Prawdopodobnie NAJWAŻNIEJSZA informacja w historii grupy

Avatar Kuba1001
Właściciel
Jak część z Was zapewne wie, niedawno powstało osobne forum do PBF'ów, Wieloświat, które oferuje o wiele więcej, niż Jeja, niezależnie od tego, czy jest się tam tylko graczem, czy Mistrzem Gry. Choć początkowo odnosiłem się do tego pomysłu nieufnie, to teraz wiem, że nie ma już najmniejszego sensu siedzieć na Jeja, więc ta grupa, tak jak wszystkie moje PBF'y (podobny temat pojawi się w innych, aktywnych wciąż grupach, w których GM'uję) zostanie tam przeniesiona. Cały proces zajmuje wiele, samo przeniesienie Elarid potrwa wiele godzin, ale do końca tygodnia wszystko na pewno będzie gotowe i od tej pory przestanę odpisywać tu, a zacznę na Wieloświecie.
Wiem, że wiele osób już dawno się tam przeniosła, z reguły szybciej niż ja, wielu ze swoimi grupami, ale dla niektórych może być to trudne. Rozumiem, sam wychowałem się na Jeja, tu właściwie poznałem PBF'y, tworzyłem pierwsze państwa, postaci, własne grupy, uczyłem się być dobrym graczem i Mistrzem Gry. Ale wszystko musi się skończyć prędzej czy później. Epoka Jeja odchodzi, a wraz z nią ubogi edytor tekstu i mającą w poważaniu grupy administracja, rozpoczyna się era Wieloświatu.
Wszystkich tych, którzy mają już konta na Wieloświecie, proszę o cierpliwość, gdy tylko grupy zostaną przeniesione, a ja naniosę niezbędne poprawki, wznowimy grę, a żeby nieco to zrekompensować, już dziś lub jutro wystartuje mój zupełnie nowy PBF, pierwsze moje dzieło na nowym forum, PBF dark fantasy, a tych, którzy tego jeszcze nie zrobili, proszę o to. Poznałem tu wielu świetnych użytkowników, a to, co czyni PBF dobrym, to właśnie jego społeczność. Mojej decyzji już nie zmienicie, wszystko jest w toku, więc proszę, żebyście poszli tam ze mną.
Z góry uprzedzam, że grupy na Jeja nie zostaną usunięte, a bynajmniej nie przeze mnie, nie wiem jak zareaguje administracja, gdy zobaczy, że kilka dużych PBF'ów nagle zniknęło. Gdyby coś stało się z Wieloświatem, wrócimy tutaj, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, będzie to archiwum i miejsce pełne wspomnień, do którego pewnie nie raz wrócę, mimo że wszystkie posty i tak będą na Wieloświecie.
Wszystkim tym, którzy grali tu ze mną do tej pory chcę podziękować. Było Was wielu, sam nie pamiętam ilu. Jedni pojawili się i zniknęli, inni byli tylko szarymi członkami, a niektórzy współtworzyli ten świat na równi ze mną. Ale ze wszystkimi świetnie się bawiłem, nawet jeśli kiedyś doprowadzali mnie do palpitacji serca ze wściekłości, to teraz patrzę na to z przymrużeniem oka.
Dziękuję wszystkim za te, bez mała, pięć lat, które tu z Wami spędziłem. To było świetne. Do zobaczenia na Wieloświecie.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku