Jejowa Nonsensopedia

Temat edytowany przez RhobarIII - 17 września 2017, 18:07

Avatar krzysiulka10
zasady są proste użytkownik X pisze o czym ma być artykuł a użytkownik V pisze artykuł w zabawnej formie jak w nonsensopedii i po tym pisze o czym ma być następny artykuł który inny użytkownik ma napisać.

Więc zaczynam: nos

Avatar Krzyniu
Nos - obiekt trwale przytwierdzony do ryjca użytkownika, odpowiedzialny za nieszczelność, a więc wyciekanie płynów ustrojowych, umożliwiający również wymianę gazową.

Chleb

Avatar krzysiulka10
chleb - suche jadło podstawowy surowiec wielu dań można dodać do niego niemal wszystko np: warzywa mięso masło ser oraz gó*no! Jest podstawową formą bułki i ma podgatunki np.: chleb razowy.

krew

Avatar Angel_Kubixarius
Krew- prawdziwy nektar dla egdy emo dzieciaczków uwielbiajacych sage zmierzch lub anime 'Hellsing'. Jest to ciemnoczerwony płyn, nie mylić z 'sok truskawkowy' bowiem krew potrafi podtrzymywac podstawowe funkcje (nie)życiowe typowego jejowicza, a sok truskawkowy niestety nie, chociaż badania na obalenie tej tezy wciąz trwają. Krew jest więc krążącą w nas mieszanka żelaza i innych pierwiastków rakotwórczych i jak udowodniono posiadanie takowej jest posrednią przyczyną śmierci, bowiem posiadanie krwii umozliwia źycie, a życie to w 100% przypadków powód śmierci.

PBF(Play by Forum)

Avatar MlodszyCzapnik1
PBF- Rozmowy osób podszywające się pod fikcyjne postacie. Generalnie na Jejach jest takich grup całkiem sporo, więc możesz ruszyć się i zobaczyć o co chodzi. W każdym temacie są roleplaye. No fajnie, bo możesz sobie być, kim chcesz i nie musisz się poddawać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło. Z resztą to nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

(Tak wiem złota łopata za odkopanie wątku)

Czapka

Avatar Deuslovult
Czapka-śmieszne nakrycie głowy mające w lecie chrońić twoją nieskazitelnie czystą piwniczkowatą urodę przed słońcem

Kotlet

Avatar cristofer6
Kotlet - jest to potrawa wielce żywotna, gdy się ją odgrzało w mikrofali. Jej twardość wtedy jest większa niż diamentu, a przy tym gdy się jej dotknie widelcem - staje się najżywszym stworzeniem na Ziemi (dosłownie).
Gdy ma się w domu psa nie powinno się robić kotletów. Ponieważ gdy na chwilę odwrócimy uwagę od kotleta, w przeciągu 0,01 sekundy znajdzie się w psie.

Kot

Avatar Deuslovult
Kot-prawdziwy władca i pan planety manipuluje resztą gatunków żeby nimi rządzić.,to one wymyślają wszystkie teorie spiskowe o reptilianach żeby nikt ich nie podejrzewał

Avatar Koteczek_21
// A o czym ja mam napisać artykuł?

Avatar Koteczek_21
Anime - jest to rodzaj kreskówek z Japonii znanych lepiej pod nazwą "chińskie bajki". Wiele osób ogląda anime z powodu ładnych dziewczynek (oraz tych + 18). Zazwyczaj należy tłumaczyć się rodzicą, dlaczego mamy ściągnięte majty.

Donald Trump

Avatar RayGuy_Player
Donald Trump - często kojarzony z McDonald's, kaczorem Donaldem itd. Wielki miłośnik murów, nienawidzi Meksykan, meksykańskiego żarcia (prawdopodobnie dlatego że za ostre) i wszystko co meksykańskie. Wiecznie bełkocze o budowie muru, ale mimo to pokonał Hilary Clinton, ponieważ nie był kobietą. W internecie przedstawiany jako niezależny, inteligentny i kulturalny człowiek.Fot.1 Donald Trump podczas przemówienia

Avatar krzysiulka10
Kolo, musisz dać temat dla następnego użytkownika.

Avatar RayGuy_Player
Minecraft. Niech zacznie się wojna!

Avatar Ink_Sans
Minecraft jest sandboksową grą konstrukcyjną, inspirowaną Infiniminerem, Dwarf Fortress oraz Dungeon Keeperem, stworzoną przez Markusa Perssona, założyciela Mojang AB. Gra polega na tworzeniu i niszczeniu różnego typu bloków w trójwymiarowym świecie. Gracz steruje swoją postacią, która potrafi niszczyć i stawiać bloki, formować fantastyczne struktury, kreacje, prace artystyczne na wieloosobowych serwerach i grze na jednoosobowym świecie, w różnych trybach gry.

Undertale

Avatar krzysiulka10
Undertale to gra w której Azjatyckie dziecko które nie zna komputera (Jak?!) wpada do podziemi i upada na głupi ryj. W podziemiach spotyka Islamską r*chajble kozo-matkę, wysokiego szkieleta z ADHD oraz grubego szkieleta który lubi spuszczać wpie**ol dzieciom jak ty. Później spotyka też Gej rybę która ma parcie na bycie PRAWDZIWYM BOHATEREM która gdy umrze zamienia się w POTĘŻNĄ GEJRYBĘ oraz jej dziewczynę która nie wiem kim ku*wa jest, dinozaur czy co... ale najważniejsze jest to ze jest Weebem, menelem (W końcu kto normalny włóczy się po złomowisku?!) oraz spełnia swoje fantazje seksualne robotem Mettatonem który jest Gejrobotem i posiada kuzyna z którym się indyfikuje bo tak jak on też mam depresje. Na końcu spotykamy króla góry który lubi trzymać w piwnicy ciała martwych dzieci (WTF) który chce byśmy dołączyli do jego kolekcji. A i na początku też spotykamy kwiatka kwiatuszka który chce nas zabić i na końcu neutrala ćpa wszystkie dusze zmieniając się w chore monstrum, a na końcu pacyfisty ćpa naszych przyjaciół i zmienia się w Kozę (Ta gra była chyba robiona przez muzułmana). A na końcu Genocide gruby szkielet gw**ci nas kośćmi. To tyle, gra ma też sequel który nazywa się Deltarune.

Następne Deltarune.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku