Karty postaci

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Dla postaci istniejących należy wkleić link do strony ich opisujące.
Przykład:
marvel.wikia.com/wiki/Max_Eisenhardt_(Earth-616)
Dla postaci autorskich:

Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Wiek:
Typ złoczyńcy:
Rodzina:
Moce:
Charakter:
Historia:
Arcynemesis:
Historia:
Wygląd:

Avatar
Konto usunięte
Imię: François

Nazwisko: Vermandois

Pseudonim: Escargot

Wiek: 93 lata

Typ złoczyńcy: Terrorysta-kradziej

Rodzina: Wszyscy nie żyją

Moce: Dzięki pancerzowi:
-kontrola elektroniki przy pomocy dotyku;
-wywoływanie ładunków elektrycznych;
-bojowe wykorzystanie swoich nanorobotów (o ile "łączą" się fizycznie, tj. tworzą całość podobną do cieczy lub ciała stałego)

Charakter: Taki typowy stary dziad, który jest dumny z Napoleona i mówi, że "kiedyś to było"

Historia: Urodził się w 1927 w mieście Gatineau na terytorium Quebecu. Był narodowości francuskiej. Jego ojciec, wujek i starszy brat zostali zabici przez Niemców podczas lądowania w Normandii, przez co od młodości nienawidził Wielkiej Brytanii, za którą walczyli jego krewniacy a którą uważał za okupanta Quebecu. Później studiował inżynierię wojskową w Paryżu i zaczął pracować we Francji. Na wieść o wybuchu wojny domowej w Kanadzie postanowił wrócić i zawalczyć o wolność swojego regionu. Wykorzystał w tym celu własnoręcznie zbudowany pancerz- Escargot. Dzięki niemu z łatwością pokonywał siły rojalistów i federacjonistów. Zyskał dużą popularność wśród ogółu Francuzów na świecie, a w rodzimym Quebecu jeszcze przed końcem walk jego pseudonimem nazywano szkoły i ulice. Po zakończeniu wojny przestał być bohaterem. Podjął pracę dla tajnych służb euroazjatyckich w USA, dokonując między innymi zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych- Williama Millera, rozpoczynając lata niechęci cywili do "nadludzi". Następnie wywiad euroazjatycki zrezygnował z pracy Françoisa a ten powrócił do roli naukowca. Wraz z nadejściem XXI, jako staruszek, ponownie wdział swój pancerz, stając się terrorystą pragnącym się dorobić

Arcynemesis: Hope

Wygląd:Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty postaci

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Akceptuję. Arcynemesis to Hope Summers, tak?

Avatar
Konto usunięte
O huy.
Czyli pseudonim zajęty.
A myślałem że moje łuniwersum jest oryginalne.
Nie, nie ta Hope.

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
To możesz ją trochę dokładniej opisać?

Avatar
Konto usunięte
Taka żeńska wersja Iron Mana, wściekła na Escargota za zabicie jej rodziców w zamachu. Ogółem jej umiejętności nie różnią się za bardzo od tych które ma Stark, no ale jest biedna i robotę ma tylko dzięki temu, że jej mózg jest w stanie zapanować nad tym skomplikowanym pancerzem. I lubi dojrzewających chłopców.

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Już ją lubię. Napisz post w Barze, w którym do niego wchodzisz.

Avatar ThePolishKillerPL
Imię: Jack

Nazwisko: Innervers

Pseudonim: Cyber Skull

Wiek: 32 lat

Typ złoczyńcy: Zabójca na wynajęcie, haker

Rodzina: Prawdziwa:
Nieznana
Przyszywana:
Thomas Innervers, 65 lat
Jessica Inmervers, 57 lat

Charakter: Śmieszek lubujący w czarnym humorze który nie posiada kręgosłupa moralnego, zdolny też do bycia wrednym chamem.
Moce:
Bez pancerza:
Regeneracja napi**dzielająca jak oszalała, poziom Deadpool
Inteligentny gnojek niczym Stark
Z pancerzem:
Systemy, które mogą shakować z drobinką szczęścia nawet pancerz Iron Man'a
Manipulacja elektycznością
Skanowanie za wrażliwymi punktami u przeciwnika, by go bez problemu pokonać

Historia:
Jack urodził się w USA jako owoc gw***** na biednej kobiecie w stanie Texas. Kobieta była tak biedna, że dla Jack'a dom dziecka byłby lepszym rozwiązaniem niż jej dom, gdzie kromka chleba to uczta. No, i trafił do tego domu dziecka, gdzie przez 5 lat życia nie miał za różowo. Dokuczanie ze strony starszych dziecio i brak zainteresowania ze strony opiekunów przyczyniły się do tego, że nie zaznał on definicji współczucia. Ale, to się zmieniło kiedy miał 5 lat. Do domu dziecka zawitała bogata rodzina zajmująca się oficjalnie prowadzeniem firmy samochodowej, a nieoficjalnie - hakerstwem, napadami i kradzieżą pieniędzy. Dzieci z domu dziecka się lepiły do nich jak muchy do gówna, a kogo wybrały? Jacka, który realizował kredkami na kartce twory swego umysłu. Jack był zaskoczony, ale mimo tego poszedł z nimi. Kiedy już dotarł to był zaskoczony - tyle złotych samochodzików, basen, ładne panie...Jack od razu tu się zaklimatyzował. W wieku 9 lat został wkręcony w nielegalny biznes rodziny, gdzie był szkolony przez najlepszych hakerów w ich rzemiośle. Skutki? W wieku 11 lat shakował pierwsze konto bankowe firmy zajmującej się sprzedażą płynów do szyb, przy tym przyczyniając się do jej bankructwa. Rodzice byli z niego cholernie dumni, a hakerzy? Byli zdziwieni, że taki młokos SAM shakował firmę. Lata mijały, Jack skutecznie hakował banki, firmy i strony internetowe, aż uznał że tylko siedzenie przed komputerem to nie jego brożka. W wieku 21 lat, bez wiedzy rodziców, rozkazał naukowcom by go poddali eksperymentowi który by go uczynił bardzo trudnym gnojem do zabicia pod groźbą opublikowania ich wstydliwych sekretów. Naukowcy, sperswadowani, dokonali na nim operacji. Na szczęście, eksperyment się udał, ale Jack przypłacił za to wyglądem jakby wyskoczył z czeluści Piekieł. Uważając iż chce od teraz działać na własną korzyść, ukradł wykupiony przez rodziców za grubą forsę pancerz, wziął bronie w postaci karabinu szturmowego który może się zmienić jednym kliknięciem w snajperkę i pistolet, po czym nawiał w świat.
Arcynemesis: Deadpool

Wygląd:Zdjęcie użytkownika ThePolishKillerPL w temacie Karty postaci

Avatar korobov
Imię: Valrus (jednak przez tysiąclecia używał różnych)
Nazwisko: Liberus Tutus (jak wyżej)
[b]Pseudonim:
Wolf's master
Wiek: Ma ponad 2500 lat
Typ złoczyńcy: Pragnie większego dobra, jednak to usiane jest trupami
Rodzina: Wszysy od dawna nie żyją, a od 1945 roku przestał się żenić
Moce: Panowanie nad zwierzętami, w tym ludźmi
Nie może umrzeć, dopóki przetrwa jedna część jego ciała
Potrafi przejąć umiejętności/zdolności innych tylko za pmocą dotyku. Maksymalnie 4-5 istot.
Nieludzka regeneracja Poziom raczej Deadpoola jak Wolverine'a.
Wszystkie przymioty superżołnierz
Inteligencja zwiększona do poziomu Starka.
Charakter:Stary wojskowy, doskonały dryl, a większą miłością darzy zwierzęta niż ludzi
Historia: Valrus Leiberu tutus urodził się około roku 600 p.n.e. W Starożytnym Rzymie. Od początku przejawiał skłonności do wojska i, zamiast jak jego ojcec uprawiać ziemi,ę, zaciągnął się na stałe do armii. Podczas jednego z najazdów Etrusków cirka 560 r. p.n.e. został zabity w boju, gdy osłaniał odwrót swoich otawrzyszy, przebity 50 strzałami. Około roku 300 r. p.n.e. został wskrzeszony, a także dano na niego błogosławieństwo/klątwę, że nie umrze, póki jedna jego część pozostanie cała. Walczył we wszystkich wojnach Rzymu, potem zaciągał się jako najemnik w wielu kojenych konfliktach. Walczyl podczas Wojen Punickich, na Dalekim wschodzi, podczas Woje Średniowiecznej Europy, pod Grunwaldem, wojnie siedmioletnie, Zimowej, powstaniach wiosen Ludu, Rewoluji merykańskiej... Walczył podczas 1 wojny światowej, podczas drugiej... Tam w 1943 trafiłdo oświęcim, a w 1944 został zagazowany i skremowan, że został tylko mały palec. Od tego momentu... Poluje na zbrodniarzy, daje własny osąd, zabija też zwykłych ludzi. Ma jednak zasadę. Nie bierzej ejdnak udziału w misjach zleconych prze komunistów oraz faszystów/nazistów. Kilka razy zadarł z Avengers, jednak traktowali go jako najmniejszy priorytet.
Arcynemesis: Olimp i Asgard. Olimp i Asgard są siostrami-bliźniaczkami, na których krwii powstały Olip i Asgard, a także tamtejsi bogowie. Lubują się w śmierci, a wyjątkowych wojowniów, odważnych czy też niezwykłych morderców wksrzeżają, krzyżują, dają dodatkowe umiejętności, wiedzę...
Wygląd: Zdjęcie użytkownika korobov w temacie Karty postaci

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Akcept, robisz tak samo jak Władca. (killer)

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Korba, akcept, robisz tak jak Awarow własny post startowy.

Avatar
niemamnietu
Imię: Lukas;
Nazwisko: Smith;
Pseudonim: Neon;
Wiek: 25 lat;
Typ złoczyńcy: najemnik, zabójca, hacker i wszystko za co zapłacą;
Rodzina: alterego - Ride Abike
Moce: czarny kostium z niebieskimi neonami, tytanowymi linkami, małe ładunki wybuchowe pozwalające wybić się w powietrze lub ranić innych, sprzęt do hackowania, spadochron, błony pomiędzy rękami, a tłowiem;
Charakter: pasywny
Historia: Młody chłopak wraca do domu i zastaje ciemność. Gdy wchodzi do pokoju rodziców widzi czarną postać z niebieską poświatą, która zabija jego matkę. Ojciec leży już martwy. Ciemna postać zauważa go i ucieka przez okno. Dalsze lata Lukas spędza na próbie złapania owej postaci. Stworzył kostium i stał się najemnikiem. Poszukiwania okazały się bezowocne i Neon postawił na podróże w czasie. Żeby to osiągnąć zaczął brać każde, nawet najgorsze zlecenie, aż w końcu miał już wystarczającą ilość pieniędzy, a nawet trochę więcej, bo okazało się, że podróże w tył są tańsze, niż w przód. Przeniósł się dziesięć minut przed swoim powrotem do domu tamtego dnia. Jego ojciec zaatakował go, wypytując, kim jest i czego chce. Neon zabił go w odruchu, ćwiczonym przez lata spędzone jako najemnik, hakiem. Matka z niepokoju przyszła tam także i kiedy zobaczyła co zobaczyła, rzuciła się na niego z tasakiem (była wtedy pora obiadowa). Lukas uchylił się przed ciosem, a jego matka nie zdążyła wyhamować i nadziała się na tasak. Neon już chciał pomóc, ale wtedy do pokoju wszedł... on. Teraz już zrozumiał kogo tak naprawdę ścigał. Gdyby nie chciał głupiej zemsty to wszystko by się tak naprawdę nie wydarzyło... Wiedział, że jego młodszej wersji cisną się na usta pytania, więc zrobił to samo co wtedy i uciekł. Próbował jeszcze kilka razy naprawić swój błąd podróżą w czasie, ale się nie udało. Teraz nie ma pieniędzy i pracuje w jakiejś dużej firmie z komputerami. Kostium został odwieszony do szafy i spoczywa tam po dziś dzień.
Arcynemesis: Zabójca jego rodziców, czyli jak się okazało - on.
Wygląd:Zdjęcie użytkownika niemamnietu w temacie Karty postaci

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Top 10 anime plot twists
Akceptacja.

Avatar
niemamnietu
Ja: *widzi powiadomienie z vilians pub i to z kart postaci*

Też ja: *odgłos stukania w ekran telefonu*

Avatar Andrzej_Duda
Właściciel
Śluzak: akcept. Zaczynasz sam. Przy okazji, ożywienie grupy.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Andrzej_Duda
Właściciel: Andrzej_Duda
Grupa posiada 244 postów, 6 tematów i 9 członków

Opcje grupy Villains Pub...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Villains Pub [RP]