Gotham TV News

Avatar Baturaj
Właściciel
Co jakiś czas pojawiać się tu będą ważne dla gry wiadomości wygłoszone przez redaktora lokalnej stacji telewizyjnej. Uważaj, bo sam możesz się tutaj pojawić.

Avatar Baturaj
Właściciel
Dobry wieczór, godzina 20:00, Jack Ryder w Gotham TV News.
- Bruce Wayne wrócił właśnie ze Szwajcarii. Był tam na nartach i, niestety, przybył do Gotham z urazem lewego kolana. Na ekranie widzimy, jak wysiada o kulach ze swojego samochodu, podtrzymywany przez kamerdynera. Lekarze mówią, że staw został skręcony, ale najważniejsze więzadła pozostały prawie nienaruszone. Nie spodziewajmy się jednak Syna Gotham na najbliższym balu charytatywnym, organizowanym przez fundację "Ocalmy Bowery".
- Bal charytatywny fundacji "Ocalmy Bowery" odbędzie się za dwa dni w hali Centrum Sportowego Gotham. Jedni z najznamienitszych obywateli miasta zadeklarowali obecność i poparcie. "Popieramy inicjatywę fundacji i liczymy, że uda nam się zabrać jak najwięcej pieniędzy na ten szczytny cel" mówił prezes Centrum Sportowego, James Powder.
- Z wiadomości kryminalnych: gang złodziei samochodów wciąż działa. Władze apelują o ostrożność w parkowaniu swoich pojazdów i niezostawianie ich w słabo widocznych lub podejrzanych miejscach. Ktokolwiek posiadający informacje o gangu, proszony jest o kontakt z policją. Jak do tej pory kradzieże miały miejsce na południu i wschodzie Wyspy Południowej. "Robimy co w naszej mocy" - tak skomentował to sierżant Harvey Bullock z Policji Gotham.
- Policja wciąż odradza wychodzenie z domu po zmroku, ze względu na możliwą obecność w mieście wciąż nieujętego przestępcy, Victora Zsasza. Po tym, jak uciekł z Azylu Arkham podczas ataku ludzi Jokera dwa miesiące temu, policja wciąż nie wpadła na jednoznaczny trop. Ktokolwiek widział mężczyznę, proszony jest o powiadomienie policji.
Był z wami Jack Ryder, Gotham TV News, miłego wieczoru.

Avatar Baturaj
Właściciel
Dobry wieczór, godzina 20:00, Jack Ryder w Gotham TV News.
- Bal charytatywny fundacji "Ocalmy Bowery" odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00 w hali Centrum Sportowego Gotham. "Popieramy inicjatywę fundacji i liczymy, że uda nam się zabrać jak najwięcej pieniędzy na ten szczytny cel" mówił prezes Centrum Sportowego, James Powder. Bruce Wayne, z powodu kontuzji nie będzie mógł się pojawić, jednak już przekazał sowitą kwotę na pomoc dla mieszkańców Bowery. Na nagraniu widzimy jak Pan Wayne o kulach podaje czek w wysokości 20.000 dolarów prezesowi fundacji, pani Theresie Williams.
- Komisarz James Gordon ogłosił powstanie specjalnej grupy zadaniowej policji, której celem będzie wyłącznie schwytanie i doprowadzenie przed sąd najokrutniejszych przestępców, którzy wciąż pozostają na wolności. Komisarz zaznaczył wyraźnie, że chodzi tutaj o takich osobników jak Joker, lecz także tych mniej znanych, jak wciąż nieschwytany Victor Zsasz. Nieoficjalnie mówi się, że grupa ma także na celu znalezienie dowodów na zbrodnie takich indywiduów jak Oswald Cobblepot czy Roman Sionis, którzy wciąż wymykają się organom sprawiedliwości. Komisarz nie chciał tego skomentować. Na czele grupy zadaniowej stanie porucznik Aaron Cash, niedawno awansowany ze stopnia sierżanta za zasługi w walce z przestępczością. Zapytaliśmy mieszkańców, co o tym sądzą:
"Niewiele to zmieni. Do tej pory nie mogli nic zrobić, wciąż nie będą mogli. Dopóki Waszyngton nie zobaczy, co się tutaj dzieje i nie przekaże nam pomocy finansowej i gospodarczej, dalej będziemy tkwili w tym g<koniec nagrania>"
"Bardzo dobrze. Tacy jak oni powinni bać się nas i naszej policji. Precz z przestępcami, precz."
"Nie sądzę, żeby takie trwonienie naszych podatków czemukolwiek służyło"
Był z wami Jack Ryder, Gotham TV News, miłego wieczoru.

Avatar Baturaj
Właściciel
Dobry wieczór, witamy w specjalnym wydaniu wiadomości. Jest godzina 21:15, nadajemy specjalny komunikat.
- Policja już otoczyła dzielnicę wokół Centrum Sportowego Gotham, gdzie dziesięć minut temu doszło do strzelaniny, w której zginęły dwie osoby. Niestety, mamy już potwierdzenie, że jedną z nich jest pani Theresa Williams, aktywna działaczka na rzecz ocalenia dzielnicy Bowery. Nie mamy dokładnych informacji, jednak wielce prawdopodobnym jest, że był to strzelec na dachu naprzeciwko hali. Policja niestety nie schwytała podejrzanego.
"Robimy co w naszej mocy"- skomentował sierżant Harvey Bullock z policji Gotham. Nasz korespondent jest już na miejscu, halo, Vicki?
<-Tak, Jack, niestety, podejrzenia się potwierdziły. Jednym z zastrzelonych jest kelner stojący tuż obok pani Williams w chwili zamachu, a drugim sama działaczka. Policja w tej chwili przesłuchuje świadków. Na obecną...
-Proszę stąd pójść...
-Musimy przerwać, mówiła Vicki Vale z Gotham TV News.>
- Jak państwo słyszeli, nie wiadomo, kto stoi za okropnym zamachem na panią Williams, ale podejrzewamy, że strzelec nie był zbyt dobry, skoro nie trafił za pierwszym razem. Policja powinna niedługo sporządzić profil sprawcy.
- Z innych wydarzeń, dzisiaj około godziny 19:00 w pobliżu południowego odcinka autostrady miał miejsce napad na furgonetkę Gotham Bank. Nie żyje jeden strażnik, drugi znajduje się w szpitalu, w stanie krytycznym. Ukradziono prawie 300 tys. dolarów. Nie wiadomo, kto był sprawcą.
Było to specjalne wydanie Gotham TV News, był z wami Jack Ryder.

Avatar Baturaj
Właściciel
Dobry wieczór, godzina 20:00, Jack Ryder w Gotham City News.
- Dzisiaj niedaleko Wieży Zegarowej doszło do strzelaniny pomiędzy niewiadomymi sprawcami. Niezależni świadkowie twierdzą, że widzieli Batmana, kryjącego się przed ostrzałem automatycznym kierowanym z dachu jednego z budynków na zachód od Wieży.
"To było straszne, ktoś strzelał, my się kryliśmy, bo myśleliśmy, że to do nas strzelają, wie pani, takie wrażenie. Spojrzałem w prawo, a tam jakiś człowiek biegł na dachu, a obok niego widać było odpryski betonu, to na pewno Batman, mówię pani"
Na razie nic więcej nie wiadomo na ten temat. Strzelca nikt nie zaobserwował. Policja bada miejsca po kulach na ścianach i dachach okolicznych budynków, zamknięte są więc ulice w odległości dwóch przecznic.
- Nowy trop w śledztwie na temat zabójstwa Theresy Williams! Policja odkryła, że strzelec użył prototypowej, składanej z niezależnych części broni, która może udawać kilka innych modeli. Pocisk pozbawiony był wszelkich oznaczeń, jednak policji udało się jakimś sposobem dowieść, że wyprodukowała go firma, która zbankrutowała trzy lata temu. Komisarz Gordon odmówił komentarza na temat, w jaki sposób udało się im to ustalić.
Był z wami Jack Ryder, Gotham TV News, miłego wieczoru.

Avatar Baturaj
Właściciel
Dobry wieczór, godzina 20:00, Jack Ryder w Gotham TV News.
- Nowe fakty w sprawie Theresy Williams! Nasz reporter dotarł do informacji o rzekomym konflikcie denatki z Ronaldem Marshallem, szefem firmy zajmującej się nieruchomościami w Gotham City. Zapytany o to biznesmen powiedział:
Nie przeczę, mieliśmy nieco inne spojrzenie na pewne sprawy związane z... pomocą biednym mieszkańcom miasta, ale traktowałem panią Williams jako godną, szlachetną orędowniczkę tych samych celów, które chciałem osiągnąć ja, tylko w inny sposób. Przepraszam, musi pan kończyć...
Okazało się, że pan Marshall planował wybudować luksusowy kurort w tym samym miejscu, w którym pani Williams planowała zbudować osiedle dla biednych mieszkańców Bowery. Dostarczano by im miejsca pracy i pomocy. Natomiat pan Marshall zamiast tego chciał dać biednym mieszkańcom inne osiedle, w którym sami musieliby znaleźć pracę, wcale nie będącą wtedy blisko ich domów.
Zapytaliśmy Policję, czy ustalono cokolwiek nowego w sprawie.
Podejmujemy coraz więcej stosownych kroków - powiedział sierżant Harvey Bullock.
- Do miasta przyjechał sam Vic Sage! Powiedział, że zbiera informacje do nowego reportażu, ale nie chciał zdradzić nic więcej, mimo pytań, ze strony naszej reporterki, Vicki Vale. Powiedz nam Vicki, co w Gotham robi najlepszy reporter na świecie?
Cóż, Jack, wiemy tylko, że przyjechał, aby przesłuchać w sprawie swojego nowego reportażu kilkoro obywateli naszego miasta, w tym samego Bruce'a Wayne'a. Pan Szasz już rozpoczął z nim spotkanie, które może potrwać do późnych godzin nocnych. Znajdujemy się teraz przed główną bramą Wayne Manor i widzimy, właśnie tutaj, limuzynę pana Szasza. O, kierowca już wprowadza samochód na podwórze, a może raczej dwór, jak można to nazwać. Pan Charles Szasz bowiem został zabrany już wcześniej, przez limuzynę pana Wayne'a, aż pod same drzwi rezydencji, jak przypuszczamy.
Dziękujemy, Vicki, jesteś nieoceniona. Jak na razie istnieją plotki, jakoby reportaż pana Vica Sage'a dotyczyć miał wpływu wysokości dochodów milionerów na biedną ludność miasta. Nie wiadomo, czy to prawda.
Był z wami Jack Ryder, Gotham TV News, miłego wieczoru.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Baturaj
Właściciel: Baturaj
Grupa posiada 1154 postów, 51 tematów i 18 członków

Opcje grupy [PBF] Gotham...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie [PBF] Gotham City