Czy kosmici istnieją?

Avatar Koteczek_21
Właściciel
Jest to pytanie zadawane od lat. Szukamy śladów cywilizacji pozaziemskiej, ale nic nie odkryliśmy. Więc czy istnieje życie w kosmosie poza nami? Zapraszam do otwartej dyskusji.

Avatar
GrandAutismo
Nie wiem *Śmiech papieża.avi*

Avatar Litops
Tzw. paradoks Fermiego. Bardzo prawdopodobne, że istnieje życie pozaziemskie, ale szansa, że je spotkamy jest dużo mniejsza.

Avatar Koteczek_21
Właściciel
Ja myślę, że kosmici istnieją, tylko wysyłanie sygnałów radiowych jest bardzo nieodpowiedzialne, bo mogą sobie takie kosmity znaleźć ten sygnał i zrobić apokalipsę.

Avatar Kobza
Może oni mają inne radia np. radia węchowe co wtedy nie powąchają nas i nie znajdą

Avatar Marequel
Moim zdaniem jedyna sensowna odpowiedź brzmiZdjęcie użytkownika Marequel w temacie Czy kosmici istnieją?
No i zależy też jak rozumieć kosmite. Jeśli jakieś jednokomórkowe gówno bez organelli może być uznane za kosmite które nie umie nic poza syntetyzowaniem rzeczy z otoczenia i dzieleniem sie co jakiś czas (czyli 100 razy mniej niż obecne bakterie uznawane za prymitywne) jest już kosmitą to tu mam przekonanie graniczące z pewnością że istnieje i to masowo. Jak mowa o organizmach mogących sobie pozwolić na efektywne podróże między planetami/układami gwiezdnymi w obie strony to nie umiemy tego stwierdzić. Jak są to sie nie ździwie, jak nie ma to też nie będę zaskoczony

Avatar kulujulu
Moderator
Litops pisze:
Tzw. paradoks Fermiego. Bardzo prawdopodobne, że istnieje życie pozaziemskie, ale szansa, że je spotkamy jest dużo mniejsza.

Avatar maxmaxi123
Jak ja bardzo chciałem gdzieś powrzucać linki z tego kanału~
youtu.be/CtddmqAeqoI

Avatar
niemamnietu
Gdzieś na pewno jest życie, bo kosmos jest zwyczajnie zbyt duży, żeby nie było, ale nie możemy o kosmitach myśleć jako o formach humanoidalnych. To może być wszystko przecież.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej
Krótka odpowiedz? Ch*j wie.

Kosmos jest skończony i to jak najbardziej możliwe, że we wszystkich różnych wersjach naszej rzeczywistości jakimś cudem w jednej z nich życie występuję tylko na jednej planecie. To tak samo jakbyś rzucił milionem kości i na wszystkich wypadłoby 1

Avatar
Konto usunięte
W kosmosie na pewno,a w galaktyce to nie wiem

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku