Starter Pack

Avatar FD_God
Właściciel
Czyli o tym na co może sobie pozwolić grać w zależności od tego, kiedy zaczyna swoją przygodę...

Dzień przed: Cóż... Nic. Tutaj gracze będą mogli i tak zdobyć niezwykle wiele, o co trzeba też będzie często walczyć...

Pierwsze dni: Tutaj już nasza postać jakoś się wykazała i nie stała się pożywką dla sztywnych, a co za tym idzie zdołała sobie uciułać parę rzeczy z pracy, trochę prowiantu, coś do noszenia tego wszystkiego i broń białą.

Kilka tygodni: Tu już powoli zaczynają się schody, nie ma już bieżącej wody i prądu. Centra miast stają się strefami śmierci, a nasz bohater posiada co najwyżej jakiś typowy, niemaszynowy pistolet. Rzecz jasna posiada też rzeczy z wcześniejszego startu. BONUS - Gracz posiada całe dodatkowe 4 punkty do wydania w zaletach na rzecz doświadczenia w tym świecie.

Miesiąc i dalej Jako, że nie bardzo chcę dzielić tego na dwie części, by nie robić maszyn do zabijania już pierwszego dnia, to tak w tym czasie postać gracza ma na swoim stanie spory plecak, bądź torbę podróżną, broń białą, SMG z małym zapasem amunicji lub wiatrówkę, pistolet, zapas jedzenia, różnorakie drobiazgi jak mapy, kompas itd. BONUS - W tym wypadku postać otrzymuje dodatkowe 6 punktów, zamiast 4.


Oczywistym jest też, że im dalej się gra tym jest ciężej o takie rzeczy jak pożywienie, rozrywkę, lekarstwa i tak dalej...

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar FD_God
Właściciel: FD_God
Grupa posiada 284 postów, 16 tematów i 9 członków

Opcje grupy Last Day [PBF]

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Last Day [PBF]