3 krótkie creepypasty.

Avatar CreativeSnake
''Piosenka''

Woźny w jednej ze szkół wciąż błąkał się po budynku, choć wszyscy poszli już do domu. Gdy szedł po korytarzu usłyszał śliczny głosik śpiewającej dziewczyny.
„W tej szkole jest mężczyzna, i niestety będzie podążał za moim głosem...”
Szedł za słodkimi dźwiękami, dopóki nie znalazł się w rupieciarni, w której trzymał wszystkie swoje narzędzia pracy. Przed nim stała śliczna dziewczynka o bladej buzi. Jej oczy były zamknięte. „Kim jesteś?”, spytał. Nie odpowiadała, kontynuując swoją piosenkę.
„...aż nie spotka śmierci w moich dłoniach”
W mgnieniu oka oczy dziewczynki nagle się otworzyły. Migotały, aż stały się czerwone jak krew. Woźny upadł na podłogę, martwy jak głaz.


''Mężczyzna na drodze''

Pewna kobieta wracając od rodziny przemierzała swym samochodem bardzo długą trasę. Była już pierwsza w nocy, a ona wciąż niezmordowanie prowadziła samochód. Jadąc wąskimi drogami wśród lasów zaczęła już powoli zasypiać gdy nagle…zobaczyła mężczyznę leżącego bez ruchu na drodze! Kobieta zatrzymała swój samochód, powoli otworzyła drzwi i wychyliła się z auta. „Proszę pana, czy wszystko w porządku? Jest pan ranny?” zapytała ze strachem w głosie. Lecz mężczyzna nawet się nie poruszył i nic nie odpowiedział. Wokół słychać było tylko szum drzew i zawodzenie wiatru. Kobieta ostrożnie wysiadła z samochodu, wyciągnęła latarkę i powoli, krok za krokiem zaczęła się zbliżać ku mężczyźnie. Była już w połowie drogi dzielącej jej samochód od leżącego mężczyzny, gdy strach wziął górę - podbiegła do auta, zapaliła silnik i zawróciła, by udać się do najbliższego posterunku policji. Gdy tam dotarła opowiedziała o całym zdarzeniu i mężczyźnie leżącym bez ruchu a drodze. Policjanci przeznaczyli jej do eskorty dwa radiowozy i kazali się zaprowadzić na miejsce zdarzenia. Gdy tam dotarli…na drodze nie było już żadnego mężczyzny. Rozpoczęli przeszukiwania terenu. Po kilku chwilach do przestraszonej kobiety podszedł jeden z funkcjonariuszy: „w pobliskich zaroślach znaleźliśmy dwa zmasakrowane ciała młodych dziewczyn - ma pani szczęście, że nie podeszła bliżej”.

''Pies''

Pewnej nocy, mieszkającą samotnie kobietę zbudził jej wierny towarzysz - pies rasy doberman. Kobieta szybko zerwała się z łóżka i pobiegła zobaczyć co się dzieje. Gdy dotarła do psa, ten najzwyczajniej w świecie się …dusił. Przerażona, że jej pupilek z trudem łapie powietrze, natychmiast ubrała się i zawiozła dobermana do pobliskiego weterynarza. Ten na wpół jeszcze zaspany, na wpół rozdrażniony, że przerywa się jego sen, postanowił rzucić okiem na psa. Po ogólnych oględzinach przyznał, że nie jest do końca pewny przyczyny problemów z oddychaniem jej pupila, lecz stwierdził, że musi szybko interweniować, bo w przeciwnym razie pies niedługo się udusi. Nakazał kobiecie powrót do domu mówiąc, iż sam da sobie radę - musi jedynie przeprowadzić mały zabieg - a rano będzie mogła odebrać swojego pieska całego i zdrowego. Nieco uspokojona właścicielka opuściła dom weterynarza, wsiadła do samochodu i udała się w stronę swojego domu. Ledwie otworzyła drzwi, gdy dobiegł ją głośny dźwięk telefonu. Zdziwiona, kto może do niej dzwonić o tej porze, podniosła słuchawkę. „Proszę natychmiast uciekać z domu i wezwać policję! - usłyszała głos weterynarza - pani pies dusił się, gdyż w jego gardle utknęły odgryzione 3 męskie palce!”. Przerażona kobieta zrobiła tak, jak nakazał jej weterynarz i już po 10 minutach w jej domu zjawili się policjanci. W łazience znaleźli oni zakrwawionego seryjnego mordercę z odgryzionymi trzema palcami, którego poszukiwali już od kilku miesięcy.

Która najlepsza?

Avatar JTay_
Moderator
Pierwsza mogłaby się inaczej skończyć, tak to jest spoko.

Druga jest niezła, ale nie straszy.

Trzecia fajna jest :D

Avatar deadxp
1. gupie zaakończenie i nie straszy
2. 2 słowa: not bad
3. fajniutka

Avatar q483ywortesiwt
1.słabe
2. najlepsza
3. dobra

Avatar
Konto usunięte
1. Słaba
2. Chyba na tą głosuję
3. Czytałam to, nie zła

Avatar Minerman
1. Taka sobie
2. Dobra
3. Supcio

Avatar kamdab
1.Nie straszna
2.Taka sobie
3.Najlepsza

Avatar Toralei11786
1. Całkiem fajna, ale nie straszy.
2. Super.
3. Najlepsza.

Avatar Wolf03
1.Taka sobie.
2.Dobra
3.Najlepsza

Avatar
Konto usunięte
Ta o psie była fajna. Na początku myślałam, że zagryzie ta panią albo weterynarza.

Avatar Dimitri23
1 dobra
2 Troszeczkę straszna ta CREEPYPASTA
3 Jak to przeczytałem to aż pobiegłem do mojego psa i do łazienki nic się niedziało ani psu ani nikogo nie było w łazience Bardzo Straszne (brat aż płakał)

Avatar juiokoli
1 bardzo słaba
2 mogła być troszke bardziej szczegółowa
3 ciekawa nie straszy ale jest dobra
najlepsza 3 i 2 oba były bardzo fajne

:D

Avatar Loler1
1.Takie se
2.Fajne
3.SSUUPPEERR!!!

Avatar Palauball
1. Słabe
2. Najlepsze, ale i tak typowy średniak
3. Takie sobie

Avatar Monster_
Pierwsza spoko, na początek ;)
Druga not bad, ale mogło być lepiej :D
Trzecia na prawdę spoko ;)

Avatar NajsilniejszyBohater
Ciesze sie że w każdej z tych histori było mało wyrazów typu krew czy zakrwawiony itp.ale te historie nie są straszne tylko bardziej tajemnicze

Avatar
Konto usunięte
Pierwsza trochę słaba.
Druga taka pół na pół.
Trzecia super.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku