Regulamin i zasady działania grupy

Avatar Baturaj
Właściciel
Regulamin:
1) Zachowujemy kulturę osobistą, głównie jeśli chodzi o chat. Jeżeli postać lubi przeklinać, nie ma sprawy, ale na chacie proszę się zachowywać. Nie trollujemy, nie spamujemy.
2) Nie GM'ujemy samym sobie.
3) Należy mieć jakiekolwiek pojęcie o świecie DC. Jeśli czegoś nie wiecie, to pytać na chacie albo po prostu sprawdzić w necie. To zajmuje zazwyczaj 3 minuty.
4) Śmierć postaci jest nieodwracalna.
5) Podczas tworzenia postaci należy przestrzegać regulaminu tworzenia postaci, który umieszczony jest w karcie postaci.
6) Gracz może sterować dwoma postaciami na raz (tyczy się to tylko postaci z tutejszych Kart Postaci, postaci z Gotham mogą się tu przenieść jako dodatkowe).
7) Podczas zbyt długiej (naprawdę zbyt długiej, mówię tu o miesiącach) nieobecności gracza, czas w grze zaczyna płynąć bez wpływu jego postaci, co może mieć dla niej przykre konsekwencje. Postać wtedy podlega "zenpecowaniu", a to znaczy, że wraca do swoich codziennych obowiązków. Czyli zapomina o wszelkich nadprogramowych czynnościach.
8) Jeśli postać przenosi się do lokacji nieobecnej w tematach, wtedy uzgadniam z graczem, czy nowy temat stworzę ja, czy on sam. Zazwyczaj lokacje do misji tworzę ja, a domy rodzinne postaci i tym podobne - Wy.

Zasady działania grupy:
1. Czyny postaci są nieodwołalne.
2. Należy zwracać uwagę na kilka drobiazgów, takich jak pójście na ćwiczenia, dokonanie serwisu, pilnowanie czasu wewnątrz gry (to znaczy, że jeśli macie coś zrobić o określonej godzinie piszecie, co wasza postać do tej pory robiła) czy utrzymywanie kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi (chyba że nie chcecie, Wasz wybór. Tylko mi się potem nie żalcie, że Wasz mistrz gani was za brak punktualności i w końcu wyrzucają was z Ligi).
3. Świat gry jest pewnego rodzaju fan-fiction, więc nie dopatrujcie się szczególnego podobieństwa do komiksów czy filmów. Jest trochę tego, trochę tego. Ramy czasowe także są pomieszane. Ale nie zbytnio, moim skromnym zdaniem.
4. Tak. Strażnica jest powiązana fabularnie z Gotham. Pamiętajcie o tym.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Baturaj
Właściciel: Baturaj
Grupa posiada 577 postów, 22 tematów i 12 członków

Opcje grupy Liga Sprawie...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Liga Sprawiedliwych: Strażnica [PBF]