Regulamin

Avatar Radiotelegrafista
Właściciel
1. Jam (Radiotelegrafista) jest admin tej grupy, jam piszę rozgrywkę i tylko ja odpowiadam za odpisy dla postaci.
2. Samoadminowanie postaci jest surowo zabronione. Czym jest samoadminowanie:
Radiotelegrafista pisze:
Samoadminowanie zachodzi wtedy, gdy postać podejmuje jakieś akcje i o ich wyniku decyduje grający postacią, a nie admin. Przykład? "Wszedł do mostka i urwał ster." Czemu taka akcja jest nieakceptowalna? Po pierwsze, nie ma tutaj żadnej pewności odnośnie tego, że mostek jest w ogóle otwarty. Po drugie, urywasz ster bez pewności, że twoja postać jest w stanie tego dokonać. Wbrew pozorom, nie jest to wcale takie proste, szczególnie przy wątłej fizycznie postaci. No dobra, wiemy co zrobiłeś źle, a teraz powiemy sobie, jak zrobić to dobrze. "Spróbował dostać się na mostek, a następnie urwać ster" - o proszę, o wiele lepiej. Jeżeli admin uzna, że twoja postać jest w stanie dokonać tych akcji, to uzyskasz taki sam efekt jak w "Wszedł do mostka i urwał ster", a nie nadszarpniesz moich nerwów i cierpliwości, bo dasz całkowicie poprawny post! Muszę jeszcze dodać, że kiedy piszesz, iż twoja postać czegoś próbuje, to jest to dla mnie sygnałem, bym w odpisie umieścił wyniku tej próby. Jeżeli po działaniu, w którym próbujesz czegoś, piszesz kolejne posty, które nie są rozmową (rozmowy to bardzo swobodna rzecz. Można je prowadzić, a o tym, czy dana postać usłyszała drugą postać, znajdującą się względnie niedaleko, decyduje gracz odpowiadający za postać) to w przypadku niepowodzenia tej próby wszystkie twoje posty następujące po niej okażą się bez wartości. Nie lepiej więc poczekać na moją odpowiedź i oszczędzić sobie pisania, które może okazać się nic nie warte?

3. Rozgrywkę naszych postaci prowadzimy względnie estetycznie. Jeżeli chcemy dogłębnie wyrazić emocje naszej postaci, bądź nadać jej zabarwienie, język polski oddaje nam wystarczającą ilość środków językowych.
Radiotelegrafista pisze:
Tutaj chciałby, poruszyć jeszcze jedną kwestię, a mianowicie szeroko pojętego komunizmu i środków językowych. W odpisach postaci XY często pojawiają się chaotyczne ciągi cyfrowe czy słowa, których poszczególne litery pisane są to z dużej to z małej litery. Rozumiem, że ma to podkreślić panikę postaci XY, czy też ironię jego postaci, ale wybacz mi - takie środki stylistyczne nie istnieją. Chcę, by ta rozgrywka dostarczała wszystkim śmiechu, zabawy i rywalizacji, ale nie w taki sposób. Zrozumiem pogrubianie liter, skreślanie ich, używanie zbyt wielu wykrzykników, pytajników i kropek, pisanie całych zdań dużą literą, ale chaotyczne ciągi cyfrowe i pisanie z dużej i małej litery? To nadaje się do memów, w rozgrywce wygląda po prostu niechlujnie, przynajmniej dla mnie.

4.Do rozgrywki mogą przystąpić jedynie osoby, które posiadają zaakceptowaną kartę postaci i wpis dla niej w temacie "Statystyki Obozowiczów".
5.Trollowanie podczas gry postacią nie będzie tolerowane. Macie naprawdę szeroki wachlarz możliwości, które mogą zostać uznane za przemyślany ruch w rozgrywce, ale trolling? Naprawdę chcecie zniżać się do poziomu Richyarda?
6.Znajcie różnicę między postacią danego gracza, a graczem. Postać gracza można bezpodstawnie i z podstawą, ale już użytkownika można wyzywać tylko z podstawą.
7.Postacie mogą przeklinać wedle woli graczy prowadzących je, ale graczy, w stosunkach poza rozgrywką, upraszam o ograniczenie wulgaryzmów.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Radiotelegrafista
Właściciel: Radiotelegrafista
Grupa posiada 509 postów, 8 tematów i 12 członków

Opcje grupy Camp Asshole...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Camp Asshole [PBF] [Sezon pierwszy trwa!]