[DYSKUSJA] Czy poszedłby mi Wiedźmin 3

Temat edytowany przez Spainball - 28 września 2017, 13:11

Avatar Spainball
Witam mam takie o to pytanie, otóż chciałbym zakupić sobie 3 część tej zacnej gry, by ją ograć nawet na minimalnych
Mój średniej jakości komputery i jego parametry:
Laptop
Procesor: Intel Pentium cpu 3825u 1.90ghz (mam świadomość, że lekka kicha)
Karta Graficzna: GTX 920m
RAM: 8 GB RAM
Pamięć: 1TB wolnej pamięci.

Avatar Dark_Dante
Witam mam takie o to pytanie, otóż chciałbym wiedzieć, czy przeczytałeś regulamin.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Koteczek_21
Właściciel: Koteczek_21
Grupa posiada 75278 postów, 2325 tematów i 1463 członków

Opcje grupy Świat Gier

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Świat Gier