Problem z moim serwerem.

Avatar
Konto usunięte
Mam problem. Konkretnie chodzi mi o to że ja tylko mogę grać na swoim serwerze minecraft. Wszystko robie dobrze a jak ktoś inny wchodzi to piszę Can't Reach server. Jak to naprawić. (Ip biore z rutera)

Avatar hey12
Zajki18 pisze:
Mam problem. Konkretnie chodzi mi o to że ja tylko mogę grać na swoim serwerze minecraft. Wszystko robie dobrze a jak ktoś inny wchodzi to piszę Can't Reach server. Jak to naprawić. (Ip biore z rutera)

Musisz wyłączyć routera lub grać przez hamachi. Możesz też zakupić hostowanego serwa lub kupić domenę np. w home.pl ,albo pobrać darmową np. no-ip.com

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku