Karty Postaci.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Wiek: (13-59 lat)
Powód pojawienia się w Krainie: (sprawdź podstawowe informacje)
Umiejętności (sensowne, ale nie bzdury, w końcu postać nadal jest człowiekiem)
Słabości: (choroby, alergie, słabe punkty etc. powinny być dwa)
Charakter: (można ukazać w grze, ale raz wybrany nie można zmienić bez powodu)
Historia (Krótki opis, kim postać była w Świecie)
Zainteresowania:
Ubiór:
Wygląd
Kilka słów od siebie: (To, co się nie wcisnęło powyżej)

Avatar
Konto usunięte
Imię: Ashley
Nazwisko: McVires
Pseudonim: Flower Child
Wiek: 20 lat
Powód pojawienia się w Krainie: Nieudana próba samobójcza, skos z dachu
Umiejętności: Ashley od dziecka interesowała się ogrodnictwem. Za dziecka często zasadzała w ogrodzie własne kwiaty oraz inne rośliny i pielęgnowała je, co po jakimś czasie stało się jej hobby. Z tego też powodu zna ona się na wielu roślinach oraz ziołach. Pielęgnując swój ogdód przyzwyczaiła się też do ciężkiej pracy, co można uznać za zaletę.
Słabości: Dziewczyna przeżyła w wieku ośmiu lat pożar. Na dużej części jej ciała znajdują się ślady poparzeń, których Ashley bardzo się wstydzi. Prócz tego każdej nocy przeżywa koszmary związane z tym pożarem, co wpływa na jej samopoczucie. Dziewczyna od czasu pożaru cierpi na arsonfobię, strach przed ogniem.
Charakter: Nie umiem pisać charakterów. Wyjawię podczas gry.
Historia Rodzina McVires nie wyróżniała się w żaden sposób. Mieszkali w małym miasteczku w Anglii. Nie mieli problemów finansowych i niezwykle mocno się kochali. Wszystko jednak zmieniło się pewnego dnia, gdy w ich domu wybuchł pożar. Pan McVires umarł podczas niego, a jego córka, Ashley, nabawiła się poważnych poparzeń na dużej części ciała. Pani McVires wydała całą masę pieniędzy na nowy dom i operacje dla córki. Od tamtego czasu rodzina zmieniła się nie do poznania. Matka Ashley z trudem zarabiała na wszystkie potrzebne rzeczy. Dziewczyna też była jakaś inna. Nie spotykała się już z przyjaciółmi, miała częste koszmary i była smutna z powodu utraty ojca. Popadła w depresję. Męczyła się z tym kilka lat, aż w końcu postanowiła popełnić samobójstwo. Skoczyła z dachu. Nie umarła jednak, a jedynie skończyła lekko poobijana i niedługo potem znalazła się w Krainie.
Zainteresowania: Jak już wspomniałem wyżej, Ashley od dziecka interesowała się ogrodnictwem. Hobby nie porzuciła nawet po pożarze. W obu domach prowadziła ogródek.
Ubiór: Najczęściej ubiera się tak, jak na pierwszym obrazku w wyglądzie.
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie:
Powinienem częściej opierać postacie na dziewczynach z Katawa Shoujo.
Z góry przepraszam za wszelkie błędy. Autokorekta odwala dziś jakieś cuda.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Karta zaakceptowana, ja zacznę w Begin.

Avatar
Konto usunięte
Imię: Meiji
Nazwisko: Yunokawa
Pseudonim: Dice
Wiek: 17 lat
Powód pojawienia się w Krainie: Założył się z kumplami, że wejdzie do opuszczonego, niby nawiedzonego domu. I pomimo tego, że wszedł to już nie wyszedł.
Umiejętności: Chłopak, pomimo iż nie wygląda, jest osobą niesamowicie lubiącą naukę. Wie dużo i stara się wykorzystywać to czego się dowiedział. Jednocześnie nie ma problemów z pamięcią. Potrafi działać pod presją.
Słabości: Nie jest zbyt sprawny fizycznie. Czasami miewa złe samopoczucie, które z czasem zmienia się w stany lękowe(pozostałości po ciężkim dzieciństwie [*]). Uzależniony od leków uspokajających.
Charakter: W grze :3
Historia: Chłopak przyszedł na świat w dość patologicznej rodzinie. Nie było wieczora by jego rodzice nie przyszli pijani. Z wiekiem zaczęli także się nad nim znęcać, najpierw psychicznie, później fizycznie. Meiji jednak nie miał ochoty płakać jakie to życie jest niesprawiedliwe. Dużo się uczył, aż w końcu dostał stypendium i miejsce w jednej z najlepszych szkół w kraju. A jako iż szkoła ta była dość daleko, musiał zamieszkać w internacie. Pewnego wieczora założył się ze znajomymi, że wejdzie do opuszczonego domu. Od lat chodziły plotki, że kto tam wejdzie już nie wyjdzie. Oczywiście chłopak wyśmiał pomówienia i pewny siebie wszedł do budynku. I tak właśnie znalazł się w Krainie.
Zainteresowania: Nauka, szczególnie historia oraz biologia. Interesuje się hazardem, jednak nie nałogowo. Gry komputerowe, książki, seriale. Ot można powiedzieć, że taki trochę nerd.
Ubiór: Ma na sobie niebieską bluzę, oraz zwykłe dżinsy.
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Wjedzie? Na monocyklu? Sorki, ale nie mogłam się powstrzymać :3

Karta zaakceptowana, zacznę w Begin.

Avatar
Konto usunięte
A co, nie może? :v

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Kto bogatemu zabroni...

Avatar Creepy_Family
Imię: Shin
Nazwisko: brak
Pseudonim: Serce (można go tak nazwać, serce jest jego symbolem)
Wiek: 18
Powód pojawienia się w Krainie: Nieudana próba samobójcza, przedawkowanie leków.
Umiejętności:
-świetnie gra w karty
-jest wysportowany, szybki
-sprytny, potrafi myśleć logicznie w trudnych sytuacjach
Słabości:
-Akrofobia
-szybko się denerwuje
-lęk wysokości
Charakter: Jest nieco nieśmiały i tajemniczy. Reszta w trakcie gry.
Historia: O dzieciństwie Shina można mało powiedzieć. Wychowywał go ojciec, którego potem znienawidził za to, że zabił człowieka w swojej pijackiej furii. Morderstwo ojca spowodowało to, że Shin został odepchnięty przez wszystkich i sprawiło, że trudno mu jest się zaprzyjaźnić. Mimo, że był wyrzutkiem Heroine (główna bohaterka Amnesi) postanowiła z nim zostać, by troszczyć się o niego. Niestety potem go zostawia i chłopak próbuje się zabić.
Zainteresowania: Jest uczniem 3 roku i uczy się bardzo dużo, ponieważ trudno dostać się na uniwersytet. Lubi grać w karty i jest w klubie lekkoatletycznym.
Ubiór: Shin ma czarne włosy, w pewnych momentach można ujrzeć na nich czerwień, końcówki są fioletowe. Jego oczy są fioletowo-czerwone. Na szyi ma dwa pasy: jeden czerwony, drugi czarny. Ma kolczyk pod obojczykiem po prawej stronie. Ma krótką skórzaną kurtkę z długimi rękawami i kapturem, czerwone rękawiczki. Ze spodni zwisa mu czarny pasek z czerwonymi paskami po bokach. Jego bluzka jest czerwona i długa w czarne wzorki, na końcach postrzępiona. Jego spodnie są po prawej stronie czerwone, a po lewej czarne, podobnie ze sznurowanymi butami zakrywającymi nogi.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Creepy_Family w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie: Wszyscy myślą, że to on zabił tego człowieka.

//postać jest z anime Amnesia jednak na potrzeby zmieniłam jego historię//

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Postać zaakceptowana, zacznę w Begin.

Avatar
Konto usunięte
Imię:Jessica
Nazwisko:Vega
Pseudonim:Animal
Wiek:21
Powód pojawienia się w krainie:Jej pies wyrwał jej się ze smyczy i pobiegł do opuszczonego bloku.Ona pobiegła za nim.
Umiejętności:Ma wręcz niebywałą ręką do zwierząt,w miarę silna
Słabości:Niezbyt szybka,lekko aspołeczna,klaustrofobia.
Charakter:Opiekuńcza,wstydliwa,ale kiedy się zdenerwuje potrafi wyrzucić całą swoją złość na osobie która najbardziej ją irytuje,lekko aspołeczna.
Historia:Jessica od dziecka bardziej lubiła przebywać z zwierzętami niż ludzmi.Mieszkała na farmie więc nie marudziła kiedy rodzice kazali jej zajmować się podstawowymi rzeczami.W wieku 16 lat dostała na urodziny urodziny szczeniaka labradora którego nazwała Chip.Odtąd zabierała go ze sobą prawie wszędzie.Zawsze czekał na nią przed szkołą co było powodem do kpin dla rówieśników że sama jest zwierzęciem.Podczas jednych ze spacerów jej pies wyrwał się i pobiegł do opuszczonego bloku.Pobiegła za nim i znalazła się w krainie.
Zainteresowania:Zwierzęta,książki,muzyka.
Ubiór:Czarny długi sweter,białe dżinsy i czarno-niebieskie buty.
Wygląd:Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.+labradorZdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie:Labrador jest dosyć przyjazny,roztargniony i pełen energii ale jeśli coś grozi Jessice nie zawaha się ugryzć

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Opisz labradora, bo na zdjęciu masz kota, znaj moje dobre serce.

Avatar
Konto usunięte
Teraz?

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Akcept. Ja zacznę.

Avatar Undertakerka
Imię.: Jezz.
Nazwisko.: Henderson.
Pseudonim.: Czerwony Kapturek.
Wiek.: 14 lat.
Powód pojawienia się w Krainie.: Zgubiła się w lesie, gdzie natrafiła na małą, opuszczoną chatkę porośniętą mchem. Ponieważ było już ciemno i zbierało się na burzę, weszła do środka.
Jak łatwo się domyślić - Nigdy stamtąd nie wyszła.
Umiejętności.: Bardzo szybka, zwinna i wygimnastykowana. Jest osobą oczytaną i inteligentną. Potrafi zacytować większość książek jakie przeczytała, a było tego dużo. Ma niebywały talent muzyczny, składający się z fantastycznego śpiewu, oraz świetnej grze na pianinie i gitarze.
Słabości.: Nie jest zbyt silna fizycznie, oraz cierpi na afenfosmofobię (boi się dotyku).
Charakter.: Jest osobą naprawdę osobliwą i jakże pełną sprzeczności. Raz jest wesoła, uczynna, pomocna i nawet troszkę naiwna, raz gorzka, obojętna, oschła i mająca wszystko "gdzieś", a raz jeszcze sarkastyczna, sadystyczna, samolubna i po prostu wredna.
Nie da się jej zrozumieć, więc nawet nie warto próbować.
Historia.: Jezz mieszkała wraz z babcią na niewielkim osiedlu, oddzielonym od centrum gęstym, mrocznym lasem, przez który idzie się conajmniej kilka godzin. Nikt nie wiedział, kto jest ojcem dziewczynki, a jej matka zmarła przy porodzie, przez co Czerwonego Kapturka szybko uznano za sierotę. Swój pseudonim zyskała wśród rówieśników dzięki temu, że od śmierci matki ciągle nosiła na sobie zwiewny, czerwony szalik, który kiedyś należał do zmarłej. Dziewczyna nie miała łatwego życia, starsi koledzy się nad nią znęcali, a zdecydowana większość koleżanek nie przejmowała się kompletnie jej losem, przez co Jezz łatwo zamknęła się w sobie i znienawidziła ludzi. Wzbraniała się nawet przed lekkim dotykiem, co zaczęło stawać się w pewien sposób wręcz paranoiczne. Coraz częściej izolowała się od innych, a jej wieczorne spacery po lesie stawały się coraz dłuższe, byle by nie napotkać na nikogo znajomego. Doprowadziło to wkrótce do tego, że pewnej nocy zwyczajnie się zgubiła i po godzinach nieudolnych prób odnalezienia jakiejś znanej ścieżki trafiła na opuszczoną leśną chatkę... Cóż, resztę historii już znacie.
Zainteresowania.: Literatura, dzika natura, sztuka, oraz ogółem piękno.
Ubiór.: Czarny sweterek z przewiązaną kremową chustą (jak na ilustracji), oraz czarna spódniczka za kolana, czarne skarpety do pół-uda i czarne buty na niskim obcasie, ze staromodną klamrą. Na szyi zawiązany ma swój nieodłączny czerwony szalik (jak na ilustracji), a przez ramię przewieszoną ma starą, czarną, skórzaną torbę.
Wygląd.:
Zdjęcie użytkownika Undertakerka w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie: Rozmowa z innym człowiekiem sprawia jej to lekki dyskomfort, a podczas rozmowy uśmiecha się jedynie sztucznie i przejawia wręcz patologiczną skłonność do kłamstwa.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Karta wyjątkowo ciekawa i oryginalna, ale jak na mój gust rozgrywka postacią z taką fobią może być awykonalna. Mimo wszystko, przetrwanie i rozgrywka polega głównie na rozmowie z mieszkańcami Krainy.

Avatar Undertakerka
To może zamienię to na afenfosmofobię (strach przed dotykiem)?

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Dobrze. Akcept. Napiszę ci posta startowego w Beginie.

Avatar FelniirRahzun
Imię: Victoria
Nazwisko: Sergeant
Pseudonim: Nike
Wiek: 16 lat
Powód pojawienia się w Krainie: chciała zabłysnąć przed kolegami i weszła na dach pewnego starego, opuszczonego budynku. Ten jednak się pod nią urwał. No i już z nie wyszła.
Umiejętności: jest zwinna i szybka, dobrze się wspina, umie walczyć wręcz.
Słabości: gdy jest zła dekoncentruje się, często kłamie, boi się samotności i ma klaustrofobię.
Charakter: ukażę w grze
Historia: Urodziła się w średnio bogatej rodzinie, ale nigdy niczego jej nie brakowało. Lalunie z klasy zawsze jej dokuczały, ale Victoria miała to gdzieś i zadawała się z chłopakami. Często przez wyjazdy na zawody w skokach przez przeszkody opuszczała lekcje więc uczyła się raczej na czwórkach.
Zainteresowania: parkur, jazda konna, piłka nożna,
Ubiór:
Zdjęcie użytkownika FelniirRahzun w temacie Karty Postaci.
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika FelniirRahzun w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie: -

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Akcept, zacznę ci w Beginie.

Avatar gulasz88
Imię:Lawrence
Nazwisko:Norrys
Pseudonim:Staruch
Wiek:40 lat
Powód pojawienia się w Krainie:Próba kradzieży niewłaściwego dzieła sztuki.
UmiejętnościWszystko co wiąże się z pracą w półświatku: otwieranie zamków, korzystanie z broni, zastraszanie i nie dawanie się zastraszyć.
Słabości:Jest już trochę stary, co wiąże się między innymi ze słabszą kondycją i większą podatnością na zranienia.
Charakter:Lekko pesymistyczny, ale poczciwy. Co prawda potrafi budzić grozę, ale w głębi duszy jest dobrym człowiekiem.
Historia:Jego historia nie różni się wiele od historii innych młodych przestępców. Wychowywał się w biednej dzielnicy, miasta o złej reputacji pełnej ludzi sprowadzających innych na złą drogę. Zaczęło się od zwykłych drobnych napadów i kradzieży, powoli wspinając się po szczeblach przestępczej kariery. Napadał na banki, i okradał ludzi o poważnych powiązaniach, aż dotarł na sam szczyt, a jak wiadomo ze szczytu jedyna droga prowadzi w dół. Włam do galerii sztuki miał być jego ostatnią robotą przed udaniem się na zasużoną emeryturę na Barbados. Miał ustaloną liste dzieł o szczególnej wartości, a jednym z tych obrazów było tajemnicze malowidło...
Zainteresowania:Jak przystało na prawdziwego przestępce lubi książki, pieniądze i dzieła sztuki.
Ubiór:Patrz niżej
Zdjęcie użytkownika gulasz88 w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie:Ma dwóch synów i córkę. Dwójcie z nich z pomocą ojca udało się wyjść na prostą, lecz najmłodszy postanowił kontynuować "rodzinny biznes"

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Poza tym, że piszę się "kradzieży" i "półświatka" akcept. Zrobię posta startowego w Beginie.

Avatar gulasz88
Ja chędoże, ale wstyd. Już poprawiłem :/

Avatar gulasz88
//Czułem że tu nie pasuję, więc zmieniłem wygląd mojej postaci na bardziej "anime".

Avatar Erotta
Imię.: Vanessa.
Nazwisko.: Erickson.
Pseudonim.: [Normalnie] Strange, [Złośliwie] Alicja.
Wiek.: 17 lat.
Powód pojawienia się w Krainie.: Próba samobójcza (przedawkowanie narkotyków).
Umiejętności.: Porusza się bardzo cicho, niektórzy twierdzą, że prawie bezszelestnie. Jest szybka, zwinna, silna i wysportowana. Zna się trochę na szermierce (do 15 roku życia chodziła na zajęcia) i sprawnie posługuje się różnego rodzaju ostrzami. Jest dosyć... Kreatywna.
Słabości.: Bardzo łatwo zapomina. Można wręcz rzec, że posiada niebywały talent do wyrzucania z mózgu informacji niezbędnych, a zatrzymywania tych nieistotnych. Od czasu do czasu miewa silne migreny, zaburzenia równowagi i postrzegania własnego ciała. Ma całkowicie inną percepcję otoczenia i czasu niż inni, oraz czasami słyszy dźwięki innymi niż one są. Posiada zaburzenie postrzegania tekstur i ciągle czuje się jakby ktoś ją śledził, przez co odczuwa lęk. Pięcioma słowami? Zespół Alicji w Krainie Czarów.
Charakter.: ---
Historia.: Ojciec Vanessy był bogatym przedsiębiorcą, a matka znanym i cenionym psychiatrą. Ani ona, ani jej mąż nigdy niczego Vanessie nie szczędzili, zabierali ją na lekcje jeździectwa, szermierki, tańca, akrobatyki, kreatywnego pisania, zajęcia teatralne i na strzelnicę. Niestety nie wszystko było takie, jak by sobie wymarzyli. Kiedy miała 9 lat potwierdzono u niej zespół Alicji w Krainie Czarów, który wyszedł na jaw po tym, jak dziewczynka usilnie twierdziła, że pewnego ranka się obudziła i nie mogła się zmieścić w swoim pokoju, prawie uderzając głową o sufit. Oczywiście rodzice zrobili wszystko, aby wyleczyć ich ukochaną córeczkę, jednak rezultat był jedynie taki, że stała się ona świadoma swej choroby i nauczyła się odróżniać to, co jej się wydaje od tego, co jest naprawdę, a objawy zaczęły pojawiać się znacznie rzadziej. Kiedy miała lat 13 jej matka zginęła w wypadku samochodowym, który ojciec dziewczynki i Vanessa ledwo przeżyli. Żadne z nich nie mogło się pogodzić ze stratą. Ojciec dziewczynki popadł w depresję, zaczął przyjmować tajemnicze leki bez recepty, a w pewnym momencie Vanessa odkryła w jego szafie żyletki i narkotyki. Kiedy miała 16 lat jej ojciec opuścił ją. Alkohol, papierosy, narkotyki i podejrzane tabletki, które przyjmował... Wszystko to doprowadziło go do zawału serca. Całkowicie podłamaną już dziewczynę umieszczono w rodzinie zastępczej, gdzie żyła przez następny rok, z pomocą psychologa wracając do zdrowia psychicznego po obu śmierciach. Udało jej się wyjść z depresji i w miarę przystosować się do otoczenia, jednak mimo to bardziej niż czegokolwiek innego pragnęła złączenia się ze swoimi rodzicami. Możliwości ponownego porozmawiania z nimi, przytulenia się do nich... Pewnego wieczoru natrafiła na pewnego dilera, który sprzedał jej odpowiedni towar. Jeszcze tej samej nocy przedawkowała, chcąc zapaść w wieczny sen i dołączyć do ludzi, którzy ofiarowali jej życie. Nie powiodło się to jednak i trafiła do Czarnej Krainy Czarów...
Zainteresowania.: Sport, literatura i większość sztuk pięknych.
Ubiór.: [Poniżej.:]
Wygląd.:
Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie.: ---

//Może być..? Nie za bardzo umiem robić Karty Postaci, niestety. Mało praktyki.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Uhuhuh... to dobra karta... nawet nie wiedziałam, że jest taki zespół... jak odsapnę to napiszę ci startowego posta

Avatar Erotta
Istnieje i jest bardzo ciekawy, jak dla mnie. Polecam chociażby tę krótką notkę, którą można przeczytać w Wikipedii... Jest krótko i treściwie, więc czyta się raz dwa.

Avatar Erotta
I w sumie bardziej się obawiałam, że nie przejdzie ze względu na oczywiste wręcz nawiązanie do samej Alicji z Krainy Czarów, a konkretniej jej wyglądu w grze komputerowej Alice in Wonderland: Madness Returns. Dałam tutaj po prostu art dotyczący tej postaci...

Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
To nic, ta Kraina i tak mocno się różni.

Avatar Erotta
To dobrze. Zresztą, Kraina Czarów ukazana Alice in Wonderland: Madness Returns też się mocno różniła od tej oryginalnej. Autor gry przedstawił Krainę Czarów w o wiele, wiele mroczniejszej, psychicznej i krwawej wersji, niż była w książce. Fabuła zaczyna się tym, że po śmierci rodziców Alicja dostała silnej schizofrenii, oraz ogółem stała się po prostu mega psychiczna, a wyleczona zostać miała przez pewnego nietypowego lekarza, który chciał to zrobić za pomocą hipnozy. Efekt jednak był taki, że nasza zmieniona, mocno spaczona psychicznie Alicja podczas sesji znów trafiła do Krainy Czarów, która pod jej nieobecność zmieniła się diametralnie i stała się mrocznym, groźnym i jakże niebezpiecznym miejscem. Z zamysłu to taka gra-horror. Nawet ciekawa, muszę przyznać.

Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci.

Avatar gulasz88
Grałem, potwierdzam świetna gra. Najbardziej mroczne i schizofremiczne przedstawienie świata Alicji ze wszystkich powstałych dzieł.

Avatar Undertakerka
Gdzie i za ile można kupić tę grę? Chyba mnie właśnie przekonaliście...

Avatar gulasz88
Najprościej na Steamie za 9,99€.

Avatar
Konto usunięte
Imię: Thomas
Nazwisko: McCoy
Pseudonim: brak
Wiek: 49
Powód pojawienia się w Krainie: Przypadkiem natknął się na wyrwę w kryjówce seryjnego mordercy
Umiejętności Dość spostrzegawczy, świetne umiejętności dedukcji,dobrze posługuje się bronią palną, i podstawowa wiedza walki wręcz
Słabości: Często zagląda do butelki i do paczki papierosów, Ma tendencje do pakowania się w kłopoty z powodu jego charakteru, Czasami trudno się z nim dogadać
Charakter: Sarkastyczny, Czasami dupek, Pesymistyczny, Szanujący Prawo,
Historia: Thomas McCoy, syn Roberta McCoy i Anny McCoy urodził się jednej z biedniejszych dzielnic Nowego Yorku, w takich warunkach nie dziwota że wykształcił się dość Sarkastyczny jegomość który mógłby być skończonym sku@#!synem, ale dzięki staraniom jego rodziców , Thomas wyrósł na poniekąd porządną osobę, jedną z rzeczy którą udało się go nauczyć było poszanowanie prawa i żądze sprawiedliwości , kiedy dorósł wstąpił policji gdzie po latach służby został awansowany na Detektywa, W czasie ostatniej sprawy udało mu się wytropić seryjnego morderce, który to miał w zwyczaju odcinać kciuki ofiar, jednakże kiedy Thomas i inni policjanci przypuścili rajd na jego kryjówkę , zastali mieszkanie opuszczone , po dość dogłębnych oględzinach i poszukiwaniach policja opuściła kryjówkę, Thomas został jeszcze na miejscu bo miał uczucie że coś przegapili, I w tym momencie wpadł na wyrwę,
Zainteresowania: Lubi czytać głównie książki o tematyce detektywistycznej, ale nie pogardzi dobrą fantastyką czy Sience Fiction , jeśli chodzi o muzykę to Klasyka i Jazz , jeśli chodzi o preferowany alkohol to Whisky
Ubiór i Wygląd Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie: To jest pistolet który zawszę trzyma przy sobie
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Akcept. Poczekaj na swojego posta.

Avatar ninja618
Imię: Jack
Nazwisko: Wolf
Pseudonim: Wolfick
Wiek: 25
Powód pojawienia się w Krainie:
- Nieudana próba samobójcza poprzez przecięcie żył.
Umiejętności
- Świetna Walka bronią białą taką jak:
- Miecze dwuręczne,
- Topory,
- Szable,
- Noże.
- Pakourowiec,
- Poskramianie zwierząt.
Słabości:
- Ślepy na jedno oko,
- Nerwica,
- Schizofremia,
- Słabsza lewa ręka.
Charakter: W grze.
Historia
Jack był instruktorem walki wręcz, był także zapalonym miłośnikiem zwierząt. Po pracy instruktora od razu leciał do schroniska i opiekował się zwierzętami. Był także żonaty. Niestety, gdy pewnego razu wrócił do domu zobaczył jak jego żona zdradza go z jego najlepszym przyjacielem. Wygrał sprawę w sądzie lecz popadł w alkoholizm. Został wyrzucony ze szkoły instruktarzu walki bronią białą. Pewnej deszczowej nocy postanowił wszystko skończyć. Zakupił żyletki i zaczął się ciąć po całym ciele, na końcu po żyłach. Przeżył.
Zainteresowania:
- Poezja,
- Walka bronią białą,
- Parkour,
- Zwierzęta,
- Książki.
Ubiór:
Zdjęcie użytkownika ninja618 w temacie Karty Postaci. Dodatkowo kaptur zasłaniający całą głowę i twarz.
Zdjęcie użytkownika ninja618 w temacie Karty Postaci.
Wygląd
Zdjęcie użytkownika ninja618 w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie:
Wygląda bardzo młodo lecz tak naprawdę ma 25 lat.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Akcept, napiszę ci post startowy

Avatar Angel_Kubixarius
Imię: Drake
Nazwisko: Darkrose
Pseudonim: Czarny Kier [♡]
Wiek: (15l)
Powód pojawienia się w Krainie: prawdopodobna śmierć we śnie pod wpływem tego, iź serce nie wytrzymało życia na tak wysokich obrotach. Tak przynajmniej twierdzą lekarze. Realnie nadal żyje, ale w krainie.
Umiejętności: Parkour, zdoność do poslugiwania się wszelką bronią białą, siła fizyczna lekko eiększa od typowego Kowalskiego i szybkość na poziomie sprinterskim, rządza krwii.
Słabości: Mała wytrzymałość na ból, zwiększona chorowitość i choroby psychczne różnego typu.
Charakter: (można ukazać w grze)
Historia: Drake był od urodzenia chorowitym dzieckiem o niskiej wytrzymałości fizycznej. Miał umrześ za młodu, ale cudem dożył wieku 15 lat. Przez ten czas spotykał się w złym gronie kolegów i zdąrzył zostać płatnym nirprawnym windykatorem długów. Tak udało mu sie wyćwiczyć swój organizm do tego by szybko uciekać z miejsca zbrodni, a w razie czego samemu daç sobie radę z policjà. Pewnego razu obudził się w Begin. Nie wiedząc tak na prawde gdzie jest i tu zaczyna się jego opowieść.
Zainteresowania: broń biała, broń palna,walka, karty, zbrodnie i władza.
Ubiór: Czarny długi płaszcz ze srebrnymi guzikami w kształcie serca pod nim czarny dres, na głowie czarny kaptur, a na dloniach czarne rękawice. Buty - czarne podróbki adidasów oraz czarny plecak na plecach.
Wygląd: edit
Kilka słów od siebie: Czarny Kier mimo swego brutalnego charakteru i chorób psychicznych jest istotą stadną, że tak to ujmę. Lepiej czuje się w towarzystwie stronników niż sam. Po za tym jest uzaleźniony od fajek.

Avatar gulasz88
//BBCode! BBCode i literówki! Aaarrgghhh

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Coś wątpię, by chorowity piętnastolatek został kimś takim
Chorowity i niby silniejszy od kowalskiego?

Oj Angel Angel... weź ogarnij tę kartę

Avatar Angel_Kubixarius
Abbei: kto zabroni chorowitemu trenować swój organizm by być silniejszym ? No i tak to nie zmieni tego, iż genetycznie jest podatny na choroby, a silniej stać się moźe. Pudzian ,dam sobie rękę uciąć, że też czasem choruje. a Drake nie jest taki jak Pudzian. Jest tylko trochè silniejszy od typowego Kowalskiego.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Pomijając, nawet w półświatku trudno byłoby piętnastolatkowi zostać ściągaczem długów.Czemu faceci nigdy nie potrafią zrobić zwyczajnej postaci?

Avatar gulasz88
Przepraszam bardzo, karta Lawrenca jest zrobiona dobrze i realistycznie!

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
A sorki. Ty i Degant robicie fajne karty, ale pozostali muszą mieć postacie wytrzepane w kosmos, każda niezależnie od wieku świetnie strzela, uwielbia broń białą i jest parkurowcem :#

Avatar
Konto usunięte
Imię:Senia
Nazwisko:Hagahawa
Pseudonim:Gwardzista
Wiek:22
Powód pojawienia się w Krainie:Wpadła do jednej z dziur w opuszczonym domu, w którym miała sesję zdjęciową.
Umiejętności Naprawdę wysoka perswazja i retoryka(Szczególnie tyczy się to płci przeciwnej/Męskiej), nawet nieźle radzi sobie z mieczem, wspaniale gotuje.
Słabości: Alergia, dość mocna. Nigdy nie zabiła człowieka, można rzec, że boi się śmierci swojej jak i myśli o zabiciu innego stworzenia.(W tym świecie to można uznać za wadę)
Charakter:Wolę ukazać w grze
Historia:Senia była modelką, głównie pozowała w cosplay'ach. Aby jej zdjęcia były wiarygodniejsze i prawdziwsze nie wystarczyło, żeby zachowywała się jakby wiedziała co robi. Ona musiała potrafić to co potrafiła postać w której przebraniu pozuje. Tak nauczyła się szermierki, gotowania i kilku mniej przydatnych umiejętności jak rozpalanie ogniska czy ścięcie drzewa siekierą. W swojej dość krótkiej karierze musiała nauczyć się przekonywać ludzi by brali jej stronę, była w tym dobra, naprawdę dobra. Kiedy miała pozować do zdjęcia w pewnym opuszczonym domu, wciągnąłęło ją do krainy.
Zainteresowania:Gotowanie, ubrania(Jak na kobietę przystało #Stereotyp) oraz modelarstwo(Chodzi mi o budowanie modeli i makiet, a nie bycie modelką.)
Ubiór:To co ma na sobie poniżej.
WyglądZdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci.
//Bez tej morderczej aury ;v//
Kilka słów od siebie:Nie lubi tłumów i woli trzymać się na uboczu, boi się psów i pająków.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Na co ta alergia?

Avatar
Konto usunięte
Zapomniałem dopisać, na pyłki. Przez prawie połowę dnia kicha i ma pełny nos.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Akcept, ja zacznę.

Avatar Little_Death
Imię: Amanda
Nazwisko: Ellis
Pseudonim: Silent Cloud
Wiek: 17
Powód pojawienia się w Krainie: Gdy błądziła po lesie znalazła niewielką chatkę do, której weszła. Gdy tylko przestąpiła próg stare deski załamały się, dziewczyna spadając w dół znalazła się w Krainie.
Umiejętności: Zwinna, opanowana, ma świetną pamięć i dedukcję.
Słabości:
-Boi się kotów
-lęk wysokości
-jest strasznie nieśmiała
-algofobia
Charakter: Amanda jest raczej nieśmiałą i milczącą dziewczyną. Kiedy przyzwyczai się do otoczenia jest radosną i pełną życia dziewczyną.
Historia: Dziewczyna nie ma zbyt ciekawej historii. Jest zwyczajnym odludkiem, który był popychadłem i celem pośmiewisk. Pewnego dnia, po utracie ojca w wypadku samochodowym, dziewczyna uciekła z domu. Biegnąc przez las znalazła domek. Oczywiście ciekawość wzięła górę i dziewczyna weszła. Nie zważyła na to, że deski były spróchniałe i zniszczone. Blondynka wpadła do dziury i w ten sposób trafiła do Krainy.
Zainteresowania: Książki, rośliny, zwierzęta, motoryzacja.
Ubiór: Tak jak poniżej. Ma czarną koszulkę z długim rękawem, szary szalik i czarne jeansy.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Little_Death w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie: ---

Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właścicielka
Zaakceptowano

Zrobię ci posta startowego

Avatar Undertakerka
Imię.: Scarlett.
Nazwisko.: Moonlight.
Pseudonim.: Mad Hatter.
Wiek.: 16 wiosen.
Powód pojawienia się w Krainie.: Próba samobójcza. Szczegóły w historii.
Umiejętności.: Wbrew pozorom jest bardzo, ale to bardzo silna, a przede wszystkim niesłychanie szybka, zwinna i wygimnastykowana. Bardzo trudno, aby się zmęczyła. Zna się na broni palnej i różnego rodzaju ostrzach. Czasami ma się wrażenie, że prawa fizyki się jej w ogóle nie imają. Porusza się niemalże całkowicie bezszelestnie i wielką gracją. Nie czuje bólu, a przynajmniej nie tak jak normalni ludzie. Dla niej to raczej przyjemne odczucie. Manipulację ma w małym paluszku, że tak się wyrażę. Zawsze wie, jak zdobyć sobie czyjąś przychylność.
Słabości.: Nie potrafi wyczuć zagrożenia i jest troszkę naiwna. Jest sadystką, masochistką i ma skłonności do samo-okaleczania się. Jej największym lękiem jest normalność.
Charakter.: Z reguły pogodna, wesoła i beztroska. Potrafi jednak z uśmiechem powiedzieć takie rzeczy, że człowiekowi szczęka opada i roztrzaskuje się o ziemię. Jeśli ktoś pozna dziewczę lepiej z łatwością może stwierdzić, że jest dosyć mroczna, psychopatyczna i charakteryzuje się wyjątkowo czarnym humorem. Ma skłonności sadystyczne i masochistyczne. Wyznaje zasadę, że najlepsi ludzie są szaleni, podczas gdy normalni są istotami upośledzonymi, nie obdarzonymi wyobraźnią. Ale ogółem to bardzo łatwo się z nią zaprzyjaźnić. Wystarczy wykazać, że coś jest z tobą nie-ten-teges.
Historia.: Córka bogatego biznesmena i wpływowej pani polityk. Rodzice nigdy jej niczego nie szczędzili, chodziła na zajęcia z akrobatyki, tańca, szermierki, nożownictwa i na strzelnicę już od maleńkości. Jednak kiedy miała 11 lat jej rodzina zaczęła przeszkadzać pewnej nieodpowiedniej osobie. To był środek nocy, kiedy obudziły ją krzyki dobiegające z sypialni rodziców. Bez wahania pobiegła do nich, aby sprawdzić czy coś się stało. No i stało się. Siódemka uzbrojonych po zęby morderców nad zmasakrowanym ciałem jego ojca się znalazła. Matka umierała. Miała mnóstwo dziur po kulach w brzuchu, krwawiła. Spojrzała na stojące w drzwiach dziecko i dławiąc się własną krwią krzyknęła ostatkami sił, aby ta uciekała. Scarlett oczywiście usłuchała się swej rodzicielki, ale nie była wystarczająco szybka. Została schwytana. Strasznie bała się, że zginie, płakała i szarpała się, ale wszystko bezskutecznie. Mordercy jej rodziców natomiast uznali, że na młodej, pięknej dziewczynie i w dodatku dziewicy można zarobić całkiem niezłą sumkę, więc postanowili oszczędzić dziecko i sprzedać handlarzom żywym towarem. Dziewczynkę kupił pewien bogaty mężczyzna, który przez pierwsze lata traktował ją jak szmatę, poniżał i upokarzał, nie szczędząc przy tym kąśliwych uwag na temat jej beznadziejnego położenia i stałego przypominania jej, że nie jest już wolnym człowiekiem, a jego własnością. Kiedy miała 14 lat, jej pan kazał jej zabić pewnego człowieka. Później kolejnego. I tak dalej. Psychika dziewczyny wtedy już ostatecznie się załamała, a ona zmieniła się nie do poznania. Pewnego wieczora zabiła i swego oprawcę, a następnie uciekła. Po kilku miesiącach złapano dziewczę i umieszczono w zakładzie psychiatrycznym, gdzie rozpoczęła leczenie. Z czasem zaczęła odzyskiwać dawną siebie, ale ta wrażliwa cząstka, która niegdyś w niej żyła, już na zawsze umarła. Terapeuci nauczyli ją radzić sobie z tym wszystkim i z czasem Scarlett znów stała się kompletnie niegroźna (a przynajmniej dla osób pozytywnie do niej nastawionych), oraz w pełni ludzka. Stała się już zdatna do kontaktu z innymi, ale nigdy do końca nie znormalniała. Była jednak już bardziej... Jak wesołe dziwadło z cyrku niż demoniczna, przepełniona bólem maszyna do zabijania. Krew na rękach i traumatyczne wspomnienia jednak wzięły nad nią górę pewnego wieczora. Miała wtedy 16 wiosen. Lekarze coraz mniej jej pilnowali, gdyż nie stanowiła dla nich zagrożenia. A ona wykorzystała to i zdobyła podczas ich nieuwagi żyletkę. Podcięła sobie żyły na nadgarstkach i zakryła je ozdobnymi bransoletami, aby nikt nie widział jak krwawi, jak umiera. I kiedy osłabienie wreszcie zwyciężyło i straciła przytomność, miast zginąć przeniosła się do Black Wonderland.
Zainteresowania.: Wszystko co dziwne, szalone, nienormalne, bądź paranormalne.
Ubiór.: Góra jak przy wyglądzie (przy czym suknia jest długa do kolan). Poniżej także czarne pończochy z podwiązkami i czarno-szare, sznurowane kozaki na wysokim obcasie i z wysoką cholewą. Na głowie nosi staromodny czarny cylinder, który nie licząc kolorystyki mocno przypomina ten, który był noszony przez Szalonego Kapelusznika w ekranizacji Tima Burtona.
Wygląd.:
Zdjęcie użytkownika Undertakerka w temacie Karty Postaci.
Kilka słów od siebie: Postać inspirowana piosenką Mad Hatter. Tłumaczenie.:

Moi przyjaciele nie chodzą, oni biegną.
Kąpią się nago w króliczych norach dla zabawy.
Pękają, pękają palony z wodą przestrzelone pistoletami.
Jesteśmy na haju narkotykowym po samym helu.
Malujemy białe róże na czerwono, każdy odcień z głowy innej osoby.
Ten przeklęty sen... Sen jest mordercą!
Upijmy się z Niebieską Gąsienicą.
Teraz zdzieram skórę ze swojej twarzy.
Bo nienawidzę, kiedy mam poczucie bezpieczeństwa.
Ludzie zwani przez was normalnymi śmiertelnie mnie przerażają.
Szaleni sprawiają, że czuję się zdrowa na umyśle.
Jestem dziwakiem, kochanie, jestem obłąkana!
Najbardziej szalony przyjaciel, jakiego kiedykolwiek miałeś.
Myślisz, że jestem psychiczna. Myślisz, że już całkowicie odeszłam.
Powiedz psychiatrze, że coś jest ze mną mocno nie tak.
Jestem zakręcona do reszty! Całkowicie porąbana!
Wiem, że lubisz mnie najbardziej, kiedy jestem poza kontrolą.
Powiem ci sekret: Nie niepokoi mnie taki stan rzeczy.
Co z tego, że jestem szalona? Tacy są najlepsi z najlepszych!
Najlepsi ludzie są szaleni! Najlepsi ludzie tacy są!
Gdzie jest moja recepta? Doktorze, doktorze, proszę słuchać!
Mój umysł został strzaskany na kawałki.
Możesz być Alicją, a ja będę Szalonym Kapelusznikiem!
Teraz zdzieram skórę ze swojej twarzy.
Bo nienawidzę, kiedy mam poczucie bezpieczeństwa.
Ludzie zwani przez was normalnymi śmiertelnie mnie przerażają.
Szaleni sprawiają, że czuję się zdrowa na umyśle.
Jestem dziwakiem, kochanie, jestem obłąkana!
Najbardziej szalony przyjaciel, jakiego kiedykolwiek miałeś.
Myślisz, że jestem psychiczna. Myślisz, że już całkiem odeszłam.
Powiedz psychiatrze, że coś jest ze mną mocno nie tak!
Jestem całkowicie zakręcona! Porąbana do reszty!
Wiem, że lubisz mnie najbardziej, kiedy jestem poza kontrolą!
Powiem ci sekret: Nie niepokoi mnie taki stan rzeczy.
Co z tego, że jestem szalona? Tacy są najlepsi ludzie!
Och, myślisz, że oszalałam? Myślisz, że teraz nie mam racji?
Co z tego, że jestem szalona? Tacy są najlepsi ludzie!
I myślę, że też jesteś szalony. To ty nie masz tym razem racji, ja mam.
To prawdopodobnie powód, dlaczego się dogadujemy!
Jestem dziwakiem, kochanie, jestem obłąkana!
Najbardziej szalony przyjaciel, jakiego kiedykolwiek miałeś!
Myślisz, że jestem chora psychicznie. Że całkowicie już odeszłam.
Powiedz psychiatrze, że coś jest ze mną mocno nie tak.
Jestem taka zakręcona! Całkowicie już porąbana!
Wiem, że lubisz mnie najbardziej, kiedy jestem poza kontrolą!
Powiem ci sekret: Nie niepokoi mnie taki stan rzeczy!
Co z tego, że jestem chora psychicznie? Najlepsi ludzie tacy są!
Najlepsi ludzie są szaleni! Najlepsi ludzie tacy są!


Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Abbei_The_Toy_Maker
Właściciel: Abbei_The_Toy_Maker
Grupa posiada 13269 postów, 40 tematów i 10 członków

Opcje grupy Black Wonder...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Black Wonderland [PBF]