Historia i Regulamin.

Avatar
Konto usunięte
Historie frakcji

"Koloniści"
Królestwo Wielkiej Brytanii wysyła statek osadników do skolonizowania wyspy na oceanie atlantyckim.
Wyprawie przewodzi weteran wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Na pokładzie panuje dobry nastrój, jest dużo prowiantu i pięknych kobiet.(Normalny człowiek wybierze to)

"Piraci"
Załoga kapitana "Sztywnego Masztu" poszukuje ukrytego skarbu, który prawdopodobnie jest zakopany na jeszcze niebezludnej wyspie. Pomijając brak pięknych kobiet(ogólnie kobiet), a nawet kończący się prowiant to jeszcze ku*wa żagiel ledwo się trzyma po ostatnim incydencie z brytyjską flotą.(To jest dla masochistów nieprzyjemnych doznań)

"Rozbitkowie"
Holenderski statek handlowy płynął pociesznie do Przylądku Dobrej Nadziei, aż tu nagle je*** niespodzianka - sztorm. Teraz statek pociesznie tonął, a Holendrzy stracili dobrą nadzieję badum tsss. Następnego dnia fale wyrzuciły ich na brzeg "tajemniczego" lądu. Jako bonus do tej tragedii słyszą teraz głosy w głowach jakiejś pradawnej, potężnej istoty.(Dla tych co nie lubią ludzi, ale chcą z kimś pogadać)

"Murzyni"
Przewożono do Ameryki kolejną dawkę siły roboczej z Afryki. Niestety dla białych nadeszła czarna godzina(beka), bo jakimś cudem niewolnicy oswobodzili się i wyje**li ich za burtę. Murzynki nie znały się na nawigacji, więc rozbiły się na pobliskiej wyspie budować chatki z gówna.(Ta frakcja jest wyłącznie po to by cisnąć bekę z czarnuchów, dlatego ktoś musi tam dołączyć jako główny czarny charakter)

Statystyki Postaci

Siła: Wpływa na: podnoszenie ciężarów, witalność i zadawane obrażenia
Ruch: Wpływa na: Mobilność - bieg, skok, wspinaczka.
Walka: Wpływa na: Zdolności bojowe, dzieli się na dwie części:
-Dystansowa
-Wręcz
Rozum: Wpływa na: Zdolność do logicznego rozumowania, nawet na pamięć.

Regulamin
Dbaj o interpunkcję i ortografię. Administrator nie musi poniewasz jest bogjem. Nie wolno spamić[email protected]#!13
Nie wolno koksić i musisz się dobrze bawić! To wszystko, teraz rób kp :D

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku