Karta postaci

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Imię:

Nazwisko:

Człowiek/pokemon/ginijka (jeżeli pokemon/ginijka, to jaki?)

Wiek (min 10 lat, jeżeli grasz człowiekiem. Nie to, że cię powstrzymuję, ale gra bobasem będzie nudna):

Historia: (rozbudowana i z sensem)

Wygląd (w miarę dokładny lub obrazek):

Ekwipunek:

Pieniądze (maks. 5000 zł/¥/€/$)

Drużyna (pokemony + ich charakter, zapisany w nawiasie. Można też nie dawać charakteru i zdać się na łaskę GM-a)

Charakter (może być w grze)

Zalety:

Wady:

Informacje:

- bycie ginijką nie jest zabronione, ale najpierw wyobraźcie sobie taki związek. (Wailord z człowiekiem?)

- można być pokemonem trenerem

- Twórzcie oryginalne postacie. Nie, kobieca wersja Asha Ketchama nie wchodzi w grę. Na litość, stworzenie oryginalnej postaci nie jest trudne! Skoro Nintendo było w stanie wymyślić ponad 900 pokemonów i jeszcze więcej opisów.

Avatar
niemamnietu
Imię: Veevee;

Nazwisko: -

Człowiek/pokemon/ginijka pokemon Eevee;

Wiek: 5 lat;

Historia:

Veevee wykluł się w Dare Care Center. Jego rodzicami byli Jolteon (ojciec) i Vaporeon (matka). Trener szybko go jednak wymienił i tak zaczęła się jego podróż. Przechodził z ręki do ręki jak jakiś przedmiot. Nie zatrzymywano go zbytnio na dłużej. Był niechciany. No, może to nie to słowo. Po prostu większość trenerów miało już swoje drużyny, a Eevee to chcieli tylko dla wpisu do Pokedexu. W końcu przez przypadek jeden trener uszkodził Pokeballa, w którym był trzymany Veevee dzięki czemu ten zdołał uciec. Potem poznał Caterpie. Caterpie jest bardzo miłym Pokemonem, Veevee go bardzo lubi. Z racji tego, że robak nie miał zbytnio niczego do roboty to sobie zaczął chodzić z naszym ewolucyjnym stworkiem.

Wygląd:

Zdjęcie użytkownika niemamnietu w temacie Karta postaci

Ekwipunek:

- Pink Scarf;

Pieniądze: -

Drużyna Caterpie [Naiwny];

Charakter: wesołek z niego i to duży;

Zalety:

- jest w miarę szybki;


Wady:

- bardzo szybko się poddaje;

Avatar
GrandAutismo
Imię: Stepanov

Nazwisko:Gennadiyevich

Człowiek/pokemon/ginijka Człowiek

Wiek 16 lat

Historia: Urodzony w Kaliningradzie w roku 2003r. jako syn Polki oraz Rosjanina. Wychowany w normalnym jedno rodzinnym domku. Jako swoje tzw. startera wybrał sobie Charmandera, którego później trenował i ewoluował w Charmeleona. Jednakże kiedy wrócił od lokalnego centrum badawczego w którym mieszkał badacz pokemon. Kiedy dotarł na miejsce zobaczył, że jego dom został podpalony a rodziców znalazł martwych. Po tym szoku dla niego zaczął czuć niechęć do przebywania z ludźmi, więc postanowił spędzić swoje życie na łonie natury. Podróżował po całej Europie. Od deszczowego Londynu po ośnieżoną Moskwę. Nad Bałtykiem złapał Magikarpia, który po długich treningach stał się Gyardosem. W wysokich Alpach spotkał Bagona, którego złapał w swojego Pokeballa oraz zaprzyjaźnił się z nim po długiej tułaczce. Ghastliego znalazł w Londynie w dzielnicy gdzie słynny Kuba Rozpruwacz popełniał swe zbrodnie. Z Larvitarem zapoznał się w Karpatach a dokładniej z jednej z licznych jaskiń. Growlithe był dla niego łatwym do zdobycie przyjacielem. Spotkał go w Niemczech blisko granicy z Holandią. Zaopiekował się wychudzonym i najpewniej porzuconym pokemonem. Gasthliego spotkał natomiast w pozostałościach swojego domu... ten pokemon wydawał się mu dziwnie znajomy, ale nie wiedział czemu.... Turtwig został znaleziony w zaroślach blisko Warszawy. Jest to najnowszy nabytek Stepanova.

Wygląd:
Zdjęcie użytkownika GrandAutismo w temacie Karta postaci
Ekwipunek:
-Namiot
-Suchary
-Ubrania na zmianę
-5 potionów

Pieniądze 1000 zł

Drużyna:
1. Charmeleon (Charakter GM)
2. Gyardos (^)
3. Larvitar (^)
4. Bagon (^)
5. Haunter (^)
6. Turtwig (^)
7. Growlithe (^)

Charakter In game

Zalety:
-Wysportowany jest czyli silniejszy i szybszy oraz zwinniejszy
-Przywódca, więc łatwiej mu przekonywać swoje pokemony
Wady
-Samotnik z niego. Lubi towarzystwo tylko swych pokemonów.
-Potrafi tylko mówić po rosyjsku i po polsku.

Avatar
GrandAutismo
Skończyłem.

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Oboje macie akcepta. Dajcie znać gdzie chcecie zacząć

Avatar
niemamnietu
Zdaję się na twoją łaskę i nie łaskę.

Avatar
GrandAutismo
Okolicę Krakowa poproszę.

Avatar Historyjka
Zaczęłam robić nocą, więc ostrzegam, że może nie mieć momentami sensu.

Imię: Annie.

Nazwisko: Amalei.

Rasa: Człowiek.

Wiek: 15 wiosen.

Historia:

Dziewczyna z dobrej rodziny. Rodzice zajmują się handlem i biznesem, więc ich dziecku nigdy niczego nie brakowało. Uczyła się dobrze, zawsze była pojętna, ale jeszcze bardziej - była ciekawska. Często wymykała się z domu do lasu. To było niebezpieczne, ale co kogo to? Rodzice zazwyczaj nie wiedzieli. Byli zajęci pracą, myśleli, że jest w pokoju. A ona poznawała w lesie przyjaciół. I nie, bynajmniej nie ludzi - Pokemony. Jako dziecko bogatych ludzi miała nauczanie domowe i była samotna. Nie znała za wielu innych dzieci, a jeśli już - tylko jakieś rozwydrzone bachory z innych dobrych rodzin. A ona pragnęła przygód i wrażeń. Doszło do tego, że z czasem zaczęła się lepiej dogadywać z Pokemonami (nawet tymi nie znającymi ludzkiej mowy) niż z ludźmi. A gdy skończyła 15 lat poprosiła rodziców o zgodę na opuszczenie domu i wyruszenie w podróż z jej nauczycielem w celach edukacyjnych. Nauczyciel był przyjacielem rodziny, więc się zgodzili. Wielkie było zdziwienie mężczyzny, gdy jak tylko opuścili dom za rogiem czekało na nich kilku przyjaciół Annie. Dopiero po pierwszym miesiącu podróży pogodził się z tym, że te dzikie Pokemony podróżują z nimi, nawet jeśli nie złapane przez nikogo.

Wygląd:Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaciZdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
Ekwipunek: Podręczna walizka z jej rzeczami, plecak podróżny, rozkładany namiot, zapasy jedzenia i picia, oraz mnóstwo książek do nauki. Nie wszystko oczywiście ona niesie. Przyjaciele pomagają, kilku z nich to silne Pokemony.

Pieniądze: 5 000 €
Aczkolwiek ma je jej nauczyciel.
Dziewczynce nie wolno nimi dysponować.

Drużyna: Podróżuje z nauczycielem i swoimi Pokemonami przyjaciółmi.

• Nauczyciel - Gabriel Monroe.
Pogodny człowiek, pasjonujący się podróżami, pięknem świata i potęgą nauki.Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
• Ninetales. Samica. Traktuje Annie trochę jak swoje młode. Jest raczej opiekuńcza, ale w razie zagrożenia jej bliskich walczy jak przysłowiowa lwica. Bardzo oddana.

Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
• Sylveon. Samiec. Niezbyt poważny, energiczny Pokemon. Bardzo przywiązany do Annie, zresztą jak wszyscy przyjaciele.

Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci• Riolu. Samiec. Porywczy i nieco agresywny. Chyba tylko Annie i inne Pokemony umieją go uspokoić.

Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
• Eevee; Rhyhorn; Pichu; Aron

Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaciZdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
Zdjęcie użytkownika Historyjka w temacie Karta postaci
Miała więcej tych przyjaciół, ale nie wszyscy chcieli z nią dalej podróżować. Płeć i charakter tych ostatnich zostawiam GM'owi (bez ryzyka nie ma zabawy~)

Charakter: Wesoła, pogodna i nieco narwana. Uwielbia nawiązywać nowe przyjaźnie i przeżywać wiele przygód.

Zalety: Szybka, zwinna i bystra. Nie brakuje jej motywacji i determinacji. Umie też dogadywać się z Pokemonami.

Wady: Nie jest zbyt silna. Bywa naprawdę naiwna i niestety mało zna świata.

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Akcept. Gdzie chcesz zacząć?

Avatar Historyjka
Hm... Pochodzi z wysp Brytyjskich, a na razie krótko podróżują (ponad miesiąc), więc może Dover? Miasto nadbrzeżne, punkt najbliższy Francji drogą morską.

Avatar Angel_of_Rampage
Imię: Steve.

Nazwisko: Ribaleb.

Rasa: Gijinka. Dokładniej, pół Bidoof, pół człowiek. Została mi dana taka opcja i teraz będziecie przeze mnie cierpieć.

Wiek: 14 lat.

Historia: Rodzina Ribaleb od lat zajmuje się badaniem Bidoofów. Mają oni drużyny złożone niemalże wyłącznie z tych stworzeń oraz dużą farmę znajdującą się w ich domu na południu Stanów Zjednoczonych. Jeden z członków tej rodziny, ojciec Steve'a, był jednak wyjątkowo blisko swojego Bidoofa. Nawet jak na standardy tej rodziny, ich więź była bardzo bliska. Ojciec Steve'a starał się utrzymać wszystko w sekrecie, ale pewnego dnia na świat przyszedł Steve i zepsuł całą reputację swojego ojca. Wychodzi na to, że posiadanie dzieci z Bidoofem nie jest przyjmowane zbyt pozytywnie nawet w tej rodzinie. Steve wychowywany był przez swojego wujka kompletnie nieświadomy tego, iż jest chorym eksperymentem Arceusa, który nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego. W wieku 14 lat uciekł z domu wraz z swym towarzyszem Bibarelem oraz kilkoma innymi pokemonami skradzionymi z farmy, by spełnić swój sen zostania trenerem pokemon.

Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Angel_of_Rampage w temacie Karta postaci

Ekwipunek: 8 Eviolite'ów ukradzionych podczas swej ucieczki, 11 pokeballów, 2 potiony, całkiem pojemny plecak i hulajnoga (nie potrafi jeździć na rowerze). Ma także kilkudniowy zapas przekąsek w postaci orzeszków solonych, kanapek oraz czipsów.

Pieniądze: 12 dolarów. Nie przemyślał dobrze tej całej ucieczki z domu.

Drużyna:

Bibarel, samiec. Ukazany na obrazku powyżej. Jest on energiczny, niezbyt poważny i kocha spędzać czas robiąc głupie rzeczy ze Stevem. Jest dość prostą istotą, nie posiada innych zainteresowań poza zabawą.

Bidoof nr. 1, samiec. Jest niemalże całkowitym przeciwieństwem Bibarela Steve'a. Jest leniwy, nie lubi zabawy a swój wolny czas spędza najchętniej patrząc się w przestrzeń swym martwym, pełnym cierpienia spojrzeniem. Jest wytrenowany do bycia idealną defensywną bestią zdolną do przyjęcia każdego ciosu. W ręce stale trzyma eviolite. Nie ma chęci, by ewoluować.

Bidoof nr. 2, samica. Shiny Bidoof uznawany za najbardziej cennego z farmy Ribalebów. Jest idealnie wytrenowana w kierunku obrony i specjalnej obrony. Niestety, jest ona dość humorzasta, niezbyt chętnie wykonuje polecenia Steve'a i pewnie wolałaby zostać w swoim domu na farmie zamiast wyruszać z nim w pogoni za nieosiągalnym celem. Mimo to pozostaje jednak przy jego boku będąc jedynym głosem rozsądku w drużynie.

Charakter: Steve nie jest zbyt inteligentny. Przypuszcza się, iż może wynikać to z faktu, że chłopak jest najokropniejszym wypadkiem biologicznym ostatniego stulecia, potworną fuzją między człowiekiem a Bidoofem, mutantem, który nie powinien nigdy mieć prawa istnieć. Steve nie zdaje sobie kompletnie sprawy z tego, iż jego podróż ku zostaniu mistrzem nie ma najmniejszego prawa na sukces, nie do końca rozumie zasady walk pokemonów i nie posiada wiedzy na jakikolwiek temat prócz trenowania Bidoofów oraz Bibarelów. Mimo to jest pełen energii i zdeterminowany, by spełnić swój największy sen.

Zalety: Jest chodzącą encyklopedią na temat Bidoofów i Bibarelów. Potrafi on na pierwszy rzut oka ocenić wartość, umiejętności, znane ruchy oraz statystyki Bidoofa lub Bibarela. Umie też idealnie wytrenować te dwa gatunki, by osiągnęły one 100% swej mocy.

Wady: Brak wiedzy na jakikolwiek inny temat niż Bidoofy i Bibarele. Brak zdrowego rozsądku. Bycie mutacją genetyczną rodem z najstraszniejszego filmu grozy.

Avatar
niemamnietu
Obserwowanie jego przygód będzie moją największą rozrywką.

Avatar
GrandAutismo
Zdjęcie użytkownika GrandAutismo w temacie Karta postaci
Jestem ciekaw czy zna tego bidoofa.

Avatar
niemamnietu
Peanut Butter!

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Akcept. Gdzie chcesz zacząć? (Kreatywność graczy czasami mnie przeraża)

Avatar Angel_of_Rampage
Gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Nie mam wybranego żadnego miasta, więc zdam się tutaj na ciebie.

Avatar
niemamnietu
Imię: Kirikorwin;

Nazwisko: Mikke;

Człowiek/pokemon/ginijka gilinka człowieka z Korwinem człowiek;

Wiek: 18 lat;

Historia:

Kirikorwin jest owocem dawnego związku Korwina z jakąś Japonką. Ta go przygarnęła, bo Korwin wyjechał. Przez całe swoje życie był wyśmiewany za swój wygląd, który w pełni ukazał się w wieku 16 lat. Wtedy stwierdził, że wyjedzie do Polski i może znajdzie swojego ojca. Niestety umiał tylko po Japońsku, Chińsku i trochę w języku Unownów, więc ostatecznie nikt go nie zrozumiał. Zgubił się i dotarł ostatecznie do Kalisza (oczywiście nie potrafi wypowiedzieć tej nazwy), gdzie razem ze swoimi pokemonami jakoś sobie żyje.

Wygląd: taki Kirito z Sword Art Online z twarzą Korwina;

Ekwipunek:

- 1 czarny, prawie nieprzemakalny płaszcz;
- 1 czarny plecak;
- 3 pokeballe;
- 1 paczka andrutów kaliskich co znalazł w śmietniku;
- jakiś ajfon, którego przywiózł z Japonii;
- ładowarka do jego ajfona;

Pieniądze 50 zł i 99 groszy, miał trochę yenów, ale dresy mu ukradli;

Drużyna

Kirlia

Żeńska Kirlia, którą Kirikorwin zabrał z domu. Jest bardzo opiekuńcza i w jakimś sensie zastępuje mu matkę (nie żeby on się na to zgadzał...).

Kadabra

Męski Kadara wykazujący się wysokim intelektem i chęcią bycia coraz silniejszym. Z tego względu Kirikorwin wie, że kiedyś będzie musiał go opuścić, bo w końcu Kadabry ewoluują przez wymianę, a ewolucja to naturalna droga do stania się silniejszym. Ważny te jest fakt, że Kirikorwin zwraca się do niego "Yungerer" co jest japońską nazwą Kadabry.

Koffing

Jakiś Koffing, którego kiedyś złapał i zapomniał. Zwraca się do niego jego japońską nazwą, czyli "Dogars". //niech MG coś z nim wymyśli//


Charakter Na ogół dość małomówny, ale jak już coś powie... to i tak nikt go nie zrozumie, bo mówi po japońsku, well... Szanuje innych, nawet pokemony traktuje jak ludzi. Nie lubi być w tłumie.

Zalety:

- biegle posługuje się językiem japońskim i chińskim; liznął też trochę języka Unownów;
- jest bardzo zwinny;
- umie się bić, ale nie jest to jakieś mistrzostwo;

Wady:

- nie potrafi nic z języka polskiego, więc tym językiem się z nim nie dogadasz;
- chuderlawy taki;
- z twarzy jest Korwinem, więc często słyszy "O, sorry, myślałem, że to Korwin.". Szkoda tylko, że jest to zaraz po jakimś mocnym ciosie;

Avatar
niemamnietu
Jak będzie akcept to chcę zacząć w Kaliszu.

Avatar jaraczzielska19
Imię: Roderick
Nazwisko: Kalvinato
Rasa: człowiek
Wiek: 15 lat
Historia: urodził się, gdy jego ojciec szukał pokemowów w szpitalu, tak więc pokemony znał od małego mlekołaka. Już w wieku 7 lat znalazł pierwszego pokemona. Walczył z przeciwnikami o kilka lat starszymi i wygrywał. W wieku 12 lat wygrał ligę Aruby. Teraz próbuje sił w lidze Karaibów.
Wygląd: na dole
Ekwipunek:
- plecak
- blok rysunkowy
- 3 pokeballe
- jedzenie dla poków
Pieniądze: 250 dolców
Drużyna:
MotylZdjęcie użytkownika jaraczzielska19 w temacie Karta postaci
Dinozaur
Zdjęcie użytkownika jaraczzielska19 w temacie Karta postaci
MiśZdjęcie użytkownika jaraczzielska19 w temacie Karta postaci
Charakter:
- gaduła
- uparty
Zalety:
- niczego się nie boi
- umie parkour
Wady:
- lekko kuleje na lewą nogę
- nie potrafi pogodzić się z przegraną


Zdjęcie użytkownika jaraczzielska19 w temacie Karta postaci

Avatar
niemamnietu
lol

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Akcept. Gdzie chcesz zacząć?

Avatar Tattyltei
Imię togekis
Nazwisko -
Rasa pokemon
Wiek 12 lat
Historia urodzony w oranjestad togepi zdążył ewolułować
Wygląd na dole
Ekwipunek -
Pieniądze -
Drużyna -
Charakter
Pogodliwy
Miły
Zalety
Miły
Wady
Zbyt miły

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Wszystko wydaje się być ok, ale historia jest trochę za krótka. Dasz radę to rozbudować?

Avatar Tattyltei
Nie moja kreatywność została zabita przez szkołę

Avatar
niemamnietu
Wszyscy się uczyliśmy, Patyczku. Weź opisz podstawowe rzeczy i będzie git

Avatar Tattyltei
Zostawiam to konto bo nie migę go usunąć i nie wypominaj mi tego

Avatar
niemamnietu
Nie mój problem Patyczku

Avatar Tattyltei
Ewoluować mieszka tam do dziś z kolegami tyranitarem i umbreonem jest pozytywnie nastawiony do ludzi

Avatar Tattyltei
Imię lucario
Nazwisko -
Rasa pokemon
wiek 15
Historia wykluty z jaja przy Paryżu wychował się walcząc z innymi dzikimi pokemonami po ewolucji zamieszkał koło Krakowa
Wygląd avatar
Ekwipunek -
Pieniądze -
Drużyna -
Charakter
Waleczny
Agresywny
Dynamiczny
Zalety
Szybki
Waleczny
Wady
Słabo wytrenowana s obrona zwiększa szanse przeciwnika na cios krytyczny
Poprawiona wersja ok

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Wiesz co? Zrobię tę kartę za ciebie:

Imię: Lucario

Nazwisko: brak

Rasa: pokemon
wiek: 15 lat
Historia: wykluty z jaja niedaleko Paryża
o dość nieprzyjemnym charakterze Riolu wychował się walcząc z innymi dzikimi pokemonami, będąc przy tym... Cóż, jako pokemon bez trenera miał swoje wzloty i upadki, ale nigdy się nie poddawał. Po ewolucji zamieszkał koło Krakowa gdzie wciąż podejmuje się walk z pokemonami, niekiedy wyzywając trenerów.

Wygląd: Zdjęcie użytkownika RayGuy_Player w temacie Karta postaci

Ekwipunek: brak
Pieniądze: lol, nie
Drużyna: nie
Charakter: waleczny, agresywny wobec wszystkiego co się rusza i niezwykle dynamiczny drań

Zalety: szybki i waleczny, jak na Lucario przystało

Wady:
Słabo wytrenowana obrona pozwala przeciwnikowi na pokonanie go kilkoma zwinnymi ciosami, co nadrabia szybkością

Może być?

Avatar
niemamnietu
Ten uczuć, kiedy mistrz musi robić kartę za gracza xd

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Ok, gdzie chcesz zacząć?

Avatar Tattyltei
Street 101 czy jakoś tak

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Nie wiem czy wiesz, ale akcja rozgrywa się w prawdziwym świecie. Więc musiałbyś wybrać prawdziwą lokację

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Temat gotowy, możesz zacząć

Avatar
MrPidgeon
Imię: Hektor

Nazwisko: Wipczyk

Człowiek/pokemon/ginijka człek

Wiek : 30 lat

Historia: Człowiek pracy wychowany na farmie. Wiele razy stykał się z Miltankami i Taurosami. Za młodu dostał Riolu i do dziś sobie żyją. Teraz farma jest jego, zadłużył się na sporą sumęprzez co jego interes upada i chyba go zaraz na bruk wyślą

Wygląd : Starszy mężczyzna w sile wieku o ciemnej karnacji ubrany w jeansy i biały podkoszulek. Na oczach nosi przeciwsłoneczne okulary. Ma blond włosy

Ekwipunek: nie

Pieniądze nie

Drużyna
Riolu imieniem Dax [zdam się na mistrza :]]

Charakter w grze

Zalety:
- silniejszy od przeciętniaka, choć nie jest kulturystą
- dobrze znosi upały

Wady:
- alergia na mleko :(
- nie ogarnia matematyki

Avatar
MrPidgeon
Done

Avatar RayGuy_Player
Właściciel
Cóż, ten serwer jest martwy ale mam wersję na Discordzie która jeszcze jakoś żyje. Jak chcesz to mogę tam wysłać twoją postać

Avatar
MrPidgeon
To weź zapro daj na pv

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar RayGuy_Player
Właściciel: RayGuy_Player
Grupa posiada 2871 postów, 24 tematów i 12 członków

Opcje grupy Pokemon Worl...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Pokemon World [PBF]