Telestrachy - grupowy program tv

Avatar Sauron
Moderator
W tym temacie będą podawane aktualnie nadawane w telewizji horrory, thrillery oraz programy o charakterze horrorów.

Avatar Sauron
Moderator
13.03.
TVP 2, 23:45 - "Bez śladu"
Opis: Mary odprowadza chłopaka do szpitala na zabieg, ale gdy po kilku godzinach dopytuje się o operację partnera, nikt nie kojarzy jego nazwiska. Nie figuruje on w szpitalnej kartotece. Jego wejścia do kliniki nie zarejestrowały kamery monitoringu. Jedyną osobą, która go pamięta, jest Mary. Dziewczyna zaczyna się zastanawiać, czy cierpi na zaburzenia psychiczne, czy też może Kevin nigdy nie istniał.

TV Puls, 22:30 - "Doom"
Opis: Ekranizacja kultowej strzelanki. Akcja rozgrywa się w 2026 roku na stacji badawczej na Marsie. Przebywający tam naukowcy uwalniają wirusa, który błyskawicznie atakuje i uśmierca całą załogę. Łączność z Ziemią zostaje zerwana. Zarządzony zostaje piąty stopień kwarantanny. Jedynymi ludźmi, którzy mogą wejść na teren laboratorium są marines.

TV 4, 0:00 - "Anioł śmierci"
Opis: W trakcie wykonywania rutynowego zlecenia płatna zabójczyni Eve przypadkowo pozbawia życia także trzy inne osoby, a sama zostaje ciężko raniona nożem w głowę. Po tym wypadku miewa koszmarne halucynacje. Dręczona wyrzutami sumienia postanawia zlikwidować wszystkich ludzi, którzy zlecili jej tę feralną misję.

Metro, 20:00 - "Zabójcza randka"
Opis: Rozwódka Laura za namową przyjaciół umawia się na randkę. Następnego dnia budzi się obok martwego mężczyzny. Dowody świadczą przeciwko Laurze, która zostaje oskarżona o morderstwo.
Metro, 21:45 - "Dziecko Rosemary"
Opis: Rosemary i Guy Woodhouse'owie wynajmują mieszkanie w starej kamienicy. Dobrotliwi sąsiedzi bardzo interesują się młodą kobietą i w końcu zdobywają jej przyjaźń. Pewnego dnia pani Castevet częstuje Rosemary deserem, po którym kobieta ma wizję, w której napada ją demon. Niebawem okazuje się, że spodziewa się dziecka. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Za radą Castevetów oddaje się pod opiekę doktora Sapirsteina. Z rosnącym przerażeniem oczekuje porodu.

Avatar Sauron
Moderator
14.03
TVN 7, 20:00 - "Piętno przeszłości"
Opis: Młodociany morderca opuszcza więzienie i wraz z nastoletnią Lori rusza do Albany. Policjant uważa, że chłopak znów popełni przestępstwo i wyrusza ich śladem.

TV 4, 21:00 - "Prima Aprilis"
Opis: Podczas przyjęcia pewien chłopak zostaje wypchnięty z balkonu i ginie. Rok po zdarzeniu odpowiedzialni za wypadek nastolatkowie stają się celem psychopatycznego mordercy.

TV 4, 23:00 - "Kiedy dzwoni nieznajomy"
Opis: Jill - nastoletnia niania, sprawuje opiekę nad dwójką pociech zamożnego małżeństwa. Kiedy dzieci zasypiają, niespodziewanie dzwoni telefon. Nieznajomy głos i treść rozmowy wzbudzają niepokój Jill, a gdy telefony zaczynają się powtarzać, ogarnia ją paniczny lęk. Jednak prawdziwy koszmar zaczyna się w chwili, w której okazuje się, że mrożące krew w żyłach telefony pochodzą z wnętrza domu.

Stopklatka, 21:50 - "Strach nad Hongkongiem"
Opis: Inspektor Chan Kwok-Wing, szef brygady specjalnej policji z Hongkongu, wysyła ludzi do banku, z którego przyszła wiadomość o napadzie. Brygada zostaje zlikwidowana przez Gang Pięciu, zabijających dla rozrywki i adrenaliny. Akcja w banku była dla nich rodzajem zawodów. Policjant, który ma zostać partnerem inspektora, namawia go, by rozprawił się z gangsterami.

HBO, 22:00 - "Grizzly"
Opis: Niedźwiedź grizzly zaczyna siać spustoszenie w alaskańskim miasteczku. Dwaj skłóceni bracia jednoczą siły przeciwko zwierzęciu i postanawiają dopaść je w lesie. W wyprawie towarzyszą im głuchoniema ekolog oraz tajemniczy Douglass. Żadne z nich nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Gdy rozwścieczony drapieżnik wypowiada im wojnę, zaczyna się desperacka walka o przetrwanie.

Avatar Kadzio
Z tych wszystkich propozycji polecam Kiedy dzwoni nieznajomy, choć reszty nie znam

Avatar Sauron
Moderator
15.03.
TV 4, 21:00 - "Śmiertelna odwilż"
Opis: Doktor David Kruipen wraz z grupą studentów prowadzi badania w arktycznej części Kanady. Gdy odkrywają zamarznięte szczątki mamuta, wśród członków ekspedycji pojawiają się objawy tajemniczej choroby.

TV Puls 2, 22:50 - "Wid­mo za­gła­dy"
Opis: Ludzkość czeka zagłada, gdy Ziemia zostaje wessana do tunelu czasoprzestrzennego. Najśmielsi bohaterowie muszą znaleźć sposób, by powstrzymać ten proces i uratować ludzkość, zanim będzie za późno.

TV 4, 23:00 - "Kruk IV"
Opis: Luc Crash, przywódca satanistycznego gangu Jeźdźców Apokalipsy, dokonuje rytualnego mordu. Zamordowany Jimmy Cuervo odradza się jako obdarzony niezwykłą mocą Kruk i wyrusza w pościg za zabójcą. Chce się zemścić, powstrzymać łańcuch tragicznych wydarzeń i zabić Crasha, zanim ten doprowadzi świat do zakłady. Aby plan się powiódł, Kruk musi stanąć do walki z szatanem i wygrać.

Avatar Sauron
Moderator
16.03

TV6, 22:00 - "Milczenie owiec"
Opis: Kultowy thriller. Chcąc złapać seryjnego zabójcę kobiet, młoda agentka FBI musi nakłonić do współpracy przebywającego w więziennym centrum psychiatrycznym geniusza i mordercę, Hannibala Lectera.

TVN 7, 22:45 - "Statek widmo"
Opis: Dowodzona przez kapitana Murphy'ego grupa ratowników wchodzi na pokład zaginionego statku pasażerskiego. Badając jego mroczne zakamarki, zespół jest świadkiem przerażających zjawisk.

TVP 2, 0:00 - "Egzorcyzmy Dorothy Mills"
Opis: Psychiatra Jane Morton bada Dorothy Mills, która została oskarżona o usiłowanie zabójstwa pozostawionego pod jej opieką dziecka. Na miejscu Jane zastaje żyjącą w ciągłym lęku i wrogo nastawioną do obcych społeczność. Mieszkańcy wierzą, że Dorothy posiada dostęp do złych mocy. Jane jest sceptyczna do chwili, gdy dziewczynka przemawia do niej głosem jej zmarłego syna.

Avatar gulasz88
Ło, prawie przegapiłbym Milczenie Owiec! Dzięki, zaskakująco przydatny temat.

Avatar Sauron
Moderator
17.03
TV Puls 2, 21:05 - "Musisz być mój"
Opis: 17-letnia Devon zawsze dostaje to, czego pragnie. Gdy poznaje nowego nauczyciela matematyki, postanawia podbić jego serce. Jest gotowa zrujnować życie każdemu, kto stanie na drodze do jej szczęścia.

Stopklatka TV, 22:40 - "Opętanie"
Opis: Pewnego wieczoru Tom pozwala się zahipnotyzować. Wydarzenie odmienia jego życie. W trakcie seansu mężczyzna ma przerażające wizje, które nie opuszczają go także na jawie.

TV6, 22:55 - "Anioł śmierci"
Opis: W trakcie wykonywania rutynowego zlecenia płatna zabójczyni Eve przypadkowo pozbawia życia także trzy inne osoby, a sama zostaje ciężko raniona nożem w głowę. Po tym wypadku miewa koszmarne halucynacje. Dręczona wyrzutami sumienia postanawia zlikwidować wszystkich ludzi, którzy zlecili jej tę feralną misję.

Wczoraj oprócz podanych filmów był nadawany także "Krzyk" na TV Puls o 21:00. Przepraszam za przeoczenie.

Avatar Sauron
Moderator
18.03
TV Puls, 20:00 - "Terminator II: dzień sądu"
Opis: Terminator po raz drugi przybywa z przyszłości, by uratować chłopca, który kiedyś poprowadzi ludzkość ku zwycięstwu w wojnie z maszynami. Jego przeciwnikiem jest zmiennokształtny T-1000.

Stopklatka TV, 20:00 - "Byzantium"
Opis: Dwie młode kobiety - Clara i Eleanor - są ścigane przez prześladowcę. Kiedy poznają samotnego Noela, zamieszkuje z Eleanor w należącym do niego obskurnym motelu o nazwie Byzantium. Tymczasem ludzie w miasteczku zaczynają masowo umierać.

TVP HD, 21:50 - "Inkarnacja"
Opis: Psychiatra Cara Jessup pewnego dnia kobieta poznaje jednego z pacjentów ojca. Mężczyzna przedstawiający się jako David Bernburg ujawnia szereg odmiennych osobowości, a wszystkie należą do ofiar morderstw. Cara stara się racjonalnie zbadać jego przypadek, ale z czasem jej naukowe przekonania i życie prywatne zostają wystawione na ciężką próbę.

ATM Rozrywka, 23:00 - "Drakula: wampiry bez zębów" (komedia)
Opis: Parodia horrorów o wampirach. Prawnik z Oksfordu, Renfield, przyjeżdża w interesach do transylwańskiego arystokraty. Pierwsze spotkanie z dziwacznym gospodarzem usprawiedliwia przerażenie okolicznych mieszkańców, którzy nawet nie chcieli wymawiać imienia księcia Drakuli. Okrutny władca hipnotyzuje prawnika, czyniąc go swym sługą. Wkrótce wraz z nim pospiesznie opuszcza Transylwanię. Ukryty w trumnie przypływa statkiem do Anglii.

Avatar Sauron
Moderator
19.03
TV 4, 13:30 - "Omega Doom"
Opis: Zdewastowaną Ziemią po atomowej zagładzie rządzą cyborgi, podzielone na dwie frakcje. Resztka ocalałej ludności marzy o przywróceniu dawnego ładu. Na czele partyzantów staje android Omega Doom.

ATM Rozrywka, 17:05 - "Drakula: wampiry bez zębów"
Opis: Parodia horrorów o wampirach.

TV 4, 20:00 - "Kronika opętania"
Opis: Podczas wyprzedaży garażowej Em wyszukuje sobie drewnianą skrzyneczkę. Od tej pory dziewczynka dziwnie się zachowuje. Cały czas wpatruje się w przedmiot i ma na jego punkcie obsesję.

CANAL+, 23:25 - "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii"
Opis: Akcja filmu rozgrywa się w XVII w. William i Katherine wraz z czwórką dzieci prowadzą ubogie, ale dość szczęśliwie życie. Pewnego dnia na świat przychodzi piąte dziecko, syn. Niedługo po urodzeniu chłopiec znika w tajemniczych okolicznościach. Podejrzenia padają na mieszkającą w pobliżu wiedźmę.

HBO, 23:35 - "Duma i uprzedzenie, i zombie"
Opis: Siostry Bennett wychowują się na spokojnej i beztroskiej prowincji w hrabstwie Hertfordshire. W okolicy niespodziewanie pojawiają się zombie. Brytyjskie wojsko musi zmierzyć się z żywymi trupami.

TVN, 23:40 - "Ring"
Opis: Kto obejrzy tajemniczą taśmę wideo, po siedmiu dniach umiera, odebrawszy uprzednio telefoniczną zapowiedź. Dziennikarka Rachel Keller przeprowadza śledztwo, aby odkryć, dlaczego giną młodzi ludzie.

TV 4, 0:00 - "Mroczny anioł"
Opis: Przybysz z kosmosu zabija ludzi, by pozyskać krew, którą miesza z narkotykami, uzyskując w ten sposób cenną mieszankę. Detektyw Jack Caine i agent Arwood Smith próbują dopaść zabójcę.

Avatar Sauron
Moderator
20.03

TRWA
Cinemax - "Shelley" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: Pochodząca z Rumunii, młodziutka Elena, jest gosposią w domu Louise i Kaspera. Zgadza się zostać surogatką. Po zajściu w ciążę dostrzega u siebie niepokojące objawy.

TV Puls, 22:10 - "Terminator II: Dzień sądu"
Opis: Terminator po raz drugi przybywa z przyszłości, by uratować chłopca, który kiedyś poprowadzi ludzkość ku zwycięstwu w wojnie z maszynami. Jego przeciwnikiem jest zmiennokształtny T-1000.

HBO, 22:15 - "Szubienica" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: Przed dwudziestoma laty w pewnym amerykańskim miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Podczas szkolnego przedstawienia zginął odtwórca głównej roli. Po dwudziestu latach, z okazji rocznicy tragedii, uczniowie postanawiają po raz kolejny wystawić feralną sztukę. Szybko się przekonają, że do pewnych rzeczy lepiej byłoby w ogóle nie wracać.

TV Puls 2, 22:50 - "Purpurowe rzeki"
Opis: Doświadczony policjant z Paryża i jego młodszy kolega po fachu próbują wspólnie rozwiązać sprawę morderstwa i profanacji grobu.

TV6, 22:50 - "Gdy zapada zmrok"
Opis: Dawno temu w Darkness Falls fałszywie oskarżono o zabójstwo dwójki dzieci, a następnie powieszono Mathildę Dixon. Umierając, kobieta rzuciła klątwę na miasto. Po latach powraca, by spełnić groźbę.

AXN, 23:00 - "Hannibal" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: Milioner Verger, przed laty potwornie okaleczony przez Hannibala Lectera, chce przekazać FBI, na ręce Clarice Starling, materiały, które pomogą w schwytaniu psychopaty. Agentka ma być przynętą.

Avatar Sauron
Moderator
21.03
TV Puls, 20:00 - "Purpurowe rzeki II - Aniołowie Apokalipsy"
Opis: Francuska prowincja w pobliżu niemieckiej granicy. Ze ściany, na której zakonnicy wieszają krzyż, cieknie krew. Wezwany przez mnichów komisarz Pierre Niemans odkrywa pod tynkiem ludzkie ciało.

TV 4, 21:00 - "Bestie z Morza Beringa"
Opis: Poszukując złota, brat i siostra nieopatrznie zakłócają spokój kolonii morskich wampirów, które mieszkają w podwodnej jaskini.

CANAL+ Film, 21:55 - "Ukojenie"
Opis: Psychiatra i jasnowidz John Clancy postanawia zakończyć karierę w FBI. Gdy w mieście zaczyna grasować nieuchwytny morderca, zajmujący się sprawą agent FBI nakłania Johna do ponownej współpracy.

22.03
TV Puls, 0:20 - "Krzyk"
Opis: W okolicy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Casey, którą ktoś dręczył anonimowymi telefonami, oraz jej chłopak zostają zamordowani. Okoliczności popełnionych morderstw wskazują, iż sprawcą jest ten sam człowiek, znawca i miłośnik kina grozy.

Avatar Sauron
Moderator
22.03
TV6, 22:50 - "Mroczny anioł"
Opis: Przybysz z kosmosu zabija ludzi, by pozyskać krew, którą miesza z narkotykami, uzyskując w ten sposób cenną mieszankę. Detektyw Jack Caine i agent Arwood Smith próbują dopaść zabójcę.

TV 4, 23:00 - "Grud­ge III: Po­wrót klą­twy"
Opis: Mło­da Ja­pon­ka przy­by­wa do Chi­ca­go, by po­ło­żyć kres klą­twie Kay­ako, któ­rej ofia­rą pa­dły już dzie­siąt­ki nie­win­nych lu­dzi.

Zoom TV, 23:00 - "Szare niebo"
Opis: Grupa znajomych wynajmuje dom w środku lasu. Zabawa zostaje przerwana, gdy tuż obok lądują kosmici. Przerażeni przyjaciele muszą stawić czoła nadludzkim siłom.

HBO 2, 23:05 - "Grizzly"
Opis: Niedźwiedź grizzly zaczyna siać spustoszenie w alaskańskim miasteczku. Dwaj skłóceni bracia jednoczą siły przeciwko zwierzęciu i postanawiają dopaść je w lesie. Gdy rozwścieczony drapieżnik wypowiada im wojnę, zaczyna się desperacka walka o przetrwanie.

Avatar Sauron
Moderator
23.03
TRWA
CBS Europa, 21:00 - "Drakula 2000"
Opis: Złodzieje włamują się do skarbca pewnego antykwariusza. Zamiast kosztowności znajdują jedynie sarkofag. Podczas transportowania go samolotem jeden z przestępców otwiera trumnę, uwalniając wampira.

HBO2, 21:40 - "Resident Evil: Afterlife" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: Wybucha epidemia, która zmienia ludzi w krwiożerczych zombie. Alice stara się zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy się nie zarazili. W pewnym momencie okazuje się, że jedyną nadzieją na ocalenie jest Los Angeles, którego mieszkańcy podobno nie zostali zainfekowani. Na miejscu okazuje się, że to nieprawda - Alice wpadła w pułapkę.
-------------------------------------------------------------------------------------
Fimbox, 22:00 - "Robale"
Opis: Ameryka, miasteczko Wheelsy. Wraz z uderzeniem meteorytu na Ziemię przybywają pasożyty. Obca istota przejmuje kontrolę nad ciałem miejscowego bogacza, Granta, odbierając mu świadomość i przemieniając w monstrum. Jeżeli nie uda się powstrzymać kosmicznych stworzeń, rozprzestrzenią się one na cały glob.

HBO3, 23:00 - "Cloverfield Lane 10"
Opis: Po wypadku samochodowym Michelle budzi się w piwnicy obcego mężczyzny. Ten informuje ją, że na Ziemi miał miejsce atak chemiczny, który doprowadził do skażenia planety. Kobieta postanawia za wszelką cenę wydostać się z piwnicy, nie bacząc na konsekwencje.

CBS Europa, 23:00 - "Motel"
Opis: David i Amy zatrzymują się w motelu, gdzie zmuszeni są spędzić noc. Właściciel umieszcza ich w zapuszczonym pokoju o nazwie "apartament dla nowożeńców". Hałas dochodzący z sąsiedniego pomieszczenia jest tak uciążliwy, że David postanawia ratować się znalezionymi w pokoju filmami grozy. Po kilku minutach seansu odkrywa, że filmy zostały nakręcone w ich motelu. Okazuje się, że małżonków śledzi ukryta kamera.

TVP 2, 23:30 - "Świt ży­wych tru­pów"
Opis: Zmar­li po­wsta­ją z gro­bów i po­lu­ją na ży­wych. Garst­ka lu­dzi, któ­rzy schro­ni­li się w cen­trum han­dlo­wym, bez­sku­tecz­nie pró­bu­je po­wstrzy­mać rze­sze wy­głod­nia­łych zom­bie.

Avatar Sauron
Moderator
24.03
FimBox ArtHouse, 19:35 - "Gabinet doktora Caligari"
Opis: W niemieckim miasteczku odbywa się jarmark doktora Caligari. Wśród atrakcji jest lunatyk Cezar, który rzekomo posiada moc przepowiadania przyszłości. Jeden z widzów, Alan, prosi Cezara o przepowiednię. Lunatyk oświadcza, że młody mężczyzna nie dożyje świtu. I rzeczywiście, jeszcze tej samej nocy Alan zostaje zamordowany. Podejrzenie pada na Cezara.

Cinemax, 20:00 - "Fenomeny"
Opis: Nastoletnia Jennifer mieszka w internacie. Posiada niezwykły dar - potrafi porozumiewać się z owadami. Jej odmienność utrudnia nawiązywanie przyjaźni z rówieśnikami. Współlokatorki są dla niej okrutne. Gdy w miasteczku ginie młoda kobieta, podejrzenia padają na Jennifer. By uwolnić się od oskarżeń, dziewczyna z pomocą swoich zdolności stara się rozwikłać zagadkę morderstwa.

TVP Kultura, 20:25 - "Rocky Horror Picture Show"
Opis: Narzeczeni Janet Weiss i Brad Majors trafiają do starego pałacu, który zamieszkuje ekscentryczny doktor Frank N. Furter. Rozpoczyna się szalona zabawa, urozmaicana makabrycznymi pomysłami naukowca.

HBO, 21:15 - "Zanim się obudzę"
Opis: Zrozpaczone po stracie syna małżeństwo adoptuje chłopca, którego sny stają się rzeczywistością. Rodzinę zaczynają nawiedzać wyśnione przez Cody'ego demony.

TV Puls, 21:55 - "Purpurowe rzeki II - Aniołowie Apokalipsy"
Opis: Francuska prowincja w pobliżu niemieckiej granicy. Ze ściany, na której zakonnicy wieszają krzyż, cieknie krew. Wezwany przez mnichów komisarz Pierre Niemans odkrywa pod tynkiem ludzkie ciało.

Stopklatka TV, 22:35 - "Byzantium"
Opis: Dwie młode kobiety - Clara i Eleanor - są ścigane przez prześladowcę. Kiedy poznają samotnego Noela, zamieszkuje z Eleanor w należącym do niego obskurnym motelu o nazwie Byzantium. Tymczasem ludzie w miasteczku zaczynają masowo umierać.

TVN, 23:00 - "I stanie się koniec"
Opis: Były funkcjonariusz policji przypadkowo trafia na ślad wybranki diabła. By uratować dziewczynę i ocalić ludzkość od władzy antychrysta, musi odnaleźć Christine, zanim demon ją posiądzie.

TV6, 23:05 - "Bestie z Morza Beringa"
Opis: Poszukując złota, brat i siostra budzą kolonię morskich wampirów, które mieszkają w podwodnej jaskini.

Avatar Sauron
Moderator
25.03
Filmbox HD, 00:25 - "Blair Witch Project" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: Grupa studentów wyrusza do lasu w Maryland, aby nakręcić film na podstawie starej legendy o zamieszkującej na tych terenach czarownicy. Niestety, młodzi filmowcy nie wracają do domu. Rok później zostaje znaleziona taśma z nakręconą przez nich przerażającą historią.

AXN, 00:45 - "Czerwony smok" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: "Czerwony smok" opowiada historię agenta FBI Willa Grahama , który ściga psychopatycznego zabójcę nazwanego przez prasę "Zębową wróżką". Graham jest jednym z najlepszych agentów, który kilka miesięcy wcześniej aresztował Hannibala Lectera. Teraz jednak musi się zwrócić do niego o pomoc.

TV 4, 00:55 - "Wioska przeklętych"
Opis: Przed kilkoma laty w Midwich kilka kobiet zostało zapłodnionych w niewyjaśnionych okolicznościach. Dzieci, które przyszły na świat w tym samym czasie, mają jednakowe płowe czupryny i obdarzone są telepatycznymi zdolnościami. Przywódczynią grupy jest Mara, córka doktora Chaffee. Wykorzystując nadprzyrodzone umiejętności, mają doprowadzić do zagłady ludzkości i przejąć kontrolę nad Ziemią. Jedynie doktor Chaffee może ich powstrzymać.

FilmBox ArtHouse, 03:10 - "Nałóg"
Opis: Kathleen Conklin, studentka filozofii zostaje ugryziona przez wampira. Bohaterka zaczyna zmieniać się w monstrum, a jej pragnienie krwi jest porównywalne do narkotykowego uzależnienia.

HBO2, 03:55 - "Z lasu" Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
Opis: Adam i Clare przenoszą się z synem do leśnego domku na irlandzkiej prowincji. Ojciec rodziny zawodowo jest związany z ochroną przyrody. Miejscowi ostrzegają ich przed grasującym w lesie potworem.

Avatar Sauron
Moderator
Nowa TV, 23:15 - "Stworzenie"
Opis: Przyrodni bracia, Elvis i Leo, zajmują się oczyszczaniem miejsc zbrodni. Wykonując prace w domu położonym w głębi lasu przypadkowo odkrywają piwnicę. Okazuje się ona być zamieszkana przez niecodziennego lokatora - huldrę. Zwyczajne zlecenie zmienia się w walkę o przetrwanie, w czasie której mężczyźni próbują się dowiedzieć, kim jest tajemnicze stworzenie.

CANAL+ Film, 23:40 - "Komórka"
Opis: W Bostonie ludzie, którzy rozmawiali w ostatnim czasie przez telefon komórkowy, zamieniają się w krwiożercze bestie. Rysownik Ridell musi dotrzeć do syna, zanim ten użyje otrzymany na urodziny telefon.

Avatar Sauron
Moderator
26.03
TRWA
TV 4, 20:00 - "Klucz do koszmaru"
Opis: Ca­ro­li­ne El­lis obej­mu­je po­sa­dę opie­kun­ki spa­ra­li­żo­wa­ne­go Be­na De­ve­re­aux. Do­sta­je klucz otwie­ra­ją­cy wszyst­kie drzwi w do­mu i prze­stro­gę, by jed­nych nie otwie­rać. Ko­bie­ta lek­ce­wa­ży ostrze­że­nie. Wkrótce ma powody, by żałować decyzji. W domu dzieją się dziwne rzeczy. Niemy Ben próbuje ostrzec opiekunkę przed przerażającą siłą.
--------------------------------------------------------------------
Metro, 22:00 - "Zejście"
Opis: Grupa sześciu dziewczyn wybiera się na wyprawę w głąb jaskini. Kiedy schodzą, korytarz skalny zawala się, odcinając drogę powrotu. Żyjące w grocie stworzenia bronią terytorium przed intruzami.

TVN, 22:05 - "Indiana Jones i Świątynia Zagłady"
Opis: Archeolog dr Indiana Jones w czasie jednej z ekspedycji jedzie do Szanghaju. Wdaje się w awanturę w klubie nocnym, po czym trafia do indyjskiej dżungli. Tu znajduje tajemniczą kopalnię, gdzie dzieci są zmuszane do niewolniczej pracy. Nad procederem sprawuje władzę zbrodnicza sekta wyznawców bogini Kali. By ocalić dzieci, archeolog musi stawić czoła mordercom.

TV 4, 22:10 - "Wioska przeklętych"
Opis: Przed kilkoma laty w Midwich kilka kobiet zostało zapłodnionych w niewyjaśnionych okolicznościach. Dzieci, które przyszły na świat w tym samym czasie, mają jednakowe płowe czupryny i obdarzone są telepatycznymi zdolnościami. Wykorzystując nadprzyrodzone umiejętności, mają doprowadzić do zagłady ludzkości i przejąć kontrolę nad Ziemią.

HBO, 22:10 - "Cloverfield Lane 10"
Opis: Po wypadku samochodowym Michelle budzi się w piwnicy obcego mężczyzny. Ten informuje ją, że na Ziemi miał miejsce atak chemiczny, który doprowadził do skażenia planety. Kobieta postanawia za wszelką cenę wydostać się z piwnicy, nie bacząc na konsekwencje.

HBO, 23:55 - "Szubienica"
Opis: Przed dwudziestoma laty w pewnym amerykańskim miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Podczas szkolnego przedstawienia zginął odtwórca głównej roli. Po dwudziestu latach, z okazji rocznicy tragedii, uczniowie postanawiają po raz kolejny wystawić feralną sztukę. Szybko się przekonają, że do pewnych rzeczy lepiej byłoby w ogóle nie wracać.

Avatar Sauron
Moderator
30.3
Film­Box Ac­tion, 21:00 - "Piekielny obóz"
Opis: Obóz gru­py na­sto­lat­ków z chrze­ści­jań­skiej wspól­no­ty. Fa­na­tycz­ny ksiądz wy­py­tu­je pod­opiecz­nych o naj­in­tym­niej­sze szcze­gó­ły ich ży­cia, co za­po­cząt­ko­wu­je se­rię wi­zji i opę­tań wśród uczest­ni­ków.

TVP 2, 21:45 - "Fotograf"
Opis: Współ­cze­sna Mo­skwa. Mia­sto ter­ro­ry­zu­je mor­der­ca, któ­ry zo­sta­wia przy ofia­rach kar­to­ni­ki z nu­me­ra­mi. Schwy­ta­niem "Fo­to­gra­fa" ma się za­jąć ma­jor Le­biad­kin. Tro­py pro­wa­dzą do daw­ne­go gar­ni­zo­nu w Le­gni­cy.

Filmbox, 21:55 - "Mroczny las"
Opis: Czworo przyjaciół postanawia spędzić weekend w odludnie położonym domu. Jeden z nich znajduje stary telewizor i naprawia go. Zobaczonym w telewizji dziwnym obrazom zaczyna towarzyszyć zmiana nastroju uczestników wycieczki. Wkrótce przyjaciele doświadczają drastycznej zmiany zachowań.

AMC, 22:00 - "Gatunek 3"
Opis: Następuje połączenie człowieka z istotą z kosmosu. Hybryda jest zdeterminowana, aby jak najszybciej zasiedlić Ziemię istotami swego gatunku. Rodzaj ludzki jeszcze nigdy nie był tak zagrożony.

Filmbox HD, 22:25 - "88 minut"
Opis: Doktor Jack Gramm pewnego dnia odbiera dziwny telefon. Głos w słuchawce informuje go, że zostało mu 88 minut życia. Gramm musi dowiedzieć się, kto chce go zabić.

Filmbox Extra, 22:45 - "Kobieta z piątej dzielnicy"
Opis: Pisarz i wykładowca literatury ucieka do Paryża po skandalu, który kosztował go utratę pracy. Poznaje tajemniczą wdowę. Pojawia się podejrzenie, że kobieta może być zamieszana w serię morderstw.

Filmbox, 23:40 - "Autor widmo"
Opis: Wydawnictwo zleca napisanie biografii byłego premiera Wielkiej Brytanii Adama Langa. Osoba, która się tego podejmuje, dowiaduje się, że poprzedni zleceniobiorca zginął w tajemniczych okolicznościach.

TVP 2, 23:45 - "Egzorcysta 3"
Opis: Po­rucz­nik Kin­der­man pro­wa­dzi śledz­two w spra­wie okrut­ne­go mor­der­stwa. Wszyst­kie do­wo­dy wskazują na to, że spraw­cą jest psy­cho­pa­ta, któ­ry nie żyje od 15 lat.

Avatar Sauron
Moderator
31.3
TV6, 22:50 - "Fu­ria: Car­rie II"
Opis: Rachel, szkolna outsiderka, marzy by wyrwać się ze znienawidzonego liceum, w którym popularna młodzież dręczy słabszych. Pewnego dnia jej przyjaciółka odbiera sobie życie w efekcie "żartu" grupy szkolnych osiłków. Gdy policja wszczyna śledztwo, Rachel zostaje oskarżona przez winnych zajścia o to, że na nich doniosła. Młodzi ludzie postanawiają ją upokorzyć, nie wiedząc, że dziewczyna dysponuje mocami psychicznymi.

CANAL+ Film, 23:25 - "Victor Frankenstein"
Opis: Naukowiec Victor Frankenstein wraz z genialnym protegowanym Igorem Strausmanem pracują nad urzeczywistnieniem wizji niesienia pomocy ludzkości. Prowadzone w trakcie badań nad nieśmiertelnością eksperymenty stają się obsesją.

Avatar Sauron
Moderator
Dziś o 23:05 na TV 4 będzie leciał film pt. "Czar­no­byl. Re­ak­tor gro­zy".
Opis: Sześcioro Amerykanów postanawia zwiedzić Prypeć - miasto wyludnione w 1986 r. po wybuchu reaktora. Przewodnik obiecuje oprowadzić ich po zakazanej strefie. Okazuje się, że miasto nie jest do końca opuszczone - na turystów czyha śmiertelne niebezpieczeństwo.

Avatar Sauron
Moderator
7.4
TVP Kultura, 20:20/23:20 - "Wikołak" (1941)
Opis: Legendarny horror, który położył podwaliny pod całą wilkołaczą mitologię. Po śmierci swego brata Larry Talbot wraca do rodzinnej Szkocji. Odwiedza obóz Romów z miejscową dziewczyną Jenny Williams, która zostaje zaatakowana przez Bela, Roma-wilkołaka. Larry zabija go, ale w walce zostaje ugryziony. Matka Bela mówi Larry'emu, że będzie się zmieniał w wilkołaka przy każdej pełni księżyca. Larry wyznaje prawdę swemu ojcu, sir Johnowi, który później przyłącza się do miejscowych i poluje razem z nimi na swojego syna.

ale kino +, 22:05 - "Szepty"
Opis: Anglia, rok 1921. Florence nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone. Zajmuje się demaskowaniem oszustów podających się za spirytystów, ale nieoczekiwanie sama zaczyna doświadczać niewytłumaczalnych zjawisk.

Stopklatka TV, 22:15 - "Oko"
Opis: Niewidoma skrzypaczka Sydney Wells zostaje poddana zabiegowi przeszczepu rogówki. Operacja kończy się sukcesem, lecz Sydney, oprócz otaczających ją kształtów, zaczyna widzieć dziwne postaci.

TV Puls, 23:00 - "Nikt nie przeżył"
Opis: Gang złodziei porywa z autostrady dwoje młodych ludzi. Bandyci odkrywają w ich samochodzie zakneblowaną kobietę, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej. Sprawy szybko się komplikują.

Avatar Sauron
Moderator
Na TVP Kultura leci obecnie film "Przekleństwo Frankensteina".

Avatar Sauron
Moderator
W tej chwili na CBS Europa leci film "Drakula 2000".
Opis fabuły: Rabusie okradają podziemną komnatę, jednak zamiast skarbów znajdują sarkofag. Kradną go i ładują do samolotu, gdzie z sarkofagu wychodzi złakniony krwi wampir.

Avatar Sauron
Moderator
25.1
TV 4, 21:00 - "Grudge III - Powrót klątwy"
Opis: Rodzina z Chicago szuka pomocy pewnej Japonki, która może pozbyć się upiora Kayako nawiedzającego ich mieszkanie.

TV6, 23:00 - "Populacja: 436"
Opis: Pracownik biura statystycznego odkrywa, że populacja pewnego miasteczka nie zmieniła się od stu lat i stale wynosi 436 ludzi. Postanawia on zbadać anomalię. Miasteczko tylko wydaje się być rajem na ziemi.

Avatar Sauron
Moderator
28.1
Film Polsat, 18:40 - "W stronę Słońca"
Opis: W 2057 Słońce zaczyna wytwarzać mniej ciepła niż wcześniej, powodując globalne ochłodzenie. Statek Icarus II zostaje wysłany, aby "pobudzić" Słońce olbrzymią nuklearną maszyną. Kiedy okręt zbliża się do Merkurego, załoga odkrywa sygnał poprzedniego statku, który zaginął w nieznanych okolicznościach.


TVN, 22:40 - "Fatum"
Opis: Dahlia mieszka z córką w ponurym nowojorskim domu. Zaczynają ją prześladować sny o dziewczynce imieniem Natasha, która najwyraźniej chce przekazać Dahli jakiś sekret.

Avatar Sauron
Moderator
Sundance TV, 18:45 - "Osad" (TRWA TERAZ!)
Opis: Przyszłość. W Brytyjskim mieście dochodzi do eksplozji, która powoduje skażenie. Rząd ukrywa jej przyczyny, ale pewna dziennikarka prowadzi śledztwo mające zbadać sprawę.

FilmBox ArtHouse, 19:10 - "Wróg"
Opis: W piwnicy bośniackiej fabryki żołnierze znajdują Dabę, mężczyznę wierzącego że jest złą pradawną istotą chcącą zapanować nad światem i ludzkimi duszami. Zostaje uznany za szalonego, ale po pewnym czasie żołnierze zaczynają mu wierzyć.

Cinemax 2, 20:30 - "Frankenstein"
Opis: Victor Frankenstein próbuje ożywić zwłoki. Udaje mu się to, jednak ożywiony człowiek ucieka.

Avatar Kadzio
W 2057 Słońce zaczyna wytwarzać mniej ciepła niż wcześniej, powodując globalne ochłodzenie. Statek Icarus II zostaje wysłany, aby "pobudzić" Słońce olbrzymią nuklearną maszyną
mam nadzieję że nikt tego nie oglądał xD

Avatar Sauron
Moderator
Kadzio pisze:
mam nadzieję że nikt tego nie oglądał xD

Nauka w tym filmie leży, ale to naprawdę dobry film.

Avatar Kadzio
Nie oglądałem całego, wadziła mi fabuła, ale po tym co napisałeś i filmwebie, chyba skuszę się :D

Avatar Sauron
Moderator
4.02
Stopklatka, 20:00 - "Obcy, Ósmy pasażer Nostromo"
Opis: Członek załogi kosmicznej rafinerii zostaje zaatakowany przez obcą formę życia i staje się jej żywicielem. Wkrótce potem obcy dojrzewa i ucieka z organizmu zainfekowanego człowieka. Ksenomorf może chować się wszędzie.

TV6, 23:05 - "Demon: Historia prawdziwa"
Opis: XIX wiek. John i Lucy Bellowie toczą spór o ziemię z kobietą o reputacji czarownicy. Ta rzuca na nich klątwę, przez co w domu Bellów zaczyna pojawiać się demoniczna postać.

TNT, 23:15 - "Duch III"
Opis: Carol Anne uczęszcza do szkoły dla dzieci z problemami psychicznymi. Jej nauczyciel nie wierzy w to, że była porwana przez duchy ("Poltergeist"). Pewnego dnia złe moce powracają.

Avatar Sauron
Moderator
6.02
Stopklatka TV (TRWA TERAZ) - "Sublokatorka"
Opis: Sublokatorką Allie jest Hedra, która ceni sobie ich koleżeństwo. Z czasem Hedra zaczyna się nie tylko czesać jak Allie, ale również nosić jej ubrania i coraz bardziej próbuje się do niej upodobnić.

Avatar Sauron
Moderator
8.02
TVP 2 (TRWA TERAZ) - "Misery"
Opis: Znany pisarz ma wypadek na kompletnym pustkowiu. Ratuje go mieszkająca w pobliżu kobieta mająca obsesję na punkcie jego twórczości. Przetrzymuje go w swoim domu i znęca się nad nim, żądając aby pisarz stworzył kolejną część jej ulubionej serii.

Avatar Sauron
Moderator
11.02
Stopklatka TV, 20:00 - "Obcy: Decydujące starcie"
Opis: Druga część "Obcego...". Ripley budzi się z hibernacji. Dowiaduje się ona, że firma Weyland-Yutani skolonizowała planetę na której doszło do kontaktu z ksenomorfami w pierwszej części. Wkrótce kontakt z kolonią zamiera. Na planetę zostaje wysłany oddział komandosów.

Polsat Film, 23:15 - "Pogrzebany"
Opis: Mężczyzna budzi się w ciemnym, klaustrofobicznym pomieszczeniu. Okazuje się, że jest pogrzebany pod ziemią w drewnianej trumnie.

Avatar Sauron
Moderator
12.02
Paramount Channel, 20:00 - "Kula"
Opis: Grupa naukowców ma zbadać spoczywający na dnie morza trzystuletni statek kosmiczny. W jego ładowni znajduje się dziwna kula, w której powierzchni nie odbijają się ludzie. Po dokonaniu odkrycia uwięzieni pod wodą badacze doświadczają bardzo dziwnych wydarzeń.

Stopklatka TV, 22:25 - "Obcy - decydujące starcie" (powtórka)

Super Polsat, 22:20 - "Supermarket"
Opis: Ochroniarz supermarketu niesłusznie osądza klienta o kradzież. Sprawa rozwija się i zamienia w koszmar.

TVN 7, 23:05 - "Paranormal Activity 2"
Opis: Po włamaniu do domu Reyów głowa rodziny instaluje w mieszkaniu kamery. Wkrótce na nagraniach pojawiają się niewytłumaczalne zjawiska.

TV Puls, 23:50 - "Gabriel"
Opis: Czyściec został opanowany przez siły upadłego anioła Sammaela. Odbiciem Czyśćca ma zająć się archanioł Gabriel.

Avatar Sauron
Moderator
22.2
FilmBox Action, 19:30 - "Za ścianą"
Opis: Władze chcą wyremontować latarnię morską, w której sąsiedztwie została zamordowana matka Katelyn. Podczas remontu robotnicy odkrywają w piwnicy tajemnicze drzwi. Zaczynają znikać ludzie.

TVN Fabuła, 21:00 - "Zamieć"
Opis: Baza badawcza na Antarktydzie. 72 godziny przed powrotem jednej z pracownic do domu zostaje zamordowany naukowiec. Rozpoczyna się śledztwo.

Stopklatka TV, 22:00 - "Kryjówka diabła"
Opis: Ocalony od śmierci człowiek zaczyna doświadczać wizji związanych z nieznanym seryjnym mordercą.

TVN Fabuła, 23:10 - "Dziewczyna w czerwonej pelerynie"
Opis: Mieszkańcy średniowiecznej wioski zawierają pakt o nieagresji z wilkołakiem. Ten nie dotrzymuje słowa i znowu zabija. Próby zabicia wilkołaka podejmuje się kapłan Solomon, który odkrywa więź między bestią a siostrą jego ofiary.

Avatar Sauron
Moderator
25.2
Stopklatka TV, 20:00 - "Obcy: Przebudzenie"
Opis: Ripley zostaje sklonowana. Na stacji badawczej w której przebywa badane są ksenomorfy. Wkrótce dochodzi do uwolnienia się obcych.

TVP HD, 20:10 - "Gdzie jest Lizzie?"
Opis: Nastoletnia Lizzie zostaje porwana. Medium Tracy Spencer twierdzi, że wie gdzie przebywa zaginiona i pokazuje miejsce, gdzie dziewczyna została uprowadzona. Okazuje się później, że Spencer ma własne cele dotyczące poszukiwania.

AXN, 22:10 - "Anakonda"
Opis: Dokumentaliści poszukujący legendarnego plemienia Amazonii zostają zmanipulowani przez myśliwego do wzięcia udziału w polowaniu na olbrzymią anakondę. Zadanie jest niezwykle niebezpieczne.

TV6, 23:05 - "Raport z Europy"
Opis: Na księżyc Jowisza, Europę, kieruje się załogowa misja. W czasie długiego lotu ginie jeden z astronautów i dochodzi do katastrofalnej awarii. Astronauci podejmują walkę o przetrwanie.

Avatar Sauron
Moderator
16.3
Stopklatka, 20:00 - "Byzantium"
Opis: Dwie wampirzyce zatrzymują się w motelu "Byzantium". Wkrótce dowiadują się o tym pobliscy mieszkańcy.

WP1, 20:00 - "Zero moskiewskie"
Opis: Grupa ratunkowa poszukuje antropologa, który zaginął w moskiewskich katakumbach.

Zoom TV, 21:00 - "Pod obserwacją"
Opis: Luke traci w wypadku samochodowym żonę i nienarodzone dziecko. Udaje mu się przeżyć dzięki wszczepieniu mu implantu, który zmusza go do kupowania pewnych produktów. Czip w mózgu może go zabić, jeżeli Luke będzie chciał odkryć kto wyprodukował implant.

TV Puls 2, 22:00 - "Koszmar następnego lata"
Opis: Studentka, której znajomi zginęli rok przed rozpoczęciem się akcji filmu zostaje odcięta od świata podczas huraganu. Jest prześladowana przez zabójcę, którego uważano za zmarłego.

Stopklatka, 22:35 - "Nadprzyrodzony pakt"
Opis: Annie wraca do rodzinnego domu na pogrzeb matki i odkrywa, że jej siostra zaginęła. W domu panuje nieład. W miarę upływu czasu dochodzi do dziwnych zdarzeń. Wkrótce Annie znajduje pokój, o którego istnieniu nie miała pojęcia.

Avatar Amu_Kuseno
Nie napisałeś o Piekielnej Głębi na Pulsie o 23:15

Avatar Sauron
Moderator
15.4
TNT, 21:00 - "Blade: Mroczna Trójca"
Opis: Blade - pół człowiek, pół wampir i zabójca wampirów gotuje się na walkę z pierwszym wampirem - Drakulą, który został przywrócony do życia. Musi się jednak mierzyć również ze zmanipulowanym przez wampiry FBI.

FilmBox Arthouse, 21:00 - "Noc żywych trupów" (1968)
Opis: Kilkoro ludzi barykaduje się w domu, aby przetrwać atak zombie. Jeden z pierwszych filmów tego rodzaju.

Zoom TV, 22:00 - "Współlokatorka"
Opis: Studentka Sara zostaje losowo przypisana do nowej studentki Rebecci, którą ma dzielić pokój w akademiku. Dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają się, jednak po pewnym czasie Sara stwierdza, że życie jej i jej przyjaciół jest w niebezpieczeństwie, gdyż Rebecca nie zamierza tolerować innych osób w otoczeniu lokatorki. (Autor: eSKa)

TV 4, 22:05 - "Gatunek"
Opis: Zostaje nawiązany kontakt z pozaziemską cywilizacją. Obcy przesyłają zapis swojego DNA z sugestią, aby połączono je z DNA ludzi. Powstała hybryda ucieka z laboratorium.

Paramount Channel, 22:15 - "Kula"
Opis: Grupa naukowców ma zbadać spoczywający na dnie morza trzystuletni statek kosmiczny. W jego ładowni znajduje się dziwna kula, w której powierzchni nie odbijają się ludzie. Po dokonaniu odkrycia uwięzieni pod wodą badacze doświadczają niepokojących wydarzeń.

Stopklatka TV, 22:40 - "Obcy - decydujące starcie"
Druga część "Obcego...". Ripley budzi się z hibernacji. Dowiaduje się ona, że firma Weyland-Yutani skolonizowała planetę na której doszło do kontaktu z ksenomorfami w pierwszej części. Wkrótce kontakt z kolonią zamiera. Na planetę zostaje wysłany oddział komandosów.

Avatar Sauron
Moderator
10.5
Stopklatka TV, 20:00 - "Red Lights"
Opis: Psycholog Tom Buckley bada nadprzyrodzone zjawiska. Postanawia wyjaśnić sprawę domniemanego psionika. Zaczyna doświadczać niewyjaśnionych wydarzeń.

Stopklatka TV, 22:15 - "Oko"
Opis: Niewidoma kobieta otrzymuje zdrową rogówkę od ofiary samobójstwa. Szybko okazuje się jednak, że przez przeszczepiony organ zaczyna ona widzieć demony.

Avatar Sauron
Moderator
31.08

20:10, Ale Kino+ - "Wyznania mordercy" (Thriller)
Opis: Młody policjant Wataru Makimura bezskutecznie usiłuje złapać seryjnego mordercę. Gdy sprawa zostaje zamknięta, 22 lata później zabójca wydaje książkę, w której pisze o dokonanej przez siebie zbrodni. [filmweb]

21:00, TNT - "Oszukać przeznaczenie 2" (Horror)
Opis: 19-letnia Kimberly wybiera się z przyjaciółmi na wycieczkę. Przed wyjazdem doświadcza wizji, w której ona i jej przyjaciele giną w karambolu. Za namową Kimberly młodzi ludzie decydują się odwołać swoją podróż. Kilka godzin później dowiadują się, że cudem uniknęli śmierci. Niestety, niebawem zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. [filmweb]

21:00, HBO 2 - "The Meg" (Monster movie)
Opis: Były wojskowy ekspert od nurkowania zostaje zwerbowany do misji ratunkowej. Mężczyzna otrzymuje zadanie ocalenia grupy naukowców przed ogromnym rekinem. [filmweb]

21:00, Polonia1 - "Plaga podziemnych pająków / Arachnoquake" (Niepoważny monster movie)
Opis: W wyniku trzęsienia ziemi uwalniają się wielkie, ziejące ogniem pająki, które atakują Nowy Orlean. [filmweb]

22:00, AXN - "Ksiądz" (Post-apokaliptyczne science-fiction)
Opis: Historia osadzona jest w świecie spustoszonym przed wiekami w wyniku wojny między ludźmi a wampirami. Zmodyfikowany genetycznie mnich-wojownik odwraca się od sprawującego absolutną władzę Kościoła, by wytropić morderczą grupę wampirów, którzy porwali jego bratanicę. [filmweb]

22:30, AMC - "Odwieczny wróg" (Horror)
Opis: Mieszkańcy małego górskiego miasta zostali wymordowani przez nieznaną siłę. Sprawę próbuje wyjaśnić trójka ekspertów.

22:40, TNT - "Blade 3: Mroczna trójca" (Film o wampirach)
Opis: Blade, hybryda człowieka i wampira musi zmierzyć się z Draculą, którego wampiry wskrzesiły, by zdobyć władzę nad światem. Tym razem przeciwnikami są nie tylko wampiry, ale również FBI, które uważa Blade'a za szalonego seryjnego mordercę.

23:05, TVN 7 - "Dracula: Historia nieznana" (Film o wampirach próbujący udawać film historyczny)
Opis: Vlad Tepes to młody książę, który chcąc ocalić życie rodziny z rąk tureckiego sułtana, a także mając na uwadze dobro swojego kraju, postanawia sprzedać duszę diabłu. W ten sposób staje się pierwszym wampirem na świecie. [filmweb]

23:15, Canal+ Family - "Co kryje prawda" (Thriller)
Opis: Szczęśliwe małżeństwo zamieszkuje w nowym domu nad jeziorem. Wyjazd na studia ich córki Caitlin przygnębia Claire, która zaczyna dopatrywać się podejrzanych rzeczy w zachowaniach sąsiadów. Słyszy głosy, widzi odbicie obcej kobiety w wodzie. Wkrótce ich sąsiadka znika w tajemniczych okolicznościach. [filmweb]

23:30, HBO 3 - "Zombieland: Kulki w łeb" (Czarna komedia)
Opis: Nadszedł czas, by ponownie rozprawić się z zombie. Tym razem spotkamy się w okolicach Białego Domu. Od czasu powstania pierwszego filmu, na świecie pojawiło się mnóstwo nowych zombie, a te, które przetrwały – ewoluowały. I choć z zombie walczyć niełatwo, czasem najtrudniej stawić czoła rodzinie. [filmweb]

00:50, TNT - "30 dni mroku" (Film o wampirach)
Opis: W mieście Burrows na Alasce noc polarna trwa 30 dni. Sytuację wykorzystują wampiry, które zaczynają polowanie na ludzi.

Avatar TheBDQJP
wtf co to za grupa?

Avatar cristofer6
Wstała z martwych

Avatar Sauron
Moderator
TheBDQJP pisze:
wtf co to za grupa?


Grupa widmo, pozostałość upadłego mrocznego starożytnego imperium

Avatar Sauron
Moderator
4.09
15:55, Ale Kino+ - "Cień wątpliwości" (Thriller)
Opis: David jest szczęśliwym młodym ojcem. Ma kochającą żonę, dwójkę dzieci i grupę przyjaciół, z którymi zawsze jeżdżą na wakacje. Jednak podczas powrotu z ostatniej podróży do Vosges, David zostaje zabrany przez policje na przesłuchanie w sprawie morderstwa. Niedługo okazuje się, że szczęśliwe i przyzwoite życie bohatera nie jest takie jak by się wydawało. [opis festiwalowy]

21:45, Ale Kino+ - "Z archiwum X: Pokonać przyszłość" (Thriller science-fiction)
Opis: Kiedy na skutek ataku terrorystycznego w Dallas, w Teksasie, dochodzi do eksplozji budynku, agenci Fox Mulder i Dana Scully zostają wciągnięci w sam środek niebezpiecznego rządowego spisku. Z pomocą niestabilnego psychicznie doktora agenci ryzykują swoje kariery i życia, by odkryć prawdę i zlokalizować śmiertelnego wirusa niewiadomego pochodzenia. Nie wszyscy jednak pragną tego samego. Mulder i Scully szybko odkrywają, że za całym zamieszaniem stoją ludzie gotowi poświęcić wszystko, aby ich sekret nie wyszedł na jaw. [opis dystrybutora dvd]

22:00, AMC - "American Psycho 2" (Thriller)
Opis: Rachael Newman w wieku 12 lat była milczącym świadkiem zbrodni Patricka Batemana. Po latach jest studentką West Washington College, gdzie uczestniczy w programie Studiów Zachowań (Behavioural Studies) poświęconych seryjnym mordercom. Program prowadzi prof. Robert Starkman, były główny "łowczy" seryjnych zabójców w FBI, który opuścił biuro ze względu na nierozwikłaną sprawę Patricka Batemana. Rachael ma wielką szansę zostać asystentka kierownika programu. Potencjalni konkurenci Rachael giną w tajemniczych okolicznościach.

22:00, AXN - "Ksiądz" (Post-apokaliptyczne science-fiction)
Opis: Historia osadzona jest w świecie spustoszonym przed wiekami w wyniku wojny między ludźmi a wampirami. Zmodyfikowany genetycznie mnich-wojownik odwraca się od sprawującego absolutną władzę Kościoła, by wytropić morderczą grupę wampirów, którzy porwali jego bratanicę. [p_sas]

22:05, Stopklatka - "The Boy" (Horror)
Opis: Amerykańska niania, Greta, otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire – Brahms, który ma być jej podopiecznym, to lalka ludzkich rozmiarów. Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad "synkiem", do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że lalka nawiedzona jest przez złowrogą, mroczną siłę. [opis kinowy]

22:25, Paramount Channel - "World War Z" (Film o zombie)
Opis: Gerry Lane jest byłym śledczym ONZ, obecnie mieszkającym w Filadelfii wraz z żoną Karin i dwiema córeczkami. Pewnego dnia, stojąc w ulicznym korku, jest świadkiem wybuchu tajemniczej zarazy. Po ugryzieniu przez zainfekowanych ludzie zaczynają się przemieniać i atakują następnych. Miasto ogarnia panika. Gerry kontaktuje się ze swoim znajomym z ONZ, który sprowadza go wraz z rodziną na znajdujące się w bezpiecznej odległości od brzegu okręty. Na miejscu okazuje się, że zmieniający ludzi w zombie wirus szaleje na całym świecie, zagrażając istnieniu ludzkości. Aby zapewnić swoim bliskim miejsce na okręcie, Gerry zgadza się dołączyć do zespołu mającego za zadanie ustalić pochodzenie epidemii. [Melvin_Purvis]

23:00, TNT - "Christine" (Kultowy horror)
Opis: Zamknięty w sobie uczeń Arnie wbrew woli rodziców kupuje stary samochód, aby go wyremontować. Zardzewiały plymouth fury z roku 1958 zostaje doprowadzony do połysku i nazwany "Christine". Już wkrótce auto ujawnia przerażające własne życie i zazdrośnie spogląda na życie miłosne Arniego. "Christine" mści się za każdą zniewagę i nie cofnie się przed niczym, aby ukarać dręczycieli jej właściciela. [Paavoo_Lodz]

23:00, Puls 2 - "Jaskinia" (Horror)
Opis: Gdy grupa złodziei postanawia okraść rumuński kościół, niespodziewanie budynek się zawala. Wkrótce odkrywają, że pod nim znajdowała się jaskinia, skrywająca przerażający sekret. Kilka lat później Dr Nicolai werbuje grupę grotołazów, aby zbadać jaskinie. Ekscytująca wyprawa szybko przeradza się w koszmar, kiedy zawał skalny odcina im drogę powrotną. Desperacko poszukują wyjścia, nie spodziewają się jednak, że wkroczyli na cudze terytorium. [calciumkid]

23:10, TVN Fabuła - "Annabelle: Narodziny zła" (Znany horror)
Opis: Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle. [opis dystrybutora]

23:15, Kino TV - "Od zmierzchu do świtu" (Film o wampirach, film akcji)
Opis: Bracia-mordercy - Seth i Richard Gecko - po krwawej eskapadzie po Stanach uciekają policji do Meksyku. Po drodze napotykają się na byłego pastora wraz z dziećmi i biorą ich jako zakładników. Wspólnie udaje im się przekroczyć granicę. Zmierzają do nocnego klubu Titty Twister (czynnego "od zmierzchu do świtu"), by tam poczekać na przyjaciela Setha - Carlosa. Niestety klub okazuje się siedzibą wampirów. [dnaoro]

23:35, Canal+ Family - "Strach" (Thriller)
Opis: Gdy rodzice Nicole rozwiedli się, dziewczynka została z matką. Ojciec, wzięty architekt, założył w Seattle nową rodzinę. Po śmierci matki Nicole przeprowadza się do niego. Wkrótce Nicole bez pamięci zakochuje się w 20-letnim Davidzie, ale kiedy przedstawia go rodzicom, ojciec dostrzega pierwsze niepokojące sygnały w zachowaniu chłopaka. Prawdziwe kłopoty dopiero nadciągną. [radver]

Avatar Sauron
Moderator
6.09

19:30, FilmBox Action - "Kłamstwo" (Thriller)
Opis: W szkole zabito studentkę. Grupa przyjaciół postanawia rozprzestrzenić plotkę o seryjnym mordercy, wysyłając e-mail do całej szkoły. Zabawa przestaje być śmieszna, kiedy giną inni. Głównym podejrzanym staje się Rich Walker, który ma romans z Dodger, jedną ze studentek. Gdy Rich ginie, Owen zaczyna podejrzewać Dodger. Teraz już nie wiadomo, kto jest lub był przestępcą. [filmweb]

20:00, Cinemax - "Eksperyment Belko" (Thriller / film akcji)
Opis: Pracownicy firmy Belko zostają poinformowani przez głos nieznanej osoby o tym, że zostali uwięzieni w budynku. Aby przeżyć, muszą wykonywać nowe polecenia, w tym te szalone i okrutne.

20:00, AMC - "Ciśnienie" (Horror klaustrofobiczny)
Opis: Podczas II wojny światowej amerykański okręt podwodny przyjmuje na pokład troje rozbitków, wśród których jest młoda pielęgniarka, Claire. Załoga uważa to za zły znak, gdyż według marynarskich przesądów kobieta na łodzi zwiastuje nieszczęście. Z czasem na pokładzie zaczynają dziać się dziwne i niewyjaśnione rzeczy. [Kikuuuni]

21:00, Polsat Film - "Osada" (Horror / thriller)
Opis: Pewna mała osada w Pensylwanii jest otoczona lasem, w którym żyją zwierzęta-bestie. Między mieszkańcami lasu i osady panuje porozumienie - ludzie nie wchodzą do lasu, zwierzęta nie atakują miasteczka. Jednakże pewnego dnia pewien chłopak łamie zakaz i wchodzi do lasu. Następnego dnia mieszkańcy znajdują na swych drzwiach dziwne znaki, a wkrótce osada zostaje zaatakowana przez bestie. [Videlchan]

Zdjęcie użytkownika Sauron w temacie Telestrachy - grupowy program tv
22:00, AMC - "Droga bez powrotu" (Film o kanibalizmie)
Opis: Lekarz Chris jest spóźniony na spotkanie. Kiedy jedzie autostradą, okazuje się, że została zablokowana z powodu wycieku jakichś chemikaliów. Zdenerwowany wycofuje się więc z korka i zawraca, szukając innej drogi. Wybiera dziwny skrót wiodący przez tzw. górską drogę niedźwiedzi. Kierując się nią, przypadkowo uderza w samochód stojący na samym środku drogi. Należy on do pewnej grupki turystów, którzy się zgubili. Wspólnie postanawiają znaleźć drogę powrotną, by móc skorzystać z telefonu. Szybko przekonują się, że nie są w lesie sami... [joker_twix]

23:25, Polsat Film - "Cold Creek Manor" (Thriller)
Opis: Akcja filmu skupia się na losach pewnej rodziny, która postanawia zamieszkać w wiejskim domu. Koszmar rozpoczyna się wówczas, gdy po wyjściu z więzienia poprzedni właściciel posiadłości domaga się zwrotu swojej własności. [filmweb]

23:35, AMC - "Krocodylus" (Monster movie)
Opis: Para przedsiębiorców wpada na pomysł krwawego surfingu: wraz z kumplami udają się w okolice odosobnionych wysp gdzie roi się od rekinów. Następnie wchodzą do wody w której tną się aby zwabić rekiny po czym wskakują na deski i gnają ścigani przez drapieżniki. Pewnego razu podczas nagrywania swojego "filmu dokumentalnego", zabawa kończy się, kiedy 9 metrowy słonowodny krokodyl dołącza się do gonitwy. [PaczEgg]

0:00, Kino TV - "Kobieta w Czerni" (Gotycki horror)
Opis: Młody prawnik przyjeżdża do odległej wioski, by uporządkować dokumenty i podzielić majątek niedawno zmarłej klientki. Na miejscu odkrywa istnienie ducha kobiety, która za życia była wzgardzona przez mieszkańców osady. Duch postanawia się na nich zemścić, a bohater zostaje wplątany w wir niebezpiecznych wydarzeń. [Evi_8]

Avatar Sauron
Moderator
10.09

21:00, Kino TV - "Candyman" (Horror gore, +18)
Opis: Studentka z Chicago Helen Lyle pisze pracę magisterską o współczesnym folklorze. Świetnie się bawi wypytując studentów pierwszego roku o przesądy, którym dają wiarę. Śmiech zamiera jaj jednak na ustach, gdy słyszy opowieść o Candymanie, duchu z hakiem zamiast ręki, który nawiedza jeden z bloków mieszkalnych w niebezpiecznej dzielnicy. Helen przekonana jest, że znalazła wymarzony temat do swojej pracy. Przełamuje wewnętrzne opory i odwiedza blok, w którym straszy. Ani przez chwilę nie dopuszcza do siebie myśli, że Candyman może istnieć naprawdę. On jednak budzi się do życia i popełnia serię przerażających zbrodni. Policja nie daje wiary opowieściom o duchach i oskarża o nie Helen. Tylko jeden człowiek może zwrócić jej wolność: Candyman.

21:20, TNT - "Hellraiser" (Horror +18)
Opis: Frank Cotton rozwiązuje tajemnicę magicznej układanki i wkracza w świat Cenobitów - piekielnego wymiaru, w którym ból i rozkosz są nierozłączne. Przywrócony przez przypadek do życia powraca za Ziemię jako przerażające monstrum. To jednak dopiero początek koszmaru. By stać się na powrót człowiekiem, Frank potrzebuje ofiar, te zaś postanawia dostarczyć mu znudzona spokojem i nudnym życiem bratowa. Tymczasem demoniczni Cenobici ze złowrogim Pinheadem na czele wcale nie zamierzają rezygnować ze swojego łupu i zrobią wszystko, by Frank znowu zaczął cierpieć.

23:00, TV6 - "Opętanie Michaela Kinga" (Horror okultystyczny)
Opis: Po śmierci żony Michael zaczyna zastanawiać się nad życiem pozagrobowym. Za cel obiera sobie udowodnienie, że zjawiska paranormalne nie istnieją, a spirytyści to zwykli naciągacze. Postanawia nakręcić film, w którym sam zagra główną rolę, pozwalając odprawiać rytuały na sobie samym. Eksperyment jednak wymyka się spod kontroli.

23:00, HBO 3 - "Annabelle" (Znany horror)
Opis: John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią.

23:20, TNT - "Hellraiser II" (Horror +18)
Opis: Kirsty Cotton - bohaterka pierwszej części "Hellraisera" trafia do szpitala psychiatrycznego. Nikt nie chce słuchać jej opowieści o przerażających Cenobitach i kostce Lemarchanda - bramie piekieł. Nikt, z wyjątkiem ekscentrycznego psychiatry, dr Channarda, który szukał wrót do innego wymiaru od lat. Oszalały doktor jest gotów na wszystko, nawet morderstwo, by tylko poznać prawdę o pociągającej grozie piekielnych Cenobitów.

0:00, AMC - "Nagi instynkt" (Thriller)
Opis: Właściciel klubu nocnego w San Francisco zostaje brutalnie zamordowany. Śledztwo prowadzi detektyw Curran, oskarżany przez wydział wewnętrzny o skłonność do alkoholu. Główną podejrzaną jest piękna pisarka Catherine Tramell, która do perfekcji opanowała sztukę manipulacji ludzkimi emocjami. Zafascynowany jej urodą Curran daje się wciągnąć w zmysłową grę. W trakcie śledztwa zaczyna tracić zawodową czujność, co może okazać się śmiertelnie niebezpieczne.

Avatar MrocznyWilk
Szkoda, że już nie odzyskamy tego, czym kiedyś była ta grupa. Myślałem, że daliśmy już jej umrzeć w spokoju

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku