Gry strzelanki - wpływ na ludzi

Avatar wedliny_krakus
Wiele osób uważa, że gry strzelanki powodują agresję, inni, że zwiększają refleks. Wypowiedz się na ten temat

Avatar wedliny_krakus
Moim zdaniem strzelanki mają pozytywny wpływ na ludzi, ponieważ zmniejszają czas reakcji. Odnośnie agresji, to myślę, że osoby oskarżane o agresję są agresywne z innych powodów, a gry są tylko tanią wymówką dla rodziców, żeby nie musieli się interesować swoim dzieckiem

Avatar Koteczek_21
Właściciel
Ja również twierdzę, że strzelanki zwiększają refleks i dokładność. Czytałem kiedyś, że kiedy jesteś operowany przez lekarzy, którzy grają regularnie w gry to ma się większe szanse na przeżycie operacji. A jeżeli chodzi o agresję to standardowa wymówka rodziców, którzy nie umią wychować dziecka. Nawet media krzyczą "GrY sĄ zŁe"

Avatar Skwarek218
Wydaje mi się, że użyłeś złego słowa, Koteczek.
"Nawet" to złe określenie, media od samego początku robiły nagonkę na gry wideo i to bez względu czy były to wyścigówki czy strzelanki. Media uważały, że gry to moda, która minie po pewnym czasie i wszystko wróci do normy. Tak samo robią z internetem, który jest dla nich wyraźną konkurencją. Wszędzie robią propagandę, że gry są złe i zniszczą cię. To samo z internetem, gdzie przy każdej okazji robią z niego miejsce gdzie każdy każdego wyzywa.

Avatar Richyard
Moderator
Niektóre media po prostu rozdmuchują niepotrzebnie, nie ma też co generalizować, że wszystkie głoszą takie poglądy - w obecnym czasie powiedziałbym, że jest to już rzadsze zjawisko. Chociaż to z internetem to prawda, przykładem jest TVN, który robi materiały na youtuberów, żeby zwiększyć swoją oglądalność w ten sposób.

^Tak w ogóle wiedziałeś, Skwarek, że Voldek usunął konto?

Avatar Skwarek218
Ta, słyszałem, że nasz kochany Voldek usunął konto.
Rest in Pepperoni [*]

Avatar Richyard
Moderator
Usunął je z mojego powodu

Avatar Richyard
Moderator
Nieważne, to do Skwarka było, bo Voldek zapewne chciałby, żeby wiedział

Avatar Skwarek218
Nie, raczej nie przejmował się mną :v

Avatar Richyard
Moderator
Skalowanie papieża zniszczyło mu psychikę, ale poza tym to był dobry chłopak

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku