powód

Avatar
Konto usunięte
kulujulu pisze:
bo tak
podaj mi powód dlaczego [cenzura]

trafione!
znowu mam bana... XD

Avatar erykhim44
kulujulu pisze:
bo tak
podaj mi powód dlaczego [cenzura]

Bo wydaje mi się że tu jest brzydkie słowo.
Podaj mi powód dlaczego oglądam MLP

Avatar Nieznany_w_internecie
Bo rzuciła cię dziewczyna i odkryłeś swoją prawdziwą orientację seksualną.
Podaj mi powód dlaczego mam nie obgryzać paznokci u stóp.

Avatar
Konto usunięte
kulujulu pisze:
bo techno ku**a bęc!
podaj mi powód dlaczego kto ma dżojnta ten ma dżojnta.

(Poza tematem post!)Ten film jest zaje****y

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar TheBDQJP
Właściciel: TheBDQJP
Grupa posiada 107451 postów, 491 tematów i 943 członków

Opcje grupy 4fun!

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie 4fun!