[MIASTO] Dom Lucy Kennedy

Avatar gulasz88
Właściciel
W tym domu zawsze było coś sztucznego, nienaturalnego. Nigdy nie potrafiłaś stwierdzić co wywołuje tę aurę wyalienowania, jednak była w tym miejscu niesłychanie wręcz silna. Lucy miała tu swój pokój, naturalnie urządzony w sposób buntowniczego nastolatka. Jednak choćby nie wiadomo jak go spersonalizowała, wciąż miała wrażenie bycia obserwowaną...

Avatar gulasz88
Właściciel
Post Startowy
Lucy dopiero się obudziła w swoim własnym łóżku. Śniły jej się rzeczy niepokojące; laboratoria, eksperymenty, potwory... A wszystko jak zwykle o wiele zbyt realnie. Od czasu do czasu przechodziło jej przez myśl, że może to wspomnienia, fragmenty życia o których ktoś nie chciał by wiedziała. Jednak to byłoby bez sensu, prawda?

Avatar
Konto usunięte
Wystarczy leżenia trzeba podnieść swoje piękne ciało i zapisać sen, dlatego Lucy w rytmie żywego trupa podniosła się z łóżka. Potem prędko rzuciła spojrzeniem na zegarek, które zwieńczyła chwyceniem kartki papieru i długopisu nieopodal szafki nocnej. Rozmasowała włosy jedną dłonią i postanowiła powrócić do snu dla zapisania i odczytania szczegółów, lepiej tak zrobić nim zapomni wszystko.

Avatar gulasz88
Właściciel
Kilka smyrnięć długopisu o papier, i wszystkie fragmenty tajemniczego koszmaru były opisane na kartce. W tej formie wciąż wydawały się niezrozumiałe.

Avatar
Konto usunięte
Później przejrzy wszystko. Artysta potrzebuje porannej toalety, kawy i śniadanka, niekoniecznie w tej kolejności. Kierunek kuchnia.

Avatar gulasz88
Właściciel
Kuchnia była niestety pusta, jedynie kartka przyczepiona do lodówki wskazywała na prezencje człowieka w tym miejscu.

Avatar
Konto usunięte
Człowiek z klasą przygotowałby współlokatorowi śniadanko z kawą, nie godzi się leniwemu człowiekowi zostawiać kartki. Przeklęci współlokatorzy, Lucy z westchnięciem ruszyła do lodówki w dwóch celach. Wiadomych dla narratora opowieści.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar gulasz88
Właściciel: gulasz88
Grupa posiada 5228 postów, 51 tematów i 23 członków

Opcje grupy Przypadki z ...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Przypadki z Vasira Lake [PBF]