Lisa, wymyślona przyjaciółka (pamiętnik).

Temat edytowany przez PingwinXD - 28 lipca 2016, 12:08

Avatar
Konto usunięte
03. 05. '09.
Lisa jest moją przyjaciółką. Moi rodzice jej nie widzą. Nazywają ją wymyśloną przyjaciółką. Lisa jest miła.
04. 05. '09
Dziś próbowałam posadzić kwiatek w ogrodzie. Chciałam to zrobić w piaskownicy, ale Lisa powiedziała, że tam śpi jej tatuś. Posadziłam kwiatka w doniczce z ziemią.
05. 05.'09
Dziś Lisa przyszła ze mną do szkoły. Chciałam przedstawić ją mojej klasie, ale pani Monroe się zdenerwowała, bo też nie może jej zobaczyć. Lisie było smutno. Schowała więc gąbkę od tablicy.
06. 05. '09
Wczoraj były moje urodziny. Mama kupiła pizzę, ale nikt nie przyszedł. Lisa mówiła że ludzie przychodzili pod dom i odchodzili. Ale zostawili prezenty! Dostałam lalki Barbie, buty i 5$. Bawiłam się z Lisą lalkami.
07. 05 '09
Dzisiaj pani Monroe nie było w szkole. Na zastępstwo przyszła pani Digman. Jest piękna i miła. Pozwoliła nam zjeść przekąski, po tym jak zadała nam pisanie w pamiętniku. Chciałabym, żeby pani Digman była moją nauczycielką!
09. 05. '09
Wczoraj Jonatan Parker ukradł mój piórnik. Pani Digman przyłapała go na tym. Za karę musiał mi oddać swoje ołówki. Lisa była ze mną w szkole. Pani Digman też nie może jej zobaczyć. Ale powiedziała, że wierzy, że Lisa istnieje naprawdę.
10. 05 '09
Wczoraj ja i Lisa poszłyśmy na długi spacer, aż pokazał się księżyc na niebie. Tatuś bardzo się wściekł i powiedział, że Lisa jest głupia i nie istnieje. Lisie zrobiło się bardzo przykro i zniknęła. Dziś nie była ze mną w szkole. Pani Digman powiedziała, że pani Monroe już nie wróci.
12. 05. '09
Wczoraj tatuś był cały dzień w pracy. Nie wrócił nawet na obiad. Dziś też jest w pracy. Mama zrobiła pudding na lunch. Uwielbiam pudding!
14. 05 '09
Tęsknię za Lisą. Tatuś jest bardzo zajęty w pracy. Nie wrócił przez cały weekend. Mama jest na niego zła. Napiszę list do Lisy.
15. 05 '09
Droga Liso!
Tęsknię za tobą. Przepraszam, że mój tata był niemiły. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką.
16. 05 '09
Lisa wróciła wczoraj. Powiedziała, że przeprasza, że odeszła. Opowiedziałam jej, że tata nie wrócił do domu. Ona odpowiedziała, że on śpi, tak jak jej tatuś i pani Monroe.

Mam nadzieję, że wkrótce się obudzą

Avatar
Voldek
Bez obrazków nie ma tego klimatu. No i chyba było

Avatar
Konto usunięte
Voldek pisze:
Bez obrazków nie ma tego klimatu. No i chyba było

Kuźwa, jak pisałam to mi 2 razy usunęło ;_;

Avatar tombraider100
Aha Lisa to duch rozumiem słyszałam tyle creepast o takich tematach 9/10

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku