Oko Wielkiego Brata ( Spis NPC)

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Wymiar składowania kartoteki kluczowych postaci w Ferenthirze, warto od czasu do czasu tu zajżeć.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Abraham Gabriel Van Hellsing

Największy łowca potworów znany Ferenthirowi, wielki bohater gryfitów i koszmar wampirów. Aktualnie sam stał się jedyn z wampirów jak sam przyznaje dla nießmiertelności i wiecznej młodości. Jest on dobrze uzdolniony akrobatycznie i mechanicznie, jego bronie stanowią dla wiekszości sporà zagadkę, zaś wóz przepełniony miksurami oraz bliżej nie znanymi artefaktami wzbudza podziw u postronnych. Sam Abraham Gabriel jest utalentowany pod każdą drogą magii, w jednych bardziej, w innych nieco mniej, ale wystarczająco dobrze zna każdà z dróg, po za tym poddawał się on działaniom wielu efektów miksur i innych czynników zewnętrznych w tym magii, dzięki czemu jest w pełni odporny na wszystkie negatuwne efekty. Sam Van Hellsing w różnych miejscach Ferenthiru pojawia się i znika, niektórzy nawet twierdzą, że jest więcej niż jeden Hellsing, ale mylà się. Sam Gabriel ( wampiry nigdy nie lubiły wymawiać jego prawdziwego imienia ) juź ma wielu wrogów, jednak ich wpływy sà niczym względem wpływów przyjaciół Hellsinga. Jego głównym celem jest aktualnie zabezpieczenie granic ludzkich przed obcymi rasami. Szuka on też osób godnych nauki na nowych łowców potworów.


Aktualnie w posiadaniu jednej z potężniejszych broni ferenthiru Kranowohu Smoczego Ostrza, które odebrał Smoczemu Wybrańcowi...

Avatar
Konto usunięte
Agandaur Lugus

Jeden z największych zbrodniarzy Ferenthiru. Pół wampir pół demon, posiada twierdzę na granicy księstwa wampirów i Imperium Gryfitów, ale to tylko plotki. Jest uważany za jednego najlepszych strategów, mówi się też o jego talencie do magii destrukcji i Thaumaturgii. Nikt jeszcze nie odkrył jego twierdzy, gdyż jest ukryta miedzy wieloma przełęczami w górach. Nie znalazł się też ktoś żeby go odszukał bo to wyrok śmierci.Aktualnie nie wiadomo co robi Agandaur ale coś wisi w powietrzu. Posiada jedno z lepszych ostrzy w Ferenthirze, nazywa go Aglais. Broń ta jest zaklęta magią elektryczności

Avatar bulorwas
Froid Mac Rengel

Mawiają że Hellsing jest największym z łowców. Jednak zapominają o tym który był przed nim. Froid był prawdopodobnie najpotężniejszym nie magiem Ferethiru. Sam pokonał dwa razy Abrahama w walce. Lud go kochał, a szlachta nienawidziła. Prawy człowiek podziemia. Najprawdopodobniej zginął w czarnej górze, ale chodzą plotki że widziano człowieka wyglądającego praktycznie tak samo.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Cesarz Gareth Griphith

Poprzedni władca Imperium Gryfów, królestwa gryfitów. Dokonał on rozłamu na gryfitów i derelingów tym samym dzieląc rasę ludzkà na dwoje, zezwolił on wampirom i lycantropom do zamieszkiwania ziem imperium i stawiał na skoncentrowany sojusz z elfami i mariaż z ichnià cesarzowà... z ich stosunków 'politycznych' zrodziła się rasa wysokich elfów a pierwszym z nich był syn króla Servius Gryphith, młody ksiàże gryficki.... i zwolennik ponownej koalicji ? Dotycgczas jednak to ojczulek Gareth rządzi i gryfici byli rasistowskimi paszteciarzami.... odkad jednak Gareth zmarł, a Servius obrawszy tron wybrał sobie mano van Dracco wszystko się może zdarzyć.
Gareth zostanie zapamiętany jako surowy rasistwoski władca, ale solidny i potrafiący gospodarować krolestwem, jak będzie dalej, to się dopiero okaże.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Cesarzowa Elialla Sunshuffler Gryphith

Cesarzowa Leśnych elfów i gryfitów, siostra księcia Erelaga władcy mrocznych elfów, cesarza krwawych elfów Amarius Devanueron Fasus II i aktualnie jużmartwych bliźniaczych sióstr wygnanych tj. księżniczek potępionych elfów i mroźnych elfów- Yriss i Marry. Żona Cesarza Garetha Gryphitha, matka księcia Serviusa Gryphitha. Jedna z najbardziej seksownych, wpływowych i umagicznionych kobiet Ferenthiru, Smocza Aspektka Światła incognito, ona rozpoczèła rasę wysokich elfów i ona nawróciła Garetha na wiarę, którą aktualnie utrzymuje. To ona równieź podpisała pakta Nocturnal z wampirami i Pacta Lycantana z wilkołakami, a takźe przekonała ludy nordów do podpisania pokoju z Garethem... plotki gloszą iż trzyma cesarza pod pantoflem i rozdaje karty imperium gryfa, po za tym podobno co prawda ślub i noc pośludna były zgodne z tradycjà, z tychźe zrodził się Servius, ale później rzekomo dla dobra imperium, zachowania pokoju na Ferenthirze i własnej przyjemności przyprawiała cesarzowi rogi, a ten się zgadzał. Chodzą plotki jakoby zdewiacjonowana królowa podpisała dokument przyjęcia mroźnych elfów i zgodnie z tradycją ichnich druidek odbyła stosunek ze ßnieżnym wargiem, ale puki co wiadomo tylko iź to plotki... chociaż kto jà tam wie...

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Ryhem Van Reisem

Aktualny Cesarz Wschodniego Cesarstwa tj. Drowgardu inaczej zwanego Cesarstwem Mrocznych Elfów. Ma on syna imieniem Raelag, który jest prawowitym spadkobiercà tronu, córkè Nadię wydaną za Radżę Lingadrańskiego i aktualnie będącą jego pierwsza żoną w haremie czyli niejako królową pustyni...
oraz przybranego syna Drake'a z rodu Shadowsong, wiernego generała, doradcę politycznego i ambasadora w kraju ludzi, reformatora 'Cieni', niszczyciela dawnego królestwa leśnych elfów i syna smoczej aspektki ciemności. Jest on oficjalnie drugi w kilejce do tronu w razie, gdyby Raelagowi coś się stało, jednak Drake i Raelag traktują się realnie jak bracia, a Drake'owi nie śpieszno do tronu, to jest to tylko opcja zapasowa. Sam Ryhem dowodzi ogromną armią z rozbudowanymi wszelkimi technikami zwycięstwa, za równo liczebnego, jakościowego, mentalnego, politycznego, strategicznego i drogą handlows przeprowadzonego. Słowem można powiedzieć aktualnie pokonanie nieco mniejszego państwa drowów jest niemożliwe. Siatka szpiegowska, kontrwywiad, politycy wysokiej klasy i skrytobójcy jakich mało to te oboczne działy ofensywno-defensywne, które są asami z rekawów Ryhema. Oficjalnie zwie się on Cesarzem Wschodu mimo utraty ziem na rzecz leśnych elfów. Ciekawe czy mówi to z planami w myßlach, czy moźe pychą... tak czy inaczej lepiej z nim nie zadzierać.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Światłość - Wcielenie śmierci

avatar śmierci, za źycia podobno był ambitnym uczniem uniwersytetu magicznego, a jego źycie odmieniło się, gdy zdobył Tom Śmierci. Miał długo na pieńku z Froidem lecz ostatecznie udało mu się go zabić. Niestety Hellsing pomścił dawnego współzawodnika, pozbawiając tym samym Światłość życia. Jednakźe Światłość nie trafił ani na Pola Elizejskie, ani w odmęty HHellar, lecz do świata umarłych gdzie odrodził sie w formie wcielenia śmierci.

Avatar bulorwas2
Serin Lux Sawara

Z łaski ludu i szlachty cesarz Krwawych elfów. Dorobił się gromadki siedemnaściorga dzieci z czego 15 kandyduje o tron po jego śmierci. Nie wiele wiadomo o jego pochodzeniu, ale podobno nie wywodzi się ze szlachty. Władzę dostał w spadku po przyjacielu który okazał się być cesarzem.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Kragoth von Starkh - szlachcic północny pochodzenia Gryficko-Nordyckiego, który za poszukiwaniem pieniędzy wyruszył na południe, gdzie trafił do Khazad-Arin i został zatrudniony do zabicia hydry. Niewiele osób wie jednak, źe jako siódmy syn siódmego syna szlachcica z Morskiej Grani nie tylko panował nad magią, ale i był wybrańcem nordyckiego bóstwa wojny wièc był Ulfhedinnem. Walka z hydrą zakończyła się patową sytuacją, pierwsza glowa została zcięta, zaś trzy ktore powstały po tej pierwszej do dziś są głównym ustawieniem hydry, zaś ta tymi glowami wykatapultowała go na wschodnie rubieźe bagien, gdzie zdominowawszy mniejszego wilkołaka żył jako tako Krogoth.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Elithrel Czarny Świt - najpotężniejszy czarnoksiężnik Mroźnej Stražy, jeden z jej przywódców i założycieli, mistrz magii wody, czarnoksięsrwa, nekromancji i wielu innych dróg magii w tym magii iluzji. Niedawno widziany w pobliżu Avalonu, od tamtego czasu zwany rzadziej Krukobójcą, a częściej Czarnym świtem z powodu tego, co uczynił tym ruchem z zakonem Czarnego Księżyca.

Avatar pan_hejter
Alwin Graus - Dawno temu był handlarzem. Pewnego dnia podpadł grupie wilkołaków a te w ramach zemsty zabiły jego rodzine. Od tego czasu ze swym srebrnym muszkietem Meg poluje na wiedźmy i lykantropy

Avatar bulorwas
Łowca Kruków

Dawny dowódca jednego z przejętych przez kruki miasto. Sprzeciwił się woli głównego dowódcy i w gniewie zmienił swój oddział w kruki na stałe. Było to dawno. Teraz po paru dość znacznych morderstwach (Np. Premier mrocznych elfów) podróżuje po świecie by wymierzać swój rodzaj sprawiedliwości. Podobno sprzedał duszę za moc.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Aran Nethil


p.w.t

Avatar korobov
Moderator
Mantra Baro, zwana "Nią"

Od dawien dawna była paladynką nowego świtu. Pochodząca z leśnych elfów, zajmowała się szkoleniem najmłodszych w magii. 170 lat temu jednak została porwana i spaczona oraz zmodyfikowana przez mutagenistów. Mawiają, że może przybrać formę smoka. Zdobyła wtedy wiedzę u magii mutagennej i Chi, ciemności i umysłu. Co bardziej obiecujących paladynów porywała i ich przekształcała. Niewielu się wyrwało. Zebrała wielu zwolenników.

Avatar korobov
Moderator
Beri
Niezbyt wiele wiadomo na jej temat. Jest arcymistrzynią mutagizmu, może nawet kontrolowanie modyfikować genom. Jest starowinką, która robi mosyfikowanie (i odkręcanie) genomu za przysługi, jak przyniesienie wody ze studnii albo wypielenie grządek. Co ciekawe, robi to tylko dla osób o czystym sercu. Mawiają, że ma ponad 4000 lat. Aspetkta smoka mutagenizmu...

Avatar pan_hejter
Legion


Opis: Był pomniejszym demonem gdy pewnego dnia został wezwany do nietypowego zadania. Wezwał go dowódca przegrywającej armi w klucziwym momencie walki. W zamian za swą dusze pragnął by demon zniszczył przeciwników. Bezimienny wtedy demon zgodził się bez wachania. Lecz coś poszło inaczej niż powinno, w kakofoni odchodzących dusz demona oplotły łańcuchy ich żyć. Połączyły się z nim dając mu realną postać. Od tego czasu demon ten stąpa po ziemi głosząc ewangelię wojny. Nazywam się legion bo jest nas wielu

Umiejętności: Świetnie walczy włócznią, poza tym jest w stanie przyzywać duchy spętanej armi. Robi to znacznie dynamiczniej niż zwykli nekromanci. W jednej chwili jest w stanie być na czele szarżującej na ciebie konnicy, by w drugiej stać wśród łuczników którzy poślą w twoją strone zabójczą salwe. Nikt nie wie ilu żołnierzy może przyzwać na raz. Zabicie go graniczy z niemożliwością gdyż spętany na ziemi jego duch powraca do życia.

Charakter: Nieobliczalny, szalony, jedynie walka sprawia mu prztjemność, ma jednak kodeks przez który nie zabija bezbronnych.

Inne:
- Ma on układ z hellsingiem że póki bierze udział tylko w regularnych bitwach i nie jest wyjątkowo okrutny ten go nie zabija(jest to dlań wyjątkowo bolesne a powrót chwile mu zajmuje).
- Czasem jeśli ktoś mu zaimponuje siłą nie zabija go lecz puszcza wolno dając mu pieczęć wezwania

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Młodociany Imperator Servius von Dracco

Po śmierci Garetha Gryphitha na trom Imperium Gryfów zasiadł książe Servius w teorii syn Garetha i Elialli ale tylko nieliczni znają prawdę o młodym imperatorze. Aby zatuszować fakt skrytobójczego zamachu przeprowadzonego przez pretorian Garetha na zlecenie Serviusa, ten obarczył winà 'mrocznoelfickiego szpiega' którym był Drake Shadowsong, będący realnym ojcem Serviusa zeby było ciekawiej. Servius w przeciwieństwie do Garetha popiera Unifikację Królestw Zachodu i jest nieco bardziej ufny względem innych ras. Servius realnie jest smokiem 3/4 krwii ( 1/4 od Shadowsonga[półsmok ciemności], 2/4 od Elialli[smoczyca światła]) a co za tym idzie może przybrac smoczą formę, a z mieszanki jego krwii jego aspektem jest Balans woęc będzue raczej wladcą zrównoważonym i wszechstronnym, jednak tego orzekonamy się wkrotce. Aktualnie wszystkie krolestwa płoną od smoków oprócz Imperium Gryfów... z wiadomych przyczyn...

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku