Wszelkie organizacje w Miami

Temat edytowany przez Abomination - 19 lipca 2018, 20:25

Avatar Abomination
Właścicielka
W tym temacie możecie zobaczyć najpotężniejsze mafie, gangi i kartele w mieście. Każdy gracz może założyć własną organizację, ale to zdecydowanie nie będzie łatwe.

Rodzina Taroni
Włoska mafia, mają dużą władzę w mieście. Prawdziwa elita. Przeważnie handlują bronią, a rzadziej handlują narkotykami. Żyją też z napadów na różne miejsca. Istnieją w Miami od wielu lat, są tu bardzo szanowani. Mają najnowszą broń i wyposażenie. Ponoć mają większość policji w garści. Liderem mafii jest
Vincenzo Taroni, brat niedawno zamordowanego Salvatore'a. Nie jest to najlepszy człowiek do tej roboty. Jest znany jako spasły, nieco głupi człowiek. Ale do zarządzania ludźmi, handlem narkotykami i broniami ma smykałkę.

Czarne Żmije
Gang uliczny składający się głównie z Afroamerykanów, Mulatów, rzadziej z Latynosów. Ich głównym zajęciem jest handel marihuaną, wymuszanie haraczy, drobne kradzieże i prostytucja. Są wrogami Taronich, w przeszłości wielokrotnie ze sobą walczyli o teren. Teraz nastał pokój, ale lider Żmii jest bardzo porywczy i nienawidzi włochów...

Kartel Kolumbijski
Największa organizacja przestępcza w Miami, jedna z większych na świecie. Zazwyczaj handlują kokainą, ale nie mają zwyczaju, aby się ograniczać. Kolumbijczycy zawarli pakt o nieagresji z rodziną Taroni, więc mają wolną rękę w mieście. To właśnie od nich można kupować wielkie dostawy czystej kokainy i masę broni palnej. Zajmują się także przemytem i sprzedażą niewolników.

Rodzina Fiorodow
Rosyjska mafia. Zajmują się prostytucją i drukowaniem pieniędzy. Posiadają wiele klubów nocnych, różnych melin i ''opuszczonych'' budynków, w których najprawdopodobniej drukują pieniądze. Ich przywódcą jest Ivan Fiorodow, łysy, gruby, stary człowiek. Jednak pozory mylą, jest bardzo niebezpieczny, a Ci którzy z nim zadarli... Cóż... Zniknęli.

Triada Yee On Sun
Największa na świecie triada. Działa w Hongkongu, Chińskiej Republice Ludowej, Wielkiej Brytanii, Holandii i Stanach Zjednoczonych. Zajmują się przemytem narkotyków, hazardem, haraczami oraz włamaniami i kradzieżami.

Gang motocyklowy Przodkowie

Jedyny gang motocyklowy w mieście. Służą m.in za ochronę, eskortę, spluwy do wynajęcia. Ponoć czasem wyręczają inne małe gangi i roznoszą klientom dragi. Ich siedziba jest gdzieś w slumsach.Pomniejsze organizacje

Organizacja gracza
Gang Sombra
Malutki, nowo powstały gang uliczny. Kręcą się w slumsach i zbierają haracze. Na razie nic więcej o nich nie wiadomo. Liderką jest Carmelita Bermudez, groźna kobieta.

Gang Mangueras
Nowy gang uliczny siejący postrach w Little Havana, Kubańskiej dzielnicy Miami. Handlują metaamfetaminą oraz zbierają haracze. Ponoć zajmują się także prostytucją.

Avatar Abomination
Właścicielka
Po tym jak Salvatore Taroni został zamordowany, władzę przejął Vincenzo, jego brat.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Abomination
Właściciel: Abomination
Grupa posiada 4617 postów, 50 tematów i 14 członków

Opcje grupy Underworld [...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Underworld [PBF]