Galeria Postaci

Avatar Abomination
Właścicielka
Miejsce na najważniejsze osobistości w świecie gry. Mogą tu trafić też najbardziej zasłużone postacie graczy, które osiągnęły coś wielkiego.

Avatar Abomination
Właścicielka


Vincenzo Taroni
Don Taroni, lider włoskiej mafii w Miami. Został dopiero co wybrany na Dona, po śmierci swojego brata Salvatore'a. Znany jest jako świetny strzelec oraz taktyk. Jego wadą jest jednak porywczość i słabość do alkoholu.

Avatar Abomination
Właścicielka


Martin
Znany tylko pod imieniem Martin ( choć nie wiadomo czy jest prawdziwe) to profesjonalny płatny zabójca na usługach Czarnych Żmii. Niezawodny, niepokonany, doskonały morderca. Zwykle używa dwóch pistoletów Colt M1911 z tłumikami. Jeszcze nikt mu nie uciekł, więc każdy jego cel prędzej czy później ginie...

Avatar Abomination
Właścicielka


Mario Taroni
Syn niedawno zamordowanego Salvatore'a Taroniego i burmistrz miasta Miami. Jego rodzina trzęsie całym półświatkiem i raczej szybko się to nie zmieni, zwłaszcza gdy Mario wykorzystuje swoje polityczne wpływy, aby pomóc rodzinie. Młody i chorobliwie ambitny co czyni go zdecydowanie niebezpiecznym człowiekiem.

Avatar Abomination
Właścicielka


Donald Carrington
Bogacz, biznesmen... Prawdopodobnie jeden z najbogatszych ludzi w Miami. Prowadzi swoją firmę budowlaną Carrington Industries, która jest też poniekąd korporacją. Zna się nieruchomościach jak nikt i sam posiada ich wiele. Często miesza się w półświatek miasta.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Abomination
Właściciel: Abomination
Grupa posiada 4617 postów, 50 tematów i 14 członków

Opcje grupy Underworld [...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Underworld [PBF]