Wasz idealny ustrój

Avatar
Voldek
Niech każdy napisze, jaka jego zdaniem najlepsza byłaby sytuacja w Polsce - pod względem multi-kulti, ekonomii, prawa, oraz sposobu rządów

Avatar Kadzio
Właściciel
była? Przez ostatnie lata zostaliśmy dostlownie zgw*łceni przez zachód. Powysprzedawali pełno hektarów ziemi na zachód, nie mówiąc już o naszych ogromnych pokładach gazu....
KTÓRY POZWOLILI WYDOBYWAĆ KANADYJCZYKOM. to jest skandal ze na naszym terenie bogacą się amerykańskie żabojady..
Multi multi w Polsce nie będzie istnieć jeszcze przez długie lata, dopóki nie zacznie się przeważać liczba młodych tak by to oni zaczęli zmieniać kraj a nie jakieś stare parchy.
Ekonomicznie tragedia, podwyższanie podatków, dodawanie nowych niczemu nie potrzebnych, sprzedawanie kapitałów zagranicę. Szczerze powiedziawszy cieszy mnie rząd PiSu który ma w interesie rozwój Polski, a nie sprzedawanie jej zagranicę. Jedyne co mnie trochę niepokoi, to zmniejszanie wieku emerytalnego, bo zus już jest bankrutem i po tym cały system emerytur je**ie, tak coś czuję. Chociaż z drugiej strony zmusi to rządzących do szybszego zrestrukturyzowania tego systemu od zera.
Nwm jak się ma prawo a jak miało więc się nie wypowiem.
Rządy mi się podobają, odpowiadają mi, ale wszystkie targanie się z tymi miesięcznicami jest tragiczne.

Avatar Snax_
Jak jest:

Multi-kulti - zaje**ście, nie ma.

Ekonomia - może i mniejsza niż za Odrą ale, to uratowało du*ę przed uchodźcami.

Prawo - tak średnio, ale przynajmniej można nosić maczetę, ale kija do baseballa to już nie, ale można wyjść w spódniczce mini, a nie jak za Odrą.

Sposób rządów - przez PiS to nie mamy burdelu jak za Odrą, ale pan prezydent wszystko podpisuje.

Podsumowanie: Pan Duda musi być bardziej zdecydowany i twardy żeby, Polska dalej na niego głosowała.

Jak chcę:

Multi-kulti: Ma być jak jest!

Ekonomia: Nie powiem mogło by być więcej hajsu ale, jeszcze zrobić siatkę na granicy jak Węgry

Prawo: Zalegalizujcie broń ( ale, jakoś sensownie )

Sposób rządów: Co się stanie to się nie odstanie, ale nie róbcie takich akcji jak 27:1, a potem mówicie że, '' Wygraliśmy! '' i lećcie jak lecicie w armię - powiększajcie ją!!! I nie kupujcie ruskiego gazu.

Avatar
Voldek
O Boże, napisałem ten temat jak kaleka, juz poprawiam o co mi chodzi

Avatar Kadzio
Właściciel
Ale zjeb

Avatar Plu111
Snax_ ma musk wyprany przez kanał kiki85uuu

Avatar
Konto usunięte
Przypomnę, że ten kanał miał głównie edukować w tematyce akrobatyki, ale no cóż...

Avatar Snax_
Plu111 pisze:
Snax_ ma musk wyprany przez kanał kiki85uuu


''Spi**dolił się na Amen. Nawet ja tego nie wyklepie go.'' Bob Budowniczy o mnie i ''Poka Sowe''.

Avatar
RhobarIII
Multi-kulti: Zależy w jakim stopniu. Jak najbardziej jestem za wzbogacaniem kultury sarmackiej o elementy kultury ruskiej, bałkańskiej czy bliskowschodniej, ale Halloween czy skomercjalizowana gwiazdka to już nie.

Ekonomia: Należy postawić na otwartość wobec importu ze wschodu i eksportu na wschód. Co do importu z zachodu i eksportu na zachód można pozostawić bez zmian, może rozważając opcję bojkotu towarów z USA. Poza tym ważne jest ukierunkowanie ekonomii w kierunku proekologicznym, a więc wsparcie dla ochrony zwierząt (szczególnie pszczół), dla działalności myśliwskiej a także ochrony miejsc takich jak Puszcza Białowieska.

Prawo: Zaostrzyć. Zdecydowanie. Zaostrzyć, stawiając na promocję patriotyzmu i zdrowego nacjonalizmu, a także na ochronę godności państwa i ludu. Dbałość o dobro narodu polskiego czy sarmackiego powinien być powinnością wszystkich którzy chcą mieszkać na tych terenach. Kto ma inne plany, niech się wyniesie gdzie raki zimują.

Sposób rządów: Demokratyczna monarchia konstytucyjna z prawem do decydowania o sprawach państwowych wyłącznie dla uczciwej, patriotycznej, skorej do porozumienia i zorientowanej w polityce szlachty. A urzędnikom patrzyć na ręce.

Avatar kulujulu
RhobarIII pisze:
Dbałość o dobro narodu polskiego czy sarmackiego powinien być powinnością wszystkich którzy chcą mieszkać na tych terenach. Kto ma inne plany, niech się wyniesie gdzie raki zimują.

MOJE POGLONDY SOM NAJLEPSZE I KTO SIĘ Z NIMI NIE ZGADZA NIECH WYPI***ALA Z KRAJU

Avatar
RhobarIII
Mówiąc "inne plany" miałem na myśli jawne uwłaczanie polskości, np. profanację pieśni patriotycznych czy bezczeszczenie flagi i godła.

Avatar kulujulu
Okej, rozumiem, już poprawiam

MOJE POGLONDY NA TEMAT WARTOŚCI KURCZAKA W CZAPCE I KOLOROWEJ SZMATY SOM NAJLEPSZE I KTO SIĘ Z NIMI NIE ZGADZA NIECH WYPI***ALA Z KRAJU

Avatar kulujulu
Zdajesz sobie sprawę że mógłbyś mieć malutkie trudności techniczne z wypie**oleniem z kraju jakiejś 1/5 jego populacji?

Avatar Gorondur
Według Spisu Powszechnego z 2011 roku obywatelstwo Polskie posiada 58,5 mln osób, z czego 36,5 mln przebywa w granicach kraju, więc w poza granicami mamy 22 mln osób.
58,5 mln / 5 = 11,7 mln
Czyli nie musiałby się specjalnie wysilać.

Avatar kulujulu
Jest tylko kilka subtelnych różnic
Na przykład to, że tych ludzi nikt z kraju nie wyrzucał, sami wyjechali, albo urodzili się za granicą
Btw większość tej grupy to pewnie byliby ludzie w młodszym przedziale wiekowym. Akurat w wieku produkcyjnym i prokreacyjnym. Ciekawe co by przy takim niżu pierwsze zdechło: emeryci pozbawieni znacznej części emerytur, gospodarka, czy nacjonalistyczny dyktator który rozje**ł własny kraj xDD

Avatar
RhobarIII
Ale kto właściwie mówił o banicji?

Avatar kulujulu
RhobarIII pisze:
Kto ma inne plany, niech się wyniesie gdzie raki zimują.
Ty
no chyba że chcesz ich po prostu grzecznie poprosić żeby sobie poszli czy coś, ale w sumie to odpisałeś "k" na moją wiadomość
kulujulu pisze:
MOJE POGLONDY NA TEMAT WARTOŚCI KURCZAKA W CZAPCE I KOLOROWEJ SZMATY SOM NAJLEPSZE I KTO SIĘ Z NIMI NIE ZGADZA NIECH WYPI***ALA Z KRAJU

Avatar
RhobarIII
Myślałem że to oczywiste że mają się wynieść jeśli nie chcą pierwej zaznać innego typu konsekwencji albo jeśli nie chcą się dać wychować.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku