Karta Postaci

Avatar Vader0PL
Właściciel
13 stycznia, 18:12
Wszystkie muszą być wykonane według schematu, jednak nie oczekuję kilkugodzinnej pracy. Głównie przez to, że i tak jest wysokie prawdopodobieństwo śmierci waszej pierwszej postaci. Dlatego rónież i schemat jest krótki.

Imię: Coś, co nie zaczyna się na Ja, a kończy na nusz.
Nazwisko: Coś, co nie zaczyna się na Kow, a kończy na alski.
Pseudonim (opcjonalne): Wiadomo.
Wiek Wiadomo. Myślę, że limit 15-100 będzie dobry.
Historia Kilka zdań, nie więcej, nie mniej.
Umiejętności To, co postać umie robić dobrze.
Wady Przeciwieństwa tych powyżej.
Specyfikacje To, co nie pasuje wyżej.
Wygląd Zdjęcie lub rysunek. Jak opis, to dokładny.
Kilka słów od siebie Jak ktoś chce, to niech da.
Avatar bulorwas
13 stycznia, 20:36, edytowano 13 stycznia, 20:39
Imię: Alexsander
Nazwisko: Sevart
Pseudonim (opcjonalne): Sev
Wiek 24 lata
Historia Alexsander urodził się w USA. Pochodził ze średnio zamożnej rodziny, ale biedy nie było. Od dzieciaka trenował piłkę ręczną jako kołowy i to właśnie w tym kierunku podążył w swym życiu. Poza tym trenował łucznictwo, ale bardziej jako hobby. Dostał ostatnimi dniami do jednej z czołowych łódzkich drużyn Anilana Łódź. Zarobki nawet dobre, doborowe towarzystwo. Tak się to ciągnęło, aż pewnego dnia obudził się w koszarach. Zawsze lubił fantasy, ale żeby tak?
Umiejętności Silny i szybki, kondycja też zajebista. Ma walnięcie w prawej łapie. Umie strzelać z łuku, wytwarzać prowizoryczne strzały. Był kiedyś harcerzem i co nieco pamięta.
Wady Nie jest zbyt zręczny. Nie idą mu prace takie jak szydełkowanie czy inne manualne gówna, nigdy nie nauczył się szyć. Nie umie dowodzić i ogólnie nie jest zbyt przekonujący.
Specyfikacje Ma 1, 90 m. Jest barczysty i potężny
Wygląd
Kilka słów od siebie Nie wiem.
Avatar Vader0PL
Właściciel
13 stycznia, 20:37
Wygląd zmieniaj.
Avatar bulorwas
13 stycznia, 20:38
Ok
Avatar bulorwas
13 stycznia, 20:39
Teraz jak?
Avatar Vader0PL
Właściciel
13 stycznia, 20:43
Akcept.
Avatar Zohan666
13 stycznia, 21:29
Imię: Steve

Nazwisko: O'Neil

Pseudonim (opcjonalne): -

Wiek: 19

Historia:
Urodził się w Anglii, w Londynie. Od małego miał zamiłowanie do lekkoatletyki, a konkretnie do biegów długodystansowych. Nie licząc tego, że lubił sobie postrzelać z procy do wiewiórek, to był całkiem normalny.
Bez żadnych zastrzeżeń jeżeli chodzi o naukę i kontakty międzyludzkie. No i któregoś dnia obudził się w koszarach.


Umiejętności:
- Potrafi szybko biegać
- Umie strzelać z procy

Wady:
- Nie umie pływać

Specyfikacje: Nie ma lewego jądra

Wygląd:


Kilka słów od siebie: nic
Avatar Vader0PL
Właściciel
13 stycznia, 22:13
Akcept.
Avatar janekfanek
14 stycznia, 12:20, edytowano 14 stycznia, 14:16
Imię Piotr
Nazwisko Owalsk
Pseudonim nic
Wiek 20
Historia Urodził się w Polsce. W wieku 10 lat uczył się strzelać z łuku aż do 20 roku życia. pochodzi z
biednej rodziny. Któregoś dnia urodził się w koszarach.
Umiejętności : świetnie strzela z broni palnej. ma instynkt snajpera
Wady nie może unieść dużego obciążenia , słabo pływa
Specyfikcje nic
Wygląd zapodaj.net/bf250ef02e0ed.jpg.html
Kilka słow od siebie nic
Avatar Vader0PL
Właściciel
14 stycznia, 12:22
Akcept.
Pierwsza ofiara >:)
Avatar wiewiur500kuba
14 stycznia, 13:40
Imię: Kiedyś nazywał się Janusz, lecz zmienił sobie imię na Troyus
Nazwisko: Nowak
Pseudonim (opcjonalne): Brak
Wiek 20
Historia Janusz od dziecka interesował się średniowieczem. Chłonął każdy film i każdą książkę o tej niezwykłej szlacheckiej epoce. Aż w końcu w wieku lat 12 spełniło się jego marzenie. Wraz z innymi napaleńcami założył Bractwo Miecza, a sam Janusz zmienił sobie imię na Troyus. Oczywiście nie było tak w papierach, ale mniejsza o to. Uczyli się tam kuć miecze, zbroje i inne tego typu szajsy. Oczywiście walczyli też, trenowali i inne takie. Wiadomo najpierw sztucznymi mieczami, potem zaś zmienili broń na nieco ostrzejszą. Troyus zabił ich wszystkich, ale był szczęśliwy że udowodnił sobie że jest najlepszym rycerzem! Tak, nie miał wyrzutów sumienia z tego powodu. I tak sobie żył, doskonalił się w walce, kuł pancerze itp itd etc. Aż w końcu pewnego dnia obudził się w koszarach.
Umiejętności Silny, dobrze zbudowany, kondycję ma niezłą, oczywiście doskonale walczy mieczem jednoręcznym. Także coś tam kuć potrafi, choć nigdy nie była to jego silniejsza strona.
Wady Nie umie obsługiwać broni dystansowych, średnio umie w nowoczesną technologię oraz nie jest zbyt mądry.
Specyfikacje Raczej brak.
Wygląd
Kilka słów od siebie Jak mi się nudzi to wszędzie go chyba wcisnę :V
Avatar Kazute
14 stycznia, 13:41
Imię: Kjell
Nazwisko: Nilsson
Pseudonim: -
Wiek: 22 lata
Historia: Kjell pochodził z zamożnej rodziny. Stać więc było jego rodziców na spełnianie dużej części jego zachcianek, tak jak nauki fechtunku, wynajem korepetytora, kupno najlepszych sprzętów i drogiego jedzenia itd. Był dobry w nauce, dostał się nawet na jeden z najlepszych sztokholmskich uniwersytetów. Nie miał również problemów z kontaktami międzyludzkimi. Krótko mówiąc, był całkiem zadowolony z życia, lecz nagle radość ta zniknęła wraz z obudzeniem się w koszarach w nieznanym miejscu.
Umiejętności:
- dobra znajomość fechtunku
- silny fizycznie jak i psychicznie
- dobra kondycja
Wady:
- nie jest wybitnie szybki
- nie zna się zbyt mocno na działaniu broni miotanej
- nie jest wybitnie dobrym strategiem, nawet we własnych działaniach
Specyfikacje: -
Wygląd:
Kilka słów od siebie: -
Avatar Vader0PL
Właściciel
14 stycznia, 13:43
Akcept i akcept, ja wam zacznę.
Avatar
Konto usunięte
14 stycznia, 16:54, edytowano 14 stycznia, 21:04
Karta numer 1

Imię: Jennifer
Nazwisko: McKnuckles
Pseudonim (opcjonalne): Jenny
Wiek 23 lata
Historia
Jenny urodziła się w północnym Teksasie w rodzinie rolników, którzy swoją drogą byli całkiem spoko ludźmi. Podczas porodu wyszło na jaw schorzenie (wrodzone bielactwo), które dosyć zszokowało rodziców, ale bynajmniej nie osłabiło ich miłości do dziecka, które po tygodniu spędzonym w szpitalu zabrali do domu. Pieniędzy tam nie brakowało, bo roboty nigdy nie brakowało. Jedyne czego brakowało, to czasu. Toteż dziewczyna swoje najwcześniejsze dzieciństwo spędziła w żłobku i przedszkolu. I właśnie w tym drugim wyszło na jaw, że najmłodsza McKnuckles cierpi nie tylko na schorzenia fizyczne. Jednego dnia, grupka dzieci zaczęła wyzywać Jenny od krowy, ze względu na to, iż jej ciemno-jasna skóra kojarzyła im się z tym mlekodajnym zwierzęciem. Nim w ogóle opiekunki zauważyły, że dzieje się coś niedobrego, dziewczynka rzuciła się na wesołków, i mimo, że tamci ją przewyższali liczebnie, pobiła ich dosyć srogo. Za ten czyn groziło jej wydalenie z przedszkola, a na to jej rodzice pozwolić nie mogli. Ubłagali więc dyrektorkę, ale takie sytuacje powtórzyły się jeszcze parukrotnie. Dziecko zostało skierowane do psychologa. Wykazało to, iż Jenny cierpi na wzmożoną agresję oraz ADHD. Dosyć załamało to państwa McKnucklesów, ale szczęście, gdyż psycholog był obeznany w swym zawodzie. Zasugerował jakieś sztuki walki, które pomogły by wyładować dziewczynce energię i agresję. McKnucklesi długo szukali odpowiedniej dyscypliny, aż w końcu zdecydowali się na boks i była to dobra decyzja. Jak szybko zanikły incydenty z pięściami dziewczyny, tak szybko pojawiły się sukcesy w sporcie. I tak przez okres podstawówki oraz szkoły wyższej Jenny odnosiła sukcesy na skalę stanową, krajową, a raz nawet udało jej się zająć drugie miejsce na międzynarodowych mistrzostwach młodzików (Pierwsze miejsce po długim boju zajęła Rosjanka, Aleksandra Zaryanowa, przez co nasza bohaterka jest nieco zrażona do tego narodu). Później nieco przystopowała z zawodami (czyt. została czasowo wykluczona ze względu na brutalność) i udała się na studia, po których ma zamiar nauczać boksu (albo chociaż WFu w szkole). Aż tu nagle jeb, zniknęła sobie i budzi się gdzieś, nie wiadomo gdzie.
Umiejętności
- Zarąbiście silna
- Potrafi się zawodowo bić
- Dosyć wytrzymała na ból
Wady
- Arogancka
- Niezbyt szybko biega
- Problemy z wszystkim co wymaga większej delikatności niżeli kowadło
- Czasami nie zauważa poważnych ran.
Specyfikacje
- Wrodzone bielactwo
- Brak kawałka lewego ucha
- Brak środkowego palca lewej stopy
Wygląd

Kilka słów od siebie

Karta numer 2

Imię: Erika
Nazwisko: Van Johansen
Pseudonim (opcjonalne): Eri
Wiek 19 lat
Historia
Erika urodziła się na mroźnej i śnieżnej północy Norwegii, jako jedyna córka małżeństwa Rudolfa i Astrid. W Norwegii też dorastała. Rodzina Van Johansenów żyła w małej z dala od wszelkich większych miast, świateł i neonów. Erika nie miała też wiele rówieśników, toteż całe dnie spędzała na czytaniu książek i grze na konsoli w akompaniamencie kubków gorącej czekolady. Kilka tygodni przed czasem, w którym Erika normalnie powinna udać się do szkoły, całą rodziną przeprowadzili się do USA, dokładniej do Waszyngtonu. Tam Erika rozpoczęła edukację szkolną, wraz z dodatkowym programem nauczania angielskiego. I jak już w Norwegii raczej trzymała się z tyłu i nie miała zbyt wielu znajomych, tak tutaj zamknęła się jeszcze bardziej, choćby ze względu na jej braki w angielskim (które jednak szybko nadrobiła). Stała się takim szarym elementem każdej klasy, cicha i nie wtykająca nosa w nie swoje sprawy, nikomu się nie narażała ani starała przypodobać. Swe zwierzenia najczęściej dzieliła z ukochanym kotem Felixem, a czas wolny spędzała przy ekranie bądź przerzucając strony książek. Tak dotrwała do 3 klasy liceum, kiedy nagle zniknęła i obudziła się gdzieś, nie wiadomo gdzie.
Umiejętności
- Całkiem oczytana i niegłupia
- Potrafi programować w HTMLu, CSS i Pythona
- Ogólnie nieźle zna się na budowie i działaniu komputerów
- Amatorsko szkicuje
Wady
- Bardzo kiepska kondycyjnie
- Dosyć (bardzo) nieśmiała
- Kiepski wzrok
Specyfikacje
- Brak?
Wygląd

Jest to dziewczę raczej średniego wzrostu, o bardzo tęgim ciele. Z głowy jej spływają długie, sięgające do połowy pleców, wściekle rude włosy. Na twarzy dziewczyny, szczególnie pod zielonymi, wielkimi oczyma skrytymi za szkłami, sypią się ogniska piegów. Piegi te, pokrywają też jej barki, górną część piersi oraz plecy od karku aż do pośladków, jednak najwięcej ich jest pomiędzy pomiędzy łopatkami. Jej pulchne ramiona nie są przesadnie długie, ale proporcjonalne do też średniej długości, potężnych nóg, osadzonych na masywnym tułowiu. Kontrastować z tym mogą jedynie nieproporcjonalnie małe stopy, które przy ogólnym obrazie Eri mogą wręcz wydawać się komicznie małe (Rozmiar 35,5).
Kilka słów od siebie
Avatar aliquis
14 stycznia, 17:31
//bielactwo nabyte?
Avatar ThePolishKillerPL
14 stycznia, 18:27, edytowano 14 stycznia, 18:29
Imię: Xawery
Nazwisko: Lajko
Pseudonim: Mr. Eye/Pan Oko
Wiek: 34 lata
Historia: Ksawery urodził się w USA, dokładniej w Las Vegas jako syn polskiej pary. Posiadał on niezbyt warte opisywania dzieciństwo, co jedynie można rzec o jego dzieciństwie to to, że bardzo pilnie się uczył i otrzymywał same dobre oceny. Kiedy tylko skończył naukę w amerykańskim liceum to od razu poszedł na studia wojskowe, które on osobiście uważa za strzał w dziesiątkę. Kiedy tak pilnie się uczył i zdał owe studia to w wieku 24 lat poszedł do amerykańskiego wojska. Przez 10 lat piął się po szczeblach stopniów i w wieku 33 lat został pułkownikiem. Aż tu z pi**y pojawił się w koszarach, nie wie gdzie i kiedy.
Umiejętności: Obsługa bronią na daleki dystans i wręcz, celne oko, zwinny i szybki jak cholera, umie się skradać niczym mysz
Wady: Posiada arachnofobię (Nie że boi się pająków tylko ich się brzydzi), nienawidzi jak ktoś z niego drwi, mściwy jak cholera, łatwo go rozwścieczyć, prędzej zginie niż kogoś zostawi
Specyfikacje: Blizna po poparzeniach przez buchnięcie ognia miotacz ognia jakiegoś Taliba, sadysta
Wygląd:
Avatar Creepy_Family
14 stycznia, 19:08
Imię.: Nerien
Nazwisko: Woron
Pseudonim (opcjonalne).: Neri
Wiek.: 29 wiosen.
Historia.: Nerien urodził się w niewielkiej, aczkolwiek szanowanej rodzinie. Matka wraz z ojcem mieli sporą kawiarnię, więc byli dosyć znani w mieście. Nie miał rodzeństwa, ale nie był też zbytnio rozpieszczany. Po prostu zwyczajny mężczyzna w zwyczajnym świecie. Od dzieciństwa uwielbiał anatomię ludzi i w tym kierunku właśnie poszedł. Po kilku latach studiów, został chirurgiem. Cieszył się dobrą sławą, no bo przecież pomagał ludziom. Ogólnie miał dobrze w życiu. Wszystko toczyłoby się dalej, gdyby nie to, że pewnego dnia obudził się koszarach...
Umiejętności.:
- Jak chirurg, to i dobry lekarz. Umie dobrze opatrywać, zszywać rany i ten teges.
- Sprawny fizycznie, całkiem nieźle pływa i bądź co bądź, jest silny.
- Ma doskonałą pamięć, co też niekiedy może być wadą.
Wady.:
- Kompletnie nie zna się na broniach innych niż nóż.
- Ma uczulenie na pierze i futro jakiekolwiek, więc unika zwierzęta szerokim łukiem.
- Jak na dorosłego mężczyznę niekiedy zachowuje się dziecinnie i dziwnie.
- Jest egzaltowany. Często przesadza z emocjami, zdarza mu się histeryzować.
Specyfikacje.: -
Wygląd.:
Kilka słów od siebie: :v
Avatar
Konto usunięte
14 stycznia, 19:24
aliquis pisze:
//bielactwo nabyte?


wrodzone
Avatar
Konto usunięte
14 stycznia, 21:06
Ten teges, skończyłem, ale nie umiałem się zdecydować, którą postać wybrać, więc decyzję oddaję Adminowi. Wierzę, iż jego wybór będzie światły.
Avatar Kuba1001
14 stycznia, 21:17, edytowano 30 lipca, 17:32
Imię: Spencer.
Nazwisko: Whitney.
Pseudonim (opcjonalne): Spenc, Zabijaka, Kastet.
Wiek Czterdzieści osiem lat.
Historia Spencer urodził się w USA, w niezbyt zamożnej rodzinie, więc niemalże z automatu stoczył się i wdawał w bójki, kradł, dopuszczał się aktów wandalizmu i tak dalej. W wieku osiemnastu lat odsiedział kilka miesięcy, a po wyjściu na prostą zdołał wyjść na wolność. Pomogły mu w tym lekcje boksu, na które uczęszczał regularnie, z czasem wziął udział w zawodach lig lokalnych, gdzie odnosił pewne sukcesy, ale nigdy nie wybił się gdzieś wyżej. W wieku trzydziestu dziewięciu lat odpuścił sobie karierę, kupił i wyposażył własny przybytek do nauczania boksu, dzięki czemu zaczął kształcić innych. Wszystko szło sprawnie, monotonnie i w ogóle, dopóki nie obudził się pewnego dnia w koszarach...
Umiejętności Jest silny, wytrzymały i doskonale opanował tę sztukę obijania mord jaką jest boks. Dodatkowo zna się na pierwszej pomocy, walce nożami, kastetami i pałkami.
Wady Nie jest szybki lub zwinny, a jakakolwiek broń palna to dla niego ewenement, podobnie jak miotająca lub biała (inna niż opisana w Umiejętnościach). No i jest agresywny, a ponadto starzeje się chłopina.
Specyfikacje Alkoholik pełną gębą.
Wygląd Metr osiemdziesiąt sześć wzrostu, barczysty i postawny, z błękitnymi oczami i brązowymi włosami. Ponadto ma bujnego wąsa i bokobrody, które zawsze starannie pielęgnuje. Poza tym krzywy nos, który źle zrósł się po złamaniu i blizna przechodząca przez cały prawy policzek.
Kilka słów od siebie Rozwalmy tę budę, Bader.
Avatar Vader0PL
Właściciel
15 stycznia, 17:58
Wszyscy akcept.
Avatar maxmaxi123
19 stycznia, 11:19
Imię: William
Nazwisko: Hustle
Pseudonim (opcjonalne): Brak
[b]Wiek
25
Historia William urodził się w bogatej rodzinie. Jego rodzice od wielu lat starali się o dziecko. Nie chcieli mieć takiego z sierocińca, tylko biologicznego .Woleli też nie stosować metody in vitro, bo według nich nie byłoby to "naturalne". Tak więc, kiedy William przyszedł na świat, ucieszyli się. Dbali o niego, dawali mu wszystko, czego chciał. I tak żył. Na 25 urodziny, zaginął(tutaj chyba wiadomy jest ciąg dalszy).
Umiejętności
+ Zna większość języków
+ Potrafi walczyć mieczem, przez prywatne lekcje szermierki
+ Potrafi jako tako strzelać z łuku
Wady Tutaj dam bardziej z charakteru, jakby co.
- Zadufany w sobie
- Nie przyjmuje niczyich poleceń
- Wrażliwy na ból
- Mimo fechtunku, dawno nie ćwiczył, więc słabo u niego z formą
Specyfikacje Brak.
Wygląd
Kilka słów od siebie Pierwsza ofiara. Taka nie przez odejście z grupy.
Avatar Vader0PL
Właściciel
19 stycznia, 14:55
Akcept.
Avatar pan_hejter
20 stycznia, 16:22
Imię: Albert
Nazwisko: Woods
Pseudonim Woody
Wiek 27
Historia Albert jest socjopatą, oszustem i manipulatorem... I to cholernie dobrym. Uridził się w patologicznej rodzinie na w Nowym Jorku. Ojciec bił jego matkę i często przesadzał z alkoholem. Chłopca wychowala ulica a że nie miał mięśni to używał swojego bystrego umysłu i zręcznych palców by jakoś przeżyć. Innymi słowy przez 27 lat kradł, kłamał i oszukiwał by jakoś przeżyć.
Umiejętności
- Charyzmatyczny mówca i manipulator
- Zręczny złodziej
- Szybko biega
- Nieźle posługuje się nożem
Wady
- Słaby fizycznie
- Nie umie into wszelkie bronie poza nożem
- Jest strasznie mściwy
Wygląd
Avatar Vader0PL
Właściciel
20 stycznia, 16:55
Akcept.
Avatar Mroczny_Pan
27 stycznia, 21:05, edytowano 27 stycznia, 21:16
Imię: James
Nazwisko: Roven
Pseudonim: Nie ma
Wiek:31
Historia:James urodził się w ubogiej rodzinie w stanie California ,lecz niedługo po jego narodzinach wyprowadził się do stanu Nevada. W szkole miał dużo kolegów. Gdy dostał swoje pozwolenie na broń stworzył kółko miłośników broni palnej , gdzie składali i rozkładali bronie palne oraz konserwowali je. Uczył też się strzelać z łuku. W wieku 29 lat ożenił się, nie ma dzieci.
Umiejętności:
-Dobrze celuje
-Szybko biega
-Umie strzelać z łuku.
-Umie obsługiwać każdy typ broni palnej oraz kaliber.
Wady:
-Słabo walczy bronią białą
-Nie jest zbyt silny
-Łatwo go zmanipulować
-Jest leniwy
Specyfikacje: Najlepiej strzela z karabinów.
Wygląd:
Avatar Vader0PL
Właściciel
27 stycznia, 21:08
"Umie obsługiwać każdy typ broni, kaliber." Masz na myśli tutaj broń palną?
Avatar Mroczny_Pan
27 stycznia, 21:14
Tak. Edit będzie żeby sprostować.
Avatar Kuba1001
27 stycznia, 21:15
Broń palna w starożytności? Dobry plan.
Avatar Mroczny_Pan
27 stycznia, 21:16
Z łuku też umie :V
Avatar maxmaxi123
27 stycznia, 21:30
:Przygotował się na przyszłość, jeżeli dożyje...
Avatar Mroczny_Pan
27 stycznia, 23:41
Lecz jeśli dożyje będzie miał większe szanse , ale i tak pewnie umrze pierwsza w bitwie.
Avatar Vader0PL
Właściciel
28 stycznia, 10:21
Mniejsza, akcept. Wyczekuj posta startowego.
Czyli w najbliższym czasie będę musiał odpisać...
Avatar BudowniczyMakaronu
11 lutego, 02:19, edytowano 11 lutego, 04:23
Imię: Jürgen
Nazwisko: Srebrzyński
Pseudonim: Juri
Wiek:33
Historia:

Juri urodził się w okolicach Poznania. W wieku 14 lat przeprowadził się z matką oraz rodzeństwem do Niemiec, do domu rodzinnego jego niedawno zmarłego ojca. Zupełna zmiana środowiska zmieniła Juriego spowodowała zmiany w jego spojrzeniu na świat. Zamknął się w sobie, zaczął gardzić ludźmi, którzy łamali zasady dla własnego dobra. Studiował psychologię, lecz został wydalony z uczelni z powodu bójki. Po tych wydarzeniach, w wieku 25lat, wstąpił do wojska. Po 3 latach służby oraz osiągnięcia stopnia chorążego, wziął urlop rodzicielski, lecz z powodu namów jego dziewczyny nie wrócił ''do wojaka'', a otworzył sklep z elektroniką. Sklep prosperował o wiele lepiej niż jego związek- widuje swojego syna, Aleksandra, raz w miesiącu, z wybranką serca nie utrzymuje żadnych kontaktów. Po zatrudnienu kilku pracowników mógł poświecić się swojej pasji: broni białej oraz strategii wojennej. Jego zniknięcie zauważą dopiero gdy będzie trzeba zapłacić czynsz za wynajem lokalu lub podczas terminu widzenia z synem...

Umiejętności:
-Średniozaawansowany w broni białej (głownie miecze i szable)
-Trening surviwalowy z wojska
-Przeszkolenie wojskowe w walce wręcz
-Zaawansowany strateg
-Broń palna średnio- oraz długodystansowa
-Wszystko czego nauczył się na studiach
-Silny

Wady:
-Zbyt wrażliwy na krzywdę bezbronnego/kobiety/starca (był przez to degradowany)
-Nie jest zbyt dobrym pływakiem
-Nie jesprintera
-W wojsku był jednym z najlepiej zbudowanych żołnierzy- ale od genów nie uciekniesz- przytył i ma oponkę wokół pasa
- Jest przyzwyczajony do codziennego prysznica- bez niego czuje się jak byle ciul spod mostu

Specyfikacje:
-Bardzo wcześnie zaczął siwieć. Był z tego powodu często brany za nauczyciela (w szkole) lub kogoś wyższego stopniem (w wojsku). Broda, którą nosił odkąd skończył 16 lat nie pomagała w poznaniu jego prawdziwego wieku.
-Mówi biegle w 3 językach, zna podstawy 2ch następnych
-Nie czuje bólu w dłoniach ani na łydkach- tak samo z temperaturami
-Jest odporny na zimno, ale strasznie wrażliwy na wysokie temperatury
-Wytrzymały- nie tak jak za czasów wojska, ale nadal ponadprzeciętnie
-W życiu kieruje się zasadami rycerskimi

Wygląd:
203cm wzrostu, umięśnione ręce i plecy, oponka na brzuchu, broda+ włosy, które każdego dnia inaczej się układają (siwo-czarne), tajemniczy tatuaż na lewej ręce


''Mam nadzieję, że wszedłeś do tego baru, żeby się napić. W innym wypadku, opuścisz go w czarnym worku''
Avatar Vader0PL
Właściciel
11 lutego, 12:05
Akcept.
Avatar janekfanek
12 marca, 20:33, edytowano 13 marca, 19:35
Imię: Ivan
Nazwisko: Hinowin
Pseudonim brak
Wiek Wiadomo. 23 lata
Historia: Valer urodził się w Rosji. Pewnego dnia się tak upił, że zemdlał i obudził się w koszarach
Umiejętności: świetnie strzela łuku. dobrze rzuca nożem.
Wady: nie umie walczyć mieczem. słabo jeździ konno. nie umie pływać
Specyfikacje:
Wygląd:
Avatar bulorwas
12 marca, 20:36
Wpi***alali gołębie?
Avatar janekfanek
12 marca, 20:38
tak
Avatar Mroczny_Pan
12 marca, 20:43
No jasne że tak
Avatar Kuba1001
12 marca, 20:43
Rodzina szlachecka, która wpi***ala jakieś ptaki, które ustrzelił ich syn.
Jak dla mnie legitnie.
Avatar janekfanek
12 marca, 20:45, edytowano 12 marca, 20:45
Avatar Radiotelegrafista
12 marca, 20:47
Janek, ty udajesz czy na serio?
Avatar janekfanek
12 marca, 20:48
??
Avatar Radiotelegrafista
12 marca, 20:49
Ta historia jest upośledzona jak Maciek z Klanu.
Avatar Vader0PL
Właściciel
12 marca, 20:58
Historia, popraw.
Avatar janekfanek
12 marca, 21:05
poprawione
Avatar Vader0PL
Właściciel
12 marca, 21:35
Skąd te zbóje? Serio da się kogoś nienawidzić tylko dlatego, że lubi się coś innego?
Avatar bulorwas
12 marca, 21:37
No ja nie lubię kobiet bo one lubią penisy, a to jest pedalskie xD
Avatar Kuba1001
12 marca, 21:45
Sam już nie wiem, która historia jest gorsza.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku