90 m) oraz dobrze zbudowany mężczyzna o piwnych oczach i włosach podobnego koloru, nosi krótką bródkę która zawsze ułożona jest w "charakterystyczny nieład" . Twarz ma dość twardą, nieco poranioną przez częste walki .

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku.

Avatar Omeg12
darcus pisze:
No ale serio, co jest nie tak z tą postacią? ;_;

Może to, że przy niej mój gadający leniwiec-czarodziej wygląda w miarę normalnie.

Avatar darcus
No ale co w niej jest takiego nienormalnego?

Avatar
Michaelpl03
Też nie ogarniam, normalna postać przecież :V

Avatar andrexocomeback
Imię: Marian
Nazwisko: Komin.
Przydomek (Opcjonalne): brak
Płeć: męska
Pochodzenie: Polak
Data urodzenia: 1970r.
Data śmierci: 2005r.
Sfera: ,,nieprzydzielony"
Charakter: Gadatliwy, dość dziwny, zazwyczaj jest tchorzliwy ale potrafi błysnąć od czasu do czasu odwagą
Umiejętności: Zwinnie się wspina
Słabości: Ma słabą siłę w rękach i nogach
Historia: Urodził się w 1970r. w ubogiej rodzinie z wielką ilością rodzeństwa, nie starczyło jego rodzinie na dobrą odzież, obuwie, wyposażenie do szkoły, z tego powody od 12 roku życia Marian zaczął kraść... Utrzymywał się z drobnego złodziejstwa praktycznie przez całe życie, uważał że bogaci i tak nie odczują, nie kradł za dużo tylko tyle ile było potrzebne by wyżyć, oddawał też część pieniędzy biednym i bezdomnym na mieście, o dziwo nikt nigdy go nie nakrył, umarł w 2001 roku w wieku 35 lat w wyniku nieleczonych schorzeń i niezdrowego trybu życia (między innymi palenie dużej ilości papierosów i jego ulubionych: cygar)
Ekwipunek: Ubrania, zeszyt, słabo piszący długopis
Wygląd: Niewysoki, blond włosy, prawie bez zarostu (no ewentualnie jakieś tam coś prawie niewidoczne na brodzie jest, ale malo), blada cera

Avatar Omeg12
Zręcznie się wspina i jednocześnie ma słabą siłę w rękach? Poza tym więcej wielkich liter poproszę.

Avatar andrexocomeback
Poprawiłem ;) Pasuje?

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku.

Avatar
Konto usunięte
Imię: John
Nazwisko: Markson
Przydomek: Rzeźnik z Olvera Street
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: USA
Data urodzenia: 1990 n.e
Data śmierci: 2016 n.e
Sfera: Nieprzydzielony
Charakter: Chory psychicznie, brutalny, zwykły psychopata.
Umiejętności: Zwinny, dobrze strzela z broni palnej.
Słabości: Klaustrofobia, pewny siebie.
Historia: John urodził się jako syn bardzo biednej rodziny amerykańskiej. Ojciec był alkoholikiem, matka też. Ojciec go często bił, szydził z niego. Odbiło się to na jego psychice. W wieku 16 lat poderżnął gardło ojcu, chwilę potem zabił matkę. Uciekł z domu. Potem żył jako złodziej. Gdy osiągnął pełnoletność ukradł pistolet z sklepu z bronią, zaczął co jakiś czas mordować losowe osoby. Zabił ich około dwunastu. W końcu policja go złapała. Gdy chciał zaatakować jednego z policjantów , ten postrzelił go. Tak zginął John.
Ekwipunek: Glock 20, zwykły nóż kuchenny.
Wygląd: -Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karta postaci [Archiwum]

Avatar MrStick
Mogłeś napisać, że w Otchłani jest, i tak tam trafi.

Avatar
Konto usunięte
Tak, ale jestem ciekaw pytań suwerena.

Avatar Omeg12
Zaakceptowane

Zaczniesz w Przedsionku

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Hookey
Właściciel: Hookey
Grupa posiada 6114 postów, 22 tematów i 9 członków

Opcje grupy Plac budowy ...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Plac budowy [Na chwilę obecną]