[TOWARZYSZ] Scrap Mechanic

Avatar RussiaBall
Szukam towarzysza/towarzyszki do wspólnego budowania albo oglądania warsztatu Steam w Scrap Mechanic. Nie potrzeba skype ani innego bo sam nie mam mikra i mi się nie chce kupować więc zostaje komunikacja czatem Steam albo w grze. Od razu ostrzegam że gram na kartoflu więc jakieś wielkie kreacje albo bardzo skomplikowane odpadają ponieważ będę miał z 5 fps ;-;. Link do mojego profilu Steam znajdziecie w moim profilu Jeja.

Avatar RussiaBall
I od razu jeszcze dodam że jeśli chcecie się zgłaszać to polecam pisać na Steam bo na Jeja nie będę spoglądał tak często

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku