Allegro

Avatar
Konto usunięte
Pewnej pochmurnej soboty, moi rodzice, wraz z moją starszą siostrą, wyjechali do rodziny. Uznali, że mogę zostać sam w domu, gdyż nie jestem już małym dzieckiem. W tym samym domu mieszka moja babcia z dziadkiem.

Więc, wracając do tematu, nudząc się jak mops postanowiłem zadzwonić do mojego kolegi Michała i zaprosić go na noc. Zgodził się bez najmniejszego oporu. Około godziny 15.30 był już u mnie w domu i próbowaliśmy znaleźć sobie jakąś rozrywkę.

Przeglądając sklep internetowy "Allegro" trafialiśmy na wiele naprawdę dziwnych aukcji. Przyszedł nam do głowy pomysł, aby wystawić coś do sprzedaży.

W pewnej chwili Michał powiedział mi, żebyśmy wystawili swoje dusze, i zobaczyli ile ludzie zapłacą za coś, czego nigdy nie zobaczą i nie pozyskają. W pierwszej chwili pomyślałem, że coś mu odbiło, ale po dłuższym zastanowieniu uznałem, że to może być fajna zabawa.

Aukcję rozpoczęliśmy natychmiast, a cenę początkową ustaliliśmy na 10 złotych. Zadowoleni z solidnej pracy, postanowiliśmy, że będziemy grać na konsoli PlayStation 3. Gdy tak graliśmy, nie zauważyliśmy upływającego czasu. Musieliśmy pójść spać, bo była już późna godzina a mieliśmy jeszcze do odrobienia lekcje.

Tej nocy źle spałem, zasnąłem około godziny 3 w nocy i w ogóle budziłem się przerażony i zlany potem. Śniło mi się na przykład, że gram w gry komputerowe i nie wiedzieć czemu, nagle się budziłem z ciężkim oddechem, jakby to był jakiś koszmar.

Następnego dnia na śniadaniu rozmawiałem o tym z Michałem, wyjawił mi, że on miał podobnie. Wystraszyliśmy się nie na żarty. Gdy się uspokoiliśmy, zaczęliśmy znowu grać na konsoli. Potem odpaliliśmy komputer i weszliśmy na stronę Allegro, by zobaczyć jak tam nasza aukcja. Na razie były tylko dwie oferty: 12 i 13 złotych. Uznaliśmy, że ten kraj jest pełen niezbyt ogarniętych ludzi. Nie wiedzieliśmy, jak się skończy ta aukcja.

Dwa dni później gdy wracaliśmy ze szkoły, podszedł do nas mężczyzna i zachrypniętym głosem oznajmił nam, że wygrał naszą aukcję, wręczył nam pieniądze i pokazał papiery z allegro, chciałem zaprotestować, ale w tym człowieku było coś dziwnego, gdy spojrzał mi w oczy. Zamurowało mnie, z budzącym grozę uśmiechem oznajmił, że po towar zgłosi się w odpowiednim czasie... Szybko poszliśmy do domu Michała sprawdzić aukcję, w pewnym momencie oznajmił mi, że aukcję wygrała jakaś Lucy, weszliśmy na jej profil by zobaczyć kto to w ogóle jest, jednak nie znaleźliśmy tam niczego konkretnego. Od tego dnia żyję w strachu, nie wiem, kim była ta osoba, którą spotkaliśmy w drodze ze szkoły i nie chcę się tego dowiedzieć. Żałuje teraz, że dałem się namówić na tę głupią aukcję.

Tak bardzo się boję...
żródło pl.creepypasta.wikia.com/wiki/Creepypasta_Wiki

Avatar
Konto usunięte
po przeczytaniu tytułu stwierdzam, że to bedzie do dupy. Zaraz się przekonam czy miałem racje

Avatar
Konto usunięte
Miałem rację
Gówno jakich mało
nawet nie zasługuje na 0/10
Moja św. pamięci babcia napisałaby to lepiej z grobu

Avatar Szymon2727
A ja przyznam, że się trochę zesrałem (serio, wisisz mi szklankę proszku do prania Vizir, prąd i wodę).

Avatar tombraider100
Takie 4/10 dosyć słabe nie straszne itp ale spoko może być.

Avatar Nowy_Folder
Kto normalny wystawiłby na Allegro swoje dusze?

0/10 - Wolałem już historię z tym czarnym Allegro (czy jak to było)

Avatar MrocznyWilk
Jak można cokolwiek wstawiać z tamtej strony? To największe rakowisko.

Avatar Sauron
Moderator
MrocznyWilk pisze:
Jak można cokolwiek wstawiać z tamtej strony? To największe rakowisko.

W sensie Allegro czy Creepypasta Wiki?

Avatar MrocznyWilk
Sauron pisze:
W sensie Allegro czy Creepypasta Wiki?

Cp Wiki oczywiście.

Avatar AquoZ32
w sumie to na trollpasta wiki można znaleźć bardziej qualitne teksty niż na tym XDD

Avatar
Konto usunięte
MrocznyWilk pisze:
Jak można cokolwiek wstawiać z tamtej strony? To największe rakowisko.

phi, pasty pół biedy
poczytaj komentarze pod takim JTK czy FNAF

Avatar arceus1
po tytule miałem nadzieje na dobrą trollpaste

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kubox123456
Właściciel: Kubox123456
Grupa posiada 8199 postów, 746 tematów i 709 członków

Opcje grupy Lubię się bać

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Lubię się bać