Gdzie znaleźć niezależnego programistę do tworzenia aplikacji mobilnych?

Avatar NickFury23
— Pozdrowienia! Wielokrotnie znalazłem pomoc wśród forumowiczów, mam nadzieję, że tym razem również znajdę godne sugestie. Teraz dla własnego biznesu potrzebuję aplikacji mobilnej. Gdzie znajdę sprawdzonego programistę, najlepiej freelancera?

Avatar archer22
— Długo szukaliśmy pracownika na etat, ale w końcu zdaliśmy sobie sprawę, że ten format nie jest dla nas odpowiedni. Za dużo pracy. Poszukujemy również dobrego freelancera, więc będę słuchał rekomendacji innych.

Avatar BordoAme
— Moja rada dla ciebie: rozważ freelancerów tylko na specjalnych platformach, na których są prawdziwe recenzje. W przeciwnym razie jest to ten sam ból głowy, co zatrudnianie pracownika w państwie.

Avatar Levandovsky1
— Daję też kciuk w górę za specjalne platformy, które kiedyś przeszukiwały sieci społecznościowe dewelopera. Nie da się ocenić umiejętności, nie ma prawdziwych recenzji, a przy wyborze takiego specjalisty ważniejsze jest nie to, co mówi o sobie, ale to, co mówią o nim poprzedni klienci.

Avatar RomanHeroK
— O, znajomy problem. Po pierwsze, zabili dużo czasu, aby znaleźć dewelopera na etat. Z jakiegoś powodu początkowo nie myśleli o freelancingu, ale potem zdali sobie sprawę, że dla takiego formatu współpracy jest to najbardziej optymalne rozwiązanie. Monitorowaliśmy różne strony dla freelancerów i zdecydowaliśmy się na freelancehunt.com/pl . Gdzieś na drugi dzień po rejestracji znaleźliśmy freelancera i szybko zamknęliśmy nasz problem. Teraz czasami umieszczamy projekty na żądanie.

Avatar Jacobbox54
Moderator
bardzo dziękuję za pomoc panowie, skorzystałem i teraz do pracy mogę latać helikopterem

Avatar
Konto usunięte
XD DOBRE

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar LosowyLudek
Właściciel: LosowyLudek
Grupa posiada 966 postów, 86 tematów i 89 członków

Opcje grupy Fani Gry ROBLOX

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Fani Gry ROBLOX