Misje i okazje

Avatar gulasz88
Właściciel
Niektóre wydarzenia w Onaliah są tak duże i niezwyczajne, że ciągną za sobą cały ciąg przyczynowo-skutkowy który doprowadza do jeszcze bardziej niespotykanych wyników. Znalezienie mapy skarbów, odkrycie pradawnej świątyni, inwazja sił zła; różnie to bywa. Jeśli któreś z tych wyzwań dotyczy więcej niż jednego państwa wtedy pojawia się tutaj. Jeśli kraj gracza spełnia wymagania, może wziąć w niej udział.
Misja będzie wymagała poświęcenia dużych ilości złota, surowców, żołnierzy, oraz może wymagać podejmowania decyzji, ale nagrody z niej płynące są warte odrobiny trudów.

Avatar gulasz88
Właściciel
Wieczny Bankiet

Wymagania
Dostęp do morza

Opis
Ekspedycja Costalii na Samatrę okryła zwłoki derenarskiego barona Insgarlatha Rhantirana III. Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt że te zwłoki żyją! Na wskutek pradawnej klątwy, baron jest związany z wyspą już od kilku wieków i bardzo chce się stąd wydostać. Pierwsze państwo które odkryje remedium na jego problem będzie sowicie wynagrodzone.

Nagroda
Opcja A: Uwolnienie od wyspy.
Ten biedak zasługuje by zobaczyć kawałek nowego świata, w dodatku kto nie chciałby mieć małej armii szkieletów na użytek własny
Bohater: Insgarlath Rhantiran III; Samatra (9 prowincji), 5000g, 10 punktów Dekadencji

Opcja B: Uwolnienie od świata
Nikt nie zasługuje na wieczne potępienie na tym padole rozpaczy. Pozwólmy jego duszy odejść w spokoju.
Samatra (9 prowincji) 17500g, 30 punktów pobożności.

Postęp prac

Tura 4
Za pośrednictwem szkieletu, mieszka złota i przekupnego strażnika; wieść o jego stanie rozeszła się po świecie, pozbawiając Arcyksiężną monopolu na samarytanizm. Tylko czy ktoś poza nią zgodzi się pomóc temu "żywemu" reliktowi?

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar gulasz88
Właściciel: gulasz88
Grupa posiada 1231 postów, 14 tematów i 17 członków

Opcje grupy Zorze Onalia...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Zorze Onaliah [tPBF]