Karty Postaci

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Zaznaczone * są nieobowiązkowe

Imię:(Angielskie koniecznie!)
Nazwisko:(Tak jak na górze)
*Ksywa:(Możecie dać złośliwe przezwisko i normalną ksywę)
Wiek:(Max 17)
Rok nauki:(Jest siedem klas)
Dom:(Gryffindor,Slitherin,Hufflepuff,Ravenclaw... Proszę dopasować do charakteru)
Charakter:(Chyba wiecie o co chodzi)
Krew:(Czystej krwi,mugolak,półkrwi)
*Różdżka:(Rdzeń,drewno,sztywność)
*Historia:(Niepotrzebna)
*Ubranie:(Poza mundurkiem)
*Co lubi?:(Możecie to przekazać w grze)
*Czego nie lubi?:(Tak samo jak na górze)
Wady:(Nie możesz być idealny)
Umiejętności:(Szybko się uczy itp.)
Wygląd:(Szczegółowy opis lub obrazek)
Ciekawostki:(Rzeczy których nie mogłeś zamieścić powyżej)
*Ulubione przedmioty:(Chodzi o przedmioty w szkole)
*Znienawidzone przedmioty:(Tak samo jak powyżej)

Zdjęcie użytkownika Black_Kitty w temacie Karty Postaci

BEZ AKCEPTACJI NIE MOŻNA GRAĆ

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Imię:. Angelica. Alice
Nazwisko:. Silver
Ksywa: Pani idealna
Wiek:. 15
Rok nauki:. V
Dom:. Ravenclaw
Charakter:. Jest mądra i niecierpliwa. Nigdy nie łamie zasad.... coż... jest prawie idealna.
Krew:. Czysta
Różdżka: 7 cali, Włos z głowy Wili, Dąb
Historia:. -
Ubranie:.
Zdjęcie użytkownika Black_Kitty w temacie Karty Postaci
Co lubi?:. W grze
Czego nie lubi?:. W grze
Wady: Arachnofobia i Klaustrofobia
Umiejętności: Dobra w pojedynkach
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika Black_Kitty w temacie Karty Postaci
Ciekawostki: Ma białą kotkę Lilie
Ulubione przedmioty:. OPCM
Znienawidzone przedmioty:. -

Avatar
musztardan
Imię: Elijah
Nazwisko: Whitehall
Wiek: 15 wiosen
Dom: Ravenclaw
Charakter: W grze?
Krew: Czysta
Różdżka: 9 cali, brzoza, róg jednorożca
Wady: Często spada z miotły
Umiejętności: Mistrz w dziedzinie obrony przed czarną magią
Wygląd:
Zdjęcie użytkownika musztardan w temacie Karty Postaci
Ciekawostki: Ma sowę Candlewicka

Avatar
Konto usunięte
Imię: Ian
Nazwisko: Lloyd
Ksywa: ---
Wiek: 16 lat
Rok: VI
Dom: Slitherin
Charakter: Ian nie otwiera się przed każdą napotkaną osobą. Jest wyniosły, rzadko patrzy dalej niż na czubek swojego nosa. Odmawia dawania jak i przyjmowania pomocy. Jest na to zbyt dumny.
Z pozoru. W głębi serduszka to grzeczne chłopcze, jednak trochę poturbowane. Jest cichy, zajmuje się swoimi zainteresowaniami i stara się nikomu nie zawadzać. Trudno mu się dogadać z ludźmi, przez co nie ma zbyt wielu znajomych...
Krew: Czysta
Różdżka: Szpon hipogryfa, 11 cali, sztywna, berberys
Co lubi: Chłopak bardzo lubi czytać, fascynują go mugole. W przyszłości chce zerwać z magią i zostać grafikiem, a więc sztuka także jest jednym z zainteresowań Iana.
Czego nie lubi: Swojej rodziny nie lubi, sztuczności, robienia z siebie "kogoś najważniejszego", poniekąd magii.
Wady:
Umiejętności:
Wygląd:
Stwierdźmy, że na obrazku wieje wiatr, a jego włoski są zazwyczaj opuszczone ~^~^~
Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie Karty Postaci
Ciekawostki:

KP SKOŃCZĘ PÓŹNIEJ

Avatar Erotta
Moderatorka
[CNumer] - odesłanie do odpowiedniej ciekawostki.

Imię.: Scarlett.
Nazwisko.: Riddle. Przedstawia się jako Memories. [C1]
Ksywa.: Nieliczni przyjaciele czasami określają Scarlett mianem Snake. [C2]
Wiek.: 15 wiosen, jednakże jest aż nadto dojrzała. Niejednego dorosłego już zawstydziła!
Rok nauki.: Piąty, aczkolwiek materiałem wyprzedza o jakieś półtora roku.
Dom.: Slytherin, aczkolwiek... Nie jest to wcale zasługa tego, jaki ma charakter.
Charakter.: Zazwyczaj jest zimna i chłodna w stosunku do otoczenia, bądź arogancka i zarozumiała. Nie dopuszcza nikogo, ani niczego do siebie i odpowiada lakonicznie na większość pytań. Tafla lodu, którą otoczyła swoje serce, jest jednak powierzchowna i myląca. W głębi serca to wrażliwa, czuła, pomocna i bardzo emocjonalna dziewczyna, która po prostu trochę się pogubiła! Czasami zresztą widać to, jeśli już się do kogoś przyzwyczai i zacznie starać się o względy tej osoby. Po prostu... To, co zdarzyło się te kilka lat temu odmieniło jej spojrzenie na świat raz na zawsze i sprawiło, że szkarłatne jak jej imię serce, spowiła nieprzenikniona czerń...
Krew.: Czysta, szlachetna. Pochodzi z rodu Salazara Slytherina. I to prostoliniowo!
Różdżka.: Giętka, 18 i 1/2 cala, pióro z ogona feniksa, wierzba płacząca.
Historia.: Scarlett urodziła się i wychowała w sierocińcu, jej matka zmarła krótko po porodzie. Przez wiele lat dziewczynka nie znała nawet swojego nazwiska, będąc nazywana przez wszystkich po prostu po imieniu. Od zawsze była pogodna, towarzyska i bardzo rozmowna, a przyjaciół zyskiwała niemalże w oka mgnieniu, kiedy tylko zjawiła się w jakimś gronie osób. Miała szczęśliwe dzieciństwo. A przynajmniej do pewnego momentu. Miała dokładnie 7 lat, kiedy została odnaleziona przez Śmierciożerców. Bo widzicie... Jej prawdziwe nazwisko, Riddle, nie jest tylko zbiegiem okoliczności. Scarlett jest córką samego Lorda Voldemorta, oraz pewnej Śmierciożerczyni, która wraz z informacją o tym, że zaszła w ciążę, odłączyła się od swoich i uciekła w świat, by ostatecznie skończyć w tym sierocińcu i umrzeć po porodzie, dziecku zostawiając po sobie jedynie prostą, drewnianą szkatułę, której zabroniła otwierać. Scarlett dotąd nie może wyrzucić z pamięci obrazów tego, co działo się w sierocińcu... Ci mugole, jej przyjaciele, oraz opiekunki... Wszyscy zostali brutalnie zamordowani! Scarlett w końcu odnaleziono, gdy chowała się we wspólnej sypialni jej rocznika, a następnie zabrano do rezydencji jednego ze Śmierciożerców, gdzie miała spędzić następne lata swojego życia. Teraz, kiedy poznała prawdę, list z Hogwartu nie był dla niej najmniejszym zaskoczeniem. Poszła do szkoły i uczyła się pilne. Szybko okazało się, że podobnie jak jej ojciec miała imponujące uzdolnienia magiczne i dość szybko zyskiwała popularność w swoim Domu, nawet jeśli wcale jej na tym nie zależało. Dostała się nawet do drużyny Quidditcha jako Ścigająca! W środku jednak czuła ciężar, narastający z każdą chwilą świadomości tego, kim jest i jakie jest jej przeznaczenie. Córka Czarnego Pana... Czy jej historia może mieć szczęśliwe zakończenie? To się dopiero okaże...
Ubranie.: Zawsze ubiera się elegancko, w barwach czerni, szmaragdu i srebra. Jedynym wyróżniającym się na tym tle elementem jest złoty wisiorek z ozdobnym kluczem, który nosi tuż przy sercu. Ozdobnym? A może raczej... Otwierającym szkatułę po jej matce? Kto to wie?
Co lubi?: Posługiwanie się magią, opracowywanie własnych zaklęć, literaturę (zwłaszcza kryminalną), oraz wszelkiego rodzaju sztukę twórczą. To prawdziwa urodzona artystka!
Czego nie lubi?: Śmierciożerców, oraz wszelkich wzmianek na temat Toma Marvola Riddle.
Wady.: Gromadzi w sobie emocje, nie pozwalając im na ujście, przez co czasami zdarza jej się po prostu wybuchnąć, a wściekła Riddle... Nie jest niczym przyjemnym, uwierzcie. Ponadto, zdarza się tak, że ta jej mroczna strona odziedziczona po ojcu bierze nad nią górę i sprawia, że dziewczyna zachowuje się bezdusznie, nie ma skrupułów, oraz nie zna litości, dążąc po trupach do celu, prawie tak zawzięcie jak jej ojciec. Kolejna rzecz, z którą nie chciałbyś się zetknąć.
Umiejętności.: Jest bardzo inteligentna, a jej uzdolnienie magiczne pomimo tak młodego wieku jest już prawie równe potędze jej ojca. Całkiem nieźle lata na miotle i ma świetną pamięć do niemalże wszystkiego. Jest bardzo sprawna fizycznie, szybka, zwinna, wygimnastykowana, oraz silna. Zna się na szermierce, medycynie, oraz łamigłówkach i zagadkach. Potrafi z łatwością manipulować ludźmi, słuchają się jej zwierzęta i jest wężousta.
Wygląd.:
Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci
Ciekawostki.: [C1] Jej przybrane nazwisko - Memories - jest nawiązaniem do tego, jak cenne dla niej są wspomnienia z lat, kiedy nie wiedziała niczego o swoim pochodzeniu i mieszkała w sierocińcu. Jak beztroskie było wówczas jej życie. [C2] Scarlett zna mowę węży, oraz posiada zwierzątko - szmaragdowo-zielonego węża o imieniu Emerald (z ang. Szmaragd). Wielu podejrzewa też, że sama jest animagiem (choć nie jest to prawda) i w ten sposób tłumaczy sobie to, że jest wężousta. [C+] Na przedramieniu nosi Mroczny Znak, mimo iż szczerze nienawidzi Śmierciożerców. Nosi przy sobie mahoniową, zamkniętą na klucz szkatułę, pamiątkę po zmarłej matce, a na szyi klucz, mogący ją otworzyć. Jest Ścigającą Slytherinu, nowo wybranym pod koniec ostatniego roku kapitanem drużyny Quidditcha, oraz obecnym prefektem Domu.
Ulubione przedmioty.: Eliksiry, zaklęcia, opieka nad magicznymi stworzeniami i OPCM.
Znienawidzone przedmioty.: Wróżbiarstwo, oraz historia magii. Zwłaszcza to drugie.

Mam nadzieję, że nie przekoksiłam postaci? Uwielbiam moją Scarlett! ^^

Avatar korobov
Moderator
Imię:Godryk
Nazwisko: McLaren
*Ksywa: Złościewie Godryś, normalnie to Znicz
Wiek: 15 lat, ale mimo wieku jest niezwykle dojrzały psychicznie i fizycznoe
Rok nauki:piąty
Dom:(Gryffindor
Charakter: Jest odważny, pewny siebie, ale też rozważny, empatyczny i analityczny. Woli jednak nie wdawać się w bójki, broni słabszych i jest za równouprawnieniem wszystkich
Krew: Czysta, szlachetna
*Różdżka: Włos z południcy, 22,4", sykomora
*Historia: Jest z pewnego starego czarodziejskiego rodu, którego nazwisko nie zachowało się na jej kartach [C1]. Od zawsze przejawiał wielkie zdolności magiczne, nawet te niechciane [C2]. Bez wątpienia widział wiele śmierci, szlachetnych i niezbyt, ale w sercu zawsze miał szczególne miejsce dla nich. W jego przekonaniu ludzie są źli tylko wtedy, gdy nie eiedzą, co robią. Kiedy w końcu dostał list z Hogwartu, w domu zapanowała euforia. Kupiono wszystko, co potrzebował. W końcu, kiedy przyjechał, poznał pewną dziewczynę. Nazywała się Memories. Bardzo ją polubił, mimo że tiara dała im dwa wrogie sobie domy. Zawsze przy niej tracił głowę. W końcu jego pozycja i umiejętności rosły. W pierwszej klasie został zwerbowany na pozycję szukającego do drużyny Quiditcha. W tej chwili został prefektem i kapitanem drużyny.
*Ubranie: Ubiera się onw szkarłat, szmaragd, złoto i srebro, awsze są to jakieś luźne ubrania, najczęściej szaty w stylu japońskiego Kimono, alezawsze elegancko
*Co lubi?:Scarlett, resztę pokażę
*Czego nie lubi?: Typowych Ślizgonów, resztę pokażę
Wady: zdecydowanie zbyt często uzewnętrznia swoje uczucia, ale powoli uczy się to kontrolować. Jeśli się go skrzywdzi, to bardzo trudno później go do siebie przekonać, za Chiny mie wbije sobie do łba historii magii
Umiejętności: posiada on wielki talent magiczny. Jest najlepszy z transmutacji, rzucania zaklęć, z OPCM, umie używać broni mugolskiej, świetny z zielarstwa i Eliksirów, a także z innych przedmiotów, a zwłaszcza z ONMS, świetnie gra jako szukający, ale w razie potrzeby zastąpi innych. Jest silny, wygimnastykowany oraz ma fotograficzną pamięć oraz słuchową, ma bardzo dobry kontakt ze zwierzętami, ma na pewien sposób mugolski tryb myślenia. Szybki i zwinny.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika korobov w temacie Karty Postaci]
Ciekawostki: C1- pochodzi z prostej linii od Godryka Gryfindora
C2- jest on wężousty. Mutacja zdolności magicznych.
C3- posiada on kilka postaci animagowskoch. Jedną z nich jest feniks. Drugą jest wiewiórka. Trzecią- biały tyfrys syberyjski, a czwartą- rogogon Węgierski
C4- potrafi wyczarować patronusa-człowieka
C5- ma on złotego wilka i sowę za zwierzę
C6- ma jajo smoka
C7- Ma ZA
C8-ma dar jasnowidzenia
C9- Metamorfomag
*Ulubione przedmioty:Wszystkie lubi
*Znienawidzone przedmioty: Nie ma takiego

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Akcept all

Avatar korobov
Moderator
Kitty, a jak ty to zMierzasz rozwiązać?

Avatar Erotta
Moderatorka
Kitt-Kat, może zrobiłabyś jakiś temat początkowy, albo chociaż wyzerowała tamte?
Można by wtedy zaczynać w temacie Hogwart Express (czy jak tam się on nazywał), c'nie?
Następne question: Nadal mam uprawnienia moderatorskie, Kitt-Kat?
I kolejne: Nie obrazisz się, że będę cię nazywała Kitt-Kat?

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
1. USUWANIE CZAS ZACZĄĆ!
2. Macie
3.Nie

Avatar Erotta
Moderatorka
1.Nareszcie! Już się nie mogę doczekać rozgrywki! ^^
2.To miło. Pomóc ci w zerowaniu czy sama masz czas i ochotę na to?
3.Hura! Nie wiem czemu, ale Kitt-Kat jakoś mi tak do ciebie bardzo pasuje...

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Pomóż Plz

Avatar Solony_Tost
Imię: Melanie.
Nazwisko: Moore.
Wiek: 14 lat.
Rok nauki: IV.
Dom: Slytherin.
Charakter: Łatwo pojąć jej tok myślenia i nastawienie do grup w szkole. W stosunku do uczniów innych domów niż jej jest opryskliwa i wyniosła, wobec nauczycieli obnosi się z szacunkiem, a wobec ,,swoich'' jest bardzo towarzyska i gadatliwa. Jak przystało na uczniów jej domu jest bardzo ambitna i ma wysokie wymagania wobec siebie.
Krew: Półkrwi, ale kłamie na ten temat.
Różdżka: Sztywna, 12 i pół cala, włos z ogona jednorożca, dziki bez.
Historia: Melanie jest córką czarownicy z czystokrwistej rodziny i mugola. Urodziła się w małej, angielskiej wiosce i tam mieszkała przez pierwsze tygodnie życia. Gdy jej dziadkowie dowiedzieli się o tym, że ich dziecko jest zdrajczynią krwi postanowili sami ją ukarać. Przybyli do domu swojej córki i zaklęciem uśmiercającym zabili ją i jej męża. Dziecko, którym była Melanie zabrali do siebie i tam wychowali ją w nienawiści do zdrajców krwi i mugoli. Dziewczynka wzrastała będąc pewna, że jest czarownicą czystej krwi. W końcu przyszedł czas, gdy miała pierwszy raz iść do Hogwartu. Podczas ceremonii przydziału została przydzielona do Slytherinu. W szkole uczyła się dobrze, jednak nie zaprzyjaźniła się z nikim jak robiło większość uczniów.
Ubranie: Góra jak na obrazku + czarne jeansy i fioletowe trampki.
Wady: Nie umie się skupić, musi działać w nieładzie, inaczej nic jej się nie udaje, ma problemy ze zwierzaniem się i wyrażaniem emocji, jest spóźnialska, ma alergie na orzechy, boi się szczurów.
Umiejętności: Jest bardzo dobra z zaklęć, świetnie lata na miotle.
Wygląd: Zdjęcie użytkownika Solony_Tost w temacie Karty Postaci
Ciekawostki: Od drugiego roku chciała dołączyć do drużyny quidditcha, ale zawsze w drużynie był komplet uczestników.
Ulubione przedmioty: Zaklęcia, transmutacja.
Znienawidzone przedmioty: Eliksiry, historia magii.

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Akcept
Postać bardzo mi się podoba, może zaprzyjaźni się z Angelicą? (Ma czystą krew)

Avatar Solony_Tost
Black_Kitty pisze:
Akcept
Postać bardzo mi się podoba, może zaprzyjaźni się z Angelicą? (Ma czystą krew)

Podoba Ci się moja postać? ._. Pierwszy raz słyszę to od kogoś innego niż Creepy~ Co do propozycji to możemy spróbować.

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Tost~Senpai~ ^3^ Podoba mi się dlatego że jest bardzo orginalna

Avatar Solony_Tost
Black_Kitty pisze:
Tost~Senpai~ ^3^ Podoba mi się dlatego że jest bardzo orginalna

>Oryginalna
>Ja
Wybierz jedno

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Zmień nazwe na Orginalny_Tost ^3^

Avatar Creepy_Family
Imię.: Jill i Elijah
Nazwisko.: Sanchez
Ksywa.: ---
Wiek.: Jill ma 16 lat a Elijah 15.
Rok nauki.: VI i V
Dom.: Jill należy do Slitherinu a Elijah do Gryffindoru
Charakter.: Jill jest typem samotnika. Niewiele osób wie, że jest masochistą. Bywa wkurzający i opryskliwy. Jest porywczy i dosyć często trudno przemówić go do zmiany zdania, jest uparty i trudno przemówić mu do rozumu. Przy nauczycielach stara się być miłym i uczciwym chłopakiem. Sam się dobija faktem, że mógł zrobić coś lepiej... Na przykład ochronić matkę... Mimo tego wszystkiego, potrafi być wiernym i oddanym przyjacielem.
Elijah natomiast jest pełnym życia młodzieńcem. Był wychowywany przez mugoli. Uwielbia wszystko co istnieje. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, wychowany - taki właśnie jest. Na nieszczęście brata, uwielbia spędzać z nim czas. Bywa nieśmiały i wstydliwy. Jest naiwny i często wybiera pochopnie.
Krew.: Czysta, chociaż mówią, że są półkrwi.
Różdżka.: Jill: Włókno ze smoczego serca, 13 cali, sztywna, chikora
Elijah: Pióro pegaza, 10 cali, idealnie giętka, angielski dąb
Historia.: Bliźniacy tak naprawdę nie znali swoich rodziców. Przez całe dzieciństwo spędzili oddzielnie. Elijah wychowywany był przez mugoli. Z początku mieszkał w sierocińcu ale jakaś rodzina postanowiła go zaadoptować. Żyło mu się całkiem spokojnie, w przeciwieństwie do brata. Ten był wychowywany przez ich matkę - bardzo surową czarownicę. Karała chłopaka za każdy błąd jaki popełnił. Nigdy nic nie mówiła na temat ojca, tak samo jak o porzuconym bracie. Tak więc chłopcy dorastali. Młodszy chłopak od zawsze wiedział, że nie pasuje do normalnych ludzi, rozumiał zwierzęta. Gdy dostał list, bardzo go to zdziwiło, że jest czarodziejem ale jego "rodzice" nie mieli nic przeciwko, by chłopak tam pojechał. Starszego natomiast to nie zaskoczyło, w końcu matka cały czas mówiła mu, że skoro jest czystej krwi, to musi dostać list.
Gdy Jill siedział sam w jednym z przedziałów, do środka wszedł Elijah i jakiś jego kolega. Trzeci chłopak stwierdził, że są bardzo podobni... Później okazało się, że są rodzeństwem jednak młodszy chłopak trafił do Gryffindoru. Gdy skończył się kolejny rok nauczania, Jill wziął ze sobą brata do domu. Matka zaskoczyła się... Myślała, że Elijah nie żyje... Jakoś pogodziła się z tym, że ma teraz na głowie dwóch chłopaków... Kilka lat później została zamordowana przez Śmierciożerców... Bliźniacy musieli sobie sami radzić. Całe szczęście ich rodzice byli bardzo bogaci więc chłopcy żyją dostatnio...
Co lubi?: Jill lubi koty, w tym tylko akurat jest podobny do brata. Kocha książki, więc najłatwiej jest go znaleźć w bibliotece.
Elijah natomiast kocha wszystkie zwierzęta. Te magiczne, jak i niemagiczne. Uwielbia swojego brata, innych ludzi i tak samo jak brat książki.
Czego nie lubi?: Starszy bliźniak nienawidzi dużych tłumów, ogólnie ludzi, którzy się nim interesują. Nie lubi gdy ktoś się na niego zbyt długo gapi - to go irytuje.
Młodszy nie lubi gdy ktoś używa czarnej magii, nienawidzi widoku krwi.
Wady.: Jill jest bardzo nieufny, ignorancki można by rzec. Bardzo trudno przychodzi mu nauka trudnych rzeczy. Elijah natomiast często najpierw coś robi a później myśli. Oboje boją się ognia.
Umiejętności.: Bracia są całkiem sprawni fizycznie. Młodszy bardzo szybko przyswaja wiedzę, ma niemal fotograficzną pamięć, bardzo szybko zapamiętuje imiona osób z otoczenia. Ta dosyć nietypowa dwójka, zna się na ładunkach wybuchowych. Całkiem nieźle latają na miotłach.
Wygląd.: Zdjęcie użytkownika Creepy_Family w temacie Karty Postaci
(te pierwszy to Jill a ten drugi to Elijah~)
Ciekawostki.: Bliźniacy są animagami, chociaż nikt o tym nie wie. Oboje zmieniają się w kruki.
Ulubione przedmioty.: Jill uwielbia obronę przed czarną magią, natomiast Elijah kocha opiekę nad magicznymi stworzeniami.
Znienawidzone przedmioty.: Starszy chłopak nienawidzi eliksirów, po prostu ich nie ogarnia i tyle. Młodszy z braci lubi wszystkie przedmioty~

Nareszcie skończyłam~

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Akcepcik pani straszna ^3^

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Imię:.
1 Isaac
2 Vincent
Nazwisko:. Walker
Ksywa: Żmije
Wiek:. 16
Rok nauki:. VI
Dom:. Slytherin
Charakter:. Oboje są wkurzający. (Więcej w grze)
Krew:. Czysta
Różdżka: 10,5 cali, Pióro pegaza, Jesion
10,5 cali, Pióro pegaza, Grab
Historia:. -
Ubranie:.
Zdjęcie użytkownika Black_Kitty w temacie Karty Postaci
Co lubi?:. W grze
Czego nie lubi?:. W grze
Wady: Oboje boją się samotności.
Umiejętności: Fantastyczni w eliksirach
Wygląd:
Isaac nosi koszule i czarne spodnie Vincent również
Ciekawostki: Isaac ma nietoperza a Vincent wężą
Ulubione przedmioty:. OPCM i eliksiry
Znienawidzone przedmioty:. ONMS

Avatar Erotta
Moderatorka
Męskie wersje sióstr Basu z Yandere Simulator, c'nie?
Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci

Avatar korobov
Moderator
Imię: Magnolia i Fen
Nazwisko: Smith
*Ksywa: rodzeństwo Kruczego węża
Wiek: po 17
Rok nauki: 6 (urodzili się 2 września)
Dom: Magnolia w Slitherinie, Fen w Racenclawie
Charakter: opanowani, ale potrafią walczyć o swoje, czasem wredni ale mądrzy
Krew: Czysta, Szlachetna
*Różdżka: Magnolia to 18,6 cala, Magnolia, wąs smoka. Fen to 19 cali, drzewo Feniksa, wąs smoka. Mogą się wymieniać
*Historia: Rodzeństwo-bliźniaki. Resztę ujawnię
*Ubranie:Pokażę
*Co lubi?:(Możecie to przekazać w grze)
*Czego nie lubi?:(Tak samo jak na górze)
Wady: do wróżbiarstwia podchodzą jak kot do wody
Umiejętności: Szybko się uczą, mają rękę do Magicznych stworzeń, świetni w OPCM, z eliksirów i transmutacji też są świetni, tak jak z zaklęć i pojedynków, dobrzy w Quiditchu, bardzo dobrzy z zielarstwa
Wygląd: Magnolia jak Rey, a Fen jak Geralt
Ciekawostki:Metamorfomadzy, Fen jest kapitanem drużyny Quiditcha na pozycji pałkarza, Magnolia była w drużynie na stanowisku też pałkarza
Oboje to metamorfomadzy- Fen ma wielkiego białego wilka, a Magnolia wielkiego, czarnego wilka
Widzą testrale
Mają fotograficzno-słuchową pamięć.
*Ulubione przedmioty: w grze
*Znienawidzone przedmioty: w grze

Avatar Black_Kitty
Właścicielka
Erotta ~ Sama to nie prawda >:cccc Oni nawet nie przypominają ich!
Akcept

Avatar Erotta
Moderatorka
Imię.: Esme, oraz Nathaniel.
Nazwisko.: Indomitae, oraz Roseblue.
Ksywa.: Karakuri Pierrot, oraz Smile Dog.
Wiek.: 11 wiosen, oraz 17 wiosen.
Rok nauki.: Adekwatnie do wieku - pierwszy, oraz siódmy rok.
Dom.: Ona - nieprzydzielona. On - Gryffindor, choć miał nadzieję na Ravenclaw.
Charakter.: Ona jest cicha i wyobcowana. Momentami bardzo nieśmiała, często się rumieni i w ogóle się nie odzywa. A mimo tego, że zdaje się być oddzielona od reszty świata jakby woalem, często w całkowitym milczeniu wykonuje przyjazne, pełne ciepła gesty. Nie uśmiecha się, ale okazuje się być oddaną i wierną przyjaciółką, jeśli ktoś się do niej zbliży. On jest po części zamknięty w sobie, jednakże nie boi się przebywać wśród ludzi i momentami to osoba bardzo towarzyska. Rzadko się uśmiecha, ale jeżeli już to robi - możesz być pewien, że szczerze. Nie brak mu odwagi, jest honorowy i bohaterski. Zawsze przejmuje się potrzebami słabszych, zawsze myśli o innych, prawie nigdy o sobie. Sam nie raz sobie wyrzuca, że nie ma uczuć. Czyni dobro i jest uprzejmy dla każdego, ale nie sprawia mu to satysfakcji - nie ma nawet własnego ja. On... Można by rzec, że żyje życiem, oraz szczęściem innych ludzi. A ostatnio obiektem jego nad wyraz dbałej i czułej opieki stała się pewna pierwszoklasistka, z którą mieszkał w tym samym sierocińcu jako dziecko... I właśnie ta dziewczyna mieści się z nim tutaj, w jednej karcie.
Krew.: Ona jest ponoć mugolakiem, on - półkrwi, choć do niedawna nie miał o tym pojęcia.
Różdżka.: Ona: Wierzba płacząca, włos z głowy willi, giętka, 12 i 3/4 cala.
On: Klon, włókno z serca bazyliszka (tego samego, co zabił go Potter), sztywna, 18 i pół cala.
Historia.: Esme miała siedem wiosen, gdy jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym, z którego ona ledwo uszła z życiem. Trafiła do sierocińca, skądinąd tego samego, w którym był już Nathaniel. Chłopak nie znał swoich rodziców nigdy. Od maleńkości przechodził z jednej rodziny zastępczej do drugiej, jednakże każdej sprawiał coraz większe kłopoty, ze względu na swoją nie znajdującą ujścia magię. W końcu trafił do tego sierocińca, miał wtedy dziesięć lat. Nie siedział tam jednak długo, gdyż dostał list z Hogwartu. Okazało się, że podczas, gdy jego matka była prostytutką (o czym wiedział od dawna), jego ojciec był jakimś dość znanym czarodziejem, po którym Nathaniel odziedziczył zdolności. Ze swoją naturą obrońcy pokrzywdzonych, chłopak nie chciał jednak zostawać w Hogwarcie na święta, bądź wakacje, mimo iż mu to wielokrotnie proponowano. Wracał tam, ponieważ wiedział, że tamtejsze dzieci go potrzebują - starszego, pomocnego kolegę, który jest dość silny, żeby ich obronić. No bo widzisz, w tym sierocińcu starsze dzieciaki często znęcały się nad młodszymi, słabszymi sierotami. Tylko Nathaniel należał do starszego pokolenia, a mimo to wciąż stawał w ich obronie. W końcu poznał Esme. Mała, bezbronna dziewczynka, roztrzęsiona po stracie rodziców, doświadczona przez los. Nie chciała, albo nie potrafiła mówić. Kroczyła przez życie w milczeniu. Z początku... Cóż, trudno mu było ją zrozumieć. Zachowywała się dziwnie, to musiał przyznać każdy, kto ją choć trochę znał, a na dodatek mimo tego, iż ani razu nie użyła ani jednego słowa, zawsze zdawała się być aż nadto bezpośrednia. W jaki sposób? To trzeba by samemu zobaczyć! W każdym razie, Nathaniela zaintrygowała ta samotna, dziwna duszyczka i dość szybko odnalazł się w roli jej ochroniarza. A gdy dowiedział się, że Esme mimo mugolskiego pochodzenia ma odpowiedni potencjał i może iść do Hogwartu... Przyłapał się na tym, że na jego twarzy po raz pierwszy od bardzo długiego czasu wykwitł szeroki uśmiech i jakby mu ulżyło, że teraz ta biedna istotka nie będzie już taka bezbronna. Choć z drugiej strony... Sam niedługo miał skończyć Hogwart i nie wiedział, jak ona poradzi sobie bez niego, będąc - nie bał się użyć tego określenia - szlamą. Sam nic nie miał do mugoli, ale bał się, że tej dziewczynce może się coś stać. Czy jednak aby na pewno słusznie?
Ubranie.: Mniej więcej pokrywa się z tym, co widać w wyglądzie, choć bez tej obroży.
Co lubi?: Esme lubi sztukę, magię i... Nathaniela. Nathaniel lubi pomagać innym i... Esme.
Czego nie lubi?: Nathaniel nie znosi Ślizgonów, oraz Śmierciożerców. Z Esme nie wiadomo.
Wady.: Esme nie jest dość silna, ani sprawna fizycznie. Nie mówi, choć nie wiadomo czy dlatego, że nie może, czy dlatego, że po prostu nie chce, bądź nie widzi potrzeby. Nathaniel za to ma zbyt dobre serce - potrafi współczuć każdemu, kto poprosi o pomoc, niezależnie kim ta osoba jest. Zawsze myśli o innych - nigdy o sobie, przez co sam niejednokrotnie cierpi za dobro.
Umiejętności.: Esme może nie jest silna, ale jest bardzo szybka, zwinna i wygimnastykowana, nawet jeśli na taką nie wygląda. Umie dosłownie stopić się z cieniem i porusza się całkowicie bezszelestnie. Pomimo tego, że nie mówi, ma bogatą mimikę i gestykulację. Wie, jak owinąć sobie każdego wokół palca - co nie znaczy, że to wykorzystuje. On za to jest waleczny, silny, szybki, oraz bardzo sprawny fizycznie. Ma ogromną siłę magiczną, a jego upór sprawia, że nie ma takiej potęgi, która nakłoniłaby go do poddania się, kiedy myśli, że robi coś w słusznej sprawie. Ma zmysł kieszonkowca. Oboje są animagami, a on jest dodatkowo metamorfomagiem. Ona zmienia się w czarną kotkę z wielkimi, zielonymi oczami, czarnego kruka o przeszywającym na wskroś spojrzeniu, oraz płonącego na niebiesko feniksa. On zmienia się w rudego wilka, czarnego sokoła, oraz płonącego na czerwono feniksa. Mają patronusy - on w kształcie akromantuli, ona - w kształcie Nathaniela. Przypadek? No jakoś nie sądzę!
Wygląd.:
Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci
Ciekawostki.: Esme wcale nie jest taka, jaka się na pozór wydaje. A jej część w historii... Do momentu trafienia do tego sierocińca może się nie do końca zgadzać z prawdą.
Ulubione przedmioty.: Ona uwielbia ONMS, wróżbiarstwo i eliksiry, on OPCM.
Znienawidzone przedmioty.: On nienawidzi historii magii, ona OPCM.

Avatar korobov
Moderator
Co to nagle za moda na dwie postacie na raz? A kogo ja oszukuję.

Avatar Erotta
Moderatorka
Nie, po prostu szukałam obrazka jakiejś uroczej dziewczynki o wielkich zielonych oczach...
A znalazłam tą uroczą parkę. No tu uznałam - Huh, czemu nie? I zrobiłam dwie postacie naraz.

Avatar korobov
Moderator
I się robi tłok.

Avatar Erotta
Moderatorka
Się tłok zrobi, jak sprowadzę nam całą ekipę Śmierciożerców.

Avatar korobov
Moderator
Imię:Jarvis i Marta
Nazwisko: von Hohenzollern
*Ksywa: Polak albo Taran/ Marina i Luftwaffe
Wiek: 11 lat i 17
Rok nauki: Pierwsza i 7
Dom: nieprzydzielony i Gryffindor
Charakter: Ona gwałtowna, pewna siebie, ale biednych obroni, szlachetna, za pomoc niczego nie weźmie J.est on opanowany, choć w pewien sposób daje się ponieść emocjom. Jest inteligentny, taktowny, ale ceni honor i odważny. Najpeirw jednak myśli. Czasme jest wredny i podstępny. Nie daje krzywdzić słabszych i potrzebujących. Jest pewien siebie. Szlachetny i pomysłowy
Krew: Półkrwi, grupa to AB Rh+ oboje
*Różdżka: on 14 i pół cala, włos Dumbledore'a, brzoza ojcowska, niezwykle giętka. Ona 21 cali, włos z głowy jej matki (wili), sekwoja olbrzymia, bardzo twarda i wytrzymała
*Historia:Samo nazwisko mówi, jak bardzo są szlachetni w kwestii krwi. Krew z krwii Albrechta Hohenzollerna. Sam był czarodziejem. Ich ojciec zakochał się w wilii i urodziła się. 6 lat później on z tego samego związku, więc był jednym z pierwszych chłopców urodzonych z takiego związku. Resztę ujawnię w przyszłości
*Ubranie: Pokażę w przyszłości
*Co lubi?:wyżej
*Czego nie lubi?: tak samo
Wady:on jest leniwy, natomiast ona jest butna i ma wielką pewność siebie
Umiejętności:Oboje mają rękę do magicznych zwierząt, latania, świetnie rzucają zaklęcia, mają rękę do zielarstwa i eliksirów, a także do OPCM, świetni w transmutacji. Nie ma zaklęcia, na którym złamaliby sobie zęby, piekielnie szybko przyswajają wiedzę i umieją owinąć płeć przeciwną wokół palca, są silni i zwinni, świetna w Quiditchu.
Wygląd: Ona jest wysoką (metr dziewięćdziesiąt) o widocznej muskulaturze z białymi włosami sięgającymi do pośladków, kręcone o drobnym nosku i białych oczach. Ma piękną twarzyczkę z delikatnym makijażem. Rozmiar biusto do 75E
On też ma delikatną twarz z drobnym noskiem oraz czerwonymi oczyma. Ma białe włosy do barków, wzrost to metr sześdziesiąt dwa, ledwo widoczna muskulatura
Ciekawostki: Oboje są w połowie wilą i są metamorfomagami. Mają wielką moc magiczną.
Mają wielką Moc magiczną (depulso wysłało ich ojca tak z 60 metrów do tyłu)
Ona ma wielkie zdolności lecznicze
Świetnymi szermierzami są. Niosą nawet przy sobie katany
Ma on 5 form animagowskie: feniksa płonącego na biało, białego lwa oraz białego bazyliszka i białego hebrydzkiego smoka i białego jednorożca-pegaza
Ona ma też 5 form: feniksa płonącego na czarno, czarną lwicę oraz bazyliszka czarnego i czarnego rogogona węgierskiego i czarnego jednorożca-pegaza
Oboje są wężouści (w jakiś sposób spokrewnieni z Slytherinem)
Jako zwierzątka mają:
On czarnego boa oraz czerwonego wilka
Oboje mają patronusy: on w formie bazyliszka, a ona w formie też bazyliszka.
Ona jest pałkarzem w drużynie Gryffindoru i reprezentacji Anglii
Potrafią się teleportować
*Ulubione przedmioty: co najwyżej nauczyciele
*Znienawidzone przedmioty: wyżej

Avatar Erotta
Moderatorka
Jeśli patrzeć na obrazek i kartę: Wymieniam kolejno z góry do dołu, a później z lewej na prawą.

Imię.: Calaharia; Zenon; Liwia; Scorpius; Mandragora; Octo; Iskariota.
Nazwisko.: Sumarum; Rodrigues; Zuvio; Seinegel; Apocalypto; Scythe; Apocalypto.
Ksywa.: Blondi; Snape; Daisy; Riddle; Siewca Apokalipsy; Chef; Judas (z angielską wymową).
Wiek.: 17 wiosen; 14 wiosen; 12/13 wiosen; 15 wiosen; 16 wiosen; 17 wiosen; 16 wiosen.
Rok nauki.: Adekwatnie do wieku: Siódmy, czwarty, drugi, piąty, szósty, siódmy, szósty.
Dom.: Slitherin; Slitherin; Slitherin; Slitherin; Slitherin; Slitherin; Slitherin.
Charakter.:
Calaharia - Narcystyczny, rozkapryszony, ironiczny, cyniczny i zadufany w sobie.
Zenon - Tajemniczy, cichy, małomówny, nieśmiały, typ samotnika i trochę desperat.
Liwia - Marzycielska, rozrywkowa, towarzyska, pomysłowa, kreatywna, oraz bardzo wyniosła.
Scorpius - Podły, bezduszny, zimny, ironiczny, cyniczny, okrutny, ale uprzejmy względem kobiet.
Mandragora - Zepsuta i rozkapryszona, prawie wszędzie szuka zwady i powodu do bijatyki.
Octo - Wyniosły, zimny, tajemniczy, niedostępny, opanowany, oraz o dziwo bardzo spokojny.
Iskariota - Momentami bywa agresywny, ale z reguły jest spokojny, opanowany, oraz podstępny.
Krew.: Zenon, oraz bliźniaki Apocalypto są półkrwi, reszta to czysta, szlachetna krew.
Różdżka.:
Calaharia - Cis, włókno ze smoczego serca, 15 i 3/4 cala. Bardzo giętka.
Zenon - Buk, włos z ogona jednorożca, 14 i pół cala. Sztywna, oraz niestety krucha.
Liwia - Krzew różany, włókno z serca czerwonego kapturka, 17 cali. Dość giętka.
Scorpius - Czarny bez, włos Śmierci, 19 i 2/3 cala. Bardzo sztywna, ale nie krucha.
Mandragora - Wiąz, pióro z ogona feniksa, 15 cali i kilka milimetrów. Giętka.
Octo - Wierzba bijąca, pazur bazyliszka, 14 i 3/4 cala. Całkiem elastyczna i trochę krucha.
Iskariota - Wiąz, pióro z ogona feniksa, 15 cali i kilka milimetrów. Giętka.
Historia.:
Calaharia - Pochodzi z szanowanej rodziny magicznej. Od zawsze miał kompleks odnośnie swojego wyglądu - jako iż jest dość drobnej budowy, ma długie, jasne włosy i dziewczęcą twarz, wielu bierze go przy pierwszym spotkaniu za dziewczynę (i to dość ładną, nawiasem mówiąc). Z czasem nauczył się to jednak akceptować, a nawet - wykorzystywać, kiedy mu to na rękę. Nie pytaj lepiej o szczegóły, ale... Miał w związku z tym kilka raczej nieciekawych sytuacji, z których później czerpał naprawdę spore zyski. Jednak jeśli go zapytasz, czy kiedyś udawał dziewczynę, oberwiesz zdrowo po buzi i otrzymasz odpowiedź, że jesteś zboczeńcem, skoro w ogóle to sugerujesz.
Zenon - Pochodzi z Austrii, konkretniej ze stolicy. Jego matka pochodziła z szanowanego rodu czarodziejskiego - ojciec był bogatym przedsiębiorcą i mugolem. Miał dość szczęśliwe dzieciństwo, choć... W wieku lat 7' jego rodzina przeprowadziła się do Anglii. Zamieszkali w bogatej rezydencji, nieopodal innej, należącej do rodu czarodziejskiego Apocalypto. Niestety, chłopak zakochał się nieszczęśliwie w starszej o dwa lata Mandragorze Apocalypto i do dziś nie wyleczył się z tej miłości. Ale kto wie? Może kiedyś uda mu się zdobyć jej skute lodem serce?
Liwia - Córka Richarda Zuvio, pracującego jako Auror w Departamencie Magii, oraz Madeleine Bower, dziennikarki w Proroku Codziennym. Jej matka... Cóż, mówiąc wprost nie kochała jej ojca. Kochała jego brata, ale że ten nigdy się nią nie zainteresował, postanowiła zrobić mu na złość, jako jego przyjaciółka i poślubić jego brata. Coś jednak nie wyszło - Brat Richarda nie był ani trochę zazdrosny, przeciwnie - gratulował im ślubu i życzył szczęścia, by miesiąc później samemu pojąć za żonę zagraniczną kuzynkę Madeleine. Kobieta była nieszczęśliwa i mimo iż miała z Richardem trójkę dzieci - rosła w niej nieodkryta przez rodzinę depresja. Powiesiła się dwa lata temu na suchej gałęzi, a Liwia po dziś dzień jest w żałobie. Wierzy, że duch jej matki pozostał na ziemi i pilnuje, aby nikt z otoczenia jej rodziny nie zastał nigdy szczęścia w miłości. A skoro Liwia chodzi do Hogwartu - uważa, że klątwa ta obejmuje także szkołę i wszystkich uczniów.
Scorpius - Pochodzi z szanowanej rodziny czarodziejskiej, podejrzanej jednak od niedawna o Śmierciożerstwo. Cóż, te plotki... Nie są wcale plotkami, a prawdą. Od trzech już pokoleń - z ojca na syna - każdy w tej rodzinie był Śmierciożercą. I jest nim również Scorpius, który mimo nienagannego wychowania skrywa w sobie swoją mroczną i tajemniczą stronę, której nie chce nikomu ujawnić. W pewnym momencie posiadł nawet wyjątkową różdżkę... Różdżkę z czarnego bzu, o której krążą po świecie legendy, a która uważa się, że zaginęła. Cóż - nie zaginęła.
Mandragora - Ona i jej brat bliźniak, Iskariota, pochodzą z romansu wpływowego czarodzieja, oraz jednej z jego licznych kochanek, o których rzecz jasna żona nie wie. Biedulka nadal myśli, że to jej dzieci... Cóż, niedoczekanie. Mandragora nigdy nie przykładała się do nauki, ale była utalentowana, więc zyskiwała całkiem niezłe oceny. Obecnie, podobnie jak większość z tej ciekawej paczki, należy do drużyny Quiddicha. Szkoda tylko, że nie jest kapitanem... Ale wierzy, że to się zmieni. Wystarczy tylko się pozbyć niewygodnej konkurencji... Czyż nie?
Octo - Jego historia nie jest zbytnio zajmująca. Miał kochającą matkę, pracującą jako auror, oraz wymagającego ojca, który Śmierciożercą i który niegdyś bił chłopca za każde przewinienie. To jednak dobrze wpłynęło na Octa, stał się zdyscyplinowany, dobrze wychowany i... Stał się Śmierciożercą, tak jak chciał jego ojciec. Niemalże idealne dziecko, posłuszne i wierne rodzicom. Przecież każde z nas by chciało, żeby właśnie na takie wyrosła jego ukochana pociecha!
Iskariota - On i jego siostra bliźniaczka, Mandragora, pochodzą z romansu wpływowego czarodzieja, oraz jednej z jego licznych kochanek, o których rzecz jasna żona nie wie. Biedulka nadal myśli, że to jej dzieci... Cóż, niedoczekanie. Iskariota, w przeciwieństwie do siostry, zawsze dbał o swoją edukację i teraz jest jednym z lepszych uczniów. Obecnie, podobnie jak większość z tej ciekawej paczki, należy do drużyny Quiddicha. Szkoda tylko, że jego siostra nie jest kapitanem... Ale wierzy, że to się zmieni. Wystarczy tylko się pozbyć niewygodnej konkurencji...
Co lubi?:
Calaharia - Podstęp, oraz kłamstwo, ale pod warunkiem, że pada z jego strony. Samego siebie.
Zenon - Wiersze, poematy, rysownictwo, malarstwo, literaturę, oraz przyrodę. No i Mandragorę.
Liwia - Rozmaite wierzenia, od mitologii, przez legendy, po przesądy i opowieści o duchach.
Scorpius - Ma słabość do kobiet, oraz mężczyzn, który mu się podobają. Zgadza się, on jest bi.
Mandragora - Bijatyki, wojny, krwawe sceny, pojedynki na magię, spędzanie czasu z jej bratem.
Octo - Zwierzęta, które mogą kogoś poważnie uszkodzić, oraz literatura kryminalna i piękna.
Iskariota - Również zwierzęta, które mogą kogoś uszkodzić i spędzanie czasu z siostrą.
Czego nie lubi?:
Calaharia - Jeśli ktoś zapyta go, czy kiedykolwiek zdarzyło mu się udawać dziewczynę.
Zenon - Ludzi opryskliwych bez powodu (oprócz jego przyjaciół) i agresji (oprócz Mandragory).
Liwia - Jeśli ktokolwiek zlekceważy jej przepowiednie o duchach i pradawnych mocach.
Scorpius - Nietolerancji wobec osób homo-, bądź biseksualnych, zakazów, oraz Aurorów.
Mandragora - Ludzi jej zdaniem zniewieściałych, oraz nie mających odwagi być sobą. Scarlett.
Octo - Aurorów, oraz jakichkolwiek wzmianek o tym, że Lord Voldemort ostatecznie przegrał.
Iskariota - Każdego, kto wejdzie w drogę jemu, bądź jego siostrze. No i Scarlett.
Wady.:
Calaharia - Ma uczulenie na pyłki, oraz sierść kotów, a - o ironio - sam zamienia się w kota.
Zenon - Jest dość nieśmiały i nie ma w ogóle odwagi wyznać ukochanej swojej miłości.
Liwia - Jest aż nazbyt przesądna i wierzy w większość legend, mitów, oraz zabobonów.
Scorpius - Ma w sobie za dużo pewności siebie i często lekceważy ewentualnego przeciwnika.
Mandragora - Posiada podobną wadę, co Scorpius, choć ona jest też bardzo agresywna.
Octo - Boi się swojego ojca, oraz tego, że mógłby sprowadzić na siebie jego gniew.
Iskariota - To siostra jest jego autorytetem, więc gdyby zniknęła, nie miałby w nikim oparcia.
Umiejętności.:
Calaharia - Animag (biała kotka), uzdolniony bardzo magicznie, posiada patronusa (smoka).
Zenon - Inteligentny i oczytany. Zna się na eliksirach i bezbłędnie cytuje poezję romantyczną.
Liwia - Zna na pamięć każdy przesąd, każdą legendę, oraz każdy mit. Świetna w pojedynkach.
Scorpius - Zacznijmy od tego, że to bardzo potężny czarodziej. Jest wężousty i zmienia się w węża.
Mandragora - Silna, oraz wysportowana nawet bez magii. Dobrze zna się na walce wręcz.
Octo - Porusza się całkowicie bezszelestnie i niemalże stapia się z cieniem. Zdolny czarodziej.
Iskariota - Podobnie jak siostra - jest bardzo sprawny fizycznie. No i inteligentny, oraz zdolny.
Wygląd.:
Zdjęcie użytkownika Erotta w temacie Karty Postaci
Ciekawostki.: Cóż, każdy z nich to tak naprawdę obecnie Śmierciożerca. Poza tym.:
Calaharia - Jest biseksualny, choć się z tym nie zdradza, w przeciwieństwie do Scorpiusa.
Zenon - Po uszy zakochany w Mandragorze. I nie, nie chodzi mi o tą płaczącą roślinę.
Liwia - Mało kto wie, że również jest animagiem - sokołem o złotym upierzeniu.
Scorpius - Jak wspominałam, jest wężousty i zamienia się w węża. Ma patronusa bazyliszka.
Mandragora - Zmienia się w wielkiego, czarnego psa. Ma patronusa - lwicę z młodymi.
Octo - Nikt oprócz niego o tym nie wie - zmienia się w każde zwierze. Ma patronusa akromantulę.
Iskariota - Zmienia się w wielkiego, czarnego psa. Jest wężousty, ale pochodzi od Slitherina.
Ulubione przedmioty.: OPCM; Eliksiry; Wróżbiarstwo; wszystkie; Zaklęcia; ONMS; Zaklęcia.
Znienawidzone przedmioty.: Historia Magii; brak; brak; Historia Magii; brak; Historia Magii.

Jeśli idzie o Quiddicha.: Szukający; nikt; nikt; Ścigający; Pałkarz; Obrońca; Pałkarz.
Korobov, pisałeś coś, że była Pałkarzem, więc uznałam, że już nie jest... (Zrezygnowała?)

Avatar Erotta
Moderatorka
Właśnie pobiłam rekord na ilość postaci w jednej karcie! ^^

Avatar korobov
Moderator
Chryste... Jutro go pobiję, bo to już zakrawa na komizm.

Avatar Creepy_Family
Jacie... Czy to jakaś walka na "kto ma więcej postaci" pomiędzy moderatorami? O.O

Avatar korobov
Moderator
A, czyli... Chwila. Ona jest pałkarzem... Chryste. Jutro zakładam Gryfonów.

Avatar Erotta
Moderatorka
Wzięłam dwójkę najagresywniejszych postaci i zrobiłam z nich pałkarzy! ^^

Avatar korobov
Moderator
Do pałkarza trza mieć łeb. Błagam, daj Magnolię na pałkarza, co?

Avatar Erotta
Moderatorka
Przepraszam, ale bliźniaki mi się tak bosko nadają do tych pozycji... A Iskariota ma łeb. Pisałam, że skupia się ostro na nauce, a ponadto jest inteligentny i podstępny. Mandragora jest siłą, oraz agresją, a on rozumem i sprytem bliźniaków. Mogłabym usunąć z pałkarza Iskariotę, ale... Tylko on potrafi powstrzymać Mandragorę od faulowania. Naprawdę chcesz, żebym wpuściła te agresywną, tylko szukającą zwady dziewczynę na miotłę bez jej bardziej przyjemnego w odbiorze brata - jedynej osoby, której jest się w stanie posłuchać? Jeśli tak to ewentualnie...

Avatar korobov
Moderator
A nie lepiej Mandragorę usunąć? Wiesz, to lepiej będzie dla WSZYSTKICH. Albo odsunąć Mandragorę na Obrońcę.

Avatar Erotta
Moderatorka
Octo jest obrońcą. A Mandragora... Powiedzmy, że tłuczek w tajemniczych okolicznościach by zaginął przed jakimś treningiem i spotkał się później na osobności ze Scarlett, gdyby nie została pałkarzem. Jej się nie da pozbyć z tej pozycji. Mogę odsunąć Iskariotę, ale wtedy będą faule.

Avatar korobov
Moderator
Z tego, co zauważyłem, Ślizgoni zawsze Faulowali. Iskariotę možnaby na ścigającego.

Avatar Erotta
Moderatorka
No nie wiem... Chciałam, żeby bliźniaki były na takich samych pozycjach.
A może Magnolia zostałaby Ścigającą? To też jest jakaś opcja, którą trzeba przemyśleć...

Avatar Erotta
Moderatorka
To nie jest lista, kto jest kim, tylko kto z tej karty ma jaką pozycję.
To nikt i nikt oznacza, że Zenon i Liwia nie są w ogóle w drużynie Quiddicha.

Avatar korobov
Moderator
Ścigająca/zastępcza pałkarz.

Avatar Erotta
Moderatorka
W porządku. Będzie Ścigającą, a w razie czego zastąpi Pałkarza, jak dobrze rozumiem?

Avatar korobov
Moderator
Z resztą ona mogłaby na wszystkich pozycjach grać, więc. Ale będą lekkie zgrzyty. Zwłaszcza, jak będą brać z Ravenclawem.

Avatar Erotta
Moderatorka
Korobov, jak zaraz dowalę to tego rekordu postaci nie pobijesz!
Zwłaszcza, że żeby się liczyło wszystkie wyglądy muszą być na jednej ilustracji.
Chciałeś dziś pobić mój rekord? Od razu szukaj obrazka z conajmniej siedemnastoma uczniami.

Avatar korobov
Moderator
Nie, już za dużo bajzlu.

Avatar Erotta
Moderatorka
Więc przegrałeś. Rekordu siedem nikt nie pobije! A jeśli się odważy, będzie musiał pobijać 16/17.

Avatar korobov
Moderator
Wiesz, mógłbym dać zdjęcie z około 4000 IQ , ale...

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Black_Kitty
Właściciel: Black_Kitty
Grupa posiada 621 postów, 30 tematów i 18 członków

Opcje grupy Hogwarts sch...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Hogwarts school of witchcraft and wizardry[PBF]