[POMOC] Prosty i darmowy program do tworzenia gier 3D.

Avatar Maks2603
Jaki polecacie? Jest jakiś polski program?

Avatar
RhobarIII
No nie w 3d ale całkiem przyjemny RPGmaker. Dość prosty w obsłudze. (No chyba że wersja VX Ace)

Avatar
Konto usunięte
Unity 3d (jak znasz java scripty) ;_;

Avatar
Konto usunięte
arek3000 pisze:
Unity 3d (jak znasz java scripty) ;_;

Dziękować tobie

Avatar krystian_piecychna
Idealny do tworzenia strzelanek 3d jest FPS Creator :)

Avatar JTay_
Unity. Nawet ja się w nim połapałem. A jak chcesz programu do cutscenek, to użyj Endorphine :)

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku