Autoreklama PBFów

Avatar Radiotelegrafista
Właściciel
Stworzyłeś własnego PBFa, ale brakuje Ci graczy? Zareklamuj się tutaj, a może akurat znajdziesz kogoś, kto chętnie zagra pod twoją pieczą.

Avatar niemamnietu
grupy.jeja.pl/7488,super-cafe-pbfrp.html

Co prawda nie brakuje graczy, ale co z tego? Im więcej tym lepiej. Nie jest to jakiś poważny PBF, więc jak chcesz w to grać to wyjmij kija z samwieszskąd. Gra skupia się na Super Cafe - kawiarni dla superbohaterów. Można tworzyć autorskie postacie co jest w sumie rekomendowane, ale jak ci się nie chce to wklej link do jakieś wiki, gdzie jest opisany bohater, którym chcesz grać.

Avatar JurekBzdurek
grupy.jeja.pl/7521,przelom-pbf-rozdzial-drugi.html

Ja tu tylko przelotem, bo piszę tury dwóch strategów, a potem znikam z radarów do +- połowy lutego, ale jak wrócę chciałbym to poważnie ruszyć a do tego potrzebni mi gracze. Grupa w założeniu ma być w klimatach urban fantasy i opowiadać historie mniej lub bardziej zwykłycj osób, które mogą odkryć że ich świat nie jest tak zwykły jak do tej pory sądzili

Avatar Zohan666
grupy.jeja.pl/7225,pbf-terrible-stench.html

Niektórzy uważają, że temat zombie itp. jest już przejedzony, ale ja uważam inaczej. Stworzyłem tego PBF na początku tego roku i jest on moim pierwszym PBFem. Staram się jak tylko mogę, aby dostarczyć graczom frajdy z grania. Jeżeli kręci Cię świat opanowany przez zombie, to zapraszam. ;)

Avatar MorsZFletem
grupy.jeja.pl/7560,wykute-w-lodzie-pbf.html

PBF w gatunku grozy historycznej. Oparty na motywach XVIII-wiecznej eksploracji Antarktydy. Zapraszam.

Avatar Julian_
grupy.jeja.pl/7561,pbf-pbf.html


PBF o ciekawym miejscu i czasie, w którym się toczy.

Avatar Burger2004_09
grupy.jeja.pl/7564,elemental-kingdoms-2-the-great.html

PBF strategiczny osadzony w fantastycznym świecie. Więcej w opisie grupy, najważniejszych informacjach i regulaminie. Przepraszam, że tak mało powiedziałem o grupie, ale nie mam zbyt dużo czasu.
Zapraszam do odwiedzenia grupy, a jak się spodoba - to zapraszam do zostania członkiem grupy.

Avatar Jastrzab03
grupy.jeja.pl/7565,rowna-wymiana-fma-pbf.html

Jest to PBF oparty na kultowym anime.
Setting jest bardzo ciekawy - początek XX wieku, fikcyjny świat.
Zamiast nauki istnieje alchemia - siła pozwalająca przemieniać materię.
Nie można jednak czegoś uzyskać, bez poświęcania czegoś.
Jest to zasada Równej Wymiany.
Dla wielu taki jest porządek wszechświata...

Avatar RayGuy_Player
grupy.jeja.pl/7501,afterworld-pbf.html

Ludzkość powoli chyli się ku upadkowi. Gracze mają wybór - ocalić świat albo zamienić go w istne piekło. Im bardziej historia będzie szła do przodu, tym ciężej będzie przetrwać nadchodzącą apokalipsę.

Avatar Radiotelegrafista
Właściciel
To tak - Gra de facto już się rozpoczęła, ale by zaognić stosunki między postaciami, jestem skłonny do przyjęcia jeszcze kilku graczy. Zaczniecie po prostu w nieco inny sposób, a później będziecie grać już tak samo jak inni. Ktoś się skusi?

grupy.jeja.pl/7465,camp-asshole-pbf-sezon-pierwszy.html

Avatar Pancham
Jesteśmy wieloletnim forum, które zostało otwarte 23 marca 2011 roku. Nasze początki sięgają hostingowi pun, następnie aaf, jun oraz wxv.

Czym się charakteryzujemy?

– Jesteśmy największym, aktywnym PokeForum na polskiej scenie PBFów, które zawsze jest dostosowywane do wszystkich nowości i zmian w uniwersum gier Pokemon.
– Stwórz kartę postaci i daj się wciągnąć w swoją unikatową przygodę u jednego z ponad dwudziestu Mistrzów Gier.
- Jako trener lub koordynator eksploruj świat Pokemonów dążąc do wyznaczonego przez siebie celu. *
- Wolisz coś bardziej niezwykłego? Oddaj się więc mocy wyobraźni i stwórz gijinkę (Pół człowieka - pół Pokemona) bądź też wyrusz w przygodę jako typowy Pokemon lub Fakemon.
– 809 Pokemonów do złapania to mało? Złap fakemona bądź stworzonego, oryginalnego unique Pokemona.
– Złap je wszystkie, zdobądź odznaki i wyzwij liderów Crystala o tytuł Mistrza Pokemon lub zdobądź pokazowe wstążki i zostań Wielkim Koordynatorem!
– Posiadamy dopracowany i unikatowy system walk stworzony specjalnie na nasze potrzeby.
– Forum posiada czterech administratorów, którzy na bieżąco zajmują się aktualizacjami, łataniem błędów oraz sprawiają, że żyje się lepiej.
– Organizujemy wiele wydarzeń i eventów z atrakcyjnymi nagrodami.

Zainteresowani?
pokemoncrystal.pl/
discord.gg/xJfeH8
Nasze drzwi stoją przed wami otworem.

*Jako, iż przygody graczy są na zasadzie MG oraz gracz i jego historia, fabuły użytkowników nie łączą się. Każdy żyje we własnym, wykreowanym świecie. Nic nie stoi Wam na przeszkodzie by łączyć tematykę Pokemonów z niemal to każdym innym anime, mangą, serialem, filmem, książką czy grą. Możecie być kim właściwie chcecie w świecie kieszonkowych potworków. Wampirem, shinigami, seryjnym mordercą, detektywem, emerytem, komikiem, aktorem, pół człowiekiem-pół robotem, klasycznym elfem, super-bohaterem czy też ambitnym poszukiwaczem skarbów. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku