Pytalnia

Avatar Kadzio
Właściciel
W tym temacie osoba zadaje pytanie, a osoby pod nią udzielają na to pytanie odpowiedzi. Maksymalnie na jedno pytanie odpowiedzi mogą udzielić 3 osoby.

Avatar Kadzio
Właściciel
Które kraje w najbliższych 50 latach mogą upaść?

Avatar MrEmce
Białoruś.
Jak wiadomo, Białoruś to prorosyjskie państwo, o czym świadczy choćby ZBiR. Myślę, że po ewentualnym zaostrzeniu sytuacji politycznej, Białoruś włączyłaby się do Rosji oficjalnie, dając Federacji lepszy dostęp do Polski.
Korea Północna
Nielubiane przez większość stronnictw małe państwo, nieco zacofane technologicznie. To aż się prosi o upadek. Wcześniej czy później. Co prawda, mają 23. pod względem potencjału bojowego siłę militarną na świecie, ale sądzę, iż powstrzymanie jej nie będzie stanowiło problemu dla zjednoczonych sił niektórych państw.

Avatar Kadzio
Właściciel
Ja dodam od siebie Ukrainę, która sama chyli się ku upadkowi już od upadku ZSRR.
I Belgia, państwo upadnie w sposób taki że się rozpadnie.

Avatar MrEmce
Rozpad może nastąpić na wiele różnych sposobów. W przypadku Belgii to będzie prawdopodobnie zbyt skrajna walka z chrześcijaństwem. Po za tym podział na regiony, czyli Region Flamandzki i Waloński, w przyszłości mogą stać się państwami. Sytuacja, słowem - nieciekawa.

Avatar MrEmce
Mam tu jeszcze przykład czegoś innego: Malediwy. Ze względu na globalne ocieplenie, Malediwy będą jednym z pierwszych zalanych państw. W ich przypadku w wodzie będzie całe państwo. Takie są przynajmniej prognozy.

Avatar Kadzio
Właściciel
Czy świat rzeczywiście jest realnie zagrożony wybuchem III wojny światowej?

Avatar Kadzio
Właściciel
kolejną dobrą grupę chcą usunąć

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku