Willa Davida Taylora

Avatar Kuba1001
Położona na przedmieściach Gotham okazała rezydencja głowy firmy Taylor Transport and Communication, Davida Taylora.
Jest to miejsce, w którym żyje jego rodzina, czyli żona i córka, a także on sam, gdy nie ma tak wielkiego natłoku obowiązków, aby musieć zostać w pracy, w swym wieżowcu, Taylor Tower, w centrum miasta.
Willa jest okazała, bogato zdobiona, wykonana z wytrzymałych i kosztownych materiałów. W środku znajdują się różnorakie pomieszczenia: Zbrojownia, stołówka i kwatery najemników strzegących willi, gabinet głowy rodziny, wspólna sypialnia małżonków, pokój córki, trzy toalety, dwie kuchnie, dwie jadalnie, dwa salony, pralnia i tak dalej, i tak dalej.
Do willi prowadzi brukowana ścieżka umiejscowiona pomiędzy rozległym pasem zieleni, czyli trawnikiem, otaczającym budynek z zewnątrz. Wokół znajdują się też stawy rybne, sady, park, basen, taras, ogrody i tak dalej. Poza tym całą willę otacza równie eleganckie, co praktyczne, metalowe ogrodzenie pod napięciem, którego naruszenie skutkuje włączeniem alarmu. Poza tym znajdują się tu prawie takie same zabezpieczenia jak w Taylor Tower, a więc: Hasła, zamki, blokady sterowane głosem, kamery widzące w noktowizji, termowizji i podczerwieni, alarmy, czujniki ruchu, skanery siatkówki, głosu i linii papilarnych oraz wiele, wiele innych, w końcu kto jak kto, ale David Taylor dba o życie, zdrowie i bezpieczeństwo swego domu oraz rodziny.

Avatar Kuba1001
Tak, to był rzeczywiście ten dzień, w którym miał wiele na głowie, był zmęczony i krótko mówiąc chciał już jedynie odpocząć. Jednak miał też bolesną świadomość, że przez wszystkie te obowiązki i tryb życia nie poświęca za wiele czasu córce. A powinien. Nie jest co prawda synem, a nie wiadomo, czy David się jeszcze takiego doczeka, ale i tak powinna być oswojona z wizją, że to wszystko będzie kiedyś jej. No i była jego córką, krwią z jego krwi, czy to nie był wystarczający powód, żeby poświęcić jej choć kilka minut?
Zdecydowanie, dlatego zapukał do drzwi jej pokoju.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Baturaj
Właściciel: Baturaj
Grupa posiada 1154 postów, 51 tematów i 18 członków

Opcje grupy [PBF] Gotham...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie [PBF] Gotham City