Ulubione anime

Avatar polska_cebulka
Wypiszcie swoje ulubione animce czy to z mala czy z głowy

Avatar polska_cebulka
Pozwólcie, że zacznę (kolejność przypadkowa)
-Dr. Stone
-Dragon Ball
-JoJo (moim skromnym zdaniem 4 part najlepszy z zekranizowanych)
-Vinland Saga
-One Piece
-Hunter x Hunter
-Demon Slayer
-Steins;Gate

Avatar KradneKredki
Takiego tematu już czasem nie było ?

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Glisda
Właściciel: Glisda
Grupa posiada 740 postów, 61 tematów i 86 członków

Opcje grupy Manga & Anime

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Manga & Anime