Regulamin

Avatar maxmaxi123
Właściciel
1. Należy przestrzegać wszelkich zasad obowiązujących na grupach Jeja, samej stronie i w tym pbfie, z obowiązkiem uprzedniego przeczytania tegoż tematu.
2. Należy przestrzegać poprawnej polszczyzny. W teorii. Praktycznie będę tolerować też słabo piszących, bądź nie umiejących, czasami może poprawiając. Pewne jest to, że im przyjemniej będzie mi się czytać czyjeś posty, im mądrzej będzie grać, tym przyjemniej będzie mi się pisać i, być może, będzie częściej dostawać odpisy.
3. Odpisywać postaram się zawsze, kiedy mam czas.
4. Nie wierzcie w punkt 3 i wszelkie moje obietnice. To i tak w zdecydowanej większości słowa rzucane na wiatr.
5. Nie obowiązują tutaj co niektóre prawa znane z naszego świata. Mogę ich nie znać, albo mogą mi nie pasować. Poza tym hej, to świat fantasy, nie musi taki sam, jak nasz. Ten punkt i tak powstał po to, aby potem nie było pretensji do co niektórych akcji.
6. GM może się mylić, ale jest też nieomylny. Jak ktoś zada jakieś pytanie, odpowiem na nie, a potem nie będę tego przestrzegać, należy mi uprzejmie zwrócić uwagę, gdyż sam nie mogę pamiętać dosłownie wszystkiego. Czasami może się zdarzyć tak, że druga odpowiedź też będzie prawdziwa, bo zabrakło czegoś z niej w pierwszej.
7. Postacie OP mnie niezmiernie wkurzają, więc będę na nie pluć, wyzywać, a w najgorszym wypadku, ot tak usunę bez komentarza. To samo tyczy się postaci, które w większości wyglądają, jak troll postacie.
8. Proszę też mieć na względzie moje humorki, które mogą się zdarzyć. Zazwyczaj wtedy nie staram się robić pochopnie rzeczy, których mogę żałować, ale ostrzegam na zaś.
9. Odpisy-śmieci, czyli coś jak "No, faktycznie mógł nie skakać", jako cały odpis na jakąś reakcję, gdzie należ podjąć akcję, będą traktowane z pełną surowością.
10.Istnieją pewne niepisane zasady, które mogą być oczywistością dla co niektórych. Zazwyczaj będą podawane, kiedy wymagać będzie tego sytuacja.
11.Można offtopować poza czatem, jeżeli wynikło to z rozgrywki, a nie, że ktoś w jakimś temacie pisze nagle "//No ct?". Takie rzeczy będą usuwane.
12.Pełnia jest takim trudniejszym poziomem. Będzie tam zwyczajnie ciężej, a GM nie będzie wybaczać za często błędów. Tyczy się to i Łowców i innych, którzy będą chcieli wtedy wyjść sobie na spacer.
13. Może się zdarzyć, że jedni będą mieć lepszą fabułę, a inni gorszą. Zawodowcem nie jestem, jakiś staż mam, ale nie za długi, więc w wymyślaniu fabuł jestem noga. Przepraszam już, jeżeli pojawią się jakieś niedogodności. Tyczy się to też oddawania charakteru towarzyszy.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar maxmaxi123
Właściciel: maxmaxi123
Grupa posiada 670 postów, 24 tematów i 18 członków

Opcje grupy Miasto Niesz...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Miasto Nieszczęść [PBF]