X czy Z

Temat edytowany przez Eloki - 29 maja 2013, 21:03

Avatar Eloki
Jeśli taka zabawa już była to sorka.
W tej zabawie chodzi o odpowiadanie i pisanie odrazy swojego pytania
pytania wyglądają tak np. oddish czy bellsprout, nidoking czy nidoquenn
czyli cała odpowiedź powinna tak wyglądać :

bellsprout
nidokig czy nidoquenn ?

więc ja zaczynam, pytanie takie jak wyżej czyli nidoking czy nidoqueen ?

Avatar
Konto usunięte
[OFFTOP] Czyli fick ... Był już taki temat z Kate ale ok :)

Avatar
Konto usunięte
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie X czy Z

Avatar Pikachu
Właścicielka
Po co pisać drugi fick, skoro jeden, zapomniany, już jest tyle że z Kate?

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku