Wieści ze świata

Avatar Kuba1001
Temat czysto informacyjny, którego zadaniem jest informować graczy na bieżąco o wszelkich wydarzeniach, zarówno tych wielkiej, bo światowej, wagi lub mniejszej, na przykład lokalnej.
Temat ten będzie uzupełniany nie tylko przez właściciela, ale też zwykłych użytkowników, ale o ile ten pierwszy może dodawać właściwie wszystko, to my, zwykli użytkownicy, ograniczamy się do dodawania wiadomości związanych z naszymi postaciami. No i te wiadomości powinny być w jakimkolwiek stopniu ważne.
Właściciela proszę o podpięcie tematu.

Avatar Kuba1001
Jak się okazuje, szefostwo takich wielkich firm jak Fundacja Hardy i Oscorp ostatnio nie mogą spać spokojnie. Czemuż to? Głównie przez bliżej nieznanego sprawcę, który atakuje wszelkiej maści konwoje i mniejsze placówki obu firm. Jak na razie ani Norman Osborn, ani nikt z Fundacji Hardy nie wydał oficjalnego oświadczenia. Również superbohaterowie i TARCZA nie ingeruje w sprawę, zapewne licząc, że owe firmy i policja jakoś sobie poradzą.

Avatar Kuba1001
Wcześniej wspomniany i bliżej nieznany sprawca wciąż jest w natarciu! Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak jest w tym przypadku, bowiem gdy sprawca skończył podstawki, jakimi były konwoje i mniejsze placówki, uderzył na te główne, należące zarówno do Fundacji Hardy jak i Oscorpu. Pierwszy padł Oscorp, który stracił wielu ochroniarzy, naukowców i wiele sprzętu. Podczas ataku zginęło też kilku cywili, policjanci i członkowie ekipy SWAT. Drugim celem zamachowca-samozwańca była siedziba Fundacji Hardy. Straty nie są do końca znane, ale podczas walki zestrzelono kilka śmigłowców policji oraz myśliwców TARCZY. Podobno w akcji brali udział również bliżej nieznani najemnicy oraz dwaj przestępcy - Rhino i Shocker. Informacje te nie są jednak potwierdzone i dość wątpliwe.
Zarówno Oscorp jak i Fundacja Hardy nie wydali jeszcze oświadczeń, z racji małego upływu czasu od ataku wrogów. Natomiast TARCZA z pewnością zacznie traktować tę sprawę bardziej osobiście i wyśle część swych bohaterów w celu rozprawienia się z nieznanym wrogiem.

Avatar Kuba1001
Black Cat porwana! Słynna superbohaterka, sojuszniczka Spider-Mana, widziana była podczas ataku wcześniej wspomnianego nieznanego sprawcy na Fundację Hardy. Po starciu wszelki ślad po niej zaginął i bardzo prawdopodobne, że ją porwano. Jak na razie nie ruszyły jeszcze poszukiwania, choć to zapewne kwestia czasu.

Avatar Zygarde
Właściciel
Hydra upada! Hydra zaczyna przegrywać w wojnie, już zostały tygodnie do upadku Hydry. Ucieczka z więźnia R.A.F.T. uciekł między innymi Red Skull i zbuntowane oprogramowanie ATENA

Avatar Zygarde
Właściciel
Dziś Tony Stark wydał oficjalne oświadczenie dotyczące Avengers, do ich zespołu dołączyło dwoje nowych członków: Squirrel Girl i Agent Venom. OSCORP podnosi się po ataku na ich główne laboratoria, na czas odbudowy budynków główna siedziba OSCORPu jest przenoszona do Miami a ocalały sprzęt będzie się znajdował w większości w Miami, część jednak trafi również do oddziału w Tokio. Tajemniczy Zielony Ork jest ciągle poszukiwany przez TARCZĘ.

Avatar Zygarde
Właściciel
Wojna Cesarstwa z Hydrą zakończona! Ostatnie oddziały Hydry znajdujące się na Mazurach zostały zlikwido... Znaczy się oficjalnie poddały się bez walki, ostatni członkowie tej nazistowskiej organizacji są poszukiwani przez TARCZĘ aby już ostatecznie rozwiązać jej problem, w każdym bądź razie koniec bombardowań w Cesarstwie i Kaliningradzie.

Avatar Zygarde
Właściciel
Thanos zaatakował w Londynie! Został jednak szybko pokonany przez superbohaterów, Lokiego i smoki. Aczkolwiek ta ostatnia informacja nie jest oficjalna. W międzyczasie w zamachu zginął prezydent Rosji Władimir Putin. W Rosji mają się odbyć wybory, dosyć wysokie poparcie zyskuje Ivan Lomotczenko który jest zdecydowanie za zerwaniem umów z Imperium Polsko-Niemieckim

Avatar korobov
//Kiedy wiesz już, gdzie zrzucić Bombki na Boże Narodzenie.

Avatar Vader0PL
///Putin zginął, je**na propaganda.

Avatar Shocke_
//Trochę mi to zajęło, ale w końcu są. Wiadomości o mojej postaci.//
W ostatnich miesiącach po ulicach grasuje mściciel walczący z przestępczością. Kryje się pod kapturem i okularami. Nie udało się zrobić mu zdjęcia, ani go nagrać, gdyż każdy sprzęt za to odpowiedzialny na to nie pozwalał. Sam nazywa siebie Omniscient.
Możliwe jednak, że nie stoi on po stronie dobra. Podczas przejazdu Trumpa przez Nowy Jork, blisko pół roku temu, zaatakował policjanta odpowiedzialnego za obronę prezydenta w sytuacji zamachu na jego życie.
Najprawdopodobniej nie posiada on supermocy, więc nie powinien stwarzać większych problemów. Mimo to policji zostało polecone obserwować go, gdy będzie w akcji i w razie konieczności interweniować.
Ważniejsze organizacje, jak Tarcza czy FBI, nie będą się nim raczej interesować. W końcu jest to zwykły człowiek w białych ubraniach, który chce się wyróżnić i spuścić nadmiar adrenaliny.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Zygarde
Właściciel: Zygarde
Grupa posiada 12469 postów, 50 tematów i 28 członków

Opcje grupy Marvel [PBF] 2

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Marvel [PBF] 2