Temat edytowany przez niemamnietu - 21 kwietnia 2019, 20:50
maxmaxi123 pisze:
Nie przepadasz, bo oni nie przepadają za tobą? :V
maxmaxi123 pisze:
Nie przepadasz, bo oni nie przepadają za tobą? :V
wiewiur500kuba pisze:
dla mnie grupa była najlepsza jak rządziła nią Historyjka, po niej to już jest martwa. Zobacz choćby na aktywnych graczy teraz a kiedyś.
i ten, na jeja łątwo utrzymać wysoką pozycję... pbfy martwe od miesiąca stały na pierwszej stronie :v
Deuslovult pisze:
Dla mnie grupa byla najlepsza za Niemamnietu, a przez historyjkę grupa po części umarła jakby nie patrzeć to za jej rządów była największa utrata aktywności
Filizaneczkaherbaty pisze:
Za to już można śmiało dać ban. Taki sposób pisania może kogoś urazić. Proszę uważać, na razie pierwsze ostrzeżenie.
Koteczek_21 pisze:
Ja osobiście do Historyjki nic nie mam, bo pełniła dobrą robotę jako GM, ale ona po prostu przesadziła w pewnym momencie.
kosmiczny_kamien pisze:
No ale fajnie się czyta jak nawzajem liżecie sobie dupy pisząc, jak to wy długo na grupie nie jesteście, jacy wy to aktywni i jaki to był błąd was wyrzucać i ogólnie jak narzekacie, że to wszystko wina Historyjki i ona jest zła i be a wy święci i najlepsi
Deuslovult pisze:
Jedyny problem z historyjką to to że czasami przestawała robić odpisy bez ostrzeżenia
Burger2004_09 pisze:
Na ch*j go nawet na je**ną sekundę wpuściłeś? Po co bana zdejmowałeś?