System walki

Avatar FD_God
Właściciel
Jako, że w opisie grupy o tym napisałem, to jest to dosyć oczywiste, że taki temat się pojawi. W grze będzie wykorzystywany system wyboru liczby od 1 do 100 oraz dodawanie punktów lub odejmowanie ich ze swoich statystyk oraz używaną broń.

Podczas walki z zombie i to z niewielką ilością mogę pominąć etap rzucania w zamian za jakąś dobrze skonstruowaną akcję pozbycia się go, w innym przypadku można rzucać. Natomiast w walce z ludźmi rzucanie kostką odbywa się za każdym razem oraz walka też odbywa się nieco innaczej, w końcu przeciwnik może mieć jakieś czynniki obronne jak gardę, pancerz czy też własne statystyki. Zombie na początku posiadają statystyki siły równe ze swoim wcześniej żywym odpowiednikiem, a z czasem spada to do 2-3 punktów siły, dlatego nie są one dużym wyzwaniem wraz z dłuższym czasem gry.

"FD, skoro jest taki system walki to na co w ogóle pisać akcje?" Otóż dlatego, że niektóre dobrze napisane posty podczas walki z chociażby ludźmi czy też dużą ilością zombie dadzą wam jakiś mały bonus przy rzucie. Należy też pamiętać, że gdy dla przykładu postać, która ma problemy ze skradaniem się spróbuje takowej metody przeciwko człowiekowi czy zombie, to jest to wysoce prawdopodobne, że taki zamiar się nie uda.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar FD_God
Właściciel: FD_God
Grupa posiada 284 postów, 16 tematów i 9 członków

Opcje grupy Last Day [PBF]

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Last Day [PBF]