Zaczynam:
![Zdjęcie użytkownika rumowskiantek6 w temacie [ZABAWA] Pokaż swój pulpit!](http://i.imgur.com/pup39R2.jpg)
To na razie jest z mojego tabletu, ale wrzucę z mojego laptopa później.
rumowskiantek6 pisze:No wiem o tym, pobierałam angielski pakiet językowy, tak naprawdę to tak mi jest wygodniej niż z przetłumaczonym na polski.
P.S. Masz angielskiego Windowsa xD
Jenny_S_S pisze:
No wiem o tym, pobierałam angielski pakiet językowy, tak naprawdę to tak mi jest wygodniej niż z przetłumaczonym na polski.
rumowskiantek6 pisze:
To pokażesz?