Głosariusz

Avatar SHADERR
Właściciel
Spis NPC (No Player Character), które występować będą w grze.

Avatar SHADERR
Właściciel
Imię oraz nazwisko: Nieznane.
Pseudonim: Kroen
Wiek: Nieznany.
Stan: Żywy.
Płeć: Mężczyzna.
Frakcja: ZM.
Rodzina: Żona nie żyje. Dzieci najpewniej też. Wszyscy zginęli podczas bombardowania w Hamburgu.
Narodowość: Niemcy.
Historia: Kroen jeszcze przed wojną pełnił służbę wojskową. Po przejęciu władzy przez Hitlera w ukryciu wyraził swoje niezadowolenie. Kroen wiedział, co będzie grozić mu i jego rodzinie, kiedy Hitler dowie się o jego niesubordynacji i najpewniej wysłałby jego rodzinę do obozu zagłady, a jemu kazałby popełnić samobójstwo. Podczas wojny brał udział w kampanii bałkańskiej, kampanii francuskiej i stawiał duży opór Aliantom we Francji w roku 1944. Podczas walk odznaczał się wyjątkową bitnością i zaciętością. Jednak jeden człowiek nie umiał ich powstrzymać, dlatego został wycofany do Hamburga, który potem został zbombardowany. Niemiecki oficer przeżył, lecz jego rodzina nie. Był to dla niego duży cios. Sam siebie obwiniał za ich śmierć, chociaż wiedział świadomość mu mówiła, że to nieprawda. Kilka dni potem zebrał niedobitki wojskowych i cywilów i nakazał im zbudować bazę nieopodal miasta-widma. Przez taktykę walki podjazdowej szczególnie irytował wszelkie amerykańskie wojska operujące w polu. Jako cel postawił sobie oczyszczenie Europy ze wszelkich zainfekowanych.
Obecne położenie: Berlin.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika SHADERR w temacie Głosariusz

Avatar Kuba1001
Moderator
Ten trup z Hellboy'a?
otak

Avatar SHADERR
Właściciel
Otak.

Avatar Mycha2001
Tylko że on chyba nie był tak wysoką rangą.

Avatar Kuba1001
Moderator
Ku*wełke, wprowadź tu jeszcze Rasputina i jego dupsę.
I Hellboya.
Otak.

Avatar SHADERR
Właściciel
Najn.

Avatar
Konto usunięte
Najlepsza postać. <3
On się chyba Hans nazywał. ;v

Avatar SHADERR
Właściciel
MichalrosPony pisze:
Najlepsza postać. <3
On się chyba Hans nazywał. ;vOn się nazywał Karl. Na drugie miał Ruprecht. Jeżeli o tego tutaj chodzi. I ogólnie jeżeli chcecie nadal o tym gadać, to istnieje temat do tego, który nazwę nosi "Czat".

Avatar Angel_Kubixarius
Imię i nazwisko: Ivan Radonov
Pseudonim: Wujek Wania
wiek: ok 30 l
stan: żywy
płeć: mężczyzna
Frakcja: Rad-F-ant ( więcej oddzielnie o organizacji)
Rodzina: Jest "Wujkiem" każdego słowianina, jeśli zaś chodzi o normalną rodzinę, jego rodzice są martwi od 3 lat, zaś żona Svietła żyje bezpiecznie w Rosji
narodowość: Rosjanin
historia: Wujaszek Wania był jednym z normalnych młodzieńców zaciągniętych do woja przez rosyjskie władze, a przynajmniej próbowali go zaciągnąć do woja. Wania jednak nie był taki głupi i wiedział, że to nie jest takie kolorowe jak się wydaje toteż ukrywał się u swego krewnego na terenach Białorusi. Oficjalnie w aktach ma wpisane, że zdezerterował, zaś w karcie pacjenta, że umarł. W milicji zaś w kartotece wpisano go jako " zaginionego" miał on bowiem wtyki w milicji dzięki swemu ojcu. Tak Wani udało się przetrwać kilka lat. W tym czasie swego pobytu na Białorusi poznał piękną Białorusinkę Svietłę, z którą się ożenił. Nastąpiło wyładowanie Vorbendinungu Wania z żoną poczuli okazyję na bezpieczny powrót do swego kraiku. Tak postanowili i o tyle Svietłę przyjęli, o tyle Ivan nie został wpuszczony na teren kraju za " Dezercję". Tak ruszył on na tereny wschodniej Europy gdzie podróżując zbierał sobie słowiańskich popleczników, którzy Wanię zaczęli nazywać wujkiem, gdyż jak dobry wujek dbał o nich i u niego znajdywali akceptację, ale i możliwość dobrego popicia. Tak oto Ivan uformował Rad-F-ant ( czyt. rad-ef-ant ) jako swoją "rodzinę" i takoj swoją" rodzinę" wciągnął w najem u tutejszych władz, gdzie teraz są oni poważanymi słowiańskimi najemnikami do zabijania wszelakich pomiotów piekielnych.
obecne położenie: Berlin
wygląd: Zdjęcie użytkownika Angel_Kubixarius w temacie Głosariusz

Avatar SHADERR
Właściciel
Psst, chyba pomyliłeś tematy. www.grupy.jeja.pl/topic,47471,konkurs-i.html Mimo tego i tak ci to uznam.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Brak avatara
Właściciel: SHADERR
Grupa posiada 1388 postów, 23 tematów i 8 członków

Opcje grupy Projekt Mons...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Projekt Monster [PBF]